Як позбутися від бородавок — поради і заговори

Як позбутися від бородавок - поради і заговори

Заговір від бородавок — древній спосіб позбутися від цього явища. Будь-яке новоутворення на шкірі викликає почуття дискомфорту і є косметичним дефектом, не рахуючи того, що клітини папілом схильні до перетворення в злоякісну форму. Тому позбавлятися від бородавок бажано на ранніх стадіях, поки вони не збільшилися в розмірах і не почали запалюватися.

Зміст:

Як позбутися від бородавки

Сучасна медицина зробила крок досить далеко, тому видалення новоутворень — процес безболісний і досить швидкий. Іноді не хочеться піддавати свою шкіру впливу хімічних препаратів і оперативного втручання. Для виведення сторонніх наростів можна вдатися до народної медицини. Деякі стверджують, що домогтися максимально продуктивних результатів можна за допомогою спеціальних наклепів і заговорів. Хоча подібна практика є спірною, знахарі донині вдаються до неї під час лікування різних недуг.

Заговори — словесні магічні формули, що несуть індивідуальні частотні характеристики — хвилі, енергетичні та інформаційні програми, здатні впливати на існуючу реальність, зовнішню і внутрішню, змінюючи і коригуючи її.

Естрін А. М.

Заговори і молитви часто допомагають в тих випадках, коли поблизу немає медичної установи. Наші предки знали, як заговорити бородавку і щиро вірили, що такий метод виведення опуклостей на шкірі ефективний і простий. Головна перевага народних заклинань — ви нічого не втрачаєте і ні за що не платите. Якщо один заговір не допоміг, можна вдатися до іншого. Найчастіше бородавки дійсно пропадають. Даний феномен не піддається поясненню, але, тим не менш, це так.

Різновиди заговорів від бородавок

Відмінною особливістю будь-якого роду наклепів є різноманітність інтерпретацій і варіантів. Давайте розглянемо найбільш відомі і дієві.

Заговір з ниткою

Найпопулярнішим засобом в усі часи вважався заговір на червону мотузку. Для цього можна взяти невелику нитку або більш щільну мотузку довжиною, в два рази перевищує ширину зап’ястя. Вимовляти заговір необхідно в ніч на зростаючий місяць. Слід обмотати наріст мотузкою, або хоча б доторкнутися до його поверхні. Потім потрібно зробити кілька вузликів, кількістю рівному числу папілом.

Вимовний заговір звучить наступним чином:

Місяць-місяць молодий, візьми бородавочки (і) з собою.

Після цього необхідно прикопати мотузочку в неглибокій ямці, щоб вона згнила. Згідно з народними віруваннями, бородавки зникнуть разом з нею.

Заговір на чистотіл

Примітно, що дика рослина є природним способом позбавлення від папілом. Обряд рекомендується виключно в момент, коли місяць знаходиться в початковій молодий стадії. Попередньо видавіть свіжий сік чистотілу і поставте його в темне місце на день або два. Змочіть наріст отриманим розчином і повторіть фразу:

Добрий місяць молодий, потягли мене з собою, бородавки прожени, а до мене їх поверни!

Повторюйте заклинання тричі, простягаючи роззявлені долоні в сторону нічного світила.

Заговір на картоплю

Здійснити задумане можна і за допомогою звичайного і звичного городнього овоча. Візьміть невелику картоплину і сірникову коробку, а після знайдіть місце перетину двох доріг, де вас ніхто не потривожить. Станьте на перехресті і візьміть в руку картоплю. Діставайте по одній сірнику і торкайтеся нею до наросту. Тепер вставте сірник в овоч. Проробляйте процедуру з кожною бородавкою окремо.

Викопайте ямку на розвилці і вкладіть в неї картоплину з сірниками. Притрусіть землею і скажіть наступну фразу:

Ось дві дороги, обидві відкриті. Куди хочете, туди і ходите. До мене не повертайтеся, а якщо повернетеся — забирайтеся.

Не оглядаючись, покиньте місце здійснення обряду.

Заговір на яблуко

Заговорити наріст можна і за допомогою стиглого плода яблуні і червоної нитки. Яблуко бажано вибирати теж червоного кольору. Червоної ниткою розріжте плід навпіл і потріть хворе місце виступив соком. Після скоєння процедури складіть половинки разом і міцно зв’яжіть тієї ж ниткою.

Вийдіть на будь-яке перехрестя і закопайте плід в землю між двох доріг. В даному випадку можна використовувати слова з попереднього обмови. Бородавки зникають після того, як згниє яблуко.

Заклинання на убуваючий місяць

Обряд проводиться в той період, коли місяць іде на спад. Як тільки стемніє, зірвіть високу травинку. Сорт значення не має. Кінчиком рослини прикласти до папіломи і скажіть;

Як суха трава не відродиться, як риба в бика чи не перетвориться, як і від півня молоку не бути, так і тобі, бородавка, прийшов час спадати. На місяць убогий швидше відлітай, мене забудь і назад не йди!

Заговір на позбавлення від бородавки на убуваючий місяць можна проводити і в іншому форматі. Для цього потрібно за 12 днів до здійснення магічного обряду налити в літрову банку воду, в якій вимили місце, вкрите бородавками, і не чіпати її весь цей час. Увечері, напередодні події, знайдіть березу і полийте виступаючі нарости рідиною з банки, примовляючи:

«Мою тіло, все змиваю, бородавки все умиваю! Ідіть з мене геть, з вами разом жити несила! В землю швидко віддаляйтеся і назад не повертайтеся».

Всі заговори на видалення бородавок бажано закінчувати короткою молитвою.

Спілкування з природою

За старих часів народ свято вірив в чудодійну допомогу природи і багато хто звертався до духів, що живуть в кроні дерев. Зокрема, врятуватися від бородавок можна за допомогою спілкування з горобиною. Не забудьте прихопити з собою звичайну швейну голку. Підійдіть до горобини в період цвітіння або дозрівання плодів і тричі охрестити кожен наріст голкою зі словами

«Горобина-горобина рідна, живеш на Землі, допомагаючи! Мене від недуги визволи, і чисте тіло залиш!».

Вставте голку в кору дерева і швидко покиньте місце обряду, не озираючись назад. Через сім днів ви помітите, що нарости почали всихати і відпадати. Якщо немає, процедуру можна повторити, але вже з додаванням відстояної води.

Молитви на позбавлення від бородавок

Багато хто не схильні довіряти чарівним народних засобів і вважають за краще звертатися до християнського вчення. Деякі зцілити стверджують, що проти наростів добре допомагає миро, зібране з чудотворних ікон. Також рекомендується читати акафісти святим мученикам і подвижникам, які за життя займалися цілительством або були практикуючими лікарями. Найвідоміші серед них:

Перед скоєнням основний молитви обов’язково прочитайте «Отче Наш». Примітно, що даний спосіб ефективний, якщо ви стали жертвою привороту або предметом чужого обмови. Головне — це щире звернення до Бога з проханням позбавлення від бородавок.

Будь-які молитви, не включені в офіційні канони і збірники, малоефективні і не мають відношення до традиційної християнської віри. Ви можете вдаватися до них за бажанням, але глибоко віруючим людям формат текстів може здатися далеким від першоджерела і класичного виконання. Тому краще дотримуватися прийнятих правил, в тому числі Канону за здоров’я, і ​​коротких молитов, внесених в молитвослов.

Не бійтеся стати об’єктом глузувань. Проведення магічного обряду, можливо, і не допоможе. Але в тих випадках, коли люди позитивно налаштовані, а також щиро вірять в чудодійну допомогу чарівних артефактів, бородавки дійсно зникають. Пам’ятайте, що суть не в самій магії, а в цілеспрямованості хворого позбутися від недуги. Справжнє зцілення — у вас в голові.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: