Заговір на коханку чоловіка

Жодна, навіть сама «першокласна» дружина, не застрахована від появи в її житті суперниці. Варто вселитися «біса в ребро» муженьку і підступна розлучниця вже тут, як тут. Що ж робити? Як повернути все «на круги своя»? Як врятувати свою, ще недавно щасливу сім’ю від розпаду, а своє особисте щастя від руйнування? Якщо ви готові вдатися до допомоги любовної магії, то в даній ситуації вам допоможе заговір на коханку чоловіка.

Зміст:

Заговір на коханку чоловіка

Заговір від коханки

Як перемогти коханку

Розберемося, як позбавитися від коханки чоловіка з допомогою любовної магії. В цьому плані існує кілька способів боротьби:

 • Найпоширеніший метод, за допомогою якого можна зробити так, щоб ваш чоловік розлюбив свою нову пасію» і навіть ненавидів її, називається відворот. Це вплив покликане «відвернути» чоловіка від його коханої. Роблять отворотный ритуал у фазу місячного зменшення.
 • Якщо ви хочете, щоб ваш чоловік зненавидів свою коханку, зробіть обряд, який називається роззсорка. Цей ритуал внесе в життя коханців сварки і непорозуміння. Роблять рассорку на місяць, що зменшується. Існує безліч заговорів, які передаються з покоління в покоління. Є вони і в «арсеналі» таких відомих цілительок, як Наталя Степанова і Ванга.
 • Змовою від коханки може також бути вплив, який зробить вашого чоловіка неспроможним в ліжку з іншими жінками. Що ж стосується власної його дружини, то тут у чоловіка все буде в порядку. Це досить небезпечний ритуал, який, по суті своїй є порчі. Його наслідки можуть бути страшними і непередбачуваними, особливо, якщо обряд роблять, переслідуючи мету помститися невірному чоловікові і його коханку. Внаслідок порчі на чоловічу спроможність представник сильної половини людства може назавжди залишитися імпотентом, адже зняти такий приворот досить складно. Розплата за проведення обряду наздожене і того, хто його зробив або замовив. Проводять подібні ритуали на фазі зростаючого Місяця.
 • Можна приворожити чоловіка на любов до його законної дружини. Приворотні ритуали прийнято проводити в період місячного зростання.
 • Відворот на мітлу

  Повернути старого чоловіка в сім’ю допоможе відворот на мітлу, який дуже просто провести в домашніх умовах. Якщо ви хочете, щоб ваш улюблений чоловік кинув коханку, і вона назавжди зникла з вашої і його життя, знайдіть стару нікому не потрібну мітлу. Чим старіше і страшніше буде волоть – тим краще. У період, коли Місяць знаходиться на фазі спаду, потрібно помсти цієї старої мітлою підлогу і читати слова заговори:

  «Як стара ти мітла і непотребна, так нехай буде не потрібна Раба Божа (ім’я розлучниці) Рабу Божому (ім’я чоловіка). Як ніхто тебе не підбере, як ніхто в руки не візьме, а хто візьме – ту годину викине. Так нехай Раба Божа (ім’я розлучниці) буде противна і зненавиджена Рабу Божому (ім’я чоловіка). Слово сказано – справу зроблено».

  Після цих слів винесіть мітелку з дому і викиньте його на смітник. Бажано, щоб це було таке місце, де б вона нікому не попалася на очі». Повертаючись додому, потрібно зберігати мовчання навіть якщо з вами заговорюють. Озиратися також не можна. Цей ритуал хороший тим, що він достатньо сильний, простий і чудово діє на відстані.

  Приворот на воду

  Повернути «йде в загули» чоловіка можна за допомогою привороту на воду. Роблять його на фазі місячного зростання. Вночі після півночі запаліть білу свічку і наберіть відро води. Покладіть перед собою фото чоловіка і, дивлячись йому в очі, починайте читати на воду наступний заговір:

  «Закрию я Раба Божого (ім’я чоловіка) на міцний замок, щоб не зміг Раб Божий (ім’я чоловіка) ступити за мій поріг. Посаджу Раба Божого (ім’я чоловіка) на ланцюг пудову, затворю за ним двері дубові. Ланцюг мою нікому не розірвати, заговір мій нікому не зняти».

  Під час читання заговору не можна відводити погляд від фото чоловіка.

  Після начитки можна відправлятися спати. При цьому не гасіть свічку і відро з водою не забирайте. Вранці позбавтеся від свічкового воску. Його можна закопати під молодим деревом або викинути в річку. Коли ваш «благовірний» прийде додому — вимийте підлогу заговоренной водою. Якщо вплив з першого разу не вийшло — через деякий час його можна повторити.

  Роззсорка на землю

  Розсварити пішов чоловіка з його коханкою і зробити так, щоб чоловік більше не любив її, а розлучниця раз і назавжди відстала від вашого чоловіка, допоможе сильний і «перевірений» заговір на землю. У період Місяця, що убуває підіть на берег річки і візьміть три щіпки землі. При цьому після кожної пучки потрібно читати заговір:

  «Як берег з берегом не сходиться, так і Рабу Божому (ім’я чоловіка) з Рабою Божою (ім’я розлучниці) не зійтися. Хай буде так».

  Потім переправте або перейдіть по мосту через річку і все в точності повторіть на іншому березі.

  Зібрану землю покладіть в чистий новий хустинку або власноруч пошитий невеликий мішечок. Потім вирушайте до будинку розлучниці або туди, де коханці часто бувають і розсипте заговорену землю. Як тільки ваш чоловік і його «пасія» наступлять на неї – роззсорка почне діяти. Було б чудово, якщо б ви змогли посипати заговоренной земелькою поріг будинку, де вони живуть або часто бувають. Робити все потрібно обережно з дотриманням таємниці, щоб ніхто з коханців не зміг дізнатися про проведене вами ритуалі.

  Розрив відносин на тканину

  Повернути чоловіка можна, використовуючи обряд, спрямований на повний розрив відносин між ним і його коханкою. Це простий, але досить сильний ритуал, який може здорово розсварити парочку, як би ваш «благовірний» любив свою нову пасію». Щоб зробити рассорку, необхідно купити відріз чорної тканини одним шматком. Купувати тканину у представниці жіночої статі і здачу, при цьому, не брати.

  Потім розриваєте цю тканину на дві рівні частини і говорите:

  «Один шматок ділиться на два, а два в один не з’єднається. Хай буде так».

  Далі два відрізу відносите у дві різні церкви і залишаєте їх там. У кожній з церков потрібно поставити свічки за здоров’я тих, на кого спрямовано вплив. Даний ритуал роблять на фазі місячного зменшення.

  Порча на чоловічу силу

  Якщо ваше життя стало нестерпним від постійних зрад коханої людини і ви вже втратили рахунок» його «пасій» — є вихід. Щоб покарати «злісного зрадника» і захистити його від будь-яких любовних пригод, можна «створити» специфічний приворот, який зробить чоловіка неспроможним в ліжку з іншими жінками. Проводять ритуал на зростаючий місяць. Перед тим, як взятися за справу» підготуйте нову чорну свічку, ношене нижня білизна вашого чоловіка і волосся з його голови. Вночі, ближче до двох годин, залишіться в кімнаті на самоті, розкладіть нижню білизну і запаліть свічку.

  Потім, тримаючи в руці волосок, починайте читати сильний заговір на позбавлення чоловічої сили:

  «У темному лісі є пень старий та трухлявий. Немає на ній ні зросту, ні квіточки. Лежить під тим пнем меч тупий та іржавий. Як нікому той пень не оживити не омолодити, так і тобі по дівкам більше не ходити. Хочу, щоб твій член не стояв до тих пір, поки нікому з тим мечем в бою не встати. Твоєму члену лише мені одній коритися, лише по моєму бажанню підніматися. Хай буде так».

  Після того, як ви скажете останні слова заклинання, спаліть волосся чоловіка на вогні свічки. Тепер можна лягати спати в цю ніч вам нічого більше робити не доведеться. Нижня білизна і чорна палаюча свічка повинні знаходитися на столі до ранку.

  Наступного ранку вам належить встати з першими променями сонця, вмитися і вийти з дому. З собою прихопіть свічковий віск і заговорене нижня білизна вашого «благовірного». Ідіть в ліс подалі від людських очей» і відшукайте там старий трухлявий пень. Викопайте під ним невелику ямку і покладіть в неї нижню білизну чоловіка і залишки згорілої свічки. Потім добре присипте все це землею і скажіть наступне:

  «Нікому це місце не відшукати, заговір мій нікому не прибрати».

  Проробивши всі вищеперелічені «маніпуляції», різко розвертайтеся і йдіть додому. Заздалегідь налаштуйте себе на те, що протягом усього зворотного шляху вам не можна оглядатися, що б ви не почули за спиною і не побачили «краєм ока». Також не варто ні з ким вступати в розмови навіть якщо «казна-звідки візьметься ваш старий знайомий, якого ви не бачили багато років або ваша «задушевна» подруга. І ще, перш ніж зважитися на подібний обряд, потрібно розуміти, що втрата чоловічої сили для чоловіка може стати великим ударом, від якого йому буде важко оговтатися. Тому, якщо ви хочете повернути чоловіка таким способом, то є ймовірність, що «на виході» ви можете отримати людини з великими психологічними проблемами.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: