Заговір на п’яткову шпору

Впливати на здоров’я можна самими різними способами, в тому числі і магічними. Є таке неприємне захворювання як п’яткова шпора, воно доставляє багато дискомфорту і болю того, у кого воно є. Звичайно, потрібно звертатися до лікаря і лікувати його медикаментозно. Але паралельно дуже ефективним буде застосовувати заговір. Як заговорити шпору?

Зміст:

Заговір на п'яткову шпору

Заговір від п’яткової шпори

Що таке п’яткова шпора?

Перш ніж перейти безпосередньо до заговору п’яткової шпори, давайте розберемося, що собою являє це неприємне захворювання. Справа в тому, що чим краще людина буде усвідомлювати, на що він впливає, тим краще йому власне вдасться впливати на це.

При п’яткової шпори виникає хворобливе відчуття під час ходьби. Ці відчуття викликають гострий біль, таке не пропустиш. У цей момент людина практично відразу думає про те, як позбавитися від цієї болі, настільки вона гостра.

Важливо також розуміти, що саме призводить людини до п’яткової шпори. Існують такі причини:

Діагностика цього захворювання не є складністю. Визначити, що у людини є ця недуга дуже просто. При цій хворобі людина скаржиться, що у нього є біль в області п’яти. Біль при цьому може бути як помірного, так і дуже сильного характеру.

Особливо складним для хворого з такою недугою є ранок. Перші кроки на хвору п’яту можуть бути просто нестерпними. Протягом дня біль слабшає, але тільки тому, що у людини виходить акуратно ходити, не наступаючи на хвору п’яту. Як тільки ж людина забуває про те, що йому потрібно берегти одну з п’ят і наступає на неї в повну силу, він знову відчуває сильні больові відчуття.

Як раз за допомогою заговорів і можна вгамувати гострі напади болю.

Заговір на світанку

Заговір проти болючою п’яткової шпори, який читають на світанку. Ця заговір від п’яткової шпори необхідно наговорювати на хвору ногу, коли людина тільки встав з ліжка. Поки ви ще не встали на хвору ногу потрібно подивитися на неї і сказати наступні слова:

«У раба Божого (ім’я), як у півня шпори. Півню-то воно потрібно, а от навіщо це рабі Божої. Нехай півень вранці забере все, що йому належить. А від раби Божої нехай все піде, те, що не потрібно всьому роду людському. Вранці нехай і засохнуть шпори у людини».

Після цього потрібно пройти у душ і омити хвору п’яту водою приємної температури. При цьому скажіть наступний текст:

«Водою. Як чистою енергією здоров’я свою п’яту обмиваю, все непотрібне все хворе з неї вимиваю. Мені встати на неї і більше болю не видно з неї. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

Після цього можна акуратно пробувати вставати на хвору п’яту. Заговори і молитви від п’яткової шпори потрібні для того, щоб у вас була можливість домовитися зі своєї хворої п’ятою.

Заговір на червоний перець

Дуже добре діє заговір при п’яткової шпори на червоний перець. Щоб провести цей обряд вам знадобиться маленька щіпка червоного перцю. Цей перець необхідно засипати в вовняний носок, який потім одягне хвора людина.

Такий носок потрібно надягати на ніч. Всю ніч на хворій нозі він буде здійснювати свою оздоровчу дію. Але перед тим як він опиниться на хворій нозі, на носок потрібно наговорити наступний заговір від п’яткової шпори:

«Біль моя в нозі гостра і перець гострий. Перець такий завжди був, а в нозі моїй такого раніше не було. Нехай і не буде більше такого в моїй нозі. Читати не перечитати мені заговорів, а біль йде туди, де їй і місце в червоний перець. Себе виліковую, себе одужую, на червоний перець всю біль і гостроту перекладаю. Нозі добре, мені добре, перцю все одно, він і так гострий».

Читати цей текст потрібно з максимальною щирістю. Уявіть, що від кожного вашого слова біль у нозі стає все менше і менше. Уявіть, що ви вже бачите результат. Хто робив заговір при п’яткової шпори, той знає, що чим більше у вашій душі образ здоров’я, тим більше працює ця заговір.

Простежте за тим, щоб носок на нозі залишався саме всю ніч. Не можна, щоб він злетів з ноги у середині ночі. Деякі, щоб зафіксувати носок на нозі акуратно обмотують ногу скотчем або перев’язують гумкою. Тільки не перестарайтеся, і не перев’яжіть занадто туго.

Заговір на воду

Як заговорити шпору на п’яті водою? Цей ритуал від п’яткової шпори обов’язково потрібно проводити в період місяця, що убуває, тому що ви хочете позбутися від цієї недуги.

Заговір на воду діє дуже добре. Вода прекрасно вбирає в себе інформацію, тому на неї і наговорюють різні заговір. Робити цей ритуал потрібно вже увечері, коли місяць буде світити. Налийте в таз води кімнатної температури, опустіть таз лапку півня. Опустіть туди хвору п’яту і скажіть наступний заговір:

«Півень — півник красень на світанку любить красивими крилами махати-розмахувати. Той півень ще й шпори красиві має. Потрібні йому ці шпори потрібніше –потрібного. Від того він себе півнем красенем відчуває. А ось мені рабу Божу (ім’я людини) зовсім не потрібні вони, вони мені тільки біль приносять. Нехай всі мої шпори на лапки півнячі і перейдуть. І півнику від того добре, і мені від того добре. Тільки шпора нехай на нього перейде, а біль в нікуди згине. Мені здоров’я, йому шпори. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

Потім, не виймаючи ноги з тазика ще читати молитви, які найбільше вам до душі.

Після того як буде виголошена заговір від п’яткової шпори і молитви потрібно протягом п’яти хвилин легко помасажувати хвору п’яту. Потім ногу виймайте з тазика, витирайте насухо її новим рушником.

Якщо в будинку є свіже куряче яйце, то можете відокремити жовток від білка і втерти його акуратно на хвору ногу. Потім надіньте на ногу тонкий вовняний носок і в такому вигляді і лягайте спати.

Вже з ранку можете подбати про те, щоб вилити воду, яка була в тазику, чим далі від свого будинку, тим краще. Краще вилити її туди, де немає ніяких рослин. Лапку півника, яка брала участь у ритуалі потрібно віддати вуличної собаки.

Вже після першого проведення цього ритуалу ви помітите, що біль у п’яті стала набагато менше. Якщо біль не піде до кінця, то продовжуйте проводити ритуал на наступну убуваючий місяць.

Заговорене вершкове масло

Заговір на п’яткову шпору з вершковим маслом. Щоб провести цей ритуал, вам знадобляться наступні інгредієнти: свіже куряче яйце, оцет 9% столовий, вершкове масло високого відсотка жирності. Куряче яйце розбити в миску і налити туди столову ложку оцту. Туди ж додайте 200 грам вершкового масла, яке було акуратно растоплено на водяній бані.

Всі ці продукти між собою потрібно перемішати і при цьому говорити такі слова:

«Кожна крапля піде на шпору хвору. На кожній шишці вона виявиться. Як ці інгредієнти перемішуються, перетворюючись на ліки, так і біль моя на здоров’я змінюється. Мені не хвилюватися більше, мені не страждати, не плакати більше. Вранці встати, та бути здоровою. Як жовток на моїй нозі виявиться, так більше нічого боліти у мене і не буде».

Цю суміш потрібно поставити в холодильник. Там вона повинна відстоятися протягом трьох днів. Через три доби, це вже буде мазь, яка принесе вам полегшення. На ніч змастіть цією маззю хворі місця і при цьому приговаривайте наступний заговір:

«Те яйце мені на допомогу, воно біль забирає, а здоров’я приносить. Немає більше на ніжці шишок, немає більше поганих хвороб. Є здорова нога так хода легка. Зі шпорою пішов і ніготь гнутий. Нічого не болить, все тільки життя і радіє».

Така народна мазь сама по собі дає цілком пристойний ефект у боротьбі зі шпорами. Але якщо її доповнювати такими ось заговірми, то ефект від неї значно збільшується. Щоб назавжди позбутися від цієї недуги застосовуйте її хоча б місяць. І обов’язково не забувайте робити це з магічним заговірм.

Загальні правила для виголошення заговори

Якщо ви хочете, щоб заговір діяв ще більш ефективно, то вимовляти його треба за такими правилами:

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: