Заговір на віщий сон

Сни досі залишаються одним з загадочнейших явищ на психофізіологічному рівні. Безліч теорій і досліджень лише відкривають завісу таїнства цього процесу. Що відбувається з свідомістю після того, як ми засипаємо? Чому бачимо ті, а не інші образи? Як побачити віщий сон? Можливо, заговір на віщий сон – реальний помічник у цьому питанні?

Зміст:

Заговір на віщий сон

Заговір на віщий сон

З теорії сновидінь

Відомі в цій сфері дослідники висували різні теорії походження снів. Одне з найпопулярніших навчань належить Зигмунда Фрейда, що говорить про пригноблених, прихованих бажаннях, що реалізуються за допомогою сну. Знавець аналітичної психології Карл Юнг підтримував гіпотези Фрейда, але акцент робив не на символіці, а на ролі сновидіння, як шляхи самовираження та пошуку вирішення проблеми, яка мучить людину. На сьогоднішній день широко поширена теорія, згідно з якою людина, коли спить, бачить уривки картин зі свого минулого у прагненні переосмислити їх.

Здатність проектувати образи з мозку в картини в голові, тобто сни мають не тільки дорослі люди, але і новонароджені діти, і навіть тварини. Одне ясно точно – в більшості випадків нам сниться те, що найбільш займає наші думки в даний момент.

Магічне тлумачення

До настання епохи просвітництва панували містичні пояснення явищ природи і організму. Вважалося, що під час засипання людина занурюється в астрал, в інший вимір: стародавні єгиптяни вірили, що в процесі знаходження в обіймах Морфея ми повертаємося в місця, в яких бували в минулому житті. В релігії іудаїзму сни – засіб спілкування смертного з Богом.

Ніч – містичне час доби, коли стираються перепони між потойбічним світом і нашим. Саме вночі людина найбільш наближений до Всесвіту і таємниць світобудови, тому бачення в цей час доби володіють найбільшою потойбічною силою.

Можливі віщі сни?

Як фрагменти з майбутнього, віщий сон розглядався ще у давніх культурах. Християнство теж не спростовує таку теорію: біблійного Йосипа приснився пророчий символ. Слов’яни вважали, що дітям до року сниться їх майбутнє життя.

Наука дає наступне пояснення цього явища. Якісь альфа-хвилі, що йдуть від головного мозку, пов’язують наше підсвідомість з космосом через електромагнітні коливання атмосфери. Таким чином люди можуть бачити кадри з своєї долі.

Способи викликати

Заглянути в майбутнє – перспектива приваблива, але далеко не всі хотіли б знати, що ж їх чекає. Хто знає, чи обрадує цікавого результат.

Існують періоди, коли ймовірність того, що побачене збудеться, найбільш висока: святочна тиждень (з 7 по 19 січня), полуденне час церковного свята (бажано не Пасхи), 3-е число кожного місяця, в ніч з четверга на п’ятницю (у п’ятий день тижня був розп’ятий Ісус Христос), особливо Іменний. Іноді до пророчим відносять і сни в полудень неділі.

Заговір на віщий сон відрізняються деякими нюансами, які слід враховувати при проведенні:

Розглянемо найбільш ефективні і перевірені заговори, які допоможуть вам побачити пророчі сни.

  • Обряд перед дзеркалом. Перш, ніж міцно заснути, руки потрібно взяти своє люстерко (підійде маленьке кишенькове) і вимовити: «Дзеркало побачене відображає, а очі мої вночі нехай майбутнє відіб’ють. Амінь!». Читати тихо і чітко. Якщо ви хочете, щоб те, що приснилося, збулося, сховайте з ранку дзеркальце від чужих очей і зберігайте, поки очікуване не здійсниться. Якщо пророцтво збудеться, подаруйте заговорену штучку нежонатому чоловікові.
  • Заговір на дрімоту. Тут важливо вловити момент, коли ви вже будете «на межі засипання». Повторіть тричі наступні слова: «Мені наводиться доля: повна щастя вся хата. Те, що буде, я побачу, і судьбинушку передбачаю. Мої слова будуть почуті!». Після цього можете спокійно засинати.
  • Сильний заговір на свічку. Цей обряд можна проводити виключно в певні дні: на Різдво, Старий Новий рік або на Івана Купала. Візьміть білу свічку й тихо співаючи: «Вітру в полі свищут, завивають, що чекає мене, побачити допомагають. Нехай бачення нічний мені розповість не минуле, а що станеться зі мною, нічого нехай не сховає». Ні в якому разі не хрестіться. Свічку потрібно загасити, абсолютно всі прикраси і одяг з себе зняти, після чого вкластися спати.
  • Суботній обряд. Візьміть чорний хліб (одного скибочки буде достатньо) і рясно посипте його сіллю, примовляючи: «Неділя дружить з понеділком, вівторок в гості до середовищі, четвер з п’ятницею піде, лише до суботи не прийде. Пригощаю хлібом з сіллю, нехай шепіт мій почує та бачення пошле». Зверніть увагу, що ритуал проводиться в суботу ввечері. Посолений хліб покладіть в узголів’я ліжка і вирушайте спати. Вночі повинні привидітися картини майбутнього.
  • Обряд брамінів. У книзі Наталії Степанової запропоновано ефективний метод заглянути в прийдешнє. Після прочитання молитви, текст якої можна знайти на сайті цілительки або у її книзі, не можна говорити ні слова, а також читати, є, займати думки думами, так і з ліжка краще не підніматися, а відразу ж відправлятися в обійми Морфея. Про побачене вночі не розповідати нікому протягом трьох років, інакше пророцтво не справдиться.
  • Як не дати здійснитися поганого сну

    Щоб відігнати недобре сновидіння, негайно після приходу в себе виконайте такі дії:

    Такі нескладні способи здійснити заговір на віщий сон. Вірте лише в гарне і прислухайтеся до сигналів понад!

    Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: