Заговір на убуваючий місяць, щоб схуднути

Впливати на сферу краси можна і за допомогою магічних методів. Якщо ви хочете схуднути, то можна застосовувати заговір на схуднення на убуваючий місяць. Це зовсім не означає, що в боротьбі за струнку фігуру варто відмовитися від традиційних методів, таких як дієта і грамотні фізичні навантаження. Правильно підібраний заговір допоможе зробити ці заходи ще більш ефективними.

Зміст:

Заговір на убуваючий місяць, щоб схуднути

Заговір на схуднення на убуваючий місяць

Як працює заговір на схуднення?

Перш ніж перейти безпосередньо до заговору на схуднення, давайте розберемося, як в принципі він працює? У цьому випадку ми виходимо з наступного теорії. Справа в тому, що тіло і дух єдині між собою. І якісь хвороби виникають в тому випадку, якщо тіло і дух не в злагоді один з одним. Зайва вага – це збій метаболізму, що, в принципі, теж є відхиленням від норми, тобто хворобою.

Заговір на убуваючий місяць в схудненні, як і інші заговір з такою ж завданням займаються тим, що намагаються поєднати разом, подружити між собою тіло і дух. Вони дають дуже правильний психологічний настрій. Ці магічні тексти, побудовані так, щоб особливими фразами і словами впливати на підсвідомість людини.

Коли між тілом і духом панує гармонія, то нормальна вага починає відновлюватися природним шляхом. А якщо практикувати такі заговору в поєднанні з правильно підібраною дієтою і грамотними фізичними навантаженнями, то результат і зовсім вас порадує.

Коли можна застосовувати такий заговір на схуднення?

Схуднути за допомогою таких заговорів можна в наступних ситуаціях:

Як правильно читати заговір?

Якщо ви хочете, щоб заговір, який допоможе прибрати жир, спрацював на всі сто відсотків, то потрібно застосовувати його з такими правилами:

 • Заговір, який працює на те, щоб прибрати жир потрібно обов’язково проводити в період місяця, що убуває. Взагалі, якщо ви хочете з допомогою магічного ритуалу від чогось позбутися, то обов’язково робіть це на убуваючий місяць. У текстах для схуднення це особливо важливо, тому що їх вимовляють жінки. Місяць – це покровителька жіночої енергії, і здійснюючи обряд в спадання місяця, жінка заручається її підтримкою.
 • Важливо розуміти кожне слово, яке написано у заговорі. Чим більш усвідомлено ви будете читати такий магічний текст, тим більше буде від нього ефекту. Саме глибоке розуміння кожного заговору призведе до того, що ви будете читати такий магічний текст, максимально розуміючи його.
 • Дуже важливо здійснювати схуднення, таким чином, відчуваючи «правильні» почуття в момент виголошення такого магічного тексту. Вже починати робити ритуал потрібно з відчуттям прийняття свого тіла. Заговір спрацює набагато гірше, якщо ви будете засуджувати своє тіло в момент обряду. І навпаки, якщо ви будете транслювати вдячність і любов, то магічний обряд спрацює набагато краще.
 • Дуже важливий під час виголошення заговору на схуднення ефект візуалізації. Це означає, що важливо чітко уявляти результат, який ви отримаєте після проведення обряду. Чим чіткіше буде така картинка, тим вище буде від цього результат. Бажано навіть перед виголошенням заговору налаштовуватися, за кілька днів до цього тренуйте ефект візуалізації. Таке тренування обов’язково поліпшить візуалізацію безпосередньо в момент відтворення обряду.
 • Заговір на убуваючий місяць і шматочок сала

  Цей ритуал на схуднення незвичайний тим, що для його проведення вам знадобиться шматочок сала. Дочекайтеся дня на убуваючий місяць, візьміть в руки шматочок свинячого сала і вирушайте на відкритий балкон або вулицю просто так, щоб місячне світло міг повністю вас висвітлювати. Якщо дозволяє сезон, то бажано, щоб у цей момент на вас не було нічого крім легкої ночнушки.

  Спочатку шматочок сала покажіть місяці, потім потрібно читати наступний магічне заговір:

  «Перед сном місяць проведаю, їй свій жир покажу. Місяць, як справжня подружка допоможе мені позбутися від нього. Нехай це буде останній жир, який я тримаю в руках, нехай це буде останній жир, який на мені. Хочу бути такою ж красунею, як ти подружка місяць. Допоможи прибрати непотрібне. А замість нього, щоб скрізь тільки ще більше краси додалося. На тебе убуваючу дивлюся, забери з собою в спадання і жир мій. Забери його на темну сторону свою. Я красива, ти красива, обидві красуні. Обидві світимо, висвітлюємо все, що поруч. Допоможи люба, тобі за це мій низький і щирий уклін. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

  Після цього шматочок сала викиньте з балкона або, якщо ви знаходитесь на вулиці, то просто залиште його на землі. Не потрібно його закопувати. Краще буде, якщо його знайде і з’їсть якусь бездомну тварину.

  Після виголошення заговору на убуваючий місяць вирушайте спати. У цей вечір більше ні з ким не розмовляйте. Ви помітите, що схуднення буде вже з наступного ранку проходити більш інтенсивно.

  Заговір на лебедине перо

  Щоб провести наступний магічний ритуал на схуднення вам знадобиться лебедине перо. Проводити його теж потрібно в день, коли місяць убуває. Відгуки, кажуть, що цей обряд спрацьовує дуже добре, якщо до цього повністю прийняти своє тіло.

  Крім лебединого пера вам знадобиться церковна свічка. Залишіться в кімнаті наодинці з собою. Потрібно знеструмити всі електроприлади, які є в кімнаті, де проводиться обряд. Виженете з кімнати навіть домашніх тварин, так як вони своєю присутністю будуть змінювати енергетику.

  Сідайте на підлогу. Запаліть свічку. Кілька хвилин просто дивіться на полум’я свічки – це допоможе перевести свідомість в режим легкого трансу. Коли відчуєте, що думки в голові заспокоїлися, то можна приступати до проведення обряду.

  Візьміть лебедине перо і почніть їм водити по проблемних місцях, по стегнах, животі, сідницях, талії. Бажано, щоб при цій процедурі ви були повністю голі. Дотик лебединого пера буде створювати приємний тактильний ефект. Зараз головне завдання в тому, щоб отримати задоволення від цих тілесних відчуттів. Коли зловіть себе на тому, що посміхаєтеся від таких приємних дотиків, то починайте читати такий заговір на схуднення:

  «Лебідонька пливла по річці граціозна, лебідонька йшла по воді струнка. Така гарна, що всі навколо задивлялися. Ти лебідонька, мила, поділися зі мною своєю грацією, принеси мені краси. Нехай іде від мене все зайве також легко і приємно, як я відчуваю на собі твій пір’їнка. Щоб я дивилася на себе, та надивитись на могла, на таку красу. Щоб усі раділи моїй краси та стрункості. Як проводжу по собі пір’їнкою, так все і йде від мене, все, що псує мене».

  Після цього водите по тілу пером до тих пір, поки перед очима дуже явно не виникне чіткий образ того тіло, яке буде у вас вже після схуднення. Дуже важливо відчути радість від володіння таким тілом вже прямо під час такого обряду. Чим ясніше будуть ваші почуття з цього приводу, тим більше ймовірності, що такий магічний обряд спрацює на сто відсотків. Тут важливо, щоб ваше тіло запам’ятала, як добре ви будете себе відчувати, коли воно схудне.

  Потім сховайте лебедине перо під подушку і лягайте спати. Це пір’їнка не втрачайте. Тепер це ваш талісман стрункості і краси. Після такого обряду будете відчувати себе дуже гармонійно. Добре такий магічний обряд проводити в день перед початком дієти.

  Що ще з магічного допоможе в схудненні?

  Крім основного великої заговору можна застосовувати невеликі магічні правила, які теж будуть сприяти схудненню:

  Все це допоможе посилити основний заговір на схуднення на убуваючий місяць.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: