Заговір від бородавок в домашніх умовах

Багатьом людям знайома проблема появи бородавок. Ці маленькі освіти часто стають причиною великих фізичних і естетичних проблем. Існує безліч медичних методик боротьби з наростами, які включають в себе як медикаментозне, так і хірургічне лікування. Для тих, хто не хоче віддавати себе в руки лікарів», є ще один метод боротьби з цими неприємними явищами – заговір від бородавок.

Зміст:

Заговір від бородавок в домашніх умовах

Заговір від бородавок

Як позбутися від бородавки за допомогою заговори

Лікування бородавок заговірми – один з найбільш відомих методів народної медицини. Його суть полягає в залученні для позбавлення від наростів, природних, і навіть, магічних сил. Багато хто вважає такий підхід ненауковим, шарлатанських і смішним. Однак існує безліч свідчень того, що «на виході» він дає відмінні результати. Практично всі обряди, спрямовані на позбавлення від бородавок за допомогою заговорів, легко провести самостійно в домашніх умовах, що є їх великим «плюсом».

Про те, як позбутися від бородавок за допомогою заговору знали ще наші бабусі та прабабусі. Ці стародавні методи допомагають швидко видалити освіти на руках, обличчі, нозі (підошовна або куряча бородавка). Безпеку цього методу дозволяє говорити бородавки, як дорослій людині, так і дитині. На сьогоднішній день існує маса обрядів виведення утворень, в яких використовуються заговір від бородавок. У більшості з них, для посилення ефекту від лікування, використовують додаткові «інгредієнти»: пшоно, картоплю, яблуко, нитку, горох, м’ясо, мило або, як пропонує сибірська цілителька Наталя Степанова, хліб.

Крім додаткових «інгредієнтів» існує ряд основних правил здійснення обрядів із застосуванням заговорів проти бородавок:

 • Велике значення мають фази Місяця, яких існує чотири: молодий місяць, період зростаючого Місяця, щербатий Місяць і повний місяць. Щоб правильно заговорити бородавки «по Місяцю» потрібно враховувати кожну з цих фаз. В новолуння і період зростаючого Місяця, подібні обряди робити не рекомендується. Повний місяць підходить для деяких специфічних ритуалів, а ось фаза Місяця, що убуває – найбільш вдалий час, щоб позбутися цих неприємних утворень.
 • Проводити обряд краще на самоті, щоб ніхто не відволікав і не заважав.
 • Молитви і заговір від бородавок потрібно завчити напам’ять, а не читати по папірці.
 • При проведенні подібних обрядів велике значення має безмежна віра в те, що все у вас вийде.
 • Заговір на пшоно

  Народний заговір проти бородавок на пшоно, за відгуками «борються» з цими наростами, один з найдієвіших. Обряди з пшоном проводять на місяць, що зменшується. Щоб вивести бородавки подібним чином вам знадобиться кілька пучок сухого пшона і невеликий чистий носовичок, над яким ви будете проводити всі маніпуляції. З допомогою пшона можна видаляти освіти на руках, ногах, обличчі.

  Розстеліть хусточку і починайте легенько розтирати пшенными зернятками нарости. При цьому потрібно читати заговір від бородавки:

  «Зернятка перебираю, свою недугу в них переміщаю. Як птахи зернятка поїсть, так від мене всі хвороби відійдуть».

  Після того, як слова заговору будуть сказані, зсипте всі зернятка в хустинку і викиньте в таке місце, де б їх могли склювати птиці. Намагайтеся все робити акуратно, щоб жодна зернина не впало і не залишилося в будинку.

  Заговір з картоплею

  Заговір бородавок картоплею – один з найбільш простих і популярних. Для його проведення вам знадобиться одна картоплина і сірники, кількість яких повинна бути дорівнює кількості наявних у вас утворень. Обряди з картоплею проводяться на місяць, що зменшується на перехресті. Видалення утворень буде відбуватися за наступним алгоритмом:

 • Візьміть сірник, доторкніться її голівкою до наросту і вимовіть слова: «Перша сірник – перша бородавка».
 • Після цього «посчитанную» сірник застроміть в картоплину головкою всередину.
 • Потім берете другу сірник, доторкаєтеся до наступного освіти і говорите слова: «Друга сірник – друга бородавка» і, так само, встромляєте її в картоплю.
 • Далі дієте того ж «сценарієм».
 • Коли всі сірники будуть «пораховані» і встромлені в картоплину, вам доведеться пошукати «затишне», недоступне для людей місце, куди ви викинете заговорену картоплю.
 • Візьміть картоплину в праву руку і киньте її через ліве плече зі словами: «Подарунок від мене прийми, геть забери його звідси. До мене він більше не повернеться, навіки з тобою залишається».
 • Потім швидко йдіть, не обертаючись і ні з ким не розмовляючи.
 • Заговір на нитку

  Розглянемо, як заговорити бородавку ниткою. Для проведення ритуалу вам знадобиться чорна бавовняна або вовняна нитка. Заговір від бородавок з чорною ниткою роблять вночі на убуваючому Місяці. Виберіть час, коли небо ясне і місяць добре видно. Для прочитання заговору від бородавок з ниткою вам потрібно буде вийти на вулицю і встати на перехресті чотирьох доріг.

  Доторкніться ниткою по черзі до кожної з наявних у вас бородавок, де б вони не знаходилися: на пальці руки, особі або нозі. Потім зав’яжіть на ниточці вузлики, причому їх кількість повинна дорівнювати числу наявних у вас утворень. Якщо порахувати бородавки не представляється можливим – зав’яжіть тринадцять вузлів. Після того, як всі зав’язані вузлики, читайте наступний заговір від бородавок на нитку:

  «Вузлики я міцно зав’яжу, згинути бородавок накажу. Місяць я прошу допомогти, вигнати бородавки геть».

  Потім залиште нитку на перехресті і швидко повертайтеся додому.

  Заговір на яблуко

  Заговір від бородавок на яблуко, напевно, один з найбільш відомих способів, завдяки якому можна швидко позбутися від обридлих утворень. Для проведення ритуалу вам знадобиться красиве соковите яблуко і віра в те, що все обов’язково вийде. Розріжте яблуко навпіл, одну половинку з’їжте, а другу відкладіть. Після того, як ви «підкріпилися», візьміть другу половинку яблука і налаштуйтеся на ритуал.

  Натріть яблуком по-черзі кожне освіта на своєму тілі, вимовляючи при цьому такі слова:

  «Здорові яблучка з’їдають, а хворі самі засихають. Як тільки це яблучко засохне, всі мої бородавочки відразу здохнуть».

  Після проведення начитки покладіть яблуко в чистий хустку і винесіть на вулицю. Торкатися голою рукою до заговоренного яблука ні в якому разі не можна. На вулиці викиньте яблуко разом з хусткою в недоступному для людей місці.

  Заговір на мило

  Обряд видалення бородавок за допомогою мила займе у вас кілька днів. Перед його проведенням необхідно зібрати два – три невеликих обмылка. Коли настане фаза місяця, що зменшується, вам потрібно буде кілька разів в день намилювати цими змилками освіти і читати слова заговори:

  «Милом пінним тіло своє очищаю, бородавки з себе змиваю».

  Потім місця з наростами ретельно обмивають, а обмилки ховають. Всі маніпуляції повторюються, поки мильні шматочки не зникнуть повністю.

  Заговір на м’ясо

  Позбутися від наростів на тілі можна і за допомогою м’яса. Для цих цілей потрібно відрізати невеликий шматочок свіжої свинини або яловичини і натерти їм наявні на тілі освіти. При цьому потрібно постійно повторювати:

  «Як м’ясо згниє, бородавки від мене піде».

  Потім шматочок м’яса слід загорнути в хустину, винести на вулицю і закопати.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: