Як читають заговір від біди?

Слухаючи людей про минулі біди і напасті в їх родині або на життєвому шляху, мимоволі починаєш замислюватися про те, що з тобою таке теж може статися в будь-яку хвилину. Але, якщо більшість боїться пожеж, аварій, грабежу і інші неприємності, то десь, зовсім поруч, жінка думає про те, що її біди саме в сім’ї і в стосунках з рідними і близькими. Так що ж таке лихо і напасті і зможе допомогти заговір від біди? На це питання є кілька відповідей.

Зміст:

Як читають заговір від біди?

Заговір від біди

Які існують біди і як від них захиститися

Насправді, біди і нещастя необхідно відокремлювати від маси неприємних магічних ритуалів і обмов, тому що ритуальна магія, спрямована на створення проблем в сім’ї або життя, може бути тільки чорна. На противагу їй є біла магія і церковні обряди. Що стосується церкви, то захистити себе можна тільки за допомогою молитов. Також, якщо батюшка – церковний служитель, дійсно сильний вірою, то після очищення житла і всіх, що живуть у ньому, можна говорити про те, що у людей почнеться нова смуга в житті і їх житло під захистом.

Отже, перерахуємо всі види бід і нещасть, які відбуваються самі по собі, а не після застосування чорної магії:

Все вище перераховане можна наслати і, якщо використовувати заговір на нещастя кривдникові або просто заради того, щоб людині було погано. Такі речі зазвичай практикують відьми, яким необхідно хоча б один раз в місяць вершити погані справи. Тому, якщо у вас є підозри на кого-небудь із сусідів або родичів, то краще читати заговір від бід кожен день. Так будете в безпеці не тільки ви, але і вся ваша сім’я.

Слід також розуміти, що одна молитва або заговір від біди не врятує. Для кожного зазначеного вище пункту є свій окремий ефективний наговір. Лише кілька разів у році можна захистити себе від усіх напастей оптом. Ритуал триває всю страсний тиждень і Пасху закінчується. Таким чином, практично всі слова тексту оберега ви будете читати у церкві.

Треба також зауважити, що церковнослужителі не схвалюють звернень навіть до білої магії, хоча люди, що володіють їй, допомагають і лікують, використовуючи молитви. Тому, звертатися до таких сил чи ні – вирішувати тільки вам самостійно без зайвої підказки.

Що слід пам’ятати при читанні захисних молитов і обмов

Якщо вже ви вирішили звернутися за допомогою до білої магії або церковними молитвами, які при читанні від чистого серця дієві і дуже сильні, то зовсім не обов’язково звертатися за допомогою до церкви. Не у всіх є гроші оплатити такі послуги священика, як очищення квартири або захисні молитви для машини, квартири і всіх, що живуть в будинку. Ви можете самостійно провести всі ритуали, читати заговір від ворогів, напастей і бід. Звичайно, краще і простіше використовувати молитви. Вони зручні тим, що читати їх можна кожен день в будь-який час доби. Але все ж про правила:

По суті, такі правила необхідно застосовувати при кожному зверненні до добрим силам і молитов, що читаються в домашніх умовах.

Як захистити будинок і себе в оселю

У всі часи існували люди, охочі заволодіти чужим добром. У сучасному світі таких збільшилася. Але, захиститися від них цілком реально. Для цього можна виконати ряд нескладних заходів.

 • Один раз в рік (якщо в цей період займалися ремонтними роботами, то можна повторити) використовуйте захисний заговір, написаний на аркуші паперу. Його слід акуратно скласти удвічі і підкласти під поріг. Не використовуйте чорну або червону пасту. Текст: «Сиджу в своєму домі, гостей і рідних запрошую, святі в будинку своєму зустрічаю. Але, ходить за дверима, і нишпорить чудний звір, який погибелі мені бажає, з мого дому щастя, золото, срібло винести бажає. Нехай подалі від моєї родини відійде, але нічого при цьому не візьме. Не бути в моєму будинку напасті, пожежі, потопу і негоди. Захисти мене і всіх, що живуть в будинку, матінка земля, а нечисть від мого кутка в далекі краї відведи, дороги до мене їм не знайти. Слова свої замком замикаю. Ключем замикаю. Ключ завжди при мені, його не вкрасти, а слова мої нікому не змінити. Амінь».
 • Для того, щоб вороги оминали ваш дім стороною, можна використовувати свячену сіль. Її слід підсипати під поріг. Бажано так, щоб не було видно, і вимести її не можна було. Такий обряд може провести і чоловік, і дружина. Сіль змінюється в залежності від того, як вона кам’яніє або зникає з-під порога.
 • Ще в давні часи наші предки намагалися захистити своє житло усіма можливими способами. Дуже популярним було й залишається вбити іржавий цвях в одвірок вхідних дверей. Також можна використовувати метод – в лівому кутку тих же дверей підвісити ножиці за одне вушко. Як тільки ви помітите, що ножиці темніють або іржавіють, їх слід почистити і підвісити заново. Вони не тільки захищають від ворогів, але і відштовхують від вашого житла людей, які бажають вам що-небудь недобре, допоможуть прибрати весь негатив. Для виконання цього завдання залучіть чоловіка або живого чоловіка в будинку.
 • Існують і додаткові обряди, де потрібно зробити оберіг власними руками, але для цього необхідно знати технологію виготовлення таких речей. Не обов’язково, що при купівлі нібито такого оберега в магазині або на базарі, ви будете захищені від напастей.

  Вирушаючи в дорогу

  Не обов’язково, що ви або хтось з родини повинен виїжджати в далеку дорогу. Заговір від неприємностей в дорозі, особливо якщо душа матері або дружини передчуває лихий, краще прочитати від напастей дорозі. Молитовники продаються з такими молитвами в кожній церкві. Якщо ж вас цікавить саме заговір, то його текст такий:

  «Шлях, дороженька, мене пощади, милого чоловіка (ім’я) в дорозі захисти від усякої напасті, від лиха і негоди, від ворогів і проблем тіло і душу прошу відвести. Щоб повернувся додому живим і здоровим, а в людей лихих слів і поганих ми разом обійшли. Шлях-дороженька, благаю тебе, від себе кровинку відриваю. Захисти мене, вбережи і додому живим чоловіка приведи».

  Читати такий текст можна не тільки на чоловіка, але і на будь-якого члена сім’ї. Для цього просто замініть слова в тексті. Використовують перед поїздкою, читають сидячи на стільцях у колі три рази.

  Для захисту жіночого роду, наприклад, дочка повинна поїхати вчитися в інше місто і додому повертатиметься тільки ввечері в п’ятницю, можна провести наступний ритуал (є умова: використовуються тільки жіночі дні): вам буде потрібно 7 свічок, білу хустку і рушник чисте без малюнків та вишивки. Перед ритуалом йдете до церкви, де ви придбаєте свічки, а потім 4 із них поставите перед іконами.

 • Семистрельницы.
 • Св. Миколи Чудотворця.
 • За упокій душ всіх рідних і близьких, які померли.
 • Одну свічку відправити у вівтар як вдячну.
 • Всі свої свічки ви повинні носити у правій руці і замотати в білий носовичок. Як тільки всі поставите і попросіть перед кожною іконою про милість і захист своєї дочки, йдіть додому з рештою свічками ( у вас має бути три). Їх необхідно спалювати протягом 7 днів в кімнаті дитини і одночасно читати такий текст:

  «Діва Марія, Святий Миколай, прошу, почуйте мене. Один в полі не воїн, але сила в серці моєму. Захисту для дитини прошу в дорозі, навчанні, у сні і в дрімоті. Як з хати вийшла, так додому своїми ногами і прийшла. Амінь».

  Є і ще один сильний заговір. Його можна порівняти з молитвою Архангелу Михаїлу – захисник від усіх ворогів (молитву можна знайти в молитвослове). Тільки молитва діє при читанні протягом місяця (після короткої перерви знову починати), а заговір сильний тому, що читається один раз в місяць. Текст читається в будь-який зручний час. Для цього потрібно великодня свічка і свячена вода. Текст:

  «Тебе, сонце, і тебе, місяць, про захист прошу, мене рабу (ім’я) і дітей моїх (імена) вберегти від усякої нечисті прошу: від порчі і напасті, від ворога і негоди, від грози і вбивці, від злодія і негідника. Ви один одного сменяете і всіх нас від біди рятуєте. Немає вас сильніше, могутніше. Від бісів і всяких лихих людей захистите, шлях нам висвітліть».

  Як прочитаєте текст, негайно вмийтеся свяченою водою і витріть подолом (тильною стороною). Так проробіть і з своїми дітьми.

  Потрібно сказати, що кожне звернення від чистого серця завжди несе в собі позитивні моменти і впевненість у завтрашньому дні. Таких молитов, заговорів і шепіт існує величезна кількість, і всі вони відносяться до добрим силам. Навіть, якщо ви скажете неправильно слово, але всі слова будуть виходити з вірою і від чистого серця, то будьте впевнені – все вийде.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: