Як зробити заговір від пияцтва?

Алкоголізм – це страшна проблема, яка мучить людство з тих пір, коли був винайдений спирт і напої на його основі. На даний момент існує маса способів боротьби з цією шкідливою звичкою, однак не всі вони обіцяють тривалий ефект. Навіть якщо на самому початку може здатися, що пияцтво назавжди залишилося в стороні, вже через деякий час хворий знову може пристраститися до чарки.

Зміст:

Як зробити заговір від пияцтва?

Заговір від пияцтва

Щоб підсилити дію традиційної медицини і побороти пияцтво в самому початку, можна використовувати заговір від пияцтва, який можна зробити дуже просто, самостійно в домашніх умовах без допомоги третіх осіб — знахарів і магів. Дізнаємося про це магічному способі більш докладно, а саме, що являє собою заговір від пияцтва та його наслідки для людини.

Які магічні способи можна використовувати

Заговір від п’янки – це особливі слова, які вимовляються з метою лікування людини від згубної звички. Дуже важливо вкласти в них максимум сили і віри в результат, а також при потребі використовувати додаткові предмети.

Дуже важливо не жартувати з магією і не використовувати дані чари для того, щоб побавитися. Треба розуміти, що це певний вплив на психіку людини. Без розуміння цього, читати заговір не варто.

Так як алкоголізм можна класифікувати за гендерною ознакою, то лікування жіночого, чоловічого і навіть дитячого алкоголізму матиме деякі особливості. Таким чином, читання заговору буде проводитися в різні дні тижня. Також можуть використовуватися різні додаткові предмети, так як володіють різною силою та енергетикою. Дізнаємося про правила проведення, а також розберемо найбільш часто використовуються ритуали проти алкоголізму.

Яких правил варто дотримуватися

Щоб ритуал подіяв, потрібно дотримувати деякі правила. Вони були розроблені професіоналами, які займаються магією не перший рік і знають толк у цій справі.

Тепер прийшов час розповісти про найпоширеніші обрядах шепіт, які спрямовані на боротьбу з алкоголізмом. Пам’ятайте про те, що заговір від пияцтва на відстані допоможе тільки тим, хто в нього вірить.

Як заговорити воду

Напевно, кожен з нас не раз чув про силу заговоренной води. Так і в боротьбі з алкоголізмом свята вода, на яку були прочитані особливі слова, має могутню цілющу силу. Цей обряд ще називають сибірським, так як його автором була сибірська цілителька. Також у літературі зустрічається й інша назва — сильний заговір від пияцтва на воду. Дійсно, це спосіб багато називають, як найсильніший заговір від пияцтва.

Усі дії ритуалу необхідно проводити вночі, перед тим, як лягти спати. вам знадобляться:

Стакан повинен стояти на столі перед вами, в правій руці тримайте запалену свічку. Рукою, в якій знаходиться свічка, окрестите тричі воду в склянці. Після цього вимовте слова заговори:

«Святою водою я омываюсь, творю добро, щоб вилікувати. Я цієї вологою чудотворної від чарки себе я відведу. Коли вогонь свічки потухне, я хмари вітром розжену. Шкідливу звичку зрубаю я круто на корені. Цим знімаю тебе з посади».

Половину святої води потрібно випити відразу, потім перехреститися і випити все до останку. Вже вранці ви відчуєте, що зелений змій більше не має такої сильної влади над вами.

Позбавляємося від пияцтва на убуваючому місяці

Це ритуал підійде для тих, хто прийняв самостійне тверде рішення позбутися від тяги до спиртного, а також, як заговір від запою, вивести з якого не так просто, а прибрати його наслідки і подавна. Для цього ідеально підійде період, коли Місяць знаходиться в останній стадії.

Добре, якщо місяць буде видно з вікна, тоді потрібно відкрити штори і при можливості відкрити вікна і балкон, ці засоби є допоміжними. Дивлячись на місячне світло, промовляти такі слова:

«Коли місяць убуває, хвороба буде йти. Вранці сонце зійде, хвороба піде, зірки її віднесуть. З новим місяцем буду я іншій (іншим)».

Після того, як слова будуть прочитані, ні з ким говорити не можна ще три години. І ще п’ять днів можна дивитися на місяць, це скасує дію заговору.

Як заговорити від алкоголізму з фото

Можна заговорити близьку людину від пияцтва за фото? Цей спосіб підійде для тих, хто не бажає звільнятися від залежності, ініціатором виступає в даному випадку найближчі родичі, зазвичай дружина або дочка. Головне не забувати про правило, що говорити про проведеному заговорі не можна нікому, проводите обряди без відома хворого. Це дуже сильний заговір від пияцтва.

Щоб провести заговір від пияцтва по фотографії, вам знадобиться:

Коли все необхідне зібрано, приступайте до прочитання тексту заговору і безпосереднього позбавлення від звички:

«Тіло тлінне твоє хвороби віддано, хочу позбавити тебе від хвороби, зробити тебе вільним і дати силу жити. Бог з нами».

Після цього умочуйте пальці у воду і збризкайте дуже акуратно фото. Потім покладіть фотографію під подушку сплячого хворого так, щоб він не знайшов її і не відчув. Та вода, яка залишилася, буде потрібно для того, щоб дати тому, хто хворий пияцтвом. Вищеописаний метод — це сильний заговір від пияцтва по фотографії і потужний засіб.

Заговір на мило

Є магічний рецепт, при якому заговір читається на шматок мила. Причому важливо взяти те мило, яким користується хворий. Важливо вибрати потрібний час, обряд роблять строго в нічний час. Ідеальним вважається час після 12 годин ночі.

Необхідно вимовляти такі слова:

«Вмиваю тебе від хвороби, тру чисто начисто, спиртне змиваю. Більше немає в житті зеленого змія, не повернешся ти до нього. Амінь».

Ця заговір не подіє відразу, так як набирає чинності з часом, по мірі того, як хворий миється заговоренной милом.

Заговір Ванги

Найсильніший заговір Ванги застосовується в тих випадках, коли допомога потрібна кому-то з найближчих родичів, тобто рідним. Зазвичай, це отці, брати й сини. Його друга назва — заговір від пияцтва чоловіка.

Необхідно читати слова казахського сільського заклинання, дивлячись на ємність з чистою водою. Цю воду маленькими порціями потрібно підливати напої чоловіка (хлопця), тільки так, щоб він не запідозрив нічого.

Вимовляти потрібно наступні слова:

«Вода прозора, як сльози, які пролила я через тебе. Зроби так, щоб ніколи в рот не брав у рот окаянної, хай буде вільний від залежності мій чоловік (син, брат)».

На восьмий день людина буде вільний від алкогольної залежності, відчує себе набагато краще і вільніше. Думки будуть тверезі і ясні.

Як вилікувати самого себе

Можливо заговорити себе від пияцтва? Цей спосіб діє безвідмовно, так як тут на руку грає той факт, що чоловік сам прийшов до рішення позбавитися від алкогольної залежності. Ви зможете самостійно вилікуватися, для цього не потрібно звертатися до сторонніх послуг. Що ж включає в себе простий заговір від пияцтва на себе?

Щоб вилікувати самого себе потрібно налити повну склянку горілки, насипати сіль, потім дивлячись на нього вимовити молитву.

«Господь бог, я втомився від того, що я не належу сам собі, хтось є над моїми думками. Мої думки не мої, моя воля належить не мені. Нехай цей напій більше ніколи не буде володіти мною. Допоможи мені зняти цей тягар, зроби так. Амінь».

Потім вилийте горілку далеко від дому. Найкраще знайти великий розлогий дуб, який забере своїм корінням в землю згубну пристрасть.

Які ще існують заговір

Крім перерахованих вище, є й інші заговір від пияцтва. Всі вони припускають те, що ви повинні бути очищені, як духовно, так і фізично — прийміть душ або відвідайте лазню. Дізнаємося, які ще ефективні заговір від пияцтва існують і які їх наслідки.

Заговариваем їжу

Це яскравий приклад того, що народні заговір від пияцтва діють. Даний вид роблять на будь-який тип їжі, яка призначена для залежного від алкоголю. вам потрібно нашептати на їжу слова ефективної молитви:

«Їж, їж, не пий горілку погану швидше вилий».

Заговариваем вогонь

Для того щоб заговір почав діяти, потрібно розпалити багаття в густому лісі. Потім, коли полум’я розгориться, намалюйте коло навколо і приступайте до читання ефективного народного заговір:

«Трон горить, змій горить, тебе він не знайде, стань вільним назавжди».

В цей час пильно дивіться на іскри багаття і на золу, після чого вилийте туди склянку з горілкою.

Суть заговору Наталії Степанової

Особливість заговору Наталії Степанової в тому, що читати його потрібно, дивлячись на той напій, який є причиною згубної пристрасті хворого. Це може бути пиво, вино, горілка або коньяк.

Потрібно прочитати магічні слова на напій, після чого дати хворому. Вважається, що вже на наступний день з залежністю буде покінчено, а через кілька тижнів перед вами буде новий чоловік.

Говорити потрібно наступне:

«Кличу тебе, друже мій, бог мій, і надія моя. Нехай це склянка стане останнім над нами, і поставить крапку на потязі».

Заговариваем віск

Це досить сильний заговір від п’янки. Суть мусульманського заговору в тому, що людині потрібно непомітно підсунути в їжу невеликий шматок раскрошенного воску або шкаралупи яйця, який попередньо був вами потай заворожений.

«Світило моє, господь бог, мудрий, нехай дух його буде чистим, а розум ясним. Збережи його душу, не дай йому з вірного шляху срушить».

Заговір на кільце

Цей слов’янський метод прийшов до нас з далекого минулого. Зазвичай для його проведення використовують не просте кільце, а з руки вдови. Причому смерть чоловіка повинна бути свіжою, не більше двох місяців. вам потрібно буде в період місяця, що убуває покласти кільце під місячне світло, намотати свої волосся на нього, і промовити такі слова:

«Я ллю сльози, як ліла жінка – вдова, не хочу повторити її долю. Не дай чоловікові, синові, братові) втратити свій шлях і зійти вниз, дай їм силу і віру».

Після цього покладіть кільце в склянку з водою, потім дайте випити воду чоловікові. На цьому заговір проти пияцтва чоловіка вважається закінченим.

Заговариваем алкоголь

Досить часто використовуються методи, які спрямовані безпосередньо на напій, який став причиною залежності, тобто на алкоголь. Вони вважаються достатньо сильними заговірми від пияцтва.

Для цього налийте самостійно чарку або склянку улюбленого алкогольного напою, потім пошепки скажіть:

«Не пий, не пий, ніколи не пий це. Бо зло чисте п’єш».

Як заговорити рушник

Для проведення обряду знадобиться новий рушник, яке в подальшому можна подарувати чоловікові (брата чи сина) в якості презенту. Звичайно, говорити про те, що над рушником були проведені якісь маніпуляції.

Які слова треба говорити?

«Омываешь своє тіло, чистим робиш його, нехай і душенька стане світліше, а змій зелений уповзе». Рушник віддайте чоловікові.

Давньоруський заговір

Даними спосіб користувалися ще в Стародавній Русі, щоб позбавити молодців від тяги до окаянної. Варто сказати, що обряд вважався досить потужним і дієвим, так як інших методів, таких як кодування, підшивання або гіпноз, не було.

Для того щоб виконати старовинний ритуал, вам знадобиться навісний замок та чарка, з якою любить випивати хворий. Важливо проводити ритуал строго під час місяця, що убуває, в п’ятницю. Налийте в чарку спиртне, яке любить випивати чоловік, потім вилийте вміст в отвір для ключа, кажучи при цьому наступне:

«Закриваю твій рот на замок, щоб ні краплі горілки в нього не налилося».

Після цього з допомогою ключа закрийте замок на три оберти, а ключ після викиньте максимально далеко від дому.

Заговір на кладовищі

Цей метод називається ще цвинтарним приворотом, а також заговір від пияцтва на кладовищі. Для його проведення потрібно не нова роздрукована пляшка з улюбленим видом спиртного. Візьміть її і вирушайте на найближчий кладовищі. Бажано, щоб ви стали свідком реальних похорону або хоча б зустріли того, хто перебуває в жалобі по померлому родичу. Коли ця зустріч відбудеться, скажіть такі слова:

«Зі смертю помре твоя тяга і більше ніколи не повернеться».

Потім повертайтеся додому, і почастуєте свого чоловіка випивкою. Як тільки буде випитий стакан або чарка, тяга до спиртного буде поступово знижуватися.

Заговариваем віник

Якщо хворий не виявляє бажання лікуватися від п’янки, один тільки розмова на цю тему наводить його в сказ, варто спробувати таку заговір. вам потрібно власноруч зібрати віник з різноманітних гілок. Якщо від п’янки потрібно позбавити жінку, вибирайте назви трав жіночого роду, у зворотному випадку – чоловічого. Після цього, ретельно підметіть в будинку, при цьому вимовляючи такі слова молитви:

« Вимітаю я ні бруд, а біль, щоб більше ні мене, ні тебе не турбувала. Стань вільним і сильним, звільнися від ланцюгів, що тебе оковали».

Після цього зберіть весь сміття і викиньте на вулицю. Необхідно викопати яму середнього розміру, в яку поміститься і сміття, і сам віник, яким була проведена прибирання.

Як лікувати дитячий алкоголізм

Діти досить рано в перший раз знайомляться з алкоголем, це впливає на те, що залежності також розвивається рано. Справа в тому, що підростаюче покоління звикло у всьому наслідувати дорослим. І якщо в сім’ї немає здорового ставлення до алкоголю, існує велика ймовірність того, що дитина пристраститися до алкоголю. Що робити, якщо така проблема вже існує, як відучити дитину від алкоголю? Не варто пробувати на дитину дієві заговору і ритуали від пияцтва для дорослих. На допомогу може прийти магічний заговір від дитячого алкоголізму. Варто сказати, що заговір від пияцтва по фотографії для дитини не підійде, так само, як і заговір на кладовищі.

Для проведення обряду знадобиться молозиво корови, його можна придбати у вільному доступі на кожному з ринків. Обов’язково у четвер на світанку, налийте молозиво в прозору ємність і скажіть, дивлячись на нього, молитву, звернену Боже матері. Бажано, щоб у безпосередній близькості з вами була ікона «Невипивана чаша», адже саме вона допомагає в лікуванні тяги до алкоголю, нарівні з сорокасильным оберегом. Після цього переходьте до читання заговори:

«Я – мати твоя, тебе народила, дала тобі повітря і землю під ногами, перед тобою весь світ. Я не дам тобі впасти так низько і втратити все, не буде він над тобою. Не вино, а молоко відтепер буде за твоїм устам текти. Амінь».

Після цього в цей же день дайте молозиво дитині, не важливо, скільки йому років – 7 або 17. Є відомості про те, що заговір допомагає не тільки дітям, але і дорослим, але в більшості випадків, судяпо відгуками, він допомагає тим, кому ще немає 18.

Пияцтво – це хвороба, яка може торкнутися кожного, не залежно від статусу і положення у суспільстві. Важливо пам’ятати про те, що цей недуг успішно піддається лікуванню, причому, як традиційного, так і немає. Якщо перший варіант вимагає від хворого обов’язкового звернення до третіх осіб, то магічні способи, а саме заговір від пияцтва, під силу будь-якій людині. Тепер ви знаєте, які заговору і молитви від пияцтва можна використовувати в домашніх умовах. Запам’ятайте, ваше життя знаходиться тільки у ваших руках, і тільки вам вирішувати, куди заведе життєва дорога.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: