Заговір на красу волосся

Гарна зачіска перше, на що люди звертають увагу. На процедури по догляду за волоссям сучасна людина витрачає багато часу і грошей, але іноді, буває, що як би ти не старався, а добитися ідеального вигляду не виходить. Лікарі виписують одні ефективні засоби за іншими, а шевелюра була крихкою, так і залишається. Мабуть, виною ваших бід є магія, і тільки правильний заговір на волосся зможе повернути їм життя.

Зміст:

Заговір на красу волосся

Заговір на волосся для жінок і чоловіків

Повір’я з минулого

З давніх часів люди вірили, що волосся володіють потужною енергетикою, і намагалися не довіряти догляд за ними стороннім. Минуло багато років, але досі, обряди, що мають негативний вплив, проводяться з використанням волоска жертв.

Всі жінки розуміють, що присушка чужого чоловіка, щоб відвести його від дружини, набагато ефективніше, якщо робити магічний приворот з генетичним матеріалом чоловіки. Тому, якщо ви не хочете, щоб на вас зробили страшний приворот або навели порчу, не бажано довіряти стрижку незнайомим людям.

Що потрібно знати про ритуалі

Для додання волоссю колишньої краси, без прийому медичних препаратів, можна скористатися дуже ефективним заговором на ріст волосся. Незважаючи на те, що подібні ритуали для свого проведення не вимагають спеціальних навичок, щоб локони назавжди стали міцними і густими, доведеться дотримувати нескладні правила:

 • Заговір на волосся, сприяє їх здоров’ю, завжди проводиться в першій половині місячного місяця.
 • При виборі гребенів потрібно обов’язково дивитися на те, з чого вони виготовлені. вам потрібні лише ті, що зроблені з дерева або слонової кістки.
 • Не можна починати ніякої ритуал, не налаштувавшись на нього. Тільки повна концентрація, віра в магію і в свої сили і відсутність зовнішніх відволікаючих факторів будуть гарантувати успіх.
 • Сильний народний заговір на ріст волосся

  Перед тим як заговорити свої волосся, налаштуйтеся морально і починайте обряд, який допоможе прискорити зростання, позбутися від жирності голови і зробити локони густими. вам потрібно заздалегідь приготувати тазик і дзеркало розміру.

  Дочекавшись заходу, наповніть таз холодної води і покладіть туди дзеркальце, так щоб воно плавало на поверхні. Сядьте на стілець, дивіться на своє відображення, уявляючи, як починається зростання, шевелюра стає міцною, шовковистою, набуває здоровий блиск. Візуалізуючи, читайте заговір:

  «Ростіть так само волосся мої, як у полях колоситься пшениця, перестаньте кришитися від сухості, харчуйтеся здоров’ям від дощових крапель і з надр земних. У гніздах ви волосся расселитесь, там і роитесь, так щоб я, раба Божа (ім’я) не бачила в себе більше кінчиків такого, що посіклися.

  Волосся мої ростіть, крепните, так лоснитесь, немов шовкові нитки. У вас вся сила моя магічна криється, весь дух мій вольовий. Нехай не під силу зіпсувати волосся мої буде ні струмені холодної води, ні болів головним, ні дум думним.

  Ростіть волосся мої швидше, та так, щоб з плечей моїх почали спадати, немов колосся молоденькі. Нехай сонячні промінчики їх гріють так зміцнюють, нехай вітром свіжим вони охолоджуються і очищаються. А я раба Божа (ім’я) берегти вас буду.

  Волосся мої, ви немов молоді колоси, не для народу ви зростали, а для мене однією лише, нехай ваша краса збережеться не на мить, і навіть не на годину, а на цілу вічність. Прошу допомоги у тебе Матір Божа, збережи волосся мій і мене саму, захисти від злого порчі, від заздрісників, урчащих на чужі успіхи. У моїх слів сильна сила, воля моя чиста, все, що задумано мною буде виконано, точно так, як я сказала. Амінь.

  Вищевикладений текст заговори, треба вивчити напам’ять. Якщо читати текст з папірця, мрія відростити гарні довгі волосся, так і залишиться мрією. Закінчивши ритуал, дістаньте дзеркальце, висушіть його і сховайте в недоступне для чужих очей місце, вилийте воду, тазик помийте і використовуйте за призначенням.

  Заговір проти випадіння волосся

  Якщо волосся сильно випадає, для їх зміцнення скористайтеся наступним обрядом:

 • Дочекайтеся настання молодика, зніміть з голови невеликий жмут, намотайте його на пальці, вийдіть на поріг, з’єднайте руки в замок, підніміть якомога вище над головою.
 • Починайте читати наступний заговір на волосся: «Немов молодий місяць у небі темно родився, нехай волосся нові раби Божої (…) на голові зародятся. Прибуватимуть вони, до тих пір, поки сила місячна їм допомагає. Точно так само, як зірок на небосхилі повік не злічити, стільки ж волосин на голові моїй нехай з’явиться. Нехай кожну секунду вони множаться так розмножуються, густішають день від дня. Хай буду я красуня. Амінь».
 • Закінчивши читання заговору з допомогою волосся, з усієї сили здміть їх у протилежному напрямку від порога.
 • Заговір, що допомагає від облисіння

  Цей обряд однаково добре допомагає і для прискорення росту, для профілактики облисіння і для зменшення кількості сивого волосся на голові, тому його часто використовують не тільки жінки, але і чоловіки.

  Візьміть невелику кількість води, налийте її в таз і промовте:

  «Водиця-вода, моя вірна помічниця. Допомагала ти мені завжди і в цей раз допоможи мені, врятуй мене від біди, вилікуй волосся мої, допоможи їм набратися сили і спаси їх від випадання, нехай вони завжди будуть красивими і здоровими. Скільки крапель тебе в річці, стільки волосків нехай росте на моїй голові».

  Обполосніть заговоренной водою голову і дайте їй висохнути самостійно. Щоб ефект був краще, повторюйте обряд для краси волосся кожен день протягом тижня.

  Заговори для росту і густоти волосся

  Завжди, розчісуючи свої, поки ще тонкі волосся, на зростаючому місяці, вимовляєте слова:

  «Коси мої ростіть до землі, будьте міцні та довгі, не втрачайте ні волоска. Так виросте моя косиця до пояса, та так, щоб волосок до волоска рядами були. Ростіть, та не плутайтесь, Боженьку мого слухайтеся».

  Ще один заговір для краси волосся при розчісуванні:

  «На зеленому лузі – травичка, на небі блакитному –сонечко. На темечке моєму – гребінець, на голові у мене волосок до волоска. Амінь».

  Щоб росли здорові локони і не сіклося, подібні заговору на волосся потрібно повторювати щоранку протягом тижня, але починати слід обов’язково в понеділок.

  Як за допомогою магії зупинити зростання волосяного покриву

  Заговорити так свої волосся на голові з’явилася гарна шовковиста шевелюра, це, звичайно, добре, але що робити, коли у жінки спостерігається дуже сильна небажана рослинність на тілі, наприклад, на шиї, руках, ногах або навіть на обличчі?

  На цей випадок теж є дуже ефективний магічний обряд, за допомогою якого можливо здійснити швидке видалення небажаних волосків. Наберіться терпіння, результат буде помітний через кілька тижнів, після проведення ритуалу.

  Ритуал працює тільки при убуваючому місяці. Краще всього якщо вдасться заговорити свої небажані волосся в ніч з 22 на 23-е місячна доба:

  Існує шкоду від заклинань

  Розмірковуючи про можливість прихованої загрози від магічних ритуалів, можна з упевненістю стверджувати, що будь-які подібні заклинання відносяться до білого чаклунства і тому ніяких негативних наслідків, що впливають на здоров’я і красу вашого волосся бути не може. А ось рости шевелюра, почне дійсно набагато швидше, волосся стануть міцнішими і густіше, тому існує ризик збільшення витрат на перукарські послуги.

  Якщо магічні ритуали не змогли вирішити проблему, швидше за все справа не в пристріт і порчі, обов’язково пройдіть комплексне медичне обстеження всього організму, щоб визначити причину і почати лікування. Пам’ятайте, що погіршення стану волосся може бути ознакою більш серйозного захворювання, тому не зволікайте з візитом до лікаря. Тепер ви знаєте як проводити ритуал проти облысния для густоти волосся.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: