Прикмети про літо — повір’я, які корисно знати кожному!

Прикмети про літо - повір'я, які корисно знати кожному!

Прикмети про літо цікавлять багатьох людей. Це пора року по-своєму прекрасно і чарівно. А для того, щоб зрозуміти, що хоче донести до нас природа, потрібно правильно трактувати знаки і розбиратися в народні прикмети.

Зміст:

Народні прикмети про літо

Окрему увагу наші предки приділяли веселці.

Маловідомі прикмети

Про що скажуть комахи?

Літні прикмети — червень

Перший місяць літа — дуже Сприятливий період. У цей час можна починати нові справи. Дуже важливо звернути увагу на свій матеріальний стан. Можливо, вам захочеться що-небудь змінити в своєму житті. Наприклад, професію або роботу. Не приймайте раптові рішення, але задумайтеся про те, чим би ви насправді хотіли займатися в житті.

Червень — хороший місяць для весіль. Єдине, вам потрібно правильно підібрати дату одруження.

Люди, народжені в цьому місяці, мають неабиякі здібності. Якщо спочатку з дитинства батьки будуть прищеплювати їм любов до мистецтва, праці, прагнення до досконалості, то люди народжені в червні зможуть домогтися багато чого. Найголовніше для тих, хто народився в першому місяці літа — це перемогти свою лінь.

Прикмети говорять, що ті, хто народився в першій половині місяця, зможуть стати успішними підприємцями. Ті ж, хто був народжений в другій половині місяця, будуть особливо щасливі в шлюбі. Але за умови, що він не буде раннім.

У червні варто звернути увагу на певні дні. Саме в ці дати природа дає вам певні знаки, які розкажуть про те, чого чекати в майбутньому.

Липневі прикмети про погоду і не тільки

Прикмета свідчить, що липень — хороший час для прийняття важливих рішучих дій. Якщо в червні ви тільки міркували про те, чи варто щось поміняти в своєму житті, то липень — час, коли можна здійснити задумане.

За народними повір’ями в цей час народжуються люди, які схильні до авантюризму і пригод. Поки вони молоді, то здатні піти на будь-який ризик заради досягнення мети. З віком це якість потроху зникає. І представники, народжені в липні, стають спокійнішими, стриманими, повільними і розважливими.

Зверніть увагу на дві дуже важливі дати:

Літні прикмети — серпень

Наші предки вірили, що в серпні краще відпочити трохи і набратися сил для того, щоб приступити до роботи у вересні. Ви можете приділити час побудови планів і завершення розпочатих проектів. Для того, щоб з вересня взятися за вирішення нових справ.

Люди, народжені в серпні, відрізняються сильним характером. За народними прикметами той, хто народжений в серпні, зможе домогтися будь-яких висот не докладаючи до цього багато зусиль.

Наші предки були упевнені, що якщо в серпні випадає багато опадів, то восени буде тепло. Якщо Ніч з 7 на 8 серпня холодна, то зима буде ранньою і дуже морозною.

Тепла погода 17 серпня говорить про те, що листопад порадує гарною погодою.

23 серпня підійдіть на берег водойми рівно о 12 годині дня. Прикмета свідчить, що якщо вода тихо, то і осінь буде теплою, а зима без хуртовини й заметілі.

26 серпня день Тихона. Наші предки вірили, що якщо в цей день вітер не дуже сильний, то до кінця літа погода буде приємна, але якщо на день Тихона буде буря, то до кінця вересня будуть йти дощі.

Прикмети про літо для дітей

Якщо дитина народжена влітку, то все його життя буде висвітлювати яскраве сонечко. Цих людей завжди люблять в колективі, вони вміє вселяти інших надію, радість і заряджати позитивними емоціями.

Діти, народжені влітку, особливо сприйнятливі до негативного впливу. Тому, бажано захищати їх від незнайомих людей.

Прикмета свідчить, що якщо вашій дитині дарує подарунок чужа людина, то разом з цим подарунком він може зіпсувати малюкові життя. Тому не давайте дитині брати подарунок самостійно в руки. Візьміть краще цю іграшку самі і обприскати її святою водою. Тільки після цього можна віддавати її дитині.

Наші предки вірили, що передати приворот на малюка, народженого влітку, можна якщо йому віддадуть чужу річ. Тому для того, щоб біда не перейшла на маленького річного янголятка, краще не брати предмети, які були вже кимось використані.

Прикмети — це досвід наших предків, яким не можна нехтувати. Якщо Ви будете уважно ставитися до знаків, які вам посилає природа, то зможете значно поліпшити своє життя і уникнете безлічі помилок.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: