Заговір на шпильку для грошей та удачі

Щоб магічні заговір працювали ще більш ефективно, з допомогою них заговорюють певні предмети. Досить часто в якості такого предмета використовується булавка. На заговорену шпильку можна приворожити в своє життя все, що побажаєш, гроші, успіх. Заговір на шпильку для удачі і грошей, що він собою являє?

Зміст:

Заговір на шпильку для грошей та удачі

Заговір на шпильку для удачі і грошей

Заговір на удачу на шпильку

Ось заговір на шпильку на удачу, який може провести кожен чоловік. Це текст-залучення у своє життя фінансового потоку. Після такого привороту на шпильку грошова енергія розшириться, гроші будуть йти до вас в будинок з абсолютно різних джерел.

Щоб провести цей магічний ритуал на залучення грошей крім англійської шпильки знадобляться наступне:

Цей магічний ритуал потрібно обов’язково проводити в період зростаючого місяця. Тільки в цей період він спрацює максимально ефективно. Дочекайтеся вечірнього часу доби, щоб місяць вже добре була видна на небі і приступайте до проведення ритуалу. Бажано в кімнаті, де ви будете проводити ритуал залишитися наодинці з собою, вимкнути всі електроприлади, запалити свічку. Перед собою на столі поставте всі інгредієнти для проведення цього ритуалу.

Потім на блюдце висипте спочатку цукор. Потім потрібно висипати сіль і самим останнім потрібно висипати рис. І в самий останній момент в цю гірку потрібно увіткнути англійську шпильку. Після цього скажіть на таку споруду наступні слова:

«Гірка родюча, гірка красива вся притягує до себе грошову енергію. А як вона притягне її до себе, так булавка мені ту енергію і передасть».

Після цього посидьте перед такою гіркою до тих пір, поки свічка, яка бере участь у ритуалі повністю не згорить. З цієї причини краще вибирати для заговору тоненьку свічку, щоб ви не сиділи над нею всю ніч.

Після того як свічка згорить, вирушайте спати. Гірка ж на чолі з шпилькою повинна залишитися у такому стані на ніч. Вранці шпильку з цієї заговоренной гірки потрібно забрати і приколювати її скрізь, де можна. Але саме приколювати до одягу, з звороті, щоб ніхто не бачив таку булавочку. Чим довше і частіше ви будете носити таку заговорену на гроші булавочку, тим швидше розшириться ваш грошовий потік в житті.

Через якийсь час ви помітите, що грошових можливостей навколо набагато більше, ніж ви бачили раніше. Але найголовніше ви навчитеся їх використовувати.

Заговір на шпильку перед сном

Кажуть, що уві сні у людини є можливість зв’язатися зі своїм підсвідомістю. Тому вважається дуже ефективним заговорити шпильку перед сном на гроші і удачу. Використання такої заговору перед сном помітно підвищує його ефективність.

Отже, візьміть шпильку в руки і вже лежачи в ліжку промовте наступні магічні слова:

«Як на дівчину червону, молоду всі молодці задивляються. Крутяться вони біля неї, хочуть бути поруч з нею. Так нехай грошики в моєму житті завжди водяться. У всьому я їх бачу, скрізь я їх чую, але головне вони мене чують і бачать, не можуть без мене, весь час до мене в життя приходять. Гроші мої друзі, мої подружки, дружба у нас з ними міцна. Зв’язок з ними, зі своїм багатством я відчуваю через цю булавочку. Ця зв’язкова на багатство, зв’язкова на гроші. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

Після цього акуратно приколіть шпильку на нічну сорочку і спите в ній так всю ніч. На наступний ранок потрібно приколоти шпильку на одяг, яку ви носите найчастіше. Періодично доторкайтеся до такого грошового заговоренного талісмана. Особливо, якщо у вас виникають питання з приводу того, де брати гроші, куди їх краще вкласти. Після того, як ви доторкнетеся до булавочки, рішення про гроші прийде до вас через якийсь час абсолютно природним чином.

Заговір на шпильку і червону нитку

Ця заговір на гроші потрібно читати в тому випадку, якщо у вас є конкретна можливість збільшити свій грошовий потік в житті, і ви хочете бути впевненим, що можливість спрацює. Наприклад, ви знаєте, що є вакантна посада, яка дуже добре вам підходить. Але на цю посаду багато й інших претендентів. Якщо хочете збільшити свої шанси в отриманні цієї посади, то використовуйте цей грошовий заговір.

Для його проведення знадобиться тільки англійська булавка і червона нитка. Увечері, коли місяць вже буде ясно видно, вийдіть на місячне світло. У праву руку візьміть червону нитку, а в ліву руку візьміть англійську шпильку. Дивіться на місяць і читайте наступний заговір:

«Червоною ниточкою притяну до себе те, що хочеться, червоною ниточкою выведаю для себе все, що потрібно. Як ця червона нитка обмотается навколо булавушки англійської і не відпустить її, так і те, що мені потрібно прийде до мене і обійме мене раз і назавжди. Через недовгий час все станеться, що мені потрібно. Водилися денжки тепер зі мною. Саме прийде, саме моїм стане. Не доведеться просити. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

Після цього обмотайте нитку навколо шпильки, прямо намотайте її на останню. Таку булавочку приколіть на нічну сорочку і лягайте спати. Важливо в цей вечір більше ні з ким не розмовляти, а відразу лягати спати. На наступний ранок приколіть цю заговорену шпильку на той одяг, в якій ви підете на співбесіду. Під час співбесіди кілька разів непомітно доторкніться до булавочки. Будьте упевнені, що це співбесіду це пройде дуже успішно.

Заговір на шпильку і ляльку вуду

Якщо ви знаєте, що ваше фінансове становище сильно залежить від конкретної людини, то на нього теж можна зробити заговір на шпильку на гроші. Наприклад, ви знаєте, що підвищення зарплати залежить від начальника. Або ви знаходитесь на забезпеченні чоловіка і хочете, щоб він заробляв більше грошей і давав вам їх. Тоді для проведення заговору знадобиться англійська булавка і лялька вуду.

Ляльку вуду можна легко зробити з пластиліну. Бажано зробити її за три дні до проведення ритуалу. Потім у вечір зростаючої місяця проведіть наступний ритуал. Запаліть свічку. Сідайте перед нею. Візьміть у руки ляльку вуду і почніть думати про людину, від якого залежить розширення грошового потоку. Зараз треба до дрібниць згадати його образ, як він виглядає, про що він найчастіше думає, які найчастіше він відчуває емоції. Це необхідно для того, щоб з’єднатися з цією людиною емоційно і тим самим наситити фігурку його образом. Коли ви відчуєте, що ваша душа сповнена почуттів саме цієї людини, то в одну з рук візьміть шпильку і читайте наступний заговір:

«У всьому тебе бачу, у всьому тебе чую. Так ти мені дорогий. Налаштована я на твою душу так, як ніхто інший на тебе не налаштований. Нехай же буде так, що й ти на мене будеш налаштований. Будеш про мене пам’ятати, думати, що потрібно робити для мене будеш. І все тобі це в радість, тобі все це в задоволення. Як не побачиш ти мене хоча б один день, так і коліт у тілі твоєму».

Після цих слів шпильку потрібно увіткнути в ляльку вуду. Потім закрийте очі, зробіть глибокий вдих-видих. І уявіть, що завдяки цій людині все у вашому житті виходить. Чим яскравіше буде візуалізація в цей момент, тим більше буде ефект від самого заговору. А щоб візуалізація була яскрава її потрібно наситити максимальною кількістю емоцій. Так, потурбуйтеся про це.

Як правильно читати заговір?

Є ще загальні правила, які допоможуть зробити заговір максимально ефективним:

Дотримуючи всі ці правила, ви підвищите ефективність магічного заговору на шпильку для удачі. Гроші після проведення ритуалу почнуть приходити дуже легко і, можливо, з найнесподіваніших джерел.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: