Читаємо заговір на свекруху

Заговір на свекруха (свекра), проведений в домашніх умовах – це магічна молитва, яка вимовляється для того, щоб налагодити взаємини чоловіка і дружини, якщо в них втрутилася свекруха. Ці заговору користуються особливою популярністю, так як мами синів ніяк не можуть відпустити дитину з-під свого теплого крила і всіляко втручаються в їх вже самостійне життя, це стає шкідливою звичкою.

Зміст:

Читаємо заговір на свекруху

Заговір на свекруху

Природно, що не кожна невістка здатна проявляти неабияке терпіння і мовчати кожен раз, коли свекруха знову і знову робить те, що руйнує ваш шлюб. Куди краще, якщо стосунки з мамою чоловіків складаються полюбовно, і ніхто не заважає один одному. Якщо і ви хочете прийти до такої схеми взаємовідносин, тоді обов’язково ознайомтеся з магічними заговірми, вони дійсно можуть бути корисними та ефективними.

Які типи заговорів використовуються

В залежності від того, яка саме проблема існує у ваших відносинах, варто вибрати тип ритуалу. Дізнаємося, як вони класифікуються і за якими ознаками:

Перш, ніж приступати до виконання ритуалу, визначитеся з метою і лише, потім читайте магічний текст проти свекрухи, щоб вона відстала від вашої родини.

Повертаємо мир в сім’ю

Якщо в будинку постійно лунає лайка дружини зі злою матір’ю чоловіка, свекруха постійно будує вам підступи, що б ви не робили, а ситуації не змінюється, варто звернутися до магії, щоб свекруха не заважала жити молодим. Для проведення обряду вам знадобляться:

Бажано підібрати підходящий час, ідеальним вважається повний місяць, тобто повний місяць.

Коли годинник проб’є північ, запаліть свічки всіх семи свічок і з їх допомогою викладіть коло. В середині уявного кола сядьте, поряд з собою покладіть свіжий пиріг. Після цього приступайте до читання магічною молитви:

«Моя ти матінко рідна, хоч і не кров, але все ж та, що чоловіка дарувала, прийшла до мене добра новина. Хочу, щоб жити, ми навчилися так, щоб стіни не тремтіли і не кривили ми душею. Нехай цей тортик ви їсти, і стіни рухнуть назавжди, а майбутнє буде світлим, а не поганим. Знай, я тебе ненавиджу».

Ці слова потрібно прочитати рівно 5 разів, говорити треба з толком і розстановкою, вдумуючись у кожне сказане слово. Свічки повинні догоріти до кінця, тільки після цього можна вставати і ритуал буде вважатися закінченим.

Заговариваем на сіль

Свекруха – це та жінка, яка може, сама того не відаючи, руйнувати щастя свого сина. Причому робити вона це може не зі зла, а роблячи, так зване, добру справу. Щоб хоча б трохи охолодити її запал, приборкати і віднадити від вашої родини, вам потрібна звичайна поварена сіль. Також важливо вибрати відповідний час, а саме — убуваючий місяць, час після світанку. Наберіть повну долоню солі і, намагаючись робити так, щоб вона не розсипалася через пальці, читайте текст заговори:

«Біла сіль, гірка сіль, тече крізь пальці вона, як ти в мою долю проникаєш. Допоможи мені, боженька, збережи моє гніздечко. Хочу, щоб ми самі жили, і свекруха нам не заважала. Допоможи позбутися від її впливу. Амінь».

Після цього різко розтисніть пальці і дайте солі висипатися на підлогу. Після цього візьміть віник з совком і ретельно выметите сміття з дому. Викидати його потрібно на вулиці, далеко від дому. Якщо ефект не відчувся, варто повторити ритуал ще раз, тоді він точно спрацює.

Як відвадити свекруха з допомогою заговори

Незважаючи на те, що батьки – це ті, хто дали нам перепустку в життя, вони повинні дати свободу своїм дітям, особливо тоді, коли вони створили нову сім’ю. Чоловік не повинен залишатися «маминим синочком», не має у свідомому віці ховатися за мамину спідницю і звертатися до неї за допомогою з будь-яких дрібниць. Щоб позбутися залежності від чоловіка мами, скористайтеся таким магічним методом, який допоможе розірвати енергетичну залежність з матір’ю, тобто відвадити свекруха від сина.

Для виконання обряду вам знадобиться один ріпчасту цибулю, три церковні свічки і вода в прозорому стакані. Намагайтеся також підібрати час, що підходить саме для цього обряду. В даному випадку ідеальним вважається щербатий місяць. Вночі, коли всі домашні лягли спати, підготуйте всі необхідні предмети і закрийтеся в окремій кімнаті, щоб ніхто не приходив. Сядьте за стіл, покладіть перед собою цибулину і розріжте на дві половини за допомогою ножа. Потім по черзі опустіть їх у воду, приказуючи такі слова:

«Лук у воду пустить коріння, обірву я всі кінці. Мене, рабу божу (ім’я) і дружина мого раба божого (ім’я чоловіка), не розлучить його кров. Її дорога не сюди, хай живе своїм життям. Наше життя, що хочемо, те і робимо, не лізь до нас, (ім’я свекрухи). Будь щаслива».

Повторіть заговір від злої свекрухи тричі, після чого вийміть з води одну половину цибулини. Її потрібно викинути на вулицю, але не в сміттєве відро. Воду, що залишилася з цибулею потрібно поставити на підвіконня на 6 ночей, після чого вилити в заздалегідь підготовлену яму.

Як уберегтися від сварок зі свекрухою

Якщо ви хочете налагодити стосунки зі свекрухою, а вона ніяк не йде на контакт, можна застосувати такий заговір, який читається строго на убуваючий місяць.

«Луна йде, менше стає, місяць йде, і ти йди. Нехай вся та злість, що була між нами, позаду буде, не з нами тепер вона. Нехай (ім’я свекрухи) буде щасливою і зі мною лад знайде. Зроби так, щоб поважала мене і полюбила».

Ці слова треба вимовляти суворо вночі і обов’язково пошепки. Після того, як текст прочитаний, лягайте спати. Важлива деталь, сексом займатися цією вночі не можна, потрібно лягти спати так, щоб нікого не розбудити. Для закріплення результату примирення, потрібно повторити обряд ще раз, тоді ймовірність того, що відносини налагодяться збільшитися, тобто ви позбудетеся від проблеми.

Ще один заговір на місяць

Ця заговір також передбачає те, що буде задіяна місяць до певної стадії, а саме – повня. Мета цього ритуалу – завоювати повагу і шану в очах свекрухи, зробити так, щоб вона не так часто приходила. Судячи з відгуків, у вас з’явиться реальна можливість отримати другу маму.

Почніть обряд з того, що приготуйте смачний ситний вечеря або обід, приготований мінімум на три персони – себе, чоловіка і його матір. Після того, як їжа приготовлена, прочитайте, дивлячись на обідній стіл такі слова:

«Повний стіл, як повний місяць, нагодую тебе я досита, як себе. Нехай душа твоя буде задоволена, нехай зі мною лад і любов буде. Поки місяць не небі світить, допомагати нам буде».

Щоб свекруха не лізла в сім’ю, вона повинна сісти за стіл перша, будьте люб’язні з нею за столом. Під час трапези непомітно опустіть під стіл руку і покажіть дулю, направивши до неї руку.

Допомагають церковні молитви

Не тільки магічні заговір і перешіптування можуть бути корисні в налагодженні контакту з матір’ю чоловіка. Церковні молитви можуть надати реальну допомогу, так як слово, звернене до бога, не може не володіти силою. В таких випадках часто звертаються до Миколі Чудотворцю або до Блаженної Матрони. Потрібно підійти до їх святим образам, запалити свічку, тричі перехреститься і вимовити слова молитви:

«Боженько, Чудотворець і Матронушка, допоможи мені життя налагодити, зі свекрухою примири, з чоловіком шлюб наш збережи, полюбила я його і її я полюблю».

Цей текст можна читати стільки разів, скільки буде завгодно вашій душі. В кінці обов’язково перехрестіться і вийдіть їх храми або церкви так, щоб не повертатися до іконостаса спиною.

Якщо у вас немає можливості піти до церкви, проведіть обряд молитви в домашніх умовах. Для цього візьміть іконку, яка ближче всього вам по духу, запаліть кілька свічок і вимовте ці слова. Для посилення ефекту можна під час молитви поставити поруч з собою склянку з водою, яка згодом повинна випити свекровушка.

Крім тієї молитви, яка була описана раніше, можна читати і інші слова заговору на свекруху:

«Захисту, допомоги та любові прошу, благаю, допоможіть, святі. Немає життя з нею, ні мені, ні чоловікові. Зробіть так, щоб ладнали все, щоб світ в родині. Нехай все погане стане колишнім. Амінь».

Після цього потрібно розділити воду на три частини, одну з яких ви повинні випити, другу – чоловік, третю – свекруха.

Заговір щоб не заважала свекровушка

Цей вил заговору не зробить з вас і матері чоловіка друзів, однак дасть можливість нормально співіснувати, не сваритися і не скандалити. Для проведення цього ритуалу знадобиться фото свекрухи, бажано свіже. Потім дочекайтеся будь-якого православного свята (ідеально — Пасха) і підіть разом із фото на церковну службу. Після її закінчення купіть біблію і прямуйте додому.

Вдома покладіть на стіл біблію і фото жінки поруч, накрийте лівою і правою рукою відповідно, скажіть такі слова:

«Боженько, дай нам сил зберегти сім’ю, нехай буде вона добра до нас і не заважає нашому щастю. Поїхала б вона своє щастя будувати. Амінь».

Після цього покладіть фото між 8 і 9 сторінками і покладіть її туди, де ніхто крім вас її не виявить. Будьте впевнені в тому, що вже найближчим часом обстановка в будинку стане більш сприятливою.

Як змусити свекруха вас полюбити

Є і така заговір, при якому на свекруха накладаються чари, які змушують докорінно переглянути ставлення до невістки. Його використовували багато років тому, завдяки своїй ефективності обряд дійшов незмінним і до наших днів. Для його проведення знадобиться трава, яку ми звикли бачити скрізь – в будь-якому дворі, а також уздовж кожної дороги. Це самий звичайний подорожник. Справа в тому, що він здатний на те, щоб очистити людину від негативної енергетики, тобто служить свого роду очисним фільтром.

Варто сказати, що нам не знадобляться листя, які з дитинства звикли прикладати до ранки і порізів, а пелюстки квітів і бутони. Допускається і використання насіння подорожника. Всі ці частини квітки потрібно обережно зірвати, потім ретельно засушити. Потім вже засушені частини квітки подрібнюють за допомогою ступи в порошок, при цьому примовляючи:

«Варю я не суп, а відвар. Для матінки улюбленої навар з любов’ю. Нехай зла людина в ній загине, інакше родина моя згине з лиця землі. Нехай негатив не ступить на поріг. І невістки, і невестве, і матері — нехай усім світ буде. Амінь».

З цього трав’яного збору можна заварювати смачні ароматні чаї. Для того щоб заговір на любов свекрухи почав діяти, потрібно зробити так, щоб мама чоловіка спробувала напій, тоді невістці буде легше жити.

Яких правил варто дотримуватися

Незважаючи на те, що магія — це не точна наука, вона також любить правила, яких варто дотримуватися. Дізнаємося про основні засади прочитання заговорів на свекруху:

Важливо, щоб заговір прямував на позитивне вирішення конфлікту між невісткою та свекрухою. Якщо ви бажаєте зла свекрухи і хочете їй яким-небудь чином насолити, не варто чекати позитивного ефекту від виробленого ритуалу. Пам’ятайте про те, що магія здатна допомогти налагодити взаємини всередині сім’ї. Однак тільки ви здатні утримати цю ноту в подальшому. Намагайтеся підходити з розумом до того, що відчуває свекруха, тоді вам легше буде налагодити мир в родині.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: