Забобони і прикмети про кімнатні квіти

Забобони і прикмети про кімнатні квіти

Забобони і прикмети про кімнатні квіти розкажуть вам про те, як за допомогою правильно підібраних рослин можна налагодити своє життя, і розміщення в будинку яких різновидів слід остерігатися.

Зміст:

Забобони і прикмети про кімнатні квіти

Вважається, що будинок, в якому гинуть кімнатні рослини, наповнений негативною енергією. Це не зовсім так. Велика частина рослин, якщо ви добре за ними доглядаєте і віддаєте чималу частину свого часу, вміє відводити хвороби і негативні програми від своїх власників. Якщо у вас засохло одну рослину, це означає, що воно відвело від вас сильний приворот, порчу або серйозну хворобу. Але про зміст в будинку негативної енергії це не говорить. Загиблий квітка слід подякувати (бажано вголос), а потім закопати де-небудь на вулиці або на своїй ділянці.

Але коли домашні квіти засихають один за іншим, це може означати або присутність сильного негативу в будинку, або серйозну порчі. Звичайно, якщо справа не в догляді. Деякі рослини досить вибагливі, а частина з них навіть реагує на гучні звуки. Можливо, це непогане пояснення для прикмети, в якій мовиться, що квіти не приживаються в тому будинку, де скандали — часте явище.

Іноді квіти хворіють і в’януть з природних причин. Це віщує покупки.

За допомогою квітів можна визначати негативні зони квартири. Якщо добре квітуче до «переїзду» рослина почне в’янути, наприклад, біля вашого ліжка, то останню варто пересунути на інше місце.

Якщо серед зими почне цвісти рослина, яке зазвичай покривається суцвіттями влітку — до несподіванки. У деяких регіонах Росії та інших країн — до смерті в будинку. Тлумачення може залежати і від властивостей рослини. Наприклад, несподіване цвітіння грошового дерева — це до несподіваної появи грошей.

Вважається, що дарувати рослини в горщиках можна, це переносить невдачі і проблеми дарувальника до того, кому призначається такий подарунок. Якщо ви отримуєте його, віддайте натомість монетку будь-якого номіналу. Так подароване рослина подумає, що його купили і він отримав нового господаря, якому ні до чого енергетика старого.

Хороші прикмети про кімнатних рослинах

Є рослини, які несуть в собі тільки позитивну енергію і підходять кожному. Наприклад, крассула, або толстянка привертає енергію грошей в будинок. При належному догляді і умовах для росту толстянка може навіть допомогти розбагатіти. Горщик для неї краще вибирати червоний або зелений — це кольору грошової магії. Вкладіть в нього кілька монеток під час посадки крассули.

Папороть захищає від шкідливих випромінювань електроприладів, тому його можна ставити біля телевізора або комп’ютера. Таке його властивість дозволяє йому замінити звичні кактуси, з якими пов’язані не тільки хороші прикмети.

Спатифиллума

Ще одна назва спатифиллума — Жіноче Щастя. Як можна здогадатися з назви, ця рослина несе в собі тільки позитивну енергетику. Воно приносить сімейне щастя і благополуччя. Прочитати докладніше про значення спатифиллума ви можете в окремій статті на нашому сайті.

Бамбук несе в собі енергію кар’єрного росту, прагнення до успіху і удачі в бізнесі і на роботі. Але приносить вам щастя він буде тільки в тому випадку, якщо ви розмістите горщик з цією рослиною на робочому столі. Адже в спальні, біля ліжка, такі прагнення вам ні до чого.

Алое служить нормалізатором сімейних відносин і спілкування з гостями, приносить в домівку мир та спокій. Ця рослина захистить вас від небажаних відвідувачів і їх впливу на вас. Тому його часто ставлять недалеко від входу в приміщення.

Рекомендуємо також прочитати: квітка тещин язик

Розводите кислиці, якщо у вас є проблеми з пошуком відповідного партнера або у відносинах з уже наявними. Вона нормалізує сімейні та любовні стосунки.

Гібіскус — квітка любові і пристрасті. Прекрасно підходить для розміщення в будинку як молодят, так і літньої подружньої пари. Дуже добре допомагає в зміцненні і відновленні нормальних сімейних відносин. Схоже значення має авокадо.

Традесканція захищає свого власника від пліток, а аспидистра додає стійкості характеру.

Фікус — це рослина, яке подарувало Адаму і Єві листочки для приховування наготи і плоди ( інжир — різновид фікуса) для вгамування голоду. Він вважається покровителем домашнього вогнища, що приносить благополуччя і успіх. Читайте більше про прикмети про фікуси.

Хлорофітум

Хлорофітум добре очищає повітря, а якщо вірити прикметам, приносить щастя всім членам сім’ї.

Фіалка допомагає вирішити конфлікти мирним шляхом. Якщо у вашому будинку бувають скандали, посадіть фіалки. Більше про прикмети про фіалки.

Герань бореться зі стресом, почуттям самотності і депресією, а також може додати впевненості в своїх силах. Вона може зробити характер людини більш спокійним і врівноваженим.

Драцена покращує настрій, ділиться своєю енергією, приносить удачу і успіх.

Всі цитрусові рослини сприятливі для розміщення в житлових будинках. Вони приносять удачу, щастя, багатство і любов.

Домашні троянди символізують вірність і цнотливість. Якщо ви переживаєте за дочку-підлітка, розмістіть в її кімнаті ящик з трояндами, краще білими. Троянди в подружній спальні зберігають шлюб від зрад і обману.

Погані прикмети про кімнатних рослинах — які квіти приносять нещастя

Сціндапус

Найпоширеніша прикмета про домашніх кольорах застерігає незаміжніх жінок від розведення плющів і сціндапусов. Справа в тому, що вони вважаються мужегонамі, тобто, можуть перешкодити вийти заміж, відганяючи від вас потенційних подружжя. А ось коли чоловік у вас вже з’явився, придбати плющ ця прикмета не забороняє.

Крім цього, плющ вважається енергетичним вампіром. Але забирає він не тільки позитивну енергію, а й негативну. Якщо хочете позбутися від негативних емоцій, посидьте трохи біля плюща. Деякі вважають, що він надає впевненість в собі.

Кактуси дуже популярні серед тих, хто бажає позбутися або хоча б зменшити шкідливе випромінювання, що виходить від електроприладів. У народі вважається, що якщо поставити їх біля дверей, то кактуси захистять будинок від злодіїв і грабіжників. Але вони мають не тільки позитивний вплив. Кактуси погіршують відносини між подружжям.

Кали приносять печаль, не варто їх вирощувати.

У народі іноді кажуть, що монстера, якщо вона стоїть біля вашого ліжка, може задушити вночі. Це не зовсім так. Справа в тому, що монстера поглинає кисень. Якщо спати біля неї, вранці ви будете прокидатися з головним і м’язовим болем, слабкістю і іншими негативними симптомами. Її вважають енергетичним вампіром, можливо, тільки через здатність поглинати кисень.

Ще одна рослина-вампір — це орхідея. Вони більш активні в нічний час, тому якщо все ж вирішили посадити орхідею, не залишайте її в спальні. Ця квітка забирає життєві сили, особливо небезпечний для нерішучих і апатичних особистостей. Детальніше дізнатися про негативний вплив орхідеї ви можете з відповідної статті на нашому сайті.

Серед забобонів і прикмет про кімнатні квіти є і трохи шокуюча сучасних людей. У ньому записано, що для того, щоб рослина краще росло і приносило в будинок щастя, його необхідно вкрасти. Це марновірство залишилося з тих часів, коли домашні різновиди коштували надто дорого для простих людей, і дозволити собі мати їх могли тільки багаті. Крадучи відросток квітки, наші предки в обмін залишали монетку материнському рослині.

Ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам правильно підібрати кімнатні рослини і внести більше гармонії і щастя у ваше життя.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: