Заговір від зубного болю — як швидко позбутися від проблеми без ліків

Заговір від зубного болю - як швидко позбутися від проблеми без ліків

Заговір від зубного болю — дуже популярне магічний вплив. Хворі зуби — це одна з найчастіших проблем зі здоров’ям, які зустрічаються в сучасному світі. Іноді немає ніякої можливості виділити гроші на лікування в цей же день, коли з’явився біль, а знеболюючі препарати не завжди допомагають.

Зміст:

Заговір від зубного болю на молодий місяць

Ця заговір від зубного болю робиться не тоді, коли хворобливі відчуття вже з’явилися, а для їх профілактики. Але позбутися болю він теж допоможе, інша справа, що для цього доведеться чекати молодого місяця. Повторювати прочитання заговори потрібно щомісяця на зростаючому місяці, і тоді ви забудете про проблеми з зубами надовго.

Читати можна ввечері або вранці, головне, щоб місяць був добре помітна на небі. Вам потрібно вийти на вулицю, трьома пальцями руки окреслити коло навколо щелепи за годинниковою стрілкою і проговорити:

Місяць святий по небушко літає, Адамових дітей спостерігає. У дітей тих ні губи, ні зуби, ні кістки не болять. Так би і у мене раба Божого, ні губи, ні зуби, ні кістки не хворіли б. Ключ. Замок. Мова. Амінь.

Робити так потрібно три дні поспіль.

Наклеп від зубних болів на перехожу

Ідіть на вулицю і чекайте, поки не побачите стару жінку. Потрібно йти назустріч їй з лівого боку і читати три рази:

Чи не водою, що не землею йду, А полем запашним, та лугом чистим. Стара мені назустріч, — Стара-стара, де твої зуби? Свої випали мені віддай, Вовчі забирай. Біль зубний заговорюю, Міцним словом, та справою ліпленням. І нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Можна читати пошепки, бажано, щоб вас ніхто не почув. Допомагає цей наклеп тільки від болю, самі ж зуби здоровими знову не стануть, і нові не виростуть.

Заговір проти зубного болю

Якщо у вас болить зуб, і немає можливості поїхати в лікарню, ця заговір допоможе вам заспокоїти біль. Звертатися до стоматолога все одно доведеться, адже простим змовою від болю не можна повернути зламані зуби і позбутися від карієсу.

Читати потрібно тоді, коли болить зуб або кілька одразу. Заговір дуже добре допомагає тим, хто часто страждає від таких болів. Читати потрібно стільки, скільки знадобиться, до тих пір, поки не пройде біль.

Як Мати Божа, людям зуби лікувала, та трави варила, так і у раби Божої (ваше ім’я) хворіти та гнити зуби не будуть.

Зуби іноді болять з інших причин, наприклад, приворот або порчі. Тому, якщо заговори проти хворобливих відчуттів вам не допомагають, спробуйте інші методи.

Заговір від зубного болю на воду і корінці

Вам знадобиться викопати три суничних кореня. Їх покладіть в чисту прохолодну воду і скажіть три рази:

Як в’яне да сохне ця суниця, так і зуби у раба Божого (ім’я) нехай німіють і завмирають. Амінь.

Коріння доведеться трохи подрібнити, але не робіть з них порошок. Воду дайте випити тому, хто мається від зубного болю. Шматочки коренів прикладають до хворих зубів.

Слов’янський заговори від зубного болю

Слов’янські заговори звертаються до давнім язичницьким богам, а не до християнським святим. При цьому, магія предків досі сильна в кожному російській людині. Наступним змовою користувалися ще в давнину, щоб позбутися від ломоти в зубах і кістках.

Візьміть невеликий шматочок хліба. Його кладуть на хворий зуб, а якщо ломлять всі зуби відразу або кілька тих, що стоять поруч, то шматок хліба повинен бути відповідним. Після цього читається заговори:

На острові Буяні, в синьому морі-Окіяне, Алатир камінь бел та горючий варто, на камені тому досвідчений чоловік сидить. Як у старого людини Кістки не болять, так зуби не ниють, Так би і у Даждьбоже онука (ім’я) зуби не нили, та кістки не хворіли! Відтепер і довіку! Гой!

Сильний заговори від зубного болю на кропиву

Треба знайти, де росте кропива. Вам потрібен всього один кущ. Кропива не повинна бути вирощена вами, відшукати кущ цього рослини не настільки складно. Її потрібно прив’язати до чого-небудь так, щоб вона гнулася до землі, з такими словами:

Свят-дерево, Матінка кропива! У раба Божого (ім’я) на зубах черви є, виведи ти їх, а якщо не виведеш — то я тебе заморю! А якщо виведеш — то на третій день на волю пущу!

На третій день обов’язково зробіть те, що пообіцяли, вимовивши цю заговір — поверніться на те місце, де росте кропива і Відв’яжіть кущ, на який читали слова від зубного болю.

Оберіг для здорових зубів

Вам потрібно відшукати де-небудь на вулиці кістка, на якій збереглися зуби. Зрозуміло, кістка повинна належати тварині. Її потрібно принести додому, почистити від бруду і покласти в якесь сухе і чисте місце. Там, де зберігається кістка-оберіг, обов’язково має бути тепло, не потрібно зберігати його в холодильнику або під меблями, де багато пилу. На кістка читаються такі слова:

Кость ти, кістка зубна, від болю зубної захисти та визволи, а я тебе врятую від бруду і мокротиння.

Кость можна і в якості прикраси використовувати, якщо покрити лаком. Не забувайте змітати з неї пил і зберігайте тільки в такому місці, яке ви їй пообіцяли в змові. Діяти кістка почне не відразу, але, як тільки ви позбавите її від бруду і висушіть, зможете забути про проблеми з зубами.

Заговір на міцні зуби

Для цього заговори вам потрібно прикусити щось тверде. У минулі часи так робили з папертю, але для сучасної людини це трохи дико. Більш того, в даний час вас можуть заарештувати за порушення порядку, якщо ви станете кусати будівлі. Тому знайдіть будь-який твердий камінь. Можливо, у вашому будинку є мармурова статуетка. Є сенс купити щось міцне з каменю або знайти шматок граніту на узбережжі. Він буде вашим оберегом, який повинен зберігатися будинку або бути завжди при вас. Якщо ви впевнені в тому, що бажаєте прикусити церковну паперть, можете спробувати і цей варіант.

Отже, тричі прикусите (не сильно) твердий камінь, який ви вибрали і скажіть:

Як міцний і непорушний цей камінь, так камінь і міцніємо зуби мої, камінь міцніше того каменя.

Прикушуйте також можна кут свого будинку. Якщо вас турбує гігієнічність цієї процедури, то ніхто не забороняє вимити цей кут. Якщо будинок буде зруйнований, доведеться замовляти ще раз.

Зубні обряди для дітей

Той час, коли починаються прорізатися перші молочні зуби дитини, вважається дуже небезпечним періодом в житті малюка. Під час появи зубів особиста енергетика стає слабкішим, і саме в цей час дитина більше схильний до зурочень і іншим негативним магічним впливам.

Убезпечити дитину можна за допомогою простих дій. Вам потрібно створити талісман (можна і кілька, від кожного члена сім’ї, наприклад). Хороший матеріал для нього — це те, що багато кальцієм і створено природою. Наприклад, морські та річкові черепашки, корали. Нанижіть предмети на мотузку і зарядіть своєю енергією — потримайте в руках, уявляючи, як вони наповнюються силою. Можете своїми словами попросити талісман про допомогу або прочитати будь-яку молитву, наприклад, «Отче наш».

Для того, щоб зуби різалися без болю і інших неприємностей, треба, щоб дитині подарували столове срібло. Зазвичай просять це зробити родичів або друзів батьків, самим батькам робити це не можна. Найчастіше таким подарунком-оберегом служить чайна ложка. У наш час можна купити срібну ложку з вигравіруваним ім’ям дитини — і подарунок хороший, і як оберегом можна користуватися. Ложка або інший предмет повинні використовуватися дитиною, або його батьками при приготуванні йому їжі.

Слід пам’ятати, що заговори можуть врятувати від болю або запобігти появі проблем із зубами, але нові зуби від них не виростуть, а вже зруйновані — не відновляться. Тому ніколи не слід нехтувати лікуванням у стоматолога.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: