Заговори на торгівлю — 7 рецептів успішного бізнесу

Заговори на торгівлю - 7 рецептів успішного бізнесу

Ці заговори на торгівлю допоможуть вашому бізнесу розвиватися далі, створюючи для вас сприятливі можливості, а також даючи можливості випереджати конкурентів і приносити удачу в ваш будинок.

Зміст:

Лялька

Цей ритуал необхідно робити на зростаючу місяць, так як ви хочете залучити гроші в своє життя. Для цього вам знадобиться предмет, який би позначав вас, яким би ви хотіли бути. Це може бути лялька або маленька паперова фігурка, або просто вирізана з журналу картинка. Важливо, щоб ви асоціювали з нею себе. Після цього придбайте невеликий ящичок і покладіть на дно цей предмет. Після цього його потрібно засипати монетками, бажано якомога більшого номіналу. Якщо у вас є іноземні або старовинні монети, також буде добре додати їх туди. Коли вони повністю покриють предмет, скажіть даний заговір:

«Нехай монети удачу мою заховають від чорних очей, від заздрісних, від сороки, від горобця і від ворона»

Після цього поставте скриньку в таємне місце і не прибирайте його, поки ваше бажання не збудеться. При бажанні цей ритуал можна буде повторити.

Горщик на гроші

Ця заговір може здатися несерйозним і в якійсь мірі «іграшковим», проте все залежить від вашої віри і бажання. Крім цього проводити ритуал потрібно на Новий рік, а, як відомо, в цей час року відбуваються чудеса. Отже, для початку вам потрібно взяти маленький горщик. Вам потрібно почекати, коли годинник проб’є дванадцять, і помістити в нього аркуш паперу з текстом:

«Деньга до деньге. Я — гроші горщику, а горщик — мені. Нехай буде так!»

Після цього потрібно зсипати туди все монетки, які ви попередньо зібрали з усього будинку, і сказати:

Місяць, повний місяць, Середній місяць, місяць молодий. Народи мені з копійки скарб. Як мене мати народжувала, раба (ім’я матері), В першу пелюшку сповила. Оперізувального я не пояском, А злата-срібла туескі. Слово моє міцно, справа ліплення. Амінь.

Потім необхідно накрити його натуральною тканиною зеленого кольору і обв’язати стрічкою, цього ж кольору. Поставте його в кутку на північно-заході на весь рік. Він буде примножувати вашу прибуток і буде вашим талісманом.

Заговір на збут товарів

Якщо ваш товар довго не розбирають, і взагалі, раптово почався простій в торгівлі, необхідно провести цей обряд, щоб справи знову пішли на лад. Цей ритуал необхідно проводити на зростаючому місяці.

Для початку візьміть всю сьогоднішню прибуток і розміняйте на якомога більш дрібні купюри. Після цього потрібно проговорити над ними ці рядки:

Текла грошова річка від ярмарки. Текла, витікала, знову притікає. Як на ярмарку в ходу будь-який товар швидко збувається, На одному місці не залежується, Так і мій товар швидко йде, гроші мені приносить. Кладу дрібну монету, гривню та шаг, четвертак та п’ятиалтинний в грошову річку, розносять річка дрібну монету. Як швидко монета розноситься, Так швидко товар мій покупцем несеться. Як швидко капшук наповнюється, Так швидко справа моє правиться. Справі і слухняні моєму сорок рук-помічників. Ті руки монету брали, в оборот пускали. Від сорока рук сорок сороков помічників. Амінь.

Назавтра йдіть на базар і потратьте гроші в якомога більшій кількості місць. Спробуйте купувати в жвавих лавках, щоб гроші часто міняли своїх господарів. Коли ви заходите в новий магазин, подумки повторюйте заговір. Використовуйте також заговір на швидке отримання грошей.

Заговір на дуб

Якщо поблизу ви не знайдете дуба, можна замінити його іншим деревом, наприклад липою або якимось іншим. Головне, не забути змінити слова в самому змові.

Отже, щоб знайти і вибрати відповідний дуб. Саме дія повинна відбуватися вдень, на молодий місяць. Загалом, проведіть рукою по стовбуру дерева, доторкніться до його листя, послухайте, як в них шумить вітер. Коли ви відчуєте себе готовим — проговорите ці слова чотири рази:

Як листи ростуть на дереві — Так грошик моя зростає, прибуток моя прибуває. Як дуб стоїть міцно і міцно, корінням в землю йде — Так і справа моє міцно і міцно вкоренилося. Як вітер листами шарудить — Так і гроші у мене в гаманці шарудять, не перекладаються.

Після цього відламати одну з гілок, бажано, суху, і скажіть на неї:

Веть на поріг, удача до мене під бік. Господи, зі мною йди, мені в моїй справі пособи. Торги, грошенят несіть, борги від мене біжіть. Піду я купцем, а вернуся молодцем. Дай Бог грошей, та не в борг, а мені в гаманець. Амінь.

Заберіть її до себе додому і поставте на чільне місце. Перші ж гроші, отримані після обряду, розміняйте на монети, добре, якщо вони будуть жовтого кольору, і принесіть їх під дуб.

Червоний клубок

Ця заговір вельми простий у виконанні, але так само дієвий. Головне в ньому не ритуальна частина, а ваша уява і особиста сила.

Перш за все потрібно взяти велику купюру і клубок червоних вовняних ниток. Шерсть повинна бути м’якою і пухнастою, насиченого червоного кольору. Візьміть купюру в руки і повністю обмотайте її нитками, щоб не було видно жодного вільного шматка. Потім скажіть над цим клубочком:

«Лихо злиденне, хвацько беспродажное, мене не чіпай, товар мій не чіпай! Геть від мене, геть звідси по воді, по лісі, по болоту, Мене з собою не клич, раку дохлого забирай та під корчем лежи. Щоб не знати бідності мені, товару моєму не залежуватися, Бідність та убогість геть відсилаю, ганчіркою всі нещастя і невдачі змітаю! Амінь!»

Тепер вам потрібно повісити цю купюру або будинку над вхідними дверима, або у вас в магазині, або зовсім в машині. Це ви повинні вирішувати самі, де вона буде більш доречна. Пам’ятайте, що подібні талісмани потрібен час від часу заряджати. Так що не вішайте занадто високо. Перші дні після ритуалу вам потрібно кожен день брати талісман в руки і думати про багатство, прибутку, клієнтів — про все, що ви бажаєте. Після можна зменшити термін до рази в тиждень. Також не забувайте його міняти.

Грошова рука

Отже, цей ритуал слід проводити в повний місяць вдень або ввечері. Вам потрібно придбати 2 чистих аркуша паперу (можна зеленого кольору) і простий олівець. Сточите олівець таким чином, щоб на папері виявився грифельний порошок. Розподіліть грифель рівним шаром по всьому листку. Після цього сильно притисніть долоню, якою ви зазвичай берете гроші, до цього порошку і перенесіть долоню на чистий аркуш, утворюючи грифельний відбиток руки. Слід повинен бути якомога більш чітким і не змазаним. Після цього візьміть паперову папку і покладіть туди відбиток долоні зі словами:

Справи, Господи, річок єси пречистими устами Своїми, яко без мене не можете творити ніщо ж, Господи мій, Господи, Вірою обсяг душі нашої, допоможи мені, грішному, рабу Твоєму (ім’я), цю нашу життя торгівлею, в купівлі, продажу, меняльстве і в усьому. Ти, Владико Господи, сам її зроби в ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Потім вам потрібно також покласти туди 3 великих купюри і заховати папку в таємному місці до здійснення бажання.

Срібна монетка

Цей обряд належить до тривалих ритуалів, тобто, його потрібно проводити не один день, а кілька. Починається він в перший день на зростаючому Місяці і триває до настання повного місяця. Перш за все вам потрібно взяти монету з чистого срібла (ну, або з максимальним кількості даного метала в ній). Як тільки Місяць народилась знову, покладіть її на підвіконня під промінь місяця і прочитайте заговір:

«Як на болоті багато бруду, як багато в море риби, так і у мене багатства та удачі багато. Місяць, ти рости наростає, ніч світлом осяває, а мені рабу Божу (своє ім’я), майна і удачі дай. Гроші мої мідні, гроші мої золоті, гроші мої будь-, йдіть до моїх рук, до моїх Кошелів, йдіть в понеділок, йдіть у вівторок, входьте в середу, йдіть в четвер, йдіть в п’ятницю і суботу, йдіть і в воскресенье. Ключ, замок, мову. Амінь. «

Ця дія необхідно повторювати щодня до приходу повного місяця. Слідом за цим покладіть монетку в гаманець і переносите так 7 днів. На восьмий день її потрібно витратити. Заговір на монету для багатства вельми популярний в наш час. Якщо ж все таки зважилися на крайній крок тоді заговори на продаж бізнесу вам обов’язково допоможуть.

Подібні заговори вельми успішно допомагають створити вдалі збігу обставин, потрібні вам шанси. Тому не чекайте, що гроші раптово поллються на вас дощем, проте скористайтеся сприятливим моментом і хапайте удачу за хвіст.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: