Заговір на обручки

Такий предмет, як обручка має велику магічну силу. Він несе в собі багато значень, в ньому багато енергетики. Це означає, що на цей предмет можна сміливо накладати різного роду заговір. Вчасно проведений заговір на обручку може налагодити похитнулося сімейне щастя.

Зміст:

Заговір на обручки

Заговір на обручку

Коли використовується заговір на обручку?

Щоб стало зрозуміло, давайте конкретно розберемо ситуації, коли заговір на обручки здатний виправити ситуацію:

У всіх цих ситуаціях заговір на обручках буде дуже ефективний. Тепер давайте розберемо приклад конкретного обряду з обручками.

Заговір на кільцях і червоної нитки

Ця заговір на обручках найбільше підійде в тій ситуації, коли дружина або чоловік відчувають, що у відносинах почалася криза. Вони потихеньку віддаляються один від одного. Запобігти цьому можна, як раз з допомогою такого обряду. Він допоможе розпалити нову хвилю пристрасті у стосунках, привнести ніжність в спілкування. У підсумку для подружжя стане очевидним, що потрібно цінувати один одного набагато більше, ніж вони робили це раніше.

По суті це приворот на чоловіка або чоловіка. Значить, його обов’язково потрібно проводити в період зростаючого місяця. Знадобляться ваші обручки і нова котушка червоної нитки. Якщо ваш чоловік досі носить свою обручку, то вам необхідно буде якимось чином дістати його. Можете забрати у нього під приводом, що хочете почистити ваші кільця.

Здійснювати цей магічний ритуал потрібно обов’язково наодинці. Ніхто не повинен заважати. Звільніть кімнату, де ви будете це робити як від людей, так і від домашніх тварин. Від’єднайте всі електроприлади. Запаліть свічку, мінімальна кількість світла все-таки знадобиться.

Візьміть в руки кільця, тримаєте їх у руках і думайте про стосунки з дружиною або чоловіком. Подумайте, які відчуття ці відносини викликають у вас зараз і як вам хотілося б себе почувати в цих відносинах? Важливо відчути це саме на рівні тіла. Тоді це буде більш достовірно, ніж, якщо ви будете відштовхуватися від неспокійного розуму.

Коли зрозумієте, що душа сповнена почуттями, які хотіли б відчувати у відносинах, то об’єднайте кільця і почніть їх обмотувати за допомогою червоної нитки. При цьому говорите наступний заговір:

«Наша лебедина пісня ще не заспівана. Ще все попереду. Я це бачу, я це відчуваю. Хочу, щоб і ти улюблений мій, це відчував. Не відпускаючи мене, знай, що не можеш без мене. Повернути твою любов хочу, тобі своє кохання дарую. В наших серцях любов прихована, і кільця наші знають її. Заговорюю їх на повернення нашої любові і пристрасті. Щасливі тільки разом».

Після цього зав’яжіть міцний вузлик і стисніть в кулачку перев’язані кільця. Кільця потрібно сховати в найтемніший куточок вашої оселі та подалі від сторонніх очей. Так вони повинні пролежати там цілий тиждень. Потім їх потрібно дістати і знову надіти. При цьому ритуал почне діяти вже на наступний день. Завдання того, хто проводив ритуал, полягає в тому, щоб самому проявляти більше любові стосовно подружжя.

Заговір на червону троянду і кільце

Ця заговір на обручках більше підійде для тієї ситуації, коли потрібно повернути своїх колишніх після розлучення. Ось ви розлучилися і відчули, що зробили помилку. Вже і просто говорити приходили до колишнього чоловіка, але він не готовий миритися. Цей магічний ритуал, спрямований на те, щоб забути погане, а пам’ятати хороше про стосунки. У результаті чоловікові захочеться до вас повернутися, тому що зосередить свою увагу на щастя, яке коли-то між вами було.

Для ритуалу знадобиться ваше обручку і червона троянда обов’язково з шипами. Цей магічний ритуал обов’язково потрібно проводити в період місяця, що убуває, оскільки ми позбавляємося від негативних спогадів.

Теж залишіться наодинці з собою. Запаліть свічку. Перед собою покладіть обручку і троянду з шипами на довгій ніжці. Візьміть троянду і укол палець об шипи. Почніть читати такий магічний заговір:

«Кололися один від одного шипами, у всіх буває. В серці рани один одному робили. В удачу і щастя мало вірили, а все чекали поки воно саме прийде. Просили, а самі не давали. Той коло болю, який був між нами я замикаю, немає його більше. Вся біль у колі залишилася. А щастя тільки пам’ятай, любов тільки пам’ятай, затоскуй про мене, по мені. Як прийду, не виганяй, повернути тебе хочу, почуй мене. Я тільки щастя пам’ятаю, і ти тільки щастя пам’ятай. Прийду — приймеш».

Після цього візьміть обручку і надіньте його на ніжку троянди. Таким чином, ви символічно замикаєте коло болю і образ для подружжя. У такому вигляді троянду, покладіть під ліжко. А вранці кільце киньте в чисту воду і скажіть:

«Від болю чищу». Після цього його можна носити. Троянду треба покласти в місце, де вона засохне. Ритуал спрацює, коли квітка засохне. Разом з ним засохнуть і всі образи, які щось важили для подружжя. Коли роза засохне, можете знову зробити спробу повернути чоловіка.

Але не виключено, що він сам почне першим таку спробу. Це сильний ритуал, після нього ваші стосунки з колишнім підуть вже по-іншому.

Заговір на гроші і обручку

Цікаво, що з допомогою обручки можна залучити в життя також і багатство. Гроші дуже важливі для сім’ї. Якщо їх бракує, то це теж провокує сварки у відносинах. Заговорити сім’ю на багатство і гроші теж можна з допомогою цього предмета.

Заговір відбувається в період зростаючого місяця, тому що ви залучаєте що-то за допомогою нього в своє життя. Щоб провести заговір вам знадобиться обручку свою і чоловіка. У цьому випадку теж бажано не розкривати його, навіщо воно потрібно, магія любить, коли її тримають у секреті, від цього вона краще працює. І знадобиться велика грошова купюра. Чим більше вона буде, тим краще.

Обряд теж проводиться наодинці з собою. Ніхто не повинен заважати. Запаліть свічку. Дві-три хвилини просто дивіться на її вогонь, це допоможе привести вашу свідомість в стан легкого трансу. Потім візьміть грошову купюру і почніть її уважно розглядати. Відчуйте, що ви відчуваєте, коли тримаєте її в руках? Це тривога від того, що гроші скоро закінчаться або радість, що можна щось на гроші купити? Відстежуйте свої емоції у відношенні грошей. Якщо вони негативні, то постарайтеся змінити їх на позитивні, так грошей набагато простіше буде прийти в життя. Коли це вийде. Купюру скрутіть і протягніть її крізь обручку. Потім скажіть такий заговір:

«Кругообіг грошей, як кругообіг щастя в нашій родині збільшується. Росте він множиться. Чим більше любові, тим більше грошей. Чим більше грошей, тим більше любові. Своє моє, загальне, наше. Гроші на любов йдуть, ми любимо гроші, а вони люблять нас. Ви прийдіть милі буде витрачати вас з задоволенням, і будемо любити один одного ще більше. Гроші – любов, любов – гроші. Амінь».

Важливо в цей момент відчувати щастя і любов, як, якщо б отримали величезну суму грошей. Тепер завданням для подружжя є любити один одного ще більше. Тому що в цьому заговір гроші притягуються як раз на любов і сильні позитивні емоції. Так, що рівень любові та гарного настрою доведеться підтримувати заради збільшення добробуту. Але приємно те, що це в будь-якому випадку позначиться і на сімейне щастя. Його стане більше.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: