Як читати заговір на схуднення на місяць?

Будь-яка дівчина хоча б раз у житті, але була незадоволена своєю фігурою і, йдучи шляхом найменшого опору, сідала ні дієту. Однак, не у всіх це виходить, сила волі деяким допомагає позбавитися від ненависних кілограмів, інші ж відмовляються від подібних мук вже на половині шляху. На допомогу приходить заговір на схуднення на місяць. Для цього не потрібно виснажувати себе фізичними навантаженнями і обмежувати вживання улюблених продуктів, важливо лише дотримати всі правила магічного обряду.

Зміст:

Як читати заговір на схуднення на місяць?

Заговір на схуднення на місяць

Небезпечний, але дієвий спосіб

Практикуючі маги і чарівниці стверджують, що дане заклинання допоможе стрімко схуднути за критичний період часу до 20 кг. Якщо вас чекає швидке майбутній захід, торжество, довгоочікуваний відпустку, а часу на дієти не залишилося, можете спокійно довіритися даним обрядом. Єдине «але» — кожне сильне магічне заклинання вимагає жертв, тому будьте готові, що вам, можливо, доведеться чимось платити. Точно можна стверджувати, що ніхто не загине і трагедія на вашу сім’ю не впаде.

Проводити ритуал потрібно паралельно на місяць, що зменшується, тому як ваш вага буде зникати так само, як тане нічне Світило до розмірів Місяця. Вже испробовавшие цей спосіб худнуть попереджають загострити на цьому увагу, інакше все піде навпаки: Місяць росте – вага додається, і перервати цей ланцюг зможе лише повний місяць. Ритуал полягає в наступному:

Текст заклинання:

«Подібно тобі, Місяць, я хочу убувати, хочу, як проходить ніч, нехай зникнуть десятки моїх кілограм. Я готова платити всім, що захочеш. Слова мої тверді, мов камінь алмаза».

Спосіб схуднення з водою

В даному випадку схуднення краще починати в четвертий день тижня, бо цим днем керує планета Юпітер, тому і результат буде найоптимальнішим. Для ритуалу вам знадобиться питна вода. Підходьте до церемонії серйозно і сподівайтеся лише на позитивний результат, думати про погане не можна, бо вода дуже чітко копіює настрій гадающего і все може пройти марно. Ще одним важливим критерієм є – заговір проводиться при убуваючому Місяці, ні в якому разі не при зростаючій.

У вибраний день почніть ритуал:

Необхідні слова читати не менше трьох разів, можна і більше:

«Водичка чиста, дозволь мені тобою спрагу втамувати. Вранці і ввечері ти омываешь мене. Прошу тебе допомогти мені схуднути. На чисту водичку шепочу, воду чисту благаю, воду чисту вип’ю і на стегнах… (називаються частини тіла) зайве втрачу. Подібно білої голубке стану стрункою, витонченою і красивою. Слова мої прийми і збережи».

Повторювати обряд можна неодноразово, навіть протягом дня або двох тижнів при убуваючому Місяці, якщо ви захочете поїсти, тоді до прийому їжі проведіть ритуал, випийте заговоренной води і вже після цього приступайте до їжі. Якщо за весь цей час ви втратили недостатній обсяг зайвої ваги, а чекати місяць, поки знову Місяць почне убувати – це занадто довго, то можна просто поміняти слова. Заговір на зростаючий місяць також проводять з водою і вимовляють такі слова:

«Чисту Водичку заклинаю, воду чисту прошу, воду чисту вип’ю, струнку, витончену фігуру отримаю. Слова мої прийми і збережи».

Молодик продовжить розпочате схуднення.

Спосіб з картоплею

Сильний і досить дієвий спосіб прибрати зайвий жир в області талії, живота та інших проблемних місць. Для нього знадобиться всього-на-всього звичайна картопля. Даний ритуал проводиться при місячному світлі в останній фазі зменшення Світила. Маги обіцяють, що результат буде швидким і стабільним, ваш втрачений вагу знову не повернеться. Також деякі стверджують, що всі обряди, що проводяться в повний місяць, відносяться до африканської магії Вуду, тому дочекайтеся видимого неозброєним оком перетворення Місяця в Місяць і тоді починайте церемонію.

Правила обряду:

Вже після того, як картоплі у вас не виявиться, почнеться схуднення.

Спосіб з дзеркалом і свічок

Даний вид ритуалу також проводять при убуваючому Місяці. Прогнози на майбутнє схуднення – втрата більше десяти кілограм і повний їх неповернення. вам знадобиться:

Увечері підійдіть до дзеркала, запаліть свічку і почніть читати слова:

«В океані цьому голод на заборону. Випускати його на світло невелено, щоб не мучив мене рабу Божу (ім’я). Страшний голод беспросыпный, зупинись, на всі чотири сторони распустись. Очі мої закривайтеся, лягайте відпочивати, голод не будіть. Як і темрява настає, так і я горя не відаю. Як і темрява настає, так повіки відпочивають, голод тіло не смикає. Немов печаткою мої слова. Нехай буде так. Амінь».

Закінчивши читати текст, слід пальцями загасити свічечку і покласти її під подушку. Руки необхідно вимити з милом, обов’язково під проточною водою і при цьому подумки прочитати слова молитви «Отче наш». Після всього зробленого спокійно лягайте спати. Для того, щоб домогтися втішного результату, потрібно повторювати цей ритуал кожен день протягом усього періоду зменшення Місяця.

Спосіб з повним Місяцем

Для осіб активних, так би мовити, жайворонків, бажаючих стати стрункішою, не сидячи на жорстких дієтах, представлено декілька видів заклинання, коли заговір на схуднення можна проводити у світлий час доби. Ритуал досить простий, єдине, що необхідно — дочекатися періоду повного Місяця і чітко без запинок вимовити заповітні слова. Цей спосіб припускає часте повторення церемонії, щоб ефект був більш помітним і відчутним.

План дій:

Заговір на схуднення на повню:

«Подібно тліючої свічці при повному Місяці моє тіло знаходить вигини. Воно худне з вірою в успіх, тяжкість його більше не обтяжує. З’явиться талія осина без зусиль і сліз. Місяць на небі сяє, а тіло моє худне. Так тому і бути. Амінь».

Маги радять послідовно повторювати ще одне заклинання, щоб напевно закріпити успіх:

«Яку Місяць спостерігаю, які горять свічки, і таку фігуру очікую. Жирок поплавится, в темне Царство відправиться. Краса моя минула повернеться. Стане здоровим організм, ненависну з тяжкість тіла скине. Місяць гладшає, а я худну. Так тому і бути. Амінь».

Протягом 13 діб вага почне йти, якщо результат виявиться недостатнім, тоді повторіть в наступному місяці ритуал знову.

Смачні обряди на втрату ваги

Практикуючі маги наполягають на тому, що всі підготовчі заходи повинні відштовхуватися від фаз Місяця, на зростаючу проводити ні в якому разі не можна, тому що наслідки можуть бути непередбачуваними. Розглянемо кілька смачних способів втрати ваги. Фрукти дуже часто використовуються в меню тих, що худнуть людей, тому вбити двох зайців одним яблуком. Мало того, що вони є цілий рік, яблука ще й багаті вітамінами і мікроелементами, також мають низьку калорійність.

Не скупіться на кількість яблучок, перед кожним з’їденим фруктом необхідно буде його спочатку заговорити:

«Першу жінку ти искусило і небувалу силу подарувало. Наділи і мене тим же. Бути мені на Єву схожою. Щоб стала я витонченою і гнучкою, подібно ивушке. Щоб голоду ніколи не знала. Райський фрукт вкушу, і жир йде. Нехай так буде щоразу, як яблуко відчуваю».

Другий смачний продукт, який допоможе схуднути – це медок. Він так само, як і яблука славиться своїми корисними властивостями і повним ходом використовується в косметології. З його допомогою вам вдасться побороти зайві кілограми і поправити здоров’я, поліпшити стан і колір шкіри. Для обряду знадобиться зовсім небагато медка, так щоб вам вистачило на цілий місяць, вживаючи пару раз в день приблизно по пів чайної ложки.

Візьміть весь мед, вилийте в посудину і над ним тихенько, не кваплячись промовте заклинання:

«Вся тяжкість іди з мого тіла, все зайве згинь. Втомилася товстої ходити, набридло з тягарем великий проживати. Пішки, кораблем, літаком іди геть і більше не повертайся. Заговорюю, зачаровываю себе, солодким медком чародейным пригощаю».

Починаючи з вечора цього дня, перед сном їжте мед, запиваючи водою прохолодною, або розчиняйте, немов в чаї. Зайва вага піде, а тіло підтягнеться.

Спосіб з гребінцем

Крім гребінця у ритуалі також використовується вже звична тонка церковна свічка. Яку гребінець краще вибрати? Бажано, щоб гребінець був виготовлений з натурального матеріалу. Не намагайтеся проводити магічну церемонію при зростаючому місяці, всі з тих же загадковим причин непередбачуваного результату.

Дочекайтеся ночі і запаліть свічку, піднесіть до неї гребінець і почніть читати заклинання:

«Тобі сила дана від лупи і паразитів голівоньку мою рятувати, так прошу ж тебе і жир мій зайвий прибрати з тіла. Знаю, все під силу тобі. Заклинаю. Бути того».

Після цього сховайте гребінець на майбутню ніч у себе під ліжком. У наступні дні, розчісуючи волосся саме заговоренной гребінцем, необхідно малювати в уяві свій бажаний образ. Малюйте в голові струнку, красиву, витончену жінку, задоволену собою і своїм тілом, і результат з’явиться негайно.

Варто чи ні

Деякі побоюються всяких магічних дій, які чули розповідями знайомих, налякані дитячими страшилками. Однак, вони не настільки шкідливі і небезпечні, як, наприклад, ліки. Давайте розберемо переваги заклинань:

Найгірше, що може з вами станеться після застосування білої магії – це нічого. Саме «жахливе» – це коли ритуал просто не спрацює. Заклинання – це не просто слова, в них вкладається заповітний магічний сенс, який допомагає нам вирішити ту чи іншу задачу, посилаючи енергію у всесвіт. Магією вони наповнюються від віри гадающего, від його бажання, прагнення досягти потрібного. І, якщо ви не здобули належного результату, не варто впадати у відчай, значить, ваша віра не настільки сильна і варто підібрати інший, відповідний саме вам заговір.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: