Заговір на вагітність — як стати щасливою мамою?

Заговір на вагітність - як стати щасливою мамою?

Заговір на вагітність — це підмога жінкам, які хочуть зачати дитину. Перш, ніж приступати до обрядів, необхідно повністю очистити себе і свого чоловіка від негативної енергії, перевіритися на наявність привороту, порчі і хвороб. Після цього можна приступати до проведення обрядів.

Зміст:

Заговір на зачаття — як правильно проводити обряд?

Якщо парі не вдається завести дитину протягом тривалого часу, то можна звернутися за магічною допомогою до своїх зберігачам, святим, Богородице. Перед проведенням ритуалів необхідно очистити себе, чоловіка і будинок, в якому буде зачатий дитина. При читанні молитви потрібно дотримуватися правила:

Важливо не тільки промовляти завчені слова, а вносити в них сакральний сенс. Від того, наскільки сильно майбутня мама вірить і який зміст вкладає в те, що говорить, залежить успіх ритуалу.

Необхідна допомога і віра чоловіка. У процесі зачаття пара символізують єдину силу. Тому чоловік повинен енергетично наповнювати жінку і допомагати їй розвивати внутрішню силу.

За допомогою молитви можна домогтися вагітності, але для цього потрібен час і терпіння. Обряд не завжди може допомогти відразу. Тому потрібно терпляче повторювати його.

Прості заговори і молитви на вагітність

Дані ритуали не вимагають особливої ​​підготовки. Краще проводити їх перед сном, повернувшись обличчям у бік вікна. Жінка може скласти руки на животі. Так вона сконцентрує всю свою жіночу енергетику в потрібному місці. Молитва читається по 5 разів:

«У коня — лошата, у корови — теляті, У вівці — ягнят, у мене немає дитини. Як місяць зростає-наростає, Так нехай з насіння насіннячко, буде для мене дитинко. Благослови, Господи. Амінь.»

До вечірніх обрядам відноситься молитва, яка читається на новий місяць. Дружина стає перед дзеркалом, поклавши руки на живіт і читає заговір, щоб завагітніти:

«Місяць молодий, наречений молодецький, гарне місце, я твоя наречена! Як ти сьогодні народився, так що б я незабаром дитину народила! В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь!»

Обряд проводиться з п’ятниці протягом 7 днів. Переривати цикл забороняється. Інакше доведеться почати все заново.

Додатково жінка заговорює воду, яка наповнюється позитивною енергетикою і впливає на швидке зачаття. Тримаючи склянку з рідиною в руці, потрібно прошепотіти:

«Матінка Пресвята Богородиця! Сама зліт, немає — так посильніков пішли: синка, як соколика, а дівчинку, як ластівку!»

Після проголошення молитви вода випивається. Бажано її трохи розлити, щоб вона потрапила на груди.

До якого святому звернутися?

Дуже сильні молитви, в яких пара звертається до Богородиці і зберігачам. Можна молитися своєму захиснику або тим, що відповідають за вдалу вагітність, це:

У них можна просити навіть своїми словами, стоячи перед іконами з їх зображеннями. Щоб молитви були почуті, варто проводити зранку один легкий ритуал. Читається молитва рано вранці, як тільки починає світати:

«Господи, Всемогутній! Ти дав людям Місяць, так Сонце, так часті зірки, та легкі хмари, дай і мені, рабу Божу (Ваше ім’я), понести дитя. Як сьогодні місяць народився, щоб і дитина в утробі зародився, здоровим під час народився. Ключ. Замок. Мова.»

Повторювати текст треба 7 разів. Текст читається щодня, його сила поширюється тільки на 1 добу. У дні проведення обряду парі необхідно часто займатися любов’ю, щоб зачаття пройшло успішно.

Найсильніша заговір на вагітність — звернення до Богородиці

Богородиця — найсильніша захисниця і покровителька всіх матерів. Тому, коли жінка не може завагітніти, просити у неї допомоги потрібно обов’язково. Цей обряд досить сильний і проводиться протягом доби. Здійснювати його потрібно на молодий місяць.

Жінка залишається одна в будинку, відкриває вікно і сідає так, щоб на неї падало світло місяця. Навпаки себе необхідно поставити дзеркало, щоб бачити своє відображення. Руки потрібно покласти на живіт і гладити його по колу. При цьому майбутня мама від чистого серця молить Господа послати їй дитинку. Закінчити своє прохання потрібно фразою:

«В ім’я Отця, і Сина, і Духа Святого. Амінь!»

Потім потрібно взяти мед і вимовити:

«Як мед солодкий, так нехай і в утробі нове життя здорової зростає.»

Подружжя повинні з’їсти трохи меду. Так перша половина ритуалу завершується і подружжя може йти спати.

Вранці пара повинна сходити до церкви, купити свічку і ікону «Несподівана Радість», на якій зображена Божа Матір. Друга частина ритуалу проводиться ввечері. Жінка залишається знову сама, ставить навпроти себе ікону, а з правого боку запалює свічку. Далі читається текст:

«Матінка Богородиця, заступниця матерів, дружина Мироносиця вийди з небесних дверей, зміцни рабу Божу (ім’я), мабуть чадом духовним, небесним у плоті. Амінь».

Після прочитання молитви важливо погасити вогонь своєю рукою. Обряд очищає від будь-якої негативної енергії і дозволяє завагітніти. Відомо чимало випадків, коли ця заговір допомагав жінкам стати щасливими мамами.

Заговір на збереження вагітності — як убезпечити себе і дитину?

Іноді, навіть при легкому зачатті жінки стикаються з численними проблемами в процесі виношування дитини. Одна з них — загроза викидня. Якщо у майбутньої мами слабке здоров’я, то їй необхідно завжди, перш ніж пити воду, прочитати спеціальний текст:

«Матінка Богородиця, заступниця матерів, вийди з небесних дверей, зміцни рабу Божу (ім’я), плід лона і черева плід. Амінь.»

Подібним чином можна заговорити молоко:

«Пресвята Богородиця, зміцни. Зірка на небі, вода в річці, плід міцний в мені. В ім’я Отця, і Сина, і Знятого духу. Амінь».

Така молитва читається більше трьох разів на добу. Воду і молоко бажано попередньо освятити перед вживанням. Це може зробити майбутня мама, її чоловік або близький кровний родич.

Заговори і молитви на вагітність допомагають парам, які хочуть завести дітей, але у них не виходить. Богородиця допомагає майбутнім мамам і оберігає їх від недуг. Тому для того, щоб зачаття і вагітність пройшли успішно, потрібно з добрим серцем і чистими помислами просити святих про допомогу і вірити в те, що все вийде.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: