Неживі квіти в будинку і прикмети про них

Неживі квіти в будинку і прикмети про них

Якщо ви не знаєте, чи можна розміщувати квіти в будинку — прикмети наших предків допоможуть вам. Вони стосуються не тільки кімнатних квітів, але і букетів, а також елементів декору. Далеко не всі ці прикмети мають позитивне значення.

Зміст:

Сухі квіти в будинку — прикмети

Букети з сухих квітів можуть радувати погляд довгий час. Різні ікебани, букети, панно і гербарії популярні завдяки досить приємному зовнішньому вигляду. Але прикмети про сухих квітах в будинку застерігають від розміщення такого декору. Вважається, що сухі квіти тримати в будинку не можна. Це приносить біди, хвороби, смерть і розлуку з близькими людьми. Деякі думають, що присутність в будинку сухих квітів може привести навіть до руйнування сім’ї. В цілому, практично всі прикмети про сухих квітах свідчать, що той, хто буде зберігати їх в будинку, буде нещасний.

Ці прикмети в даний час трактуються не зовсім правильно. У минулому практично кожна хата була прикрашена пучками і букетами з сухих трав і рослин. У будинках розвішували пучки трав, які володіли захисної силою і приносили родині щастя і добробут. Чи не заносили в будинок тільки сухий ковила, який вважався рослиною вдів і міг привести до смерті глави сім’ї.

Справа в тому, що за старовинними прикметами про квіти в будинку слід уникати тільки рослин з поникаючими суцвіттями, а також зів’ялих рослин, які були занесені в квартиру свіжими. Наприклад, букетів в вазах і кольорах в горщиках. Проти красивих виробів для декору з висушених рослин прикмети не мають аргументів. Навпаки, навіть рекомендується використовувати захисні обереги з сухих трав, які наділені відповідними властивостями.

Чи можна тримати в будинку штучні квіти — прикмети

На питання про те, чи можна тримати в будинку штучні квіти, прикмети мають однозначну відповідь — не можна. Вони вважаються причиною хвороб і смертей в будинку. Особливо категорична мудрість наших предків щодо плющів і очерету. Вважається, що такі штучні рослини приносять смерть і хвороба, і нічого більше.

Наші предки дійсно ніколи не прикрашали свої будинки штучними рослинами. Їх вишивали і малювали, а також любили в живому і засушеному вигляді. Зараз практичний декор для квартир стоїть на першому місці, і постійно купувати живі квіти — це дорого. Тому так популярні пластикові і тканинні вироби у вигляді квітів. Деякі з них можуть бути досить реалістичними.

Ненатуральні рослини були популярні в Давньому Єгипті. У Китаї робили їх з порцеляни і глини. У деяких країнах штучні квіти були популярні в якості прикрас одягу, зачіски і інтер’єру. Зараз же пластикові, паперові і тканинні квіти іноді використовуються для прикраси церков під час святкових служб.

Ще одна поширена застосування таких рослин — це прикраса могил. У більшості вони асоціюються саме з кладовищами, що істотно зменшує популярність такого красивого декору. Так було і багато років тому, саме тому і вважається, що штучні квіти приносять смерть, печаль і хвороби.

Але, незважаючи на погані прикмети про штучних квітах в будинку, багато хто використовує їх для прикраси квартир. Ви можете наслідувати їхній приклад тільки в тому випадку, якщо вони не викликають у вас негативних асоціацій з кладовищем і смертю. Тоді ніякого зла заподіяти вони вам не зможуть. Але розміщувати їх в спальні не можна. Якщо в кімнаті живе подружжя, вони можуть розлучитися, а самотня людина, яка прикрасить свою спальню штучними рослинами, не знайде свою любов.

Приймати штучні квіти в дар не можна ні в якому разі. Їх, в общем-то, і не прийнято дарувати. Вважається, що такі вироби несуть в собі тільки негатив, а часто він буває і цілеспрямованим.

Прикмети про воскові квіти

У наш час виготовлення свічок стало набагато простіше, ніж це було в далекому минулому. Більш того, їх вартість сильно впала. Тепер можна придбати свічки будь-яких форми і кольору, ароматичні та багато інших. Замість засоби освітлення приміщень свічка стала стильним елементом декору, якому знайдеться місце в будь-якому будинку. Свічки часто дарують на свята, особливою популярністю користуються спеціальні подарункові екземпляри, наприклад, з привітаннями з Новим роком або Днем народження.

Деякі з цих свічок містять в собі квіткові елементи. Також популярні свічки, зроблені у вигляді бутонів і навіть квітів. Мабуть, кожен бачив вироби у вигляді троянд, що повторюють аромат цих квітів. Це дуже гарні речі, які улюблені багатьма. До того ж, дійсно красиві «квіткові» свічки коштують досить дорого і можуть бути хорошим подарунком.

Існує безліч прикмет про квіти, в тому числі і воскові. Наші предки не довіряли їм і вважали зміст таких свічок в будинку дуже поганою прикметою. Незважаючи на дорожнечу цих предметів, їх намагалися уникати. Вважається, що квіти з воску приносять смерть когось із членів сім’ї, що живе в будинку, де вони знаходяться. Краще позбутися їх і віддати перевагу свічки у вигляді чогось більш нейтрального, наприклад, будиночків, ялинок і символів наступаючого року.

Інші квіткові прикмети

Існує безліч квіткових прикмет, які з’явилися з досвіду наших далеких предків. Рослинами прикрашали практично кожен будинок і навіть сільську хату. Це був один з найбільш недорогих і доступних кожному декор. Зараз багато хто любить домашні квіти і намагаються зробити свою квартиру більш «зеленої». Цьому сприяє і вчення фен-шуй, що заохочує велику кількість рослин в квартирі.

Не можна тримати в будинку увядающие рослини. Це не тільки не прикрасить ваш інтер’єр, але і внесе в атмосферу дому та сімейні відносини розлад. Вважається, що в’януть букети забирають позитивну енергію. Тому якщо букет у вашій вазі простояв не так довго, як ви розраховували, від нього слід позбутися. Це стосується і кімнатних рослин, які живуть в горщиках. Зів’ялі і засохлі частини треба зрізати, а загиблі рослини — забирати з дому.

Не можна підбирати зірвані кимось квіти, які лежать десь на вулиці. У деяких регіонах є такий звичай — посипати живими квітами шлях, по якому пронесли труну на місце поховання. Тому підібрати лежить на землі квітка — накликати на себе смерть.

У театрі ніколи не прикрашають сцену живими квітами, використовують тільки штучні. Це не тільки робить декор дешевше, але і служить прикметою. У ньому записано, що на сцені з живими рослинами уявлення буде невдалим.

Червоні троянди і взагалі квіти цього кольору можна дарувати на весілля. Але якщо ви отримали такий подарунок від свого коханого, з яким не перебуваєте в шлюбі, це віщує швидке весілля і символізує серйозність його намірів. Білі квіти, які зазвичай дарують на весілля, якщо вони подаровані не вашим чоловіком, теж віщують весілля.

Дарувати жовті квіти не можна, це віщує розлуку, але жовті квіти в горщиках вважаються хранителями гарного настрою. Вони необхідні тим, хто любить приймати гостей і кожен день намагається зробити святковим. Найсильніше їх вплив позначиться на поліпшенні атмосфери у вашому будинку, якщо ви поставите рослини з жовтими суцвіттями біля дзеркала.

Незабудки на підвіконні в подружній спальні зберігають почуття і оберігають відносини від сварок, непорозумінь і зрад. А спатифиллум і антуріум — це парні рослини, які добре дарувати молодятам. Це символи щасливого сімейного життя, удачі і багатства.

Про всі популярних на сьогоднішній день рослинах для будинку ви можете прочитати на нашому сайті. Деякі з них вважаються енергетичними вампірами, а цілий ряд привертає тільки хороше, наприклад, багатство, вірність, щастя в подружньому житті і багато іншого. За допомогою правильно підібраного квітки можна змінити своє життя на краще.

В цілому, головне — це не бездумно слідувати самим прикметами, а прислухатися до власних думок і відчуттів щодо будь-яких рослин. Якщо прикмети говорять, що це хороший варіант, а вам він не подобається — не варто дратувати себе зайвий раз. Те ж саме стосується і зворотній ситуації.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: