Як читати любовний заговір на дівчину?

Традиційно любовна магія асоціюється з жінками, адже саме вони є основними замовниками різних приворотних ритуалів. Однак не варто скидати з рахунків» представників сильної половини людства, які, також, іноді готові піти на все, щоб завоювати любов вподобаної дівчини. Для цих хлопців в «арсеналі» любовної магії завжди знайдеться відповідний заговір на дівчину, з допомогою якого можна знайти особисте щастя.

Зміст:

Як читати любовний заговір на дівчину?

Білий заговір на дівчину

Як приворожити дівчину?

Якщо ви втомилися «бігати» за неприступною дівчиною або, навпаки, ніяк не зважитеся сказати їй про свої почуття, зверніться за допомогою до любовної магії. Існує величезна кількість магічних замовлянь, за допомогою яких можна не тільки завоювати серце красуні, але і повернути колишні почуття». Деякі з них «гуляють» по просторах Інтернету, а деякі передаються з покоління в покоління потомственим цілителями і ведучими. Техніка любовних приворотів, спрямованих на збудження симпатії у дівчини, мало чим відрізняється від будь-яких інших приворотних обрядів.

Всі приворотні обряди умовно можна поділити на білі і чорні. Білий заговір на дівчину діє більш м’яко і має менш серйозні наслідки. Чорні любовні впливу здатні повністю підпорядкувати волю жертви бажанням замовника. Їх часто роблять з використанням біологічних матеріалів людини, закликаючи на допомогу темні сили. Але справа в тому, що чорні привороти, будучи впливами більш потужними, небезпечні своїми негативними наслідками, які можуть «наздогнати», як жертву, так і замовника обряду.

Якщо ви намірилися робити приворот самостійно в домашніх умовах, то зверніть увагу на наступне:

 • При проведенні більшості магічних обрядів важливо, в якій фазі в даний момент знаходиться Місяць. Для любовних приворотів найбільш підходящим часом є період місячного зростання. Це перше, на що потрібно звернути увагу «починаючому чаклуна».
 • Магічні ритуали «не люблять» сторонніх очей, тому проводите їх на самоті. Нікому не розповідайте про те, що ви намагалися приворожити кохану дівчину. Жертва ні в якому разі не повинна нічого запідозрити, і тим більше зловити вас «на гарячому».
 • Завжди точно дотримуйтесь інструкції з проведення ритуалу і не додавайте нічого «від себе», якщо на це немає вагомих причин.
 • Приворот на солодощі

  Як відомо, практично всі представниці прекрасної половини людства ласуни. Панянки без розуму від тортів, тістечкок, цукерок та інших солодощів. Якщо і у «об’єкт вашого обожнювання» є така слабкість, то цим варто скористатися. Існує один сильний заговір на любов дівчини на солодощі.

  Для проведення ритуалу вам знадобиться «щось смачненьке» — те, що найбільше любить ваша жінка. Ще підготуйте п’ять нових свічок червоного кольору і фото тієї, чиє увагу ви хочете залучити. Візьміть фотографію, яка була зроблена недавно і на якій добре проглядаються очі панянки. Якщо у вас немає відповідного фото, можна просто роздрукувати зображення дівчини, розміщене в якій-небудь із соціальних мереж в Інтернеті.

  Вночі на зростаючий місяць влаштуйте все так, щоб ви залишилися в кімнаті одні. Приберіть всі джерела світла, зашторте вікна і зачиніть двері. Потім запаліть свічки і поставте їх на столі таким чином, щоб вийшов круг. У центрі вогняного кола покладіть заготовлені солодощі.

  Після того, як всі попередні приготування закінчені, переходимо до найголовнішого. Візьміть в руки зображення тієї, кого ви хочете змусити себе полюбити і уважно подивіться їй в очі. Уявіть, що вона поруч з вами і любить вас. Після того, як астральний контакт налагоджений, починайте читати слова заговори:

  «Я (ім’я чоловіка) не свічки цієї ночі запалюю, я (ім’я чоловіка) вогонь любові в серці Раби Божої (ім’я дівчини) воспламеняю. Нехай любовний туман її голову огорне, хай жагуче бажання все її єство опутает. Нехай не спиться їй без мене і не дихається, нехай всюди мій голос їй чується. Нехай і під Сонцем і при Місяці вона думає лише про мене. Хай буде так».

  Потім покладіть фотографію дівчини, яка вам подобається, біля заговоренных солодощів і лягайте спати. На столі залиште все, як є і не гасіть свічки. На наступний ранок зберіть віск від згорілих свічок в хустку і позбудьтеся від нього, забравши подалі від вашого будинку. Закопайте їх у безлюдному місці або киньте в річку. Тепер, щоб отримати від коханої любов і ласку, вам потрібно буде добитися того, щоб вона з’їла заговорені солодощі.

  Заговір на волосся

  Якщо над вашою парою нависла загроза розставання або ваша дівчина від вас пішла, але ви хочете його повернути – в цьому випадку вам допоможе заговір на волосся. З його допомогою ви зможете прив’язати до себе жінку навіть проти її волі. Цей обряд цілком підійде для матері, яка знайшла для свого сина гарну наречену, а вона не бажає йти на контакт і не звертає на хлопця уваги. Головний «інгредієнт» ритуалу – волосся з голови дівчини. Його можна непомітно взяти з гребінця жінки чи зняти з її одягу.

  У ніч на зростаючий місяць запаліть червону свічку і візьміть у руки волосок вашої коханої. Потім вирвіть волосся зі своєї голови і сплетіть їх разом. Переплітаючи волосся, потрібно читати заклинання на любов і вірність:

  «Волосся з волоссям переплітаю, долю Раби Божої (ім’я дівчини) з долею Раба Божого (ім’я чоловіка) навік з’єдную. Всі перепони між мною і тобою я руйную, всі сварки і напасті між мною і тобою словом знімаю. Відтепер лише моєї ти повинна бути, і лише мене тобі любити. Хай буде так».

  Після прочитання заговору спаліть переплетені волоски на вогні свічки і лягайте спати.

  Ритуальну не гасіть свічку, а вранці зберіть її залишки і позбудьтеся від них. Якщо ви все зробили правильно, то вже через кілька днів ставлення дівчини до вас повинно змінитися. Вона буде думати про вас і захоче вас побачити. Не страшно, якщо її почуття до вас ще досить слабкі – наберіться терпіння.

  Швидкі заговори

  Якщо ви хочете привернути увагу незнайомої дівчини, яку випадково зустріли на вулиці, тихенько прошепотіть їй в спину легкий заговір:

  «На мій поклик обернись, скорися словам моїм. Поглядом мене знайди – очей не відводь. Як тільки на мене ти глянеш – моєї навіки станеш».

  Промовляти слова заговору потрібно швидко, вкладаючи в них якомога більше енергії і бажання сподобатися незнайомці. Якщо ви домоглися свого, і дівчина обернулася на ваш заклик – заговоріть з нею і спробуйте познайомитися. Якщо ж і це вам не під силу, налаштуйте себе наступним шепітком:

  «Нічого я не боюся, свого доб’юся».

  Для залучення до себе уваги з боку жінки, з якою у вас є інтимні контакти можна використовувати шепіт в ліжку. Під час статевого акту тихенько прошепотіть:

  «У твоєму тілі моє тіло, бажаю, щоб ти мене завжди хотіла».

  Якщо ви хочете, щоб ваша дівчина приходила до вас частіше, купіть їй що-небудь у подарунок, попередньо заговоривши цей предмет:

  «Дар від мене береш – спокій свій віддаєш. Без мене тобі тепер не жити, ні їсти і не пити. Хай буде так».

  Як тільки вона доторкнеться до заговоренной речі, приворот почне діяти.

  Як позбутися від суперника?

  Часто буває так, що на шляху до серця коханої жінки стоїть інший чоловік. Щоб відвернути обраницю від її партнера можна скористатися отворотным ритуалом. Проводити його потрібно вночі в період Місяця, що убуває. Залишившись у кімнаті на самоті, запаліть дві чорні свічки, покладіть перед собою фото коханої дівчини і зображення вашого суперника.

  Потім з’єднайте фотографії тильною стороною один до одного і скажіть:

  «Я Раба Божого (ім’я суперника) з Рабою Божою (ім’я жінки) разлучаю, долі їх навіки разъединяю. Річки-моря між ними розхлюпаю, гори високі між ними зведу. Відтепер їм один одного не бачити, голоси один одного не чути. Шукати один одного – не знайти, не буде їм назад шляху. Амінь. Амінь. Амінь».

  Далі візьміть знімок вашого суперника і спаліть на вогні свічки, приказуючи:

  «Лик твій попіл перетворюю, з шляху свого прибираю».

  На цьому ритуал можна вважати закінченим. Фотографію коханої дівчини сховайте – її можна буде використовувати для привороту. Свічки не гасіть і лягайте спати.

  Вранці зберіть свічковий віск і заберіть його з дому. Краще буде його закопати в безлюдному місці або викинути в річку. Якщо під час проведення ритуалу раптово згасла свічка – це поганий знак. У цьому випадку обряд продовжувати не варто – відкладіть його на час.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: