Заговір від наркозалежності

Наркоманія – це серйозне захворювання, яке пов’язане, як безпосередньо з фізіологією, так і з психікою людини. Тут, безумовно, необхідно втручання фахівця, щоб вилікувати людину від цієї залежності. Але паралельно з традиційним лікуванням ніхто не забороняє застосовувати нетрадиційні магічні методи. Можна пробувати заговорити наркомана. Заговір від наркоманії, що він собою являє?

Зміст:

Заговір від наркозалежності

Заговір від наркоманії

Чим гарний такий заговір?

Як вже було сказано не можна сподіватися на заговір, як на єдиний засіб, який ви будете використовувати в боротьбі з наркотичною залежністю. Але заговір від наркоманії можуть допомогти в деяких ситуаціях:

Заговір на фотографію

Близька людина наркомана може заговорити того від наркотиків і без його відома. Це теж працює, на якийсь час. Але все ж важливо розуміти, що найдієвіші заговір від наркотичної залежності виходять, коли в них свідомо бере участь сам залежна людина. Якщо близька людина діє проти його волі, то найсильніший заговір сильно знецінюється. Тим ні менш наведемо приклад заочного заговору людини від наркотичної залежності.

Для проведення цього ритуалу знадобляться ножі, фотографія людини, три церковні свічки. Ритуал потрібно обов’язково проводити в період місяця, що убуває, тому що ви хочете від чогось позбутися, а не навпаки придбати.

Потрібно залишитися в приміщенні наодинці з собою, так, щоб вам ніхто не зміг перешкодити. Запаліть три церковні свічки. Поставте їх трикутником. Біля кожної свічки покладіть чистий кухонний ніж, посередині покладіть фотографію людини. Дуже важливо, щоб на фотографії було тільки той, кого ви хочете заговорити від наркоти. Три-чотири хвилини просто дивіться на свічку, це допоможе ввійти в легке трансовое стан. Потім покладіть на фотографію три ножа і скажіть наступні магічні слова:

«Ти сильний, а я сильніше, сміливий ти, а я сміливіше. Я в самого Бога, я в самого Святого прошу тебе позбавити від недуги. Ні ласкою тебе не бере, ні сльозами тебе не бере, значить холодним залізом тебе візьме. Є ножі для тебе, вони-то і выколят з тебе все непотрібне, з кровиночки твоєї виженуть всі смердюче, так виженуть, що більше ніколи ти не захочеш тієї зарази. Назавжди ти будеш чистим».

Після цього візьміть один ніж і проколіть їм голову на фото, другим ножем проколіть серце, третім – ноги. Коли закінчите, то скажіть наступні слова:

«Якщо і вилікувати, то не з боку, сам кинеш, самому кинути, твій вибір».

Після цього ножі і фотографію потрібно скласти в затишне місце, щоб ці предмети ніхто не зміг знайти. Там вони повинні залишатися протягом тижня. Після цього можете їх дістати і закопати під деревом, тільки під тим, що росте далеко від дому.

Через якийсь час наркомана почне сильно ламати, це результат заговору. Такий ритуал можна проводити на сина або чоловіка, на кровного родича. В той момент коли його сильно почне ламати, як раз і потрібно вести його на лікування, це найвдаліший момент. Така заговір від наркоманії, як ніби готує людині в подальшому лікуванню.

Заговір на відчуття

Ця заговір проти наркоманії будується наступним чином. Справа в тому, що під наркотиками людина отримує такі відчуття:

 • Він почуває себе сильним.
 • Він любить, і любимо Богом, Всесвітом, людьми.
 • Він відчуває свободу.
 • Є багато енергії для сексуальних звершень.
 • Відчувається ще сильніше краси світу, наркоман його сприймає дуже гостро.
 • Ця заговір спрямований на те, щоб у наркомана були всі ці відчуття і без наркотиків. Ця заговір здійснюється теж без самого наркомана. Але його обов’язково повинен говорити чоловік, який сам перебуває на високих вібраціях. Для цього потрібні молитви. Протягом 21 дня потрібно читати молитви. Можна читати молитви за себе і за самого наркомана, за сина, якщо це про нього.

  Після цього у день зростаючого місяця, потрібно вийти пізно увечері, коли місяць буде світити особливо яскраво і сказати наступний заговір, дивлячись на місяць:

  «Ти місяць светі того соколу, яскравіше того сонця, тому що сонце сокіл той не цінував. Я від себе відриваю, за раба Божого (ім’я сина) прошу. Щоб бачив, як бачу я, відчував, як я відчуваю. Прокинеться він і кохання відчує таку, що нічого і не треба більше. Засне він і уві сні його огорне турбота вселенська. Нехай ні в чому не потребує. Заговорюю я його раба Божого (ім’я сина) на достаток самих світлих почуттів. Нехай мир йому красою своєї в очі б’є так, як ніколи не бив, нехай не буде у нього потреби нічого посилювати. Заговорюю його на достаток місячне, на достаток солодке. Як сказано, так і буде, а по-іншому і бути не може».

  Дуже важливо читати цей заговір і самої відчувати всі ті почуття, які ви бажаєте, щоб відчував без наркотиків ваш близька людина. У цей момент ви повинні самі транслювати любов, турботу, вселенське достаток. Тільки в цьому випадку цей заговір подіє.

  Така заговір можна повторювати скільки завгодно. Він буде тільки посилювати енергетику як вашу, так і вашого сина, якщо це він страждає від наркотичної залежності.

  Заговір на воду при порозі

  Важливо також енергетично очищати будинок, в якому живе наркоман. У ньому повинна бути енергетика, яка буде сприяти одужанню людини. Для цього можна заговорити воду, якою ви будете мити підлоги. Так як це магічна практика, дуже бажано, щоб під час миття таких підлог нікого, крім того, хто проводить сам ритуал, не було.

  Ритуал здійснюється у період зростаючого місяця, так як він притягує до дому вищі енергії. Налийте воду в відро. Спочатку над нею можете просто прочитати свої улюблені молитви. Потім потрібно читати наступний заговір:

  «Вода, водиця, чиста, свіжа вода. Ти поділися своєю чистотою, поділіться своєю свіжістю. Принеси через стопи ясність розуму того, хто за тобою пройдеться. Нехай його хода тобі буде легка, ясна, хай добре буде після тебе. Нехай той, хто займається, як по тобі пройдеться, так свою маяту і скине. Поспособствуй мила, допоможи чиста. Щоб і в нас були думки чисті, серце відкрите, щоб щасливо нам було в цьому домі».

  Після цього з любов’ю, турботою вимийте цією водою увесь дім. Далі настає важливий момент. Бажано, щоб залежна людина пройшовся босими ногами по мокрому підлозі, по підлозі, який вимитий заговоренной водою. Подгадайте, таким чином, обставини. Вже відразу після цього ви помітите, що настрій людини, який пройшовся по заговоренному підлозі покращився.

  Цей ритуал можна робити постійно, коли затіваєте прибирання. Він підвищує енергетику будинку, чистити карму будинку. Навіть, якщо у наркомана ломка, йому набагато легше переносити в будинку, де підлога вимита такий заговоренной водою.

  Загальні правила заговори

  Якою б заговір ви не вибрали для здійснення, дотримуйтеся також загальних правил, які підвищать ефективність ритуалу:

  Але пам’ятайте, що позбутися від залежності від хімічних речовин не так-то й просто, тому не надйетесь тільки на заговір і молитву. Обов’язково звертайтеся до медиків, у них є план вирішення цієї задачі.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: