Обряди, заговори і ритуали Чистого Четверга

Кожен чоловік хотів би поліпшити своє життя, ставлячи для себе різні цілі і пріоритети. Для когось це може бути матеріальний достаток і фінансова незалежність, для когось — успіх у всіх починаннях, а для когось — непорушне здоров’я або сімейне благополуччя. Заговори в Чистий Четвер допоможуть отримати бажане.

Зміст:

Обряди, заговори і ритуали Чистого Четверга

Заговір у Чистий Четвер

Для досягнення поставленої мети люди можуть використовувати різні засоби і інструменти, вдаючись до допомоги не тільки звичайних інструментів, але і магії. Багатовікова практика показала, що заговору в Чистий Четвер на гроші діють досить ефективно, а виконуються магічні дії настільки прості, що їх зможе використати кожен з нас.

Що являє собою свято Чистий Четвер

Всім відомо, що цей день – це Великий Четвер, що передує Великодню, один з великих православних свят. День Чистого або Божого Четверга має велике значення не тільки віруючих християн, не менш важливий він і для магів практиків.

Забобони і прикмети говорять, що Чистий Четвер з давнини визнано днем особливої сили, вдень, коли всі енергії світу особливо близькі до людей, це час примирення з собою. У цей момент межа між світом матеріальним і світами магічними стає тоншою. Саме тому читаються заговори, ритуальні та обрядові дії, роблять більш сильний вплив, а людські слова сильніше закріплюють той ефект, який несуть. Енергію, яка виділяється в просторі в ці дні, завжди використовували для того, щоб очистити від негативу все і всіх усередині будинку і сім’ї.

На що спрямовані ритуали Чистого Четверга

Дні сили можуть відрізнятися від інших тим, що в силу заряду енергії, що наповнює простір, ті чи інші ритуали виявляться більш ефективними, ніж інші. У зв’язку з тим сформувався якийсь список обрядів, заговорів і ритуалів, які читаються і проводяться виключно у цей день. У нього входять наступні напрямки магічних дій:

 • На швидке багатство, удачу, везіння і фінансову стабільність.
 • Виграш в лотерею.
 • Для віддачі боргу.
 • На хорошу зарплату, зростання по службі і роботу.
 • Милість начальника.
 • Повернення коханого.
 • Поліпшення здоров’я і зцілення від хвороб.
 • В більшості своїй ці ритуали на багатство та інші магічні дії прості, однак, їх ефективність доведена багатьма століттями застосування людьми різних віків і соціальних груп.

  Але в такі дні важливо пам’ятати правила магічних ритуалів. Не варто зловживати Божественним даром такого дня.

  Заговір на гроші на магічне сито напередодні Чистого Четверга

  І мало хто знає про те, що багатство в Чистий Четвер можна залучити магічним ситом. Правда, для того, щоб запропонований заговір в Чистий Четвер на гроші і матеріальне багатство подіяли, потрібно впевнитися в тому, що ніхто не побачить проведення ритуалів, ні людина рідної, ні тим більше сторонній.

  Якщо не дотримати це правило можна зіткнутися з серйозним відкатом. Заздалегідь приготуйте потрібні магічні аксесуари: кріп, гаманець, жменю монет, і сито.

  Провидіння ритуалу

  Для того щоб провести ритуал на удачу в справах і грошах, треба зробити такі дії:

  Етап перший

 • Вранці четверга візьміть сито і насипте в нього якась кількість монет дрібного гідності. Беріть рівно стільки, скільки рука захопить.
 • Посипте монети свяченою сіллю.
 • Відкрийте вікна. Потрясіть ситом, щоб у домі чувся дзвін монет.
 • Далі зсипте монетки разом з сіллю в руку.
 • На світанку вийдіть з будинку, тримаючи монети з сита в руці. Поки монети в руці, вимовляються такі слова:
 • «Як у четверговий день Виликий, як вчистыи дні Божі, святои мій батько дав би ти мень скільки багатства та злата щоб і діти його не було куди. Будь по сему з цього дня так і до дня смерті моєї. В ім’я Отця, Сина і Духа Святого. Амінь, Амінь, Амінь».

  Слова наговору вимовляйте чітко і без затримок. Важливо вірити що ви і ваша прозьбу буде почута.

  Зігрівайте монетки своїм теплом, заряджайте своєю енергією свої ж гроші. У цей час можна уявляти себе в дорогих обновках, в гарному будинку, в новій машині.

  Другий етап

  Наступним кроком буде розсипання грошей по траві, «сіяти золотом». Робиться це розмашистим рухом, який нагадує посів зерна. Під час цього потрібно читати наступний заговір:

  «Син, Батько, і Дух святий, не за себе прошу не за себе. За добрість прошу родині своїй, за добро і достаток прошу для дітей своїх. Не на ідолі молюся, на лик святий хрещуся, не обійди мене милість Божа. Як я землю златом напоїла так, нехай моя капшук златом наповнюється, і в день і в ніч і в усі години житія мого. Міцні мої слова і справи мої ліплення. Тому справа закриваю, і слово своє замикаю. Амінь.»

  Обряд перерахунку грошей

  Досить часто саме геніальне рішення виявляється самим простим. Точно так само і з магічними діями, які робляться в Чистий Четвер. Гроші може залучити саме просто і буденне дія, що кожна людина робить щодня. Магічні практики радять спосіб, як швидко притягнути багатство в свою сім’ю.

  Потрібно перерахувати наявні гроші три рази в цей день очищення та Божого заступництва – в ранковий період, обідній проміжок і ввечері, до того моменту коли сонце сховається за горизонтом. Важливо пам’ятати, що при перерахунку грошових коштів важливо залишатися на самоті.

  Використання монет Чистого Четверга для залучення багатства

  Достаток можна залучити різними способами, використовуючи для цього слова і різні речі. Але найкраще залучати гроші грошима. Є дуже сильний ритуал, який допоможе залучити в будинок багатство і фінансову стабільність на цілий рік. Проводиться він напередодні Чистого Четверга. Щоб не відчувати потреби протягом року, людині знадобиться:

 • Жменю монет.
 • Вода.
 • Розпочати підготовку до ритуалу необхідно рівно за сім днів до того, як настане православний свято, що символізує очищення і оновлення. В цей час береться деяка кількість копійок, і ссыпайте їх в прозору ємність, в яку щодня додається кілька монет.

  Сам ритуал проводиться у Великий Чистий Четвер. Для успіху потрібно, щоб вдома знаходився тільки той чоловік, який буде проводити обряд.

 • Наберіть в посудину начебто тазика проточної води, а в рідину покладіть ті монети, які накопичилися за період підготовки.
 • Схрестіть мізинці рук хрестом і прочитайте заговір, ставши перед ємністю на коліна. Текст вимовляється тридцять три рази.
 • Звучить він так:
 • «Від грішного слова, від чорного ока, від непотрібних справ, від клопоту не важливих, від чужого та невірного, від порожнього та непотрібного, від злого та чорного, омий водиця і мене і мої доходи».

  Після того, як воду заговорили, необхідно з її допомогою помити будинок. Приступаючи до збирання, пам’ятайте, що мити потрібно в такій послідовності:

 • Столи.
 • Вікна.
 • Двері (вхідні двері миється останньої).
 • Стать.
 • При митті підлоги в будинку варто не випускати з уваги, що миють його, навпаки – від порога в напрямку кімнат. При проведенні обряду не відволікайтеся ні на що.

  Телефонні дзвінки, стукіт або дзвін у двері – це все не має перервати виконання ритуалу. Якщо в будинку є собаки, то їх краще залишити за межами дому, адже тоді це порушить процес магічного впливу. Такі домашні тварини, як пернаті або котячі, не стануть перешкодою, і їх можна залишити вдома.

  Як ще привернути достаток з допомогою води у Чистий Четвер

  Багато практики говорять про те, що Четверговая вода є досить потужним інструментом, який можна використовувати в різних цілях, у тому числі і для того, щоб притягнути в життя людини багатство в поточному році. Суть запропонованого ритуалу досить проста, в ранковий час набирають воду, після рідина в ємності заговорюють:

  «Прошу тебе водиця, землі ти кров, чистица. Як наповая землю щедрістю своєї так і мене наповай грошима та благами».

  Коли вода заряджена необхідною енергією, потрібно три рази здійснити вмивання заговоренной водою, потрібно також умити свою дитину. Це відкриє відповідний потік і допоможе зробити так, щоб у будинку постійно водилися гроші.

  В містично наповнені дні свій вплив надає не тільки прочитаний заговір на велике багатство на Чистий Четвер, але і прості знаки, що подаються всесвіту. Коли купаєшся, потрібно стежити за тим, як тіло реагує на воду, приємно тобі чи ні.

  Заговір, обряди і ритуали Чистого Четверга для поліпшення здоров’я

  Старовинні обряди, виконувані в четвер, що передує Великодню, допомагають не тільки підтягти ближче до себе матеріальний добробут і фінансове благополуччя, але і поліпшити такий невід’ємно важливий показник здоров’я. У багатьох джерелах можна знайти відомості про те, що прості, але дуже дієві кроки здатні уберегти людину від серйозних хвороб, і навіть омолодити його. У цьому людині допоможуть різні заговір, обряди з четвергової сіллю і молитви. Велика їх кількість зібрано воєдино Степанової, але в більшості своїй їх витоки тягнуться з давніх часів.

  Що допоможе поліпшити свій фізичний стан у Чистий Четвер з допомогою магії цього дня? Все можна зробити швидко і дуже просто, а ефективність перевершить всі ваші очікування. Особлива методика купання до сходу сонця у цей період сили дозволяють максимально очиститися і душевно і тілесно по причині того, що використовують для цього воду, наділену енергією очищення. Як кажуть знавці, її не завжди варто і говорити для того, щоб відчути на собі позитивні ефекти.

  Ритуал на любов з сіллю Четвергової

  Ритуалів з Четвергової сіллю є маса. З їх допомогою жінки позбуваються від суперниці, повертають чоловіка в сім’ю, загадують бажання, лікують дитину, і перевіряють невістку на вірність, коли син вирішить одружитися.

  Самі ритуали не складні, але важливо зробити все правильно. Приворот, прикормка з четвергової сіллю допоможе вирішити проблеми і любовні і вже сімейні.

  Приворот на сіль Четверговий

  Такі привороти можуть використовувати, як молоді дівчата, щоб прив’язати хлопця, так і дружини (заміжні) щоб повернути чоловіка. Тут немає строгих правил виконання обряду.

  Все що знадобиться для ритуалу це освячена в церкві сіль Чистого Четверга і кулінарні навички. Також потрібно знати правильні слова приворотного наговору на їжу, щоб ваша половинка не дивилася на інших.

  Як виконати ритуал приворотный

  Виконати обряд не складно, потрібно тільки слідувати правилам:

 • Повернувшись з ранкової служби (принісши собою свячену сіль) дівчина повинна вмитися святою водою і утереться подолом нічної сорочки.
 • Далі потрібно приступати до готування. Можна приготувати будь-яку страву, але найкраще засмажити півня.
 • В момент коли печеню потрібно буде солити на дрібку четвергової солі потрібно наговорити так:
 • «Не прив’язала а приголубила, не прикорму а прихистила, не дала а взяла. Як в їжу мою сіль та соком увійде, так і душа твоя в мою милість потрапить. Так має бути і так воно і буде. Амінь. Амінь. Амінь.»

  Пригостити хлопця м’ясом повинна мати дівчини, а якщо прив’язує дружина чоловіка, то теща пригостить зятя. Важливо враховувати що це не сильні привороти, а просто легкі прив’язки, решта все в руках Бога і долі.

  Не варто в дні Божественного свята виконувати Чорні ритуали і привороти. Така магія не піде на благо а принесе тільки горе і привораживаему і самому магу.

  Лазневий ритуал у Чистий Четвер

  Найпростіший, але досить сильний метод поліпшення свого фізичного стану – просте купання в день Великого Четверга в лазні. В цьому випадку вкрай велику ступінь важливості має час, коли проводиться це дія. Людині потрібно встигнути обмити своє тіло до моменту сходу сонця. В цей час заряд очисної енергії в воді дуже сильний. Саме з цієї причини допомогою простого купання можна очистити себе від гріхів та хвороб. Деякі практики стверджують, що подібні обряди здатні позбавити людину не тільки від проблем фізичних, але і душевних.

  Використовуючи чарівну воду, можна позбавити себе від терзають душу образ, відпустити проблеми та негаразди, а також зробити так, щоб в душу повернувся втрачений спокій і мир. Стоячи під потоком води, намагайтеся максимально точно уявити собі картину, як рідина своїми струменями змиває все те що «прилипало» поганого протягом усього року. Увесь накопичений негатив йде в «нікуди», у нього немає можливості «зачепитися» ні тіло, ні душу. Також традиції згадують про той факт, що холодна вода тільки посилює отримується позитивний вплив. Головне – не піддаватися спокусі і не впадати в фанатизм, адже в даному випадку негатив знімається, але може постраждати здоров’я.

  Етап перший

  Повне очищення людини може бути сильніше й ефективніше, але потрібно не просто встати якомога раніше і змити все водою, але і застосувати попутно в цьому процесі особливі заговору. Застосувати обряди обмивання так само просто, як і інші обрядові дії, діючі конкретно в цей день, наповнені силою.

  Щоб такий ритуал мав силу треба підготувати себе до магічного впливу, краще всього зробити це через пост. Звичаї свідчать, що здійснити повернення здоров’я і зміцнити його можна, якщо під час купання читати такі слова:

  «Як сповіді очищають, як вода змиває бруд, так і ти, Четвер, чистим будь. Очисти мене, раба(у) Божого(ма), від усякого зла, від образи, від непослуху, від чужої хули, від поганої поговору, від злих розмов, від марних суперечок В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

  Ця заговір лікує від хвороб, не тільки простих, але і від складних недуг. За допомогою такої магії в давнину лікували від імпотенції, і від жіночих проблем зі статевою системою.

  Пошук перевірених методів магічного лікування включає в себе і прикмети і молитви. Найчастіше такий наклеп читають жінки: дівчина на нареченого, дружина на чоловіка, або мати на немовля.

  Другий етап

  Після прийняття ванни або душа необхідно неодмінно вклонитися і осінити себе хресним знаменням. Хреститися потрібно розмашисто, і при цьому низько кланяючись.

  Але іноді обставини складаються не найсприятливішим чином, і людина просто не має можливості здійснити всі дії, пов’язані з ритуальним обмиванням. Але і в цьому випадку народні магічні засоби передбачили рішення проблеми. Якщо прийняти ванну або душ виявилося неможливим, необхідно вмиватися, вставши до першої зорі. Але перш ніж почати умивання, потрібно вимовити наступний текст:

  «Чистий четвер, будь мені батьком, повернись до мене обличчям. Як ти, Чистий четвер, чистий і світлий, так би і моє життя була чиста і світла. Ключ, замок, мову. Отець, Син і Дух Святий прошу послуху. Амінь! Амінь! Амінь!».

  Такий обряд очищає тіло й душу і розум. Особливо ефективний цей ритуал для тих хто вірує, дотримується посту, і не йде проти волі Всевишнього.

  Але і простий людина отримає зцілення від хвороб, якщо повірить в силу Бога і магію Чистого Четверга. Віра нікому не відмовляє в допомозі в дні потреби і болі.

  Четверговий обряд Степанової

  Лікувальні заговір та магічні обряди від сибірської цілительки Наталії Степанової, які з давнини застосовувалися в дні особливої сили, досить численні. У більшості як основного атрибута використовується бажано чиста джерельна рідина.

  Вся справа в тому, що цей день володіє особливою силою, адже Чистий Четвер – великий період душевного очищення, зцілення і позбавлення від всього поганого допомогою миття і змивання накопичилася поганої енергії.

  Запропонований ритуал допомагає не тільки провести підвищення рівня здоров’я, але і навіть відчути силу омолодження, як кажуть деякі люди, які застосували особливо діючий чаклунський обряд.

  Етап перший

  Виконання чаклунського обряду починається напередодні іншого особливого свята, а саме в середу:

 • Людина йде на водойму з кухлем, набирає чисту і вже священну рідина з цього водоймища. Багато набирати не обов’язково.
 • По поверненню з водойми додому, потрібно три рази розмашисто зробити хресне знамення.
 • Після ємність з рідиною накривається. Для накривання використовується рушник або новий білу хустку (не ношений).

  У ніч з середи на четвер з рідиною нічого робити не варто. Нехай вона просто стоїть наповнюючись енергією і силою магічного дня.

  Другий етап

  Наступний етап проводиться в ніч з Чистого Четверга на Страсну П’ятницю:

 • Рівно дві години потрібно встати, перехреститися тричі, після чого облити себе нагого, використовуючи воду, набрану раніше.
 • Практики стверджують, що зовсім необов’язково використовувати всю рідину.
 • То невелика кількість, яке залишиться на дні, зазвичай виливають під рослину.
 • Перед тим, як поливати рослину, потрібно одягнутися.
 • Дуже важливо не витирати своє тіло після обливання. Потрібно дати йому висохнути без будь-якого втручання.

  Тільки правильне виконання обряду дасть ритуалу силу. Порушення правил змінить кінцевий результат вашої праці, і все може закінчитися непередбачувано.

  Висновок

  Ритуали, що приписуються виключно днях сили, має безліч напрямків. В тому числі це стосується і ритуальним або обрядових дій, які проводять напередодні Чистого Четверга. Магію цього дня можна застосовувати і для залучення в життя людини справжньої любові. Адже погодьтеся, кожному з нас, напевно, хотілося б швидше зустріти свого судженого людини і забути про розчарування і смуток.

  Любовні заговори, молитви та ритуали для залучення благ, які треба читати саме в цей день, використовують світлу силу, тому можна сказати про те, що їх застосування безпечно і не має катастрофічних наслідків. Головне – зберігати чистоту своїх помислів і не робити помилок у виконанні.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: