Чи можна тримати вдома орхідеї — прикмети і забобони

Чи можна тримати вдома орхідеї - прикмети і забобони

Якщо вам цікаво, чи можна тримати вдома орхідеї — прикмети розходяться в думці. Складно знайти домашній квітка, про який існувало б таку кількість суперечливих забобонів.

Зміст:

Орхідея — найдавніший квітка

Орхідея — дуже гарна квітка, який улюблений багатьма. Перша згадка про цю рослину датоване 7 століттям до нашої ери, але деякі фахівці, які вивчають рослини, впевнені, що орхідея відома людині набагато довше. Це один з найдавніших квіток, який довгий час вважався символом непорочності, чистоти, досконалості, божественної краси і гармонії. Люди минулого вважали орхідею квіткою обраних серед людей, які володіли якимись талантом — творчим або ораторським, а також привабливою зовнішністю. Її дарували коханим дівчатам, висловлюючи свою повагу і схиляння перед об’єктом захоплення, показуючи чистоту своїх помислів.

Як про один з найдавніших квіток, про орхідеї складено безліч прикмет. Частина з них заснована на складнощі штучного розведення цієї рослини, а частина — на особистому досвіді наших предків, яким варто вірити.

Орхідея в будинку — погані прикмети

Велика частина прикмет наділяє орхідеї властивостями енергетичного вампіра, допускати утримання в будинку якого категорично не можна. Вважається, що такі рослини витягають життєву енергію з людей, які живуть з нею під одним дахом. З цим не сперечається навіть вчення фен-шуй, яке сприятливо ставиться до більшої частини рослин і заохочує велику кількість квітів в будинку. Пов’язано це з тим, що пилок деяких видів орхідей заколисує.

Є також думка про те, що орхідея — мужегон, але це не зовсім правильно. Дійсно, це жіноче рослина, яке приносить користь тільки прекрасній статі, посилюючи жіночність, привабливість і інші властиві йому якості. На чоловіка же орхідея впливає негативно, роблячи його зніженим і навіть жінкоподібним. Тому не рекомендується ставити їх в кімнатах, де живуть подружні пари, чоловіки і навіть маленькі хлопчики.

Погані прикмети про орхідеї в будинку не забороняють їх розведення, але накладають ряд обмежень. Як вампіра, як і більшість домашніх квітів, вони активні вночі, тому не ставте орхідеї в спальнях. Крім того, варто подбати про те, щоб чоловіки з вашої сім’ї якомога менше контактували з цією рослиною. Приберіть його туди, де вони проводять мінімум часу, наприклад, на кухню. Це — рослина для жінок, і кабінети і кімнати чоловіків їм не прикрашають.

Прикмети і забобони про орхідеї позитивного характеру

Як вже говорилося вище, вчення фен-шуй нічого не має проти розведення цих рослин в будинку, але за умови дотримання вищеописаних запобіжних заходів. Тоді вони не будуть мати ніякого негативного значення і послужать справжнісіньким талісманом будь-якої жінки, допоможуть розвинути таланти і зайнятися творчістю. Тільки для того, щоб рослина добре до вас ставилося, за ним слід правильно доглядати і не допускати хвороб і зів’янення орхідеї.

Орхідея може продовжити і навіть повернути молодість, здоров’я і гарний настрій жінки. Вона дарує привабливість і підсилює всі жіночі якості і риси характеру. За допомогою цього домашнього квітки можна вигнати негатив з дому і залучити в нього позитивну енергію. При цьому приділяйте увагу кольором, адже екземпляри різного забарвлення впливають по-різному.

Ця рослина може бути також вашим захисником. Якщо до вас прийшов гість, який задумав зло проти вас, орхідея обов’язково прожене його, викликаючи погане самопочуття і бажання терміново покинути вашу квартиру. У таємних і явних ворогів, яким довелося зіткнутися з захищає свою господиню орхідеєю, спостерігаються головні болі, різні тривожні стани та інші порушення.

Прикмети про колір орхідеї

Представники вчення фен-шуй вважають, що дане домашнє рослина впливає на людину по-різному і може мати абсолютно різні значення, виходячи з кольору, в який пофарбовані його квітки.

Червоні і фіолетові орхідеї допоможуть побороти лінь. Вони прекрасно підходять дівчатам на дієті, тим, хто кидає курити або початківцям вести здоровий спосіб життя. Така рослина допоможе вам добитися задуманого за допомогою вашої сили волі. Червоні квіти допоможуть вам зробити те, що ви завжди відкладали на завтра або збиралися розпочати з наступного понеділка.

Жовті орхідеї приносять матеріальний достаток, допомагають домогтися вершини кар’єрних сходів. Це ж стосується і помаранчевих кольорів. Вони спонукають до діяльності та активного способу життя. Дуже добре підходять людям, які вважають, що їх життєва енергія вичерпалася, страждають від ліні або неможливості приступити до втілення своїх ідей. Вони відмінно підтримують творчих особистостей і допомагають знайти натхнення. Білі і рожеві квіти допомагають знайти внутрішню гармонію тим, хто навіть не уявляє, що це таке. Вони обов’язково потрібні дівчатам, які бачать світ в чорних тонах і страждають депресією або меланхолією. До того ж, рожеві допоможуть вам знайти чарівність і внутрішнюпривабливість.

В цілому, ця квітка прекрасно підійде будь-якій жінці, яка хоче підкреслити свої привабливі сторони, розвинути таланти і просто захистити себе від негативу. Але не забувайте доглядати за рослиною — це стосується будь-яких кольорів і дерев.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: