Заговір на гаманець — магія залучення грошей

Заговір на гаманець - магія залучення грошей

Заговір на новий гаманець — дуже корисний грошовий ритуал, так як кожному хочеться, щоб в сім’ї водилися гроші. Місце зберігання грошей потребує окремої уваги. Існує безліч заговорів на цей предмет побуту, які допоможуть вам досягти матеріального благополуччя.

Зміст:

Заговори на новий гаманець — основні правила

Якщо ви збираєтеся купити новий гаманець і наговорити його на гроші, не купуйте дешевий виріб і не торгуйтеся. Жадібність — ось чинник, який відштовхує від багатьох потоки грошової енергії. Дешеві і неякісні речі самі по собі несуть енергію потреби і бідності, а коли це гаманець, який має справу безпосередньо з грошима, вплив низької ціни і якості буде дійсно помітним.

Не варто також купувати гаманець вартістю в кілька ваших зарплат. Вибирайте середній варіант між дешевизною і великими витратами. Можливо, на хороший гаманець доведеться відкладати деякий час, але, повірте, воно того варто.

Важливий і матеріал, адже синтетичному виробі немає ніякої енергії. Хороші матеріали, які допомагатимуть вам в магічній роботі по поліпшенню добробуту — це шкіра, замша або хоча б натуральний текстиль. Ні в якому разі не можна зберігати гроші в пластиці і поліетилені, ці матеріали не несуть ніякої енергії і не здатні затримувати те, що будете в них вкладати допомогою заговорів на гроші.

Колір може залежати від ваших уподобань, але пам’ятайте, що найкращі варіанти — це відтінки жовтого, золотого, коричневого. Чорний, як нейтральний колір, теж добре підходить. Тобто, це кольори, які асоціюються зі стихією землі і металом. Зелений — колір грошей і природи, непоганий вибір для гаманця. Фахівці з фен-шуй рекомендують купувати червоні гаманці, на їхню думку, червоний — це самий «грошовий» колір.

Коли ви вибираєте гаманець, що не хапайтеся за перший-ліпший, відповідний по всіх описаним вище категорій. Потримайте виріб у руці, і якщо помітите приємну вагу — сміливо купуйте.

Якщо ви збираєтеся зробити подарунок, то не варто віддавати порожню річ, покладіть в нього монету. Так чинять з усіма «порожніми» подарунками — посудом, сумками і багатьма іншими. Якщо ви будете дарувати гаманець з грошима, то матеріальний стан покращиться не тільки у того, кому призначений подарунок, але і у вас. Не забувайте, щедрість завжди винагороджується, і Всесвіт обдурити неможливо.

Монети, незалежно від того, будуть вони наговорюють або просто зберігатися в гаманці, щоб він не був порожнім, не повинні бути «мертвими», тобто, що вийшли з ужитку. Знайдіть інше місце для зберігання радянських грошей і старовинних монет. У гаманці повинні бути тільки ті гроші, якими можна користуватися. Іноземні, але сучасні гроші допускаються.

Відповідна фаза місяця для таких ритуалів найчастіше — зростаюча. Заговір на новий гаманець в повний місяць роблять дуже рідко.

Заговір на гаманець в пологовому будинку

Купіть гаманець, дотримуючись правил, описаних вище. Купувати бажано не в магазині або бутіку, а на ринку. Зробивши покупку, прямуйте до будь-якого пологовому будинку. Відділення лікарні, в якому лікують дітей, не підходить, дитячі садки теж. Потрібен саме пологовий будинок — місце, де народжуються люди.

Відомо, що зараз всередину пологового будинку потрапити складно. Добре, коли є можливість відвідати родичку або подругу, а може, і випити чаю зі знайомим лікарем. Але якщо це у вас не виходить, ходите під вікнами, біля будівлі. Ваша мета — почути крик маленької дитини, після чого відразу ж треба прочитати:

Поки на світі рід людський народжується, до пір тих у мене в кишені багатство розмножується. Амінь.

Робити це потрібно на зростаючому місяці, як і більшість заговорів, пов’язаних із залученням і збільшенням чого-небудь.

Заговір на гаманець після його покупки

Купіть гаманець вранці, на зростаючому місяці. Відразу ж після здійснення покупки йдіть додому. Візьміть мінімум по одній купюрі і монеті, але так, щоб серед них не було рівних. Чим більше грошей ви покладете в гаманець, тим краще. Після цього скажіть заговір:

Як грошик до монеті поспішає, так і багатство з радістю до мене біжать, в новий гаманець течуть. А в тому кошелечка завжди шерех, завжди дзвін, на обновки, на подарунки, та на все, що серцю солодко. Слово кажу, справа роблю. Амінь.

Тепер цей гаманець треба носити з собою, поки не зберетеся спати. Якщо збираєтеся перебувати вдома, носіть в кишені домашнього халата, за пазухою і т. д. Головне, щоб річ була з вами весь час. Перед тим, як йти спати, можна дістати з гаманця гроші. Незважаючи на те, що зберігати їх не потрібно, робити цю заговір на взяті в борг купюри не слід.

Заговір гаманця на гроші з церковними свічками

Гаманець повинен бути куплений на зростаючому місяці. Ритуал на гаманець проводиться в цій же місячної фазі, і повторювати його можна кожен місяць або два. Кращий день для цього — четвер, а час доби — опівночі.

Будуть потрібні церковні свічки зеленого кольору в кількості семи штук. Чим дорожче за них попросить продавець в церковній лавці, тим краще. При купівлі речей для магії скупитися і жаліти гроші не можна, постарайтеся налаштуватися так, щоб віддавати запитану суму було не шкода.

Знайдіть будь-яке місце, куди дістає світло зростаючого місяця. Можна проводити обряд і на вулиці, і вдома. Покладіть гаманець на землю, підлогу або стіл, а навколо нього розставте свічки у формі круга і запаліть їх.

Тепер треба уявляти, як полум’я церковних свічок з’єднується в один енергетичний згусток позитивної спрямованості, який відправляється в ваш гаманець і вбирається в нього. При візуалізації читайте заговір сім разів:

Прагне грошовий потік У мій чарівний гаманець, множити мій дохід. Мінімальним став витрата, Енергія грошей пестить мене, А бідність біжить від святого вогню. Нехай буде так! Слово моє міцно на віки віків. Амінь! Амінь! Амінь!

Заговорений предмет носите з собою і користуйтеся ним за призначенням. Обов’язково підтримуйте порядок і чистоту як самого виробу, так і того, що в ньому знаходиться. Не даруйте його, не давайте в руки навіть родичам. Розповідати про ритуал також не можна, якщо бажаєте порадити його друга, не згадуйте про свій досвід.

Християнський обряд з новим гаманцем

На зростаючому місяці купите гаманець, а потім проведіть обряд для того, щоб благословити нову річ, закликати грошову енергію і домогтися поліпшення матеріального стану. Робити це краще ввечері, в ідеалі — опівночі.

Зніміть взуття, розстебніть всі застібки, які є на вашому одязі. Волосся треба розпустити, в них не повинно бути шпильок. Це все заважає роботі з енергіями, особливо грошовими. Якщо у вас вдома біля вікна стоїть стіл, то сядьте за нього. Якщо немає, доведеться присунути на час проведення ритуалу. Місяць або місяць має бути видно з того місця, де ви сидите.

Поставте на стіл будь-яку свічку (краще з церкви, але якщо такої немає, то візьміть ту, яка є в наявності) і запаліть її від сірника. Їй восени гаманець хресним знаменням три рази, під час кожного говорите:

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Всередину покладіть будь-який виріб із золота. Це може бути монета, прикраса або навіть його уламок. Головне, щоб річ зберігалася всередині весь час, залучаючи до вас нові грошові надходження. Закрийте гаманець і читайте, дивлячись на місяць:

Місяць-місяць, срібно роги, подаруй моєму гаманцю злата-срібла, щоб він ріс, наливався, грошима насичувався. Амінь.

Заговір на червоний гаманець

Червоний колір, як вже говорилося вище, вважається привертає гроші. Вважають так не тільки фахівці фен-шуй, але і прихильники магії Сіморон. Червоні гаманці заговорюється на молодий місяць, в день придбання.

Отже, відкрийте вікно або вийдіть на вулицю (можна і на балкон, але балконні вікна теж треба відкрити). Місяць повинен бути добре видно, ніч повинна бути ясною. Покажіть свою червону обновку йому, високо піднімаючи виріб вгору, і читайте заговір:

Ясний місяць, місячний світоч! Хвилями граєш, вночі світ висвітлюєш! Землю приголомшливий та водою повеліваєш! Силушку свою чарівну гаманцю подаруй! Дохід з тобою нехай зростає, багатство прибуває, мій будинок процвітає!

Після прочитання покладіть в гаманець гроші. Чим більше їх буде, тим краще. Повертайтеся додому і лягайте спати. Гаманець заберіть з собою і покладіть на ніч під подушку. Постарайтеся запам’ятати свої сни, які будете бачити в цю ніч. Всі вони сприятливі або мають нейтральне значення. Але якщо ви побачите уві сні ворона, це буде означати, що на вас порча, пов’язана з грошима. Поки ви від неї не позбудетеся, заговір на червоний гаманець діяти не буде.

В цілому, гаманець є одним з кращих предметів для будь-яких грошових обрядів. З безлічі заговорів вибирайте той, який здається найбільш близьким для вашої душі, і тоді ви точно не прогадаєте — гроші потечуть до вас в руки річкою.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: