Як захиститися від магічної атаки — заговори від порчі

Як захиститися від магічної атаки - заговори від порчі

Замість того щоб під час хвороби піти до лікаря, при юридичні проблеми — до адвоката, багато хто використовує в якості альтернативи заговори від порчі: на сіль, воду, вітер, інші предмети живої і неживої природи. Багато і сьогодні вірять, що всі хвороби, неприємності самі по собі не виникають, причина цих бід — негативний магічне втручання. Як захиститися від такого впливу?

Зміст:

Заговори від порчі — правила

Термін «порчі» трактується як шкода, магічна програма з негативною енергетикою, спрямована на виклик у людини захворювання, неприємності, смерть. Ще 50 років тому порчу могли зняти тільки чаклуни, цілителі, відьми. У XXI столітті за допомогою нових технологій стали доступними магічні книги, де можна дізнатися про те, як прочитати магічний заговір на зняття порчі в домашніх умовах, які додаткові предмети для цього потрібні.

Але щоб дія заговори попрямувало на вирішення проблеми, а не навпаки, потрібно дотримуватися чітких правил і запобіжних заходів.

Досвідчені чаклуни, цілителі радять виконувати обряд за такими правилами:

 • Стежити за фазою місяця — порчі знімають в період спадною місячної фази.
 • Перед проведенням ритуалу відмовитися від їжі і пиття (за 4-5 годин).
 • Правильне, дієве зняття порчі потрібно починати опівночі, до сходу Сонця не обмовиться і словом.
 • Предмети для проведення ритуалу повинні бути новими, недавно купленими (якщо немає особливих вимог до заговори).
 • Магічна дія краще проводити на самоті, з вірою в його позитивний підсумок. При бажанні можна залучити помічника, але за умови, що він не налаштований скептично.

  На сіль

  Найчастіше магічний ритуал негативного характеру недоброзичливці спрямовують на створення неприємностей ворогові. В такому випадку допоможе заговір від порчі. Його потрібно читати на сіль опівночі, під відкритим зоряним небом. Опівночі, коли з усіх радіостанцій чути гімн, потрібно поставити на плиту (ідеальний варіант — пічна поверхню) сковорідку. Коли вона розігріється, лівою рукою всипати в неї три жмені солі. Весь цей час — від взяття сковорідки до моменту сильного вигоряння солі потрібно читати заговір:

  Сімдесят сім крупинок, сімдесят сім духів! Їжею Вас годую, водичкою вас співаю! Ви ж мені підсобити, на ворога мого вкажіть! Хто хвацько на раба (ім’я чтителем заговори) напустив? Чи не ревом звіриним, що не щебетання пташиним, що не клекотанням риб’ячим, а тихим словом ім’я мені його нашепче. Розкажіть, що це за чоловіче?

  Якщо сіль почне шипіти, стріляти, то порча на людину є, потрібно провести ще одне містичне дію. Для цього потрібно вийти на вулицю (перша заговір можна було читати в відкрите вікно, на балконі, веранді), відрахувати праворуч від себе 21 зірку і проговорити:

  Зірочки-княжни, відверніть всі зло, яке мені з боку недоброї прилетіло! Я його витівки з чистим серцем прощаю, тому йому його діяння повертаю!

  Після прочитання цих слів не можна 1-2 дня нікому нічого позичати, дарувати навіть дрібниці близьким людям, продавати живність і давати в борг гроші. Якщо це зробити — порчі повернеться. На відміну від порчі на неприємності, витівки ворогів на смерть зняти складніше. Про те, що на людину направили саме смертельне словесне злодіяння, може говорити різка втрата ваги, серйозне захворювання (у вигляді астматичних нападів, крововиливів).

  На монети

  Позбутися від прокляття можна так: перед Батьківської суботою (більш актуальні найменування — Радуниця, Радоница) наміняти дрібниці (монет жовтого кольору) і піти з ними на місце поховання. Далі знайти там могилу з похованим тезкою людини (якщо заговір читається на себе, то потрібно згадати ім’я, дане при хрещенні), який постраждав від порчі. Біля пам’ятника потрібно розсипати жменю монет, при цьому прочитати магічні слова:

  Відкуповуватися, відкуповуватися, відкуповується від болячки, від сльози сумної, від хвороби смертельною. Вам тут землю ворушити, а у мене свій спокій. Амінь.

  На воду

  Існують заговори, який потрібно читати на воду — нерідко його використовують для зняття магічного впливу на дитину. Для цього потрібно ввечері, в променях заходу, набрати в таз або ванночку (мається увазі та посудина, в якій дитина щодня купається) теплу воду, при цьому читаючи слова:

  Прогриміла хмара дощова над галявиною, вийшов з тієї хмари людина болотний. Борода його гостра, Труснеш нею — всі плани злодійські порушить. Потряс людина бородатий своїм сюртуком, порушилися всі плани бісові. Старі змії розповзлися по норах, молодші — по кущах. Позбулися хвороби проклятої земля-матінка і життя (ім’я дитини).

  Після цього потрібно викупати малюка, а воду вилити в тому місці, де не ступає нога людська. Незважаючи на всю доступність і популярність заговорів в сучасному суспільстві, їх сила втрачається при недотриманні правил виконання.

  Що необхідно врахувати перед початком ритуалу

  Щоб дію заклинання попрямувало на потрібну людину, принесло йому користь потрібно врахувати такі моменти:

  Також позбутися від злодіяння недоброзичливців можна за допомогою більш світлого, безпечного способу — молитвою. Допоможуть в цьому церковнослужителі, до яких потрібно звернеться під час відвідування храму. Залежно від проблеми вони можуть порадити читати такі молитви: «Отче наш», «Богородице-діво, радуйся», «Ісусова молитва» та інші.

  Більшість магів, знахарів запевняють, що чим більше людина вірить в створив і те, що відбувається, тим краще буде результат справи. Але також вони не забувають попередити: читати заклинання потрібно людині, який має магічну силу. В іншому випадку, ці дії можуть не привести до бажаного результату, а обернуться хворобами і неприємностями близьких людей.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: