Специфіка заговору на місячну кров

Заговір на місячну кров входить в число чорних приворотів. Ця магія спрямована здебільшого на залучення сексуальної енергії. Заговір на менструальну кров спрацьовує навіть у початківців магів і діє 4 тижні. Не варто підливати в їжу і питво місячну кров без відповідного наговору, інакше привораживаемый людина отримає негативну установку. Промовляючи слова заговору виконавець дає об’єкту посилання на певну лінію поведінки.

Зміст:

Специфіка заговору на місячну кров

Заговір на місячну кров

Специфіка дійства

Заговір на менструальну кров відноситься до найбільш сильним обрядів. Деякі маги вважають його безпечним, але насправді це далеко не так. Будь приворот це насильство над свідомістю іншого індивіда. Приворот на менструальну кров може викликати негативні наслідки:

Заговір на місячну кров разюче відрізняються від аналогічних заговорів без використання біоматеріалів. Ці ритуали активують сексуальну енергію, яка і буде головною складовою відносин після привороту. В основному всі, хто робив такий приворот, зазначають високу активність партнера в сексі кілька перших днів після обряду.

Чинний термін даного заговору один місяць. Потім процедуру необхідно повторити заново або ж змиритися з закінченням відносин. Однак, часте повторення ритуалу небезпечно. Для залучення уваги коханого на тривалий термін необхідно використовувати менструальну кров, зібрану на 2-3 день від початку менструації. Кров, узята у початковий і останній день місячних, не володіє магічними властивостями. Читати заговір слід вночі, бажано, коли місяць перебуває у фазі зростання. Плазму можна капати в їжу або напої.

Варіації любовних впливів

Заздалегідь приготувавши страву для коханої, капніть в нього кілька крапель своєї місячної крові і скажіть слова:

«Кров з мене вийшла, для мене вона зайва, не потрібна, а коханому моєму (ім’я) потрібна, тепер, що б не робив, куди не дивився, завжди мене тільки бачити буде».

Цей варіант дає миттєві результати. Важливо подбати про те, щоб їжа була дуже смачною, можливо, улюблене блюдо об’єкта, щоб йому хотілося добавки, тоді дія привороту буде більш сильним.

Щоб підкорити чоловіка теж використовують місячну кров. Для проведення ритуалу знадобиться будь-який алкогольний червоний напій, наприклад, вино. Треба заговорити напій, капнувши пару крапель крові:

«Як кров мою вип’єш, так під мій контроль потрапиш. Тепер тільки я господиня твоїх думок і вчинків».

Краще всього проводити такий обряд в інтимній обстановці, а якщо немає можливості, можна і під час великого застілля підмішати свою кров в келих улюбленого чоловіка.

Якщо запал чоловіка у стосунках зменшився можна вдатися до заговору на місячній крові, щоб пожвавити відносини. Це елементарний обряд, який напевне подіє. Свою кров необхідно додати в прохолодний малоалкогольный напій і сказати слова:

«Як кров у мені трималася, так і тепер ти без лона мого будеш нудьгувати, щоб не робив, весь час будеш мені тужити».

Дати коханому випити напій. Дія обряду буде видно вже через кілька годин.

Любовне вплив для сімейних парочок

Часто, коли відносини в сім’ї не ладяться, сексуальна тяга вже не така сильна і чоловік поглядає на інших дівчат, дружини звертаються до любовної магії, а саме вдаються до допомоги привороту на менструальної крові. Для проведення ритуалу знадобиться:

В піалу налити горілку і додати всі інші складові. Потім приступайте до прочитання заговори:

«(ім’я коханого), апелюю до твого серця і душі. Своєю кров’ю і життям заклинаю. Хочу, щоб мене любив лише одну, віки вічні нехай любов твоя не згасає, а палає полум’ям, нехай твоя пристрасть ніколи не вщухне. Заклинання це, на стільки сильний, що навіть після смерті моєї не будеш без мене жити спокійно і ні з ким більше коротати свої дні не станеш».

Як повернути хлопця?

Якщо стосунки з коханим чоловіком дали тріщину або вже розірвані, а ви все ще любите його і сподіваєтеся на спільне життя, можна звернутися до допомоги любовного привороту. Даний обряд на зернах злакових користується досить великою популярністю серед жінок. Для його проведення знадобиться:

Всі три інгредієнти необхідно змішати в келиху і проговорити заклинання:

«Трьома зернами, трьома крапельками крові своєї запечатаю і поверну назад улюбленого свого. Тепер тільки зі мною поруч і ні на крок не зможе відійти».

Напій потрібно дати випити коханому. Не рекомендовано використовувати для цього обряду горілку.

Любовна магія на відстані

Якщо немає можливості підібратися до людини, можна зробити заговір на кров з пальця, який діє навіть на відстані. Для його проведення потрібно:

Проводити дійство слід за три ночі до повного місяця. Спочатку підпалюють світоч, а потім відривають від листок рослини, а краще квітка, якщо є, спалюють і говорять слова:

«За мій чорний приворот ти станеш відплатою силам, які прийдуть до мене на допомогу».

Попіл, складають в скляну посудину і переходять до роботи з фото.

Взявши фотографію, потрібно проколоти собі безіменний палець і прокреслити кров’ю лінію від серця до голови. Потім знімок спалюють зі словами:

«Як мені боляче кров свою віддавати, так і тобі боляче буде без мене жити. Тепер не зможеш ти їсти, ні спати, тільки про мене будеш мріяти».

Попіл змішують з вже наявними квітковим, і ділять на дві частини. Одну половину попелу засипають у квітковий горщик, другу розсипають біля порога коханого. Дія заговору почнеться, як тільки частинка попелу потрапить в оселі обранця.

Що кажуть про любовні заговірх

Відгуки жіночої половини людства про заговору на чоловіків досить різноманітні. Деякі взагалі вважають, що все це повна нісенітниця. Однак, тих, хто робив заговору на біоматеріалах, дія привороту просто приголомшує. Багато говорять, що після заговору на плазму відносини, ніби переходять на інший рівень.

До того ж приворот на місячній крові дуже легко виконати навіть не обізнаній в цій справі людині. Всі інгредієнти завжди під рукою. Однак завжди варто пам’ятати, що магічний вплив на іншу людину, нехай навіть з мотивів зберегти сім’ю несе за собою певні наслідки, в результаті чого об’єкт може навіть загинути.

Що буде якщо виконати дійство неправильно?

Неправильно проведений приворот принесе негативні наслідки для об’єкта, і зупинити його дію самостійно буде вже вам не під силу. Чоловікові це загрожує втратою самоповаги і алкоголізмом. Якщо приворот був виконаний неправильно, до виконавця буде постійно приходити уві сні об’єкт, при чому сновидіння будуть вкрай неприємними.

Найчастіше, у завораживаемого починаються проблеми з сечо-статевої системою. Людина втрачає цікавість до всього, що його оточує, як наслідок залишається самотнім і безробітним. Швидше за все, і жінці, яка зробила приворот, безробітний чоловік буде вже ні до чого.

Можна зняти любовне вплив?

Перш, ніж зробити приворот необхідно подумати, чи потрібен він взагалі. В мережі інтернет безліч жінок залишають свої відгуки про те, хто і як часто робив привороти місячної крові для своїх обранців, практично щомісяця і повністю контролюють своїх чоловіків.

Зняти приворот може тільки досвідчена відунів, при чому зробити це досить складно. Такі біоматеріали, як плазма, сперма залишаються в сутності заговоренного, тобто поширюються по крові. Краще всього, щоб знімала чари жінка, яка його зробила, тоді зняття пройде більш м’яко. Щоб зняти приворот самостійно з чоловіка, брата, сина необхідно запастися терпінням і озброїтися вірою. Потрібно відвідувати всі служби до церкви по неділях і обов’язково постити.

В останній день посту слід витерти обличчя заговоренного свяченою водою, очищеною на лезах трьох ножів і сказати:

«Кров’ю приворожила, безкровним вилікувала».

Після цього в трьох різних храмах потрібно замовити три сорокоуста за здравіє.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: