Заговори на примирення — забудьте про сварки і образи!

Заговори на примирення - забудьте про сварки і образи!

Заговори на примирення — прекрасний засіб забути про образи і негаразди. Вони допоможуть також знищити чужій негатив і знову відтворити любов і мир як в родині, так і між друзями і партнерами.

Зміст:

Молитва від сварки на 3 свічки

Сварки між друзями, коханими або родичами були і будуть завжди. Незважаючи на те, що це найближчі люди, але розбіжності в характерах або просто поганий настрій здатні викликати скандал і затьмарити вам життя. Ці заговори чудово вам підійдуть, особливо, якщо ви підозрюєте, що причина цієї сварки лежить в магічній площині, тобто хтось послав вам негативну енергію.

Отже, перш за все вам потрібно піти до церкви і придбати три освячені свічки. Також потрібно взяти освячену воду, ікони Ісуса і Святий Богоматері. Вночі, на спадної Місяці, запаліть свічки, сформувавши з них трикутник, і покладіть посередині фотографію, де зображені ви з людиною, з яким би ви хотіли відновити добрі стосунки. Прочитайте цю заговір тричі:

Господи Ісусе Христе, сине Божий. Снізойді до нас просять, та відпусти всі діяння гріховні. Змилуйся і переможи ворожнечу між рабами твоїми (називаєте по черзі імена тих, кого бажаєте помирити). Очисти душі їх від скверни і сили диявольської, захисти від людей поганих і очей заздрісних. Яко сварка по діянню злісному, поверни її нечестивим суппостатам. Хай буде воля Твоя і нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Слідом за цим спаліть фотографію на вогні свічки, одночасно представляючи, як вогонь знищує вашу ворожнечу. Попіл розвійте з вікна. Тепер випийте святої води і окропити ваше житло. Бажано це ж зробити в приміщенні того, з ким ви хочете відновити відносини. Свічки гасити не потрібно, нехай згорять до кінця самостійно.

Любов і щастя в родині

Отже, якщо ваші рідні не ладнають між собою, весь час сваряться і ображаються один на одного, тоді цей наклеп прекрасно посприяє згладжування гострих кутів і появи розуміння і взаємоповаги.

Цей обряд необхідно здійснити на убуваючому місяці. Для початку вам потрібно встати на світанку і змішати воду з медом. Гарненько розколоти його. Тепер необхідно потайки додати його в питво всім членам сім’ї так, щоб вони цього не помітили. Важливо, щоб за цією трапезою всі домочадці перебували за одним столом. Над цією водою з медом наговорите:

Збираю я по дому все склоки, Все худі думки, всю хулу, Всі суди, пересуди, Все худі розмови, суперечки та сварки, Все погане зберу, під замок покладу, замкнемо сімдесятьма замками, закручені сімдесятьма ланцюгами, На сімдесят сім обертів. Той, хто розумніший за мене знайдеться, Хто захоче цю заговір зруйнувати, Сварки і скандали в мій будинок повернути, Тоді це зробить, Коли зможе всю воду з морів-океанів випити. Слова мої на ключ. Речі мої під замок. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь!

При вимові цієї заговори треба вкласти всі свої переживання, як можна яскравіше і в деталях візуалізувати, як це буде відбуватися, як в колі ваших рідних запанує мир і щастя. Повторити цю дію можна буде через місяць.

Заговір на примирення з допомогою ниток

Цей ритуал можна використовувати як для примирення з друзями, так і з коханими. Отже, візьміть нові, недавно куплені нитки чорного кольору і відріжте близько 40 см. Після цього розмістіть на столі маленьку синю свічку і запаліть її. Поряд покладіть фотографію того, з ким ви хочете відновити відносини. Повільно накручуйте нитку на руку і промовляти:

«Ти піди, біль душевна, з (ім’я) і (ваше ім’я) на Петра, з Петра на Микитку, а з Микитки на цю нитку. Там тобі бути, а (ваше ім’я) і (ім’я), спокійно жити. Слово. Ключ. Мова. Замок. «

На час відкладіть нитку в бік. Потім підніміть свічку і зробіть коло за годинниковою стрілкою над фотографією, не спалюючи її. Одночасно говорите:

«Нехай радість тебе очистить, нехай любов’ю озарится твоя душа, нехай сонячне світло освітить твій розум. Сварки і зло перетворяться в світло, а життя осяє священний обітницю!».

Потім починайте водити свічку в протилежну сторону і скажіть таке:

«В серце твоє кохання проникла, щастя любові життя твою осяяло. Мене ти пробачив (а), від щирого серця, від усього серця! Нехай душа твоя від щастя співає, любов випромінює і в світі живе!»

Далі спаліть нитку і попіл викиньте з вікна. Фото і залишок свічки сховайте в таємному місці, а коли бажане збудеться — закопайте або втопите подалі від будинку.

Листок паперу для тих хто в смітті

Якщо ви посварилися з вашим другом або коханою і тепер не знаєте як повернути все назад, проведіть цей ритуал на позбавлення від образи.

Спочатку візьміть аркуш паперу коричневого кольору. Порвіть його на три частини. Тепер вам потрібно буде надписати на них ваше ім’я, ім’я людини, з ким ви хочете знайти спільну мову, і третій клаптик паперу, що позначає вашу з ним сварку, залишити порожнім з кольоровою боку. Напишіть на звороті ті почуття, що ви і ваш друг відчуваєте. Слідом за цим помістіть цю частину з «сваркою» між клаптиками паперу з іменами і прошепоти ця заговір:

«Зла відьма між нами пройшла, чорна кішка пробігла, зло нас один проти одного повернуло, дружбу ворожістю обернулода заважає нам один одного зрозуміти, не дає один одного обійняти. Нині я то зло розриваю, ту ворожнечу знищую, ту образу навіки забуваю. Знову до нас мир і дружба повернуться, очі наші один до одного повернуться».

Тепер порвіть папір з «сваркою» на маленькі частини і викиньте їх у вікно. Решта ж клаптики паперу складіть разом і укрийте в таємному місці.

Яблуко

Щоб зробити цей ритуал, візьміть велике яблуко. Спочатку вам потрібно розрізати його на 2 частини, намагаючись не пошкодити насіннєву коробочку. Потім візьміть невеликий листок паперу і напишіть там ваше ім’я і ім’я друга або коханої. Тепер розріжте цей лист на 2 маленькі частини, щоб на кожній було по імені. Потім покладіть листочки між двома половинками яблука. Одночасно уявляйте, як у вас все складеться добре. Тепер з’єднайте яблуко двома голками і скажіть:

«Господи, благослови. Від престолу до храму, до самих царських воріт йшов ангел. У воротах стоять Божа Матір і Михайло Архангел. Тримає Богородиця меч і шаблю. Мечем злобу вбиває, шаблею сварку січуть. Постав, Господи, світ на місце в серцях рабів Божих (імена). Зміцни світ, спокій, міцніше замкни ворота, а ключ, Господь, кинь в болото. Ае, ЄСМ, Аже, Ан, Абу, Алі! Матір Божа, благослови. Господи Ісус Христос, накажи, вели в світі жити і світу бути. Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь».

Потім помістіть яблуко в таке місце, де воно б сохло, а не згнило.

Заговір на примирення з чоловіком

Цей обряд потрібно виконувати при повному місяці. Вранці потрібно піти в храм і придбати 2 освячені свічки. Одну з них необхідно поставити за здравіє людини, з ким ви хочете відновити відносини, а ще одну треба принести додому. Увечері запаліть її і підніміть до губ якусь солодкість. Наговорите на неї:

«З Дозволу Господнього, з вірою в Бога і Святу Трійцю свічку палю, з рабом Божим (ім’я того, з ким ви бажаєте примиритися) помиритися хочу! Що горіло, то перегоріло, зачаділо, воском церковним загуло! В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь! Амінь! Амінь!»

На наступний ранок подаруйте ці ласощі тій людині.

Примирення з коханою і 2 келихи

Починаючи цей обряд, покладіть на стіл нову білу скатертину. Поставте біля вас порцелянову тарілку. З боків від неї розмістіть 2 кришталевих келихи. Покладіть на блюдце яблуко і розріжте його на дві рівні частини. Присядьте на стілець і наповніть один з келихів яблучним соком. Тепер потрібно запалити свічку бордового кольору. Зробіть хресне знамення тричі і з’їжте свою частину яблука, промовляючи:

«Тобі, раб Божий (ім’я того, з ким ви хочете помиритися), половинка яблука, а мені інша, доля у нас єдина така! Згадай мене, ні на мить не забувай! Нехай буде так!»

Зробіть пару ковтків, а частина соку отлейте в порожній стакан, одночасно читаючи:

«Тобі (ім’я того, з ким ви бажаєте помиритися) спокуси наливаю, думки про себе викликаю! Нехай буде так! Амінь! Амінь! Амінь!»

Тепер допейте сік з другого келиха і скажіть:

«Тобі на щастя, а мені на сон! Нехай буде так! Амінь! амінь

Перш ніж вирушати на пошуки будь-яких ритуалів, пам’ятайте, що часом одне просте вибачення може зробити більше, ніж найскладніші заговори на примирення. Так що спробуйте спочатку все виправити своїми силами, перед тим, як вдаватися до допомоги в магії.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: