Заговір на секс — отримаєте бажане без всяких наслідків

Заговір на секс - отримаєте бажане без всяких наслідків

Заговір на секс не має нічого спільного з класичним приворотом. Він дозволяє домогтися тільки фізичного аспекту любові, не зачіпаючи при цьому почуття і розум. Ви зможете отримати секс з людиною, який вам подобається, і нічого більше. Швидше за все, створити сім’ю з людиною, на якого ви робили заклинання на секс, у вас не вийде. Але це хороший варіант привороту без наслідків, що дозволяє добре провести час з тим, хто вам цікавий.

Зміст:

Як діють заговори на секс

Заклинання на секс пробуджує в об’єкті вашого інтересу пристрасть і сексуальний потяг до вас. Ритуал впливає на його ставлення, пов’язані з вами бажання і сексуальну активність того, хто вам подобається, в цілому.

Як вже говорилося вище, навіть сильний бунт на секс не можна порівнювати з приворотом. Дія цих заговорів полягає тільки в фізичної стороні відносин, на почуття і інші аспекти життя людини вони не вплинуть.

Кому потрібні заговори на секс? Тим, хто хоче вступити в статевий зв’язок з конкретною людиною. Завдяки магії ви зможете завести нетривалі стосунки, засновані виключно на фізичному потязі. Допомагають такі заклинання також тим, хто давно в шлюбі, у разі, якщо сексуальне життя пари стала прісною, а бажання зникло. Заклинання на секс не поверне вам чоловіка від розлучниці і не допоможе відбити дружину у коханця. Але найчастіша причина зрад — це недолік сексу в шлюбі. Тому, іноді такі заговори для міцного шлюбу можуть допомогти. Крім цього, вони допомагають позбутися від проблем фізіологічного та психологічного характеру, пов’язаних з сексом.

Заговори такого роду дуже швидко діють. Буквально через кілька годин після виконання обряду його об’єкт може відчувати сексуальний потяг до вас. Діють вони недовго — максимальний термін становить близько року, а мінімальний — кілька днів або навіть годин. При цьому, якість близькості, як правило, виявляється на висоті, незалежно від вашого досвіду або досвіду вашого партнера.

Побічних ефектів від таких заговорів практично немає. Він не пригнічує волю людини, що відрізняє їх від привороту. Але від наслідків, які можуть бути і без заговорів, вас це не звільняє. Якщо ви збираєтеся спокушати вільного від відносин людини, і самі не перебуваєте в шлюбі, зрозуміло, їх не буде.

З цією статтею читають — заговір на багатого чоловіка.

У даних магічних методик є і мінуси. Якщо людина відчуває до вас сильну антипатію або ненависть, сексуального бажання з його боку можна і не добитися. Заговір на секс з дівчиною може подіяти набагато слабкіше, ніж той, який буде застосовуватися по відношенню до чоловіка. Жінки частіше пов’язані моральними принципами і особистими міркуваннями, ніж чоловіки. До того ж, магія тільки змушує відчувати потяг, але не завжди звільняє жінку від небажання здійснювати перший крок до зближення.

Заклинання на секс для подружжя

Це заклинання підходить тільки в тому випадку, якщо ви перебуваєте в цивільному або офіційному шлюбі з вашим коханою людиною.

Потрібна загальна постіль — саме на неї потрібно вимовляти замовні слова. Якщо у вас різні ліжка, підберіть інший обряд.

Заговір на ліжко допомагає розпалити полум’я пристрасті знову, через кілька років після шлюбу або спільного життя. Для його прочитання треба купити воскову свічку в церкві.

Займатися магією сексу краще незадовго до приходу вашого чоловіка або дружини з роботи. Чим ближче до ночі буде проводитися обряд, тим краще. Поставте свічку біля ліжка, на якій ви спите разом з вашою парою. Можна ставити на тумбочку або підлогу — це не має значення. Заклинання читається три, сім або двадцять один раз:

Як свічку запалюю, так і пристрасть в рабів Божих (імена) я звільняю! Почуття міцні та нестримні пробуджую. Нехай пристрасть розум їм затьмарить, так паморочить, так п’янить! Щоб ноги раба Божого (ім’я) тремтіли, губи висихали, а руки самі до раби Божої (ім’я) притягувалися. Щоб самою великою пристрастю я для нього ставала, бажання щоб до мене, як до мрії, найсильнішим було! Амінь.

Свічка повинна догоріти повністю. Заклинання діє дуже швидко, тому ви можете налаштовуватися на близькість вже в цю ж ніч.

Заговір на секс з дівчиною

Ця заговір добре допомагає навіть в тому випадку, якщо ви бачите її в перший раз.

Його можна читати про себе під час знайомства, розмови з жінкою, яку бачите дуже рідко і не маєте з нею навіть приятельських відносин. Також дозволяється відійти для прочитання заговори, ненадовго залишивши свою супутницю. Пам’ятайте, що застосування цих замовних слів не обов’язково звільнить вас від необхідності робити перший крок. Вони тільки запалюють полум’я пристрасті, а все інше залежить від вас.

Але іноді за допомогою цих слів виходить і домогтися ініціативи при знайомстві від жінки. Текст заговори:

Я мрію про тебе. Хочу тобою володіти і тебе обіймати, (ім’я). Зустрілися ми не випадково, а щоб подарувати один одному пристрасть. Від очей моїх не відмовишся, від заклику мого не втечеш. Моєю будь, красуня випадкова, та не відмов, коли я тіла твого від тебе вимагатиму.

Заговір для підвищення свого лібідо

Що робити, якщо у вашому шлюбі немає проблем, крім тих, які пов’язані з небажанням сексу? Якщо дружина не хоче свого чоловіка, а об’єктивних причин для цього немає: він привабливий і доглянутий, то можна спробувати звернутися до магії.

Якщо ви охололи до свого чоловіка і бажаєте це виправити, спробуйте читати цю заговір:

Варто на нитці сирої Божа раба (ім’я), Під поділ собі заглядає, Щоб як мак червоний в поле розквітав, Так і хіть жіноча сама себе запалювала. Щоб як голодному їжа, Як телицю бик, як вдові мужик, Моєму лона чоловік мій бажаний був. Щоб воно свербело, жевріло, та полум’ям горіло, Спокою мені не давало, з судженим моїм близькості шукало. Хто ж жіночу хіть мою захоче зламати, Тому собакою гавкати та вовком на місяць вити! Ключ. Замок. Мова. Амінь.

Прочитавши цю заговір, ви зможете позбутися від психологічних проблем у вашій сексуального життя. Це не означає, що ви будете кидатися на кожного чоловіка, як це буває при деяких видах порчі. За допомогою даного заговори можна налагодити сексуальне життя в родині, освіжити ваші почуття до чоловіка і отримувати повноцінне задоволення від статевих стосунків з ним. Ніяких негативних наслідків від нього не буде, ви впливаєте тільки на себе.

Заговір добре підходить жінкам, які люблять чоловіка, але не хочуть сексу з ним. Часто буває, що першими втрачають сексуальне бажання в шлюбі саме дружини, і магія добре справляється з такими проблемами. Читається ця заговір час від часу, визначайте час його прочитання і кількість разів, яке потрібно його вимовити, інтуїтивно. Зрозуміти, коли він почав діяти, дуже легко.

Сильний заговір на секс на воду

При виконанні такого заговори на воду не має значення, кого ви збираєтеся спокушати — хлопця чи дівчину. У тексті вказані слова обмови на чоловіка, але якщо вам бажана жінка, змінюйте раба на рабу при проголошенні. Його дія заснована на перенесенні вашої енергії жадання через воду, яка, як відомо, добре вбирає будь-яку енергетику.

Для виконання обряду вам потрібно налити чисту воду в стакан. Стакан може бути будь-яким, а воду можна взяти з-під крана. Якщо у вас є колодязь, візьміть для цих цілей колодязну воду. Підходить і мінеральна, але найкраще негазована.

Займатися цим чаклунством треба перед сном. Візьміть в руки склянку з водою і постарайтеся віддатися візуалізації. Уявляйте то, чого хочете досягти. Відчуйте те, що, на вашу думку, повинен відчувати той, на кого робиться заклинання на секс. Уявляйте, як ваша сексуальна енергія насичується собою воду. Потім скажіть на воду замовні слова:

Тваринна пристрасть раба (ім’я), прокинься, на мені закріпив

Стакан з водою потрібно залишити біля вашого ліжка на всю ніч, в головах. Можна поставити на підлогу, під ліжко, на тумбочку — це не має значення. На ранок частина води використовуйте для того, щоб вмитися або просто нанести на обличчя. Залишки слід злити в будь-яку зручну вам тару і примудритися пролити на того, хто вам цікавий. Людина, на якого ви робили обряд на секс, повинен вступити в контакт з цією водою. В їжу або пиття підмішувати не варто, а ось непомітно змочити одяг або просто «випадково» пролити воду з пляшки від мінеральної води можна.

Сильне заклинання на інтим з дівчиною

Нижче описаний не найлегший, але досить надійний спосіб затягнути в ліжко практично будь-яку дівчину. Він пробуджує пристрасть, але не пригнічує волю людини. В результаті ви отримаєте відносини, засновані тільки на взаємній сексуальний потяг. Наскільки тривалими вони будуть — вирішувати тільки вам.

Ритуал можна повторювати час від часу, коли в цьому буде потреба. Час проведення ритуалу — п’ятниця, до півночі, але після заходу сонця. Добре підходить час з 20 до 23 години вечора.

Електричне освітлення не допускається, слід запалити будь-які свічки. Вони не потрібні для самого ритуалу, але знадобляться для того, щоб ви могли орієнтуватися в темній кімнаті.

Буде потрібно мило, яким ніхто не користувався, крім бажаної вами жінки. Ви можете запросити її в гості і відправити мити руки, завчасно поклавши в ванну новий шматок мила. Якщо це неможливо, роздобудьте будь-яку річ, якої вона користувалася. Чим ближче до тіла перебувала річ, тим краще.

Також потрібен червоний перець, який продається в будь-якому продуктовому магазині. Мається на увазі пакетування мелена приправа, і знадобиться всього одна щіпка.

Заздалегідь підготуйте тарілку з дуже холодною водою. Можна поставити її на час в морозилку, оскільки потрібна вода холодніше, ніж та, яка тече зазвичай з-під крана.

Ще один інгредієнт — це крапля вашого поту. Як її отримати — неважливо. Можна виконати кілька фізичних вправ прямо перед ритуалом, тоді це не складе труднощів. Добре соскребают з тіла піт предмети на зразок лінійки або тупого ножа. Потрібен саме піт, ні слина, ні кров тут не підходять.

Отже, підготуйте тарілку з водою, перець і мило, яким покористувалася та, хто вам подобається. Отримайте краплю свого поту і додайте її в тарілку з водою. Так само поступите з перцем, а мило дбайливо покладіть на дно тарілки. Погладжуйте його подушечками пальців і читайте:

Обпалю, охолоджені, догоджу. Так в руках моїх танути будеш, що і батька, і матір, і Бога забудеш. Ключ, замок, чортів оброк.

При прочитанні заклинання і погладжування мила або предмета, який належить бажаною вам дівчині, як можна яскравіше уявляйте те, чого хочете добитися цим ритуалом.

В цілому, заговори на секс можуть допомогти вам отримати бажану розрядку, знову порушити в собі почуття пристрасті або просто отримати фізичну близькість з яким-небудь людиною. Крім того, якщо об’єкт заговори до вас нерівно дихає, подібний обряд може дійсно стати початком довгих і щасливих відносин, на які ви або людина, яку ви бажаєте, просто не могли зважитися.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: