Заговір на продаж квартири

Заговір на продаж квартири

Заговір на продаж квартири допоможе прискорити і зробити більш вигідним цей процес, а також приверне до вас покупців. Будьте впевнені в тому, що зумієте продати будинок, квартиру або земельну ділянку швидко і вигідно.

Зміст:

Заговір на продаж квартири — історія торгової магії

З давніх-давен ритуали, пов’язані з торгівлею, використовувалися купцями для досягнення додаткового прибутку. При цьому, зовсім не гребували поєднувати відразу кілька заговорів, обрядів і оберегів. У десятому і одинадцятому століттях, наприклад, торговці не гребували проводити язичницькі обряди і тут же йти молитися православним святим.

І, хоча в ті часи торгове чаклунство було прерогативою обраних і ретельно охоронялося від обивателів, зараз доторкнутися до давньої традиції і отримати бажане має можливість кожен.

Багато з подібних заговорів були присвячені саме продажу різного роду нерухомості — операції з нею були популярні як зараз, так і в найдавніше час. Зазвичай, в процесі виконання обрядів на успішну торгівлю використовувалися пов’язані з будинком і побутом предмети — віники, сіль, різна деревина.

Заговір на продаж квартири на ялинкові голки

Незважаючи на свою простоту, перед вами дуже ефективний заговір на швидкий продаж квартири. Як правило, торгова угода після його застосування здійснюється дуже швидко, а покупець погоджується з тією ціною, яку йому запропонували. Але не варто надмірно завищувати ціну, якщо ваша нерухомість цього не варто. Вартість квартири повинна бути справедливою.

Для цього заговори вам буде потрібно кілька голок ялини — три або чотири. Соснові не підходять — потрібна саме ялина. Голки можуть бути як свіжими, так і сухими — це не має значення.

Отже, візьміть в руку голки, стисніть кулак і потримайте їх так кілька секунд. Після цього розтисніть руку і тихо прошепоти замовні слова:

Голочка ялинова, приколи товар мій до купця. Нікуди він від нього не втече, Завжди в мій будинок за покупкою прибіжить. Ключ. Замок. Мова. Амінь.

Наговорені ялинові голки сховайте в тій квартирі, яку плануєте продавати, так, щоб їх ніхто не побачив. Але залишати їх в проданої квартирі не можна. Якщо у вас купили нерухомість завдяки цій змові, голки забирайте з собою. Їх слід викинути. Даний заговір використовують не тільки для продажу квартири. Підходить і для успішної реалізації машини і інших товарів.

Заговір на продаж землі на монету

Ця заговір підходить, якщо ви збираєтеся продати город, сад або просто земельну ділянку. Застосовують його і в тому випадку, коли на продаж виставлено заміський будинок з додаються до нього ділянкою.

Торгова магія працює добре тільки в тому випадку, якщо просите у покупця справедливу ціну. В іншому випадку «відповідальні» за угоду суті будуть обурені, заговір не подіє.

На майно, що продається ділянці закопайте дрібну монету, яка на даний момент в ходу, з такими словами:

Вигода моя — в Матінці Сирий Землі. Годувальниця моя, удачею поділися, доріжкою покупцеві розстелили. Візьму за тебе я повну ціну — ні зверху не вимагатиму, ні задешево не продам.

Заговір на вдалий продаж квартири на ключі

Квартири, будинки і машини завдяки цій змові виходить продати швидко і без особливого клопоту. Допомагає отримати гроші за приміщення, які виставлені на продаж вже кілька років, і все ніяк не виходить їх збути.

Читати потрібно на ключі від квартири, яка продається, три рази. Якщо у вас дорога квартира, котедж або машина престижної марки, то кількість прочитань заговори слід збільшувати. Читають три, сім, дев’ять, одинадцять, тридцять три, сімдесят сім чи сто вісім разів. Від того, наскільки масштабною є покупка для пересічного громадянина вашого регіону, також залежить кількість прочитань.

Текст заговори:

Як коваля кувати треба, орачеві орати, купцеві — торгувати, Попу за люб чесної молитися, А мені до церкви ходити та хреститися, Так і покупцеві доброму, багатому і щедрому До моєї хати прийти, за нього розплатитися і в ньому оселитися. Амінь.

Заговір на швидку продаж будинку під час прибирання

Перед тим, як виставляти житлове приміщення на продаж, хороший господар спочатку зробить в ньому прибирання. Цей момент використовують для того, щоб прочитати діючий заговір на швидку продаж будинку і залучення покупців.

Підлоги в усьому будинку або квартирі треба мити одним відром води, не змінюючи. Можливо, це буде друге або навіть третє миття — це залежить від стану продаваної вами нерухомості. Мити потрібно скрізь — в кожній кімнаті і навіть в коморі і на балконі, якщо такі у вас є.

Прослідкуйте, щоб до глибокої ночі брудна вода після миття підлог простояла недоторканою, щоб її ніхто не вилив. Близько 3 години ночі прочитайте над цією водою такий наклеп три рази:

Віддаю тебе в хороші руки, щоб не було нудьги. Притягну собі нового мешканця — доброго молодця, а мене відпусти. Амінь!

Після цього йдіть у двір і виливайте брудну воду в землю. Якщо у вас квартира, виливайте її біля під’їзду на клумбу або газон. Якщо приватний будинок, то за хвіртку — зазвичай біля приватних будинків є земля. При цьому не можна ні з ким розмовляти і озиратися. Якщо зустріти когось або заговорити (неважливо, вголос чи пошепки), чаклунство на продаж не подіє.

Сильні заговори на продаж будинку на віник

Ця заговір на продаж квартири або будинку відмінно приваблює покупців. Помітити не встигнете, як продасте нерухомість без будь-яких ускладнень.

Для того, щоб прочитати його, вам потрібно трохи святої води і віник. Святу воду беруть у церкві в будь-який день, або використовують ту, яка вже є у вас вдома. А віник слід купити в п’ятницю, без торгу.

Заговір читають в будь-який день, але тільки в той час, коли встає сонце. Бажано, щоб його було видно. Побризкайте на віник святою водою і наговорите на нього:

Ось я сміття вимітаю, будинок очищаю, щоб блищав, і клієнтів багатих залучав. Терміну три дні даю, святою водою слово скріплюю. Амінь.

Потім підметіть весь будинок або квартиру, не забуваючи про балконах. Так роблять три дні поспіль, і кожного разу потрібно знову бризкати водою на віник, читати заговір і ретельно підмітати приміщення.

Є й інший заговір на швидкий продаж квартири або будинку, який читається на віник. Для нього не потрібна свята вода і взагалі нічого потрібно, крім віника. Йому не обов’язково бути новим і купленим в певний день, але краще всього підходить такий, який придбали без торгу в п’ятницю.

Наклеп на віник читається близько третьої години ночі, а текст його такий:

Як я сміття мету, вимітаю, так до себе покупців прибиваю. Перший приїде, другий прийде, третій купить, собі забере. Амінь.

Підмітати весь будинок або квартиру потрібно на світанку, коли тільки здасться заграва, що передвіщає новий день. І так робіть три дні поспіль — вночі наговорюйте віник, а при перших променях сонця підмітайте їм квартиру, яку збираєтеся продавати.

Заговір на хорошого покупця

Дуже часто при продажу нерухомості трапляються ситуації, коли від клієнтів відбою немає, але ніхто з них не горить бажанням здійснювати покупку. Якщо, при цьому, до вас приходять тільки грубі, скупі і неприємні люди, то, можливо, на вас лежить приворот або відбиток чийогось негативу. Позбавляються від порчі цього виду не вдаючись до очищує ритуалам, просто перекривши її вплив даними змовою.

Вам буде потрібно трохи меду, десять монеток і дванадцять церковних воскових свічок. Перед самим сходом сонця в четвер необхідно розставити свічки по колу, в центрі якого буде стояти невелика чашка або миска. У цій мисці повинні бути підготовлені монетки (будь-якої гідності) і мед. Якщо мед твердий і зацукровані, краще розтопить Такі обряди застосовують спільно з заговірми на швидкий продаж бізнесу.

Коли ось-ось повинно буде зійти сонце — починайте запалювати свічки за годинниковою стрілкою, кажучи:

Новий день приходить, світло новий в мій будинок заходить. Не я свічки підпалюю, а сонячний промінчик їх осіняє. День новий мій будинок заповнює, монетки блиск, А меду солодкість додає.

Після цього монетки слід покласти під поріг, не витираючи їх від меду. Залишки меду бажано тоненько нанести на одвірок і по маршруту ваших покупців. В результаті цієї заговори ваша квартира буде викликати у покупців тільки найкращу і позитивну реакцію і навіть похмурі і мовчазні люди залишаться напевно задоволені запропонованою ціною.

В цілому, заговори на продаж квартири є прекрасними помічниками, коли потрібно швидко продати нерухомість. Але не слід забувати і про те, що необхідно прикладати зусилля для здійснення угоди — якщо ви не дасте жодного оголошення, то до вас точно ніхто не прийде, якою б сильною магією ви ні скористалися.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: