Заговір і ритуал на чисте обличчя

Останнім часом все більше і більше дівчат і взагалі молоді задається питанням краси. Хочеться виглядати на всі 100%, особливо, коли збираєшся на серйозну зустріч, побачення, школу, університет або просто навіть погуляти на вулиці. Ритуали для наведення краси завжди користувалися особливим попитом. І найбільш потрібними є саме заговір на чисте обличчя.

Зміст:

Заговір і ритуал на чисте обличчя

Заговір на чисте обличчя

Найпоширеніша проблема у нас завжди з особою. І коли з’являється прищик або небажані плями, хочеться скоріше позбутися від цієї неприємності. Але не завжди ті кошти, які ми купуємо, допомагають нам. Іноді доводиться пробувати щось нове, для того щоб на обличчі не було нічого зайвого, і воно було чистим і білим.

Ритуали на чистоту шкіри

Заговір можна проводити як окремо для прищів, плям або веснянок на обличчі, він можна і поєднати все це в один заговір:

Заговір від прищів – випробуваний роками спосіб повернути здоров’я своєї шкіри, відбілити обличчя, не використовуючи різних препаратів, які шкодять нам. В сутності, заговір – це словесний вид чарівного впливу.

З допомогою особливих слів дається можливість впливати на зовнішній світ. Магічні заговір можна приймати всерйоз і ні, це вирішує кожен по-різному. Але практика доводить протилежне, ефект є і можна чудово очиститься.

Заговір з картоплею

Всі наші плями і прищики на обличчі – це негатив, коли нам заздрять, роблять щось погане, або бувають наші внутрішні проблеми, це все теж сипле на обличчя. Також в залежності від того, де у людини розташовуються висипки, ось це йде вказівник на певну хворобу в організмі. Дивіться, де у вас з’являються прищі і позбавляйтеся від болячок.

Як же зробити так, щоб обличчя було гладким, чистим без всяких вад, плям, вугрів. Щоб прибрати з обличчя прищі, пігментні плями, якісь залишки від прищів (рубці, дрібні шрами) і бачити обличчя доглянутим деякі дами роблять заговір.

Проведення ритуалу

І перший ритуал на свіжому картоплі. Робити його потрібно на убуваючий місяць. Як же його зробити?

 • Беремо невеликий шматок картоплі і розрізаємо його на дві частини.
 • Беремо дві половинки і починаємо водити по всьому обличчю.
 • Водимо саме в тих місцях, де найбільше скупчення вугрів.
 • Затримуємося на цьому місці.
 • Далі з’єднуємо дві половинки.
 • Беремо білий аркуш паперу (бажано А4).
 • Кладемо в центр нашу картоплину, тримаємо її, посипаємо великою кількістю солі.
 • Потрібно також дивитися, щоб сіль не висипалася за краї цього листа. Далі все збираємо в один клубочок, можна перев’язати білою ниткою, щоб це все гарненько закріпити. Після чого викинути папір з картоплею у вогонь.

  Після того, як ви викинете весь цей клубочок у вогонь потрібно промовити такі слова:

  «Гори, сгорай! Прищі у вогні спалюй! Так буде так!»

  І ось після цього обряду ви будете помічати, що пошкоджень на тілі стає все менше і менше. Якщо особливо запущений випадок, то робимо три місяці поспіль, на убуваючий місяць. Якщо проблеми не такі явні, то досить зробити один раз.

  Все одно краще робити систематично. Тоді, можливо, той ефект, який ви очікуєте здасться на обличчя.

  Вода – найкращий спосіб для очищення обличчя

  Нумерологія також використовується у повсякденному житті. Вона допомагає нам позбавитися від різних проблем. Існує магічні числа: 7, 13, 17,13, 7. Вони впливають на нашу красу і витонченість. Якщо з’єднати заговір на чистоту і белезну особи (будь-яка заговір, придуманий давнім слов’янським народом) і ці сильні числа, то можна отримати дуже потужний ритуал.

  Щоб почати ритуал, необхідна вода. Вода вважається найсильнішою магічною річчю. Вона не просто рідина, яка видаляє нам спрагу, а й приголомшливе засіб для отримання неприємностей з нашого життя. Терпіння потрібно буде достатньо, тому що обряд потрібно пройти шість днів.

 • Увечері візьміть посудину і залийте двома склянками води.
 • Щодня занурюйте в нього пелюстки з троянд (червоного або білого кольору).
 • Розраховуйте кількість їх числа: спочатку – сім штук, потім тринадцять і так далі по магічному ряду чисел.
 • Посудину обов’язково поставити на світло місяця.
 • Продумайте правильно місце.
 • Посудина має довший стояти під місячним світлом.
 • Для позбавлення висипки приговаривайте такі сильні слова:
 • «Ви, пелюстки, жертвували себе свого куща, пожертвуйте тепер і мені. Зробіть для моєї шкіри радість, щоб вона була ніжніше чорного оксамиту, рівніше червоного шовку, чистіше прозорої роси. А ти, Місяць-матінка, пригляди за виконанням мого бажання. Амінь.»

  Промовивши заговір, лягайте спати. На ранок зробіть очищення шкіри обличчя, тим засобом, який заговорений, але не викидайте пелюстки. Щоб на посудину не потрапив сонячне світло, закривайте в обід його білою тканиною. Киньте ввечері листочки троянд, але не дивіться на місяць. При цьому потрібно читати такий текст:

  «Дякую тобі за твою допомогу, Місяць-матінка, повертаю тобі твоїх підданих.»

  Заговір повинен відмінно зробити свою справу. Після цього здійснювати його можна щомісяця на повний місяць. Цей ритуал підійде і для того щоб прибрати чиряк з тіла.

  Дивіться щоб у вас не було свербіння від пелюсток троянд. Якщо ви помітили таку неприємність припиніть сеанс. Але шести днів для очищення шкіри цілком достатньо.

  Ще можна заговоренной умивайтеся водою кожен день. Тоді може ви досягнете хорошого ефекту.

  «Я встану вранці, піду, перекрестясь, на вулицю. Візьму з собою кухоль води. Так вмиюся на зорі. Сонце ясне, дай мені краси та очисти мене всю з ніг до голови.»

  Заговір для швидкого очищення обличчя і шкіри вимовляєте пошепки щоранку. І обов’язково при очищенні особи, уявляйте собі, як йде весь негатив від вас і недоліки.

  Ще можна заговоренной водою вмиватися ввечері, перед сном. Тоді ваша шкіра буде свіжою і гладкою.

  Заговір на красу і жіноче щастя

  На сьогоднішній день кожна дівчина мріє про щасливе життя. Впевненіше і красивіше вона себе почуває, коли поруч з нею знаходиться красивий, мужній і харизматичний чоловік.

  Коли ти ніяк не можеш притягти до себе молодого людини, тоді на допомогу може прийти унікальний заговір. Особливо заговору проводяться, коли наречена закохана в хлопця, а він не відчуває до неї нічого.

  «Хай він не зможе жити без мене ні вдень ні вночі. Щобвболівав і переживав за мене, дівиці (ім’я). Нехай приснюсь я йому, хай скаже мені слово солодке. Я буду щоночі йому бути в сні. Нехай не відречеться від мого тіла, від моїх волосся, від мого голосу. Амінь.»

  Це все читайте три рази, вийшовши на дорогу. Слідкуйте за напрямком вітру, промовляйте в бік дме вітер.

  Якщо ви не спостерігаєте вітряної погоди, не проводите ритуал. Краще утриматися і трохи почекати. Все обов’язково повинно вийде.

  Висновок

  Іноді нам здається, що ми не такі привабливі, як би хотілося, не так гарні. У більшості дівчат це трапляється через не красивої шкіри обличчя.

  Заговори для чистої шкіри обличчя, на вроду, заговір на молодця – всі вони магічно сильні і діють, якщо їх правильно застосовувати, дотримувати всі правила. Обов’язково вірте в те, що робите, і ви побачите відмінний результат вже через короткий час. Бережіть себе! Удачі!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: