Як покарати кривдника — заговори для боротьби з недругами

Як покарати кривдника - заговори для боротьби з недругами

Якщо потрібно покарати кривдника, заговори проти ворогів можуть допомогти. Існують спеціальні обряди Білої і Чорної магії, що дозволяють поквитатися з тими, хто приніс біль і розчарування. Проводити ритуали можна самостійно, так як вони досить прості.

Зміст:

Як визначити кривдника?

Перш, ніж карати людину, варто переконатися в тому, що він дійсно винен. Якщо немає можливості особисто поговорити з людиною і отримати інформацію від нього, то можна провести досить простий ритуал, здатний відкрити очі на істинного кривдника. Після проведення обряду ви будете точно знати, хто намагається нашкодити.

Головна умова ритуалу — проводити його потрібно перед церковними святами. Далі обмежень немає. У ніч перед будь-яким церковним святом, перед відходом до сну, потрібно прочитати молитву:

Піду я, раб Божий (ім’я) рядами, буду дивитися своїми очима. Серед рядів тих є Святий Самсон. Іменем Господа Бога, скажу я слово святе. Нехай Святий Самсон явить мені віщий сон, нехай ворога мого заклятого вкаже, обличчя його мені покаже. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Пресвята Трійця мені шлях вкаже, Ісус Христос сон мій благословить, та ворога мого явить. Нехай буде так. Амінь.

Уві сні ви побачите знак, який вказує на дійсного винуватця ситуації, що склалася. У деяких випадках людина чує ім’я кривдника або навіть бачить його образ. Після того, як буде відомо, хто недоброзичливець, можна провести заговір на ворога.

Чорна магія — ритуал з кров’ю на ворога

Існує чимало ритуалів чорної магії, які допомагають покарати кривдника. Ці обряди прості і дієві. Деякі з них спрямовані на нанесення шкоди ворогові, інші заблокують його силу, треті — будуть звертати все його чаклунство проти нього самого.

Якщо ви зважилися звернутися за допомогою до темних сил, то пам’ятайте: ця магія завдасть значної шкоди здоров’ю людини і його життя в цілому.

Здійснювати сильний бунт на кривдника потрібно в особливі дні місяця. Дата повинна бути кратна 6. В іншому випадку, ефекту від проведеного ритуалу не буде. Проводиться обряд рівно о 3 годині ночі. До цього часу приготуйте всі необхідні атрибути:

Свята вода фотографія Кров

З останнім компонентом можуть виникнути труднощі, але справжня відьма завжди знайде спосіб видобутку крові ворога. Наприклад, серветка з кров’ю теж підійде.

На початку ритуалу на аркуші білого паперу напишіть спосіб, який, на вашу думку, найкращий для покарання недоброзичливця. Для підвищення ефективності ритуалу постарайтеся не упустити деталей. Пам’ятайте про те, що слова можуть мати двоякий сенс. Тому розпишіть все якомога докладніше і зрозуміліше.

Потім візьміть голку і нагрійте її над полум’ям свічки. Буде ідеально, якщо вона почорніє. Умочіть її в кров і прикріпіть фото до листа з побажанням. Після цього прочитайте заговір 3 рази:

Кров’ю написано, кров’ю було скріплене. Силою темною життя твою виправлю. Сльози і гіркоту в неї привнесу. Чи не сховатися тобі від мого суду. Нехай буде так.

Папір і фото потрібно спалити до кінця. Попіл забирають до порогу ворога або розвіюють за вітром. Після обряду окропіте кімнату святою водою, щоб прогнати негатив, який практично завжди залишається після сильних обрядів з чорної магії. Ефект від заговори не змусить себе довго чекати, кривдник буде покараний.

Сильні заговори на ворога

Зворотні заговори на кривдника

Якщо ви вирішили зробити простий і дієвий заговір, щоб покарати кривдника, то цей обряд підійде вам найкраще. Для того щоб все зло, яке маг намагається наслати на вас, поверталося йому, необхідно приготувати 2 голки (одну — звичайну, іншу — циганську).

У вушко великої голки потрібно вставити маленьку і перев’язати щільною ниткою чорного кольору. Після цього прочитайте заклинання:

Голка твоя довга, моя — коротка, справа твоє — зло, моє — добро. Твоє зло пробив його, тобі повертаю все, що для мене готував, все, що для мене зробив, все своє назад отримав, зараз, цієї хвилини і на віки віків!

Після обряду рушайте до дому ворога і вставте велику голку в одвірок так, щоб вістря тонкої голки дивилося в бік дверного отвору. Після цього заговір потрібно проговорити ще 1 раз.

Заговір на троянду

Для того, щоб всі вороги і кривдники отримали по заслугах і більш не турбували вас, потрібно провести обряд на червону троянду. Роза — це не тільки рослина любові і краси. Її шипи мають потужні захисні властивості, з їх допомогою наводять і порчі. Купуйте квітка і поставте у велику посудину, наприклад, скляну банку. Вам знадобиться ніж або ножиці. Зрізайте по 1 шіпу і кладіть їх в посудину, на кожен шип примовляє:

Кожен шип на кожен злий язик, на кожну несправедливість.

Слідом у квітки потрібно зірвати всі пелюстки. Їх також необхідно кидати в ємність, повторюючи:

М’яко стелить, жорстко спати, про своє думати, про чужому забути, все по своїх місцях визначити.

Коли обряд буде закінчений, залийте в ємність солону воду в такій кількості, щоб вона повністю покривала всі, що лежить в банку. Закрийте ємність кришкою, обрізавши стебло квітки, і обмотайте її чорним щільним хусткою. Кришку перев’яжіть міцною ниткою червоного кольору. Зав’язати її потрібно на 9 вузликів.

Якщо вам відомий кривдник, то принесіть бутель до порогу його будинку. Якщо недоброзичливець невідомий, то ємність варто закопати в землю поруч зі своїм житлом. Такий оберіг надовго убезпечить вас від злих язиків і любителів привласнити чуже, діючи подібно ведьминой пляшці.

Заговір на воду

Якщо ви бажаєте в подальшому убезпечити себе від стороннього негативного впливу від певної людини, то слід вчинити так. У банку слід налити чистої питної води, поставити її перед дзеркалом, а під неї покласти Біблію. Між водою і дзеркалом розміщується свічка, а маг читає заговір:

Хто з добром, той з добром і залишиться, хто зі злом, той це зло і отримає, хто зі словом поганим, той тим же словом і подавиться.

Після проведення обряду візьміть ємність з водою і вилийте рідину біля порога будинку недоброзичливця.

Заговір на вольт і фото при убуваючому місяці

Провести заговір на кривдника на убуваючий місяць дуже просто. Його зробить навіть новачок. Магу знадобиться вольт — фігурка, зліплена з воску або глини. Це буде лялька, що символізує недруга.

Якщо є зображення недоброзичливця, то слід приклеїти його до фігурки. Щоб підсилити дію чаклунства, можна прикріпити до вольт будь-який біологічний матеріал людини, на якого буде відбуватися заговір. Ще потрібна церковна свічка, яку треба купити по обіді.

Рекомендуємо також прочитати: заговір на продаж квартири

При проведенні обряду приберіть з приміщення зображення святих, зніміть натільний хрест. Свічку потрібно підпалити з підстави і загострити голку. Проткніть голову у вольта і поки горить свічка, скажіть 3 рази слова заговори:

Вражаю тебе, (ім’я), розжареної голкою! Не думати про мене, мені не шкодити і не заважати жити!»Потім витягніть голку з голови і вставте в серці ляльки. На полум’я свічки скажіть три рази заговір: «вражає тебе, (ім’я), розжареної голкою! Серцю злому НЕ битися, треба мною не глумитися! Вражаю тебе, (ім’я), розжареної голкою! Журиться твої думки, твоє серце, твою душу! Щоб ти, (ім’я), про мене не сумував, Справ злих треба мною не творив. Сили зла тебе, (ім’я), позбавляю. В пекло відправляю.

Свічка гаситься пальцями. Після чого вона розрізається на 3 рівні частини, обмотується чорної щільною матерією і закопується на пустирі. Вольт і голку залиште там же. По приходу в будинок наберіть в миску воду, вимийте в ній руки і вилийте рідину у порога ворога.

Як покарати ворога за допомогою цибулини

Цей обряд також відноситься до чорним. Він дуже сильний і завдасть значної шкоди недоброзичливцю. Проводиться він тільки в перший день повного місяця.

На цибулині перед проведенням ритуалу видряпувала голкою або ножем ім’я ворога. Зверху і знизу написи необхідно розташувати по хресту, на які наливається трохи воску від церковної свічки. Цибулину опускають в ємність зі святою водою, де вона повинна перебувати до настання заходу сонця. Чистити її від шкірки не потрібно.

Коли настане ніч, візьміть свічку, підпаліть її і поставте над ємністю з цибулиною. Віск повинен падати в воду. Вам слід 40 разів вимовити наступне заклинання:

Як від полум’я свічки пекучого тане віск, так само хай тане ненависть і зло твоє, (ім’я кривдника) від моїх слів!

Коли текст буде прочитаний потрібну кількість разів, зберіть всі атрибути (ємність з водою, воском і цибулиною, а також голку або ніж — то, ніж видряпували написи на цибулині) і заховайте їх у затишне місце. Свічкова недогарок можна віднести на перехрестя. Точно через дві доби підіть в храм і замовте сорокоуст за здравіє ворога. Після цього повторіть обряд ще раз. Тепер атрибути слід заховати на 40 днів.

Коли цей термін закінчиться, необхідно дістати віск з чашки за допомогою паличок і викласти на тканину разом з цибулиною і інструментом, яким ви видряпували написи на ній. Тканина може бути будь-який, але є одна умова — вона повинна бути новою, що не несе сліду вашої енергетики. Тобто, відріз тканини з магазину підходить, а стара футболка — немає. Замотайте інгредієнти і закопайте на пустирі під сухим деревом. Скажіть 3 рази:

Тут твоєму злу бути і гнити. Мені, (ім’я), завжди і всюди здоровим бути!

Воду, яка була в ємності, вилийте під поріг будинку вашого недоброзичливця. Заговір дуже потужний, тому, перш, ніж його здійснювати, переконайтеся в тому, що саме ця людина винна.

Біла магія проти недругів

Цей ритуал повністю нешкідливий, і ніяких наслідків для того, хто його проведе, не буде. Але він досить сильний, так що вам вдасться покарати своїх ворогів по заслугах. Перш ніж приступити до обряду, приготуйте інгредієнти:

Проводиться обряд тільки в ті дні, дати яких кратні 3. Починається ритуал о 2 годині ночі, з того, що всі підготовлені інгредієнти (за винятком масла) потрібно скласти в піалу і підпалити від свічки. Поки інгредієнти будуть горіти, проговорите слова:

Працюємо серце твоє горіти змушу, папороттю прокляну. Іва-плакальниці на страждання твої дивитися стане. Вогнем святим з’єднаю і силу направлю. Вмиватися тобі сльозами гіркими сорок днів і сорок ночек з мого слова. Амінь.

Коли інгредієнти перетворяться на попіл, залийте його олією. Отриманою масою потрібно забруднити вхідні двері або особисту річ ворога, в крайньому випадку — його фото. Ефект від обряду буде помітний через кілька днів.

У чому небезпека заговорів на помста — чорна магія

Заговори на кривдника — сильні ритуали, але вони не мають негативного впливу на чаклуна, якщо його дії виправдані. Магія відплати любить справедливість, і, якщо жертва дійсно завдала вам і вашим близьким сильний шкоди, то можна використовувати ритуали для покарання кривдника.

Якщо ж ви просто намагаєтеся завдати шкоди людині, який вам нічого не зробив, то ритуал або не подіє, або чаклунство може обернутися проти вас. Тому, перш, ніж вдаватися до допомоги чаклунства, проаналізуйте ситуацію і переконайтеся, що підозрюваний дійсно винен.

Якщо ви здогадуєтеся, що шкоди завдає конкретна фігура, але прямих доказів її вини немає, то проведіть обряд, який вкаже на справжнього винуватця бід.

Коли ви вирішите покарати кривдника, заговори допоможуть вам. Але попередньо переконайтеся, що саме ця людина винна у всіх негараздах. В іншому випадку можна нанести шкоди і невинному людині, і самому собі.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: