Сильні заговори для ніг

Ще в давні часи люди лікували багато хвороб заговірми. А що залишається робити, коли вже немає надії, а медицина не допомагає? Заговір – єдина і остання надія на одужання. Саме хвороби ніг нерідко зцілялися різними травами і заговірми. Якщо дотримуватися всі етапи заговори, тоді вже протягом 2-4 доби ви зможете побачити результат. У цій статті ви зможете дізнатися заговір для ніг, і як правильно його здійснювати.

Зміст:

Сильні заговори для ніг

Заговір від хвороби ніг

Сила, як важлива складова

Саме головне, щоб ви самі вірили в ті слова, що будете вимовляти або ж дії, які будете проробляти. Немає віри — немає допомоги. Віра – це найголовніший рецепт будь-якого заклинання. Слова заклинання завжди мають на увазі молитву вашого серця, тому будь ритуал треба проводити в тотальній тиші і самоті. Тільки ви і ваша віра. Професіонали рекомендують проводити будь-які подібні «заходи» пізно ввечері, коли вже сонце сіло за обрій. А, якщо провести заклинання на новий місяць, його сила дії потроїться.

Будь-які заклинання можна читати і обряди проводити самостійно в домашніх умовах. Для цього не треба, щоб у вас були якісь унікальні здібності або ж магічні сили. Головне – це ваша впевненість у силі заклинання. На сьогоднішній день існує багато заклинань від шишок, болю і набряків на ногах. Для цього вам не потрібно шукати перевіреного мага або цілителя. Такого роду заклинання створені для того, щоб їх можна було проводити самостійно людям, які не мають особливих здібностей. Також практично кожне заклинання посилює і виліковує і інші захворювання, наприклад, ноги, хворі на екзему.

Шипица – як позбутися

Шипица — дуже болісне захворювання, нагадує бородавку, але вона зростає на ступні, і спричиняє нестерпний біль. Може розростатися до великих розмірів, що суттєво впливає на життя людини. Такий вид хвороби ще іноді називають бородавкою підошви, передається через контакт з будь-яким зараженим предметом. Відсоток хворих на шипицу з кожним днем збільшується.

Лікування шипицы дуже хворобливий, тому заговір – це надійний і безболісний спосіб вилікуватися.

Головне-це знати, як заговорити шипицу правильно. Існує кілька заговорів.

 • Заговір на яйце. Для цього вам потрібно буде його зварити круто (7-9 хвилин). Потім йому треба дати охолонути, але при цьому, щоб яйце зберегло гарячу температуру, але не залишити опіків на шкірі. Потім берете яйце в руку, і прикладаєте яйце до стопи, де знаходиться бородавка, починайте кружляти яйцем навколо. Відмінно підійдуть курячі яйця. Читайте такі слова, ви повинні знати їх на пам’ять: «Не болю, шипица, не чіпляй шипица, відчепися, відійди, згинь, мене, рабу Божу, залиш, йди на порожній степ, на сухе озеро, і не знайди шляху назад. Амінь». Заклинання краще всього проводити на що йде царицю ночі протягом трьох днів, після цього яйця треба закопувати в землю. І пам’ятайте, яйця необхідно заховати в землі, там, де ні єдина душа і ніколи не зможе їх відкопати. За відгуками хворих, які ходили в лікарню, заклинання набагато ефективніше.
 • Спосіб № 2. У цьому ритуалі використовується картопля або ж яблуко. Потрібно використовувати сирий продукт, розрізаємо його на дві частини і прикладаємо до шипице. При цьому ви повинні вголос проговорити наступне: «Піди, не ріж, шипица, залиш рабу Божу, вона і без тебе переживе цей світ. Амінь». Проводити подібний ритуал треба 3 рази. Як і в попередньому ритуалі, використані продукти потрібно сховати в грунті, так, щоб жодна людина їх не знайшов. Як тільки яблуко або картопля згниють, бородавка відразу відпаде. Також можна використовувати для лікування екземи. Помічено лікування в перші тижні.
 • Спосіб № 3 — тут знадобиться кінська підкова. Але, не поспішайте купувати підкову, адже за правилами заговору ви повинні знайти втрачену конем підкову і принести її додому. Вдома, ввечері, в спокійній обстановці, коли ви будете одні, берете підкову і починаєте нею водити по запалення, при цьому говорячи такі слова: «Скачи в порожнечу, сховайся в грунти далекі, заберіть його водні потоки. Залиш мене, рабу божу, Ім’ярек. Амінь». Після ви повинні викинути підкову у віддаленому місці від людей через ліве плече і, ні в якому разі не оглядатися назад. Лікування пройде на легкій ноті, і опухлі ноги спадуть за пару днів. Головне: щоб ви не знайшли використану підкову, яку хтось колись викинув. Тому, краще бути впевненим в тому, що її загубила саме кінь.
 • Болючість ніг

  Крім лікування новоутворень, існує заговір від болю в ногах. Як часто у вас болять ноги? Коліна, ступні, незрозумілі болі в суглобах? Найчастіше, лікарі не можуть знайти цьому пояснення. Тому, заговору – це останній шанс на одужання. Існує два найбільш надійних і популярних заговору. Вони засновані на роботі з рослинами і деревами.

 • Заговір перший: берете вовняні шкарпетки, поклали всередину їх листя берези, а також гілочку полину звичайної. Перед тим, як лягти спати, потрібно одягнути їх на ноги. І на ранок ви зможете помітити легкість в ногах, а також, якщо ви страждаєте на набряклість ніг, то вона теж пройде. І так сім-десять днів. А перед тим, як одягти шкарпетки, потрібно проговорити заклинання: «Недуга, піди ось. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь». Також це заклинання допоможе вам відновитися після інсульту, і, якщо у вас є проблеми зі шкірою, наприклад, екзема. І, за відгуками людей, якщо у них вростали нігті в шкіру, то ці трави допомогли при набряках, що допомагало змінити напрямок росту нігтя. Зазвичай це відбувається, якщо деформуються пальці ніг, стають кривими. Десь через місяць можна пройти ще раз цю процедуру, щоб закріпити лікування.
 • Заговір другий: він націлений на те, щоб позбутися від мозолів і набряклості вен. Так само, як і перше заклинання, допомагає позбутися від врослого нігтя в шкіру. Це заговір на відвар. Для цього вам знадобиться пучок петрушки і 3-3,5 літра молочного продукту. Все це треба вам змішати і кип’ятити 18-25 хвилин. Пити напій треба по одній склянці з різницею в 15 хвилин. При цьому ви повинні читати заклинання: «Тече вода по тілу, забере хвороба, забере її з собою. Щоб зайве з ніг геть, полегшення мені на допомогу». Після того, як залишилося зовсім небагато, потрібно прибрати всю петрушку і випити залишок, кажучи при цьому: «На жижу відведи силу, що забере її з собою. Від голови до стопи, від стопи до голови. Піди, вода хвора, он, чужа». Цей відвар потрібно пити через пару днів. Також є шанс, що допоможе вилікувати виразку і екзему.
 • Якщо стався перелом

  Заговір при забитті, великих оттеках, переломі допомагає відновити зламану кістку. вам потрібно буде придбати будь-які кістки і зварити з них бульйон. Коли будете пити його, ви повинні читати такий заговір:

  «Все тече, все змінюється, життя триває, кістка до кістки, доля до долі, зцілися. Амінь».

  Будьте обережні, з різними книгами, які випускають любителі – часом буває небезпечно звертатися за допомогою до непрофесіоналам. Неоднозначно зараз відносяться і до діяльності Степанової: хтось каже, що вона зіпсувала йому життя своїми рекомендаціями, інші ж дякують.

  Існують заговір від хвороб ніг і їх дуже багато. Найголовніше — це вірити в силу слів і заклинання, тримати цю віру у себе в серці. Дотримуйтесь всіх правил та етапи заговору і тоді у вас все вийде. Також, кажуть, щоб ніколи не з’являлися бородавки, потрібно обмотати навколо них хрест-навхрест червону нитку. Багато заклинання допомагають лікуванню, і побороти екзему, тому не зволікайте – щоб не зіткнутися з неприємними наслідками, можливо, дійсно є сенс звернутися до магії, щоб зміцнити собі здоров’я?

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: