Впала ікона — прикмета і її значення

Впала ікона - прикмета і її значення

Відомо, що якщо впала ікона — прикмета ця, безумовно, погана. Існує безліч прикмет і давніх традицій, які пов’язані з зображеннями святих. Наприклад, на питання про те, чи можна дарувати ікону, не можна відповісти однозначно, знайдений образ святого — також досить суперечлива прикмета.

Зміст:

Впала ікона — прикмета

Якщо у вашому будинку впала ікона, а ще гірше — образи святих постійно падають, це погана прикмета. Спочатку слід підняти її, поцілувати і поставити назад на те місце, де вона перебувала до падіння. А вже після цього задумайтеся, до чого впала ікона, адже ця прикмета має далеко не одне значення. Що впала ікона може свідчити про присутність в будинку нечистої сили. Іноді падають ікони в будинках, де мешкає дуже активний і сильний домовик, який хоч і вважається добрим істотою, але все ж знаходиться в непростих відносинах з церквою. Якщо ви вважаєте, що у вас могла оселитися нечиста сила, значить, приміщенню необхідне очищення. Про способи вигнання з квартири того, що там бути не повинно, можете прочитати на нашому сайті.

Зрідка картини отримують ушкодження при падінні — сильно дряпаються або розбиваються. Якщо це образ Богородиці, значить, вас чекає втрата або серйозна хвороба близької людини, родича. Якщо розбилася ікона Спасителя чи когось із святих, це віщує смерть або важку хворобу когось серед далеких родичів.

Іноді освячені предмети падають, щоб попередити вас про якісь випробуваннях або про те, що ви робите помилку, неправильно ведете себе. Всі прикмети про що впали іконах вірні, якщо вона впала сама по собі, тобто, її не зіткнулися домашній вихованець або хтось із домочадців.

Після падіння ікони бажано сходити до церкви, поговорити на цю зі священиком, сповідатися. Обов’язкові молитви тому святому, який зображений на ній. Можна замовити молебень йому. Також хорошою мірою служить освячення впав предмета в церкві. Якщо ви вважаєте, що це наслідки вашої помилки або поганого вчинку, виправте те, що натворили.

Чи можна дарувати ікони — прикмети

На питання про те, чи можна дарувати ікони на будь-які свята, прикмети дають позитивну відповідь. Ікона — це православна святиня, але дарувати її варто тільки тому, хто оцінить її по достоїнству, з найкращими пожеланіямі. Тогда принести нещастя такий подарунок не може в принципі.

Є кілька правил, які варто дотримувати. Наприклад, на день народження зазвичай дарують іменні ікони. Хворій людині підносять образи святих, які допомагають в лікуванні. Якщо ви збираєтеся зробити подарунок партнеру по бізнесу, начальнику або колезі, вибирайте зображення святого, який допомагає в справах. У будь-якому випадку хорошим варіантом буде покровитель професії або улюбленого заняття людини. Є й сімейні зображення, їх дарують, якщо подарунок призначається всій родині, а не одній людині.

Обов’язково дарують ікони молодим на весілля, але робити це повинні тільки батьки або інші близькі родичі. Нареченій дають образ Богородиці, а нареченому — Ісуса Христа. Вони обов’язково повинні бути красивими, дорогими, в якісних окладах. Справа в тому, що зображення поганої якості рідко виставляються напоказ, і це недобре, не варто ховати лики святих в шафі.

Є думка, що дівчатам слід дарувати зображення святих жіночої статі, а чоловікам — чоловічого.

Знайти ікону на вулиці — прикмета

Знайти ікону десь на вулиці — це дуже суперечлива прикмета. До нас дійшли побоювання наших предків щодо підібраних на вулиці і особливо поблизу перехресть речей. Вважається, що на них наводять порчі і інший негатив. Будь-яка річ, яка лежить на землі, могла бути використана в ритуалі. Просто так речі не викидають, як правило.

Можливі причини бажання попереднього господаря позбутися ікони — це замолювання смертного гріха, лікування магічним шляхом смертельної хвороби або перебування цього способу над мертвою людиною. Не всі знають, що після таких маніпуляцій образ слід відносити до храму. Зрозуміло, забирати додому такий негатив не можна ні в якому разі.

Але все таки ікона — це святий символ, і проходити повз неї не допускається. Разом з тим в минулому вважалося, що знайти ікону — це хороша прикмета. Вона означає підтримку вищих сил, якийсь знак згори позитивного характеру. Тому якщо ви не заберете безгоспну, що лежить на землі ікону, можете втратити божественної підтримки.

Але все ж, відразу нести в будинок знахідку не рекомендується. Відомо, що будь-яка ікона повинна бути освячена в церкві. Якщо ви знайшли її, віднесіть до церкви і попросіть, щоб освятили. Деякі навіть не забирають знайдені ікони в будинок через забобони і залишають їх в храмі. Але після освячення можна не побоюватися негативних наслідків і забирати в будинок то, що, швидше за все, призначене саме для вас. Після освячення весь негатив, який був накладений на ікону, піде без сліду.

Інші прикмети про ікони

Неправильно ставлення до ікон може не тільки не допомогти, а навіть накликати на вас гнів Всевишнього. Мало хто знає про те, як правильно поводитися з цими предметами православного культу.

Головне правило — не можна молитися на образ, який не був освячений в храмі. Якщо ви не знаєте, читалися чи над ним спеціальні молитви батюшкою в церкви, значить, варто віднести ікону на освячення. Якщо ви вирішили вишити або намалювати для себе образ святого, його теж слід піддавати цій процедурі.

Не можна спалювати ікони. У народі ходить багато історій про комуністів, які вилучали їх у людей і спалювали в тій же печі, що була в будинку. Це може привести до поганих наслідків і навіть смерті.

Вішати на стіну образи святих не варто. Це пов’язано зі способом, який вибрав для свого самогубства Юда. Їх ставлять, а не вішають, це нешанобливо.

Наші предки дуже шанобливо ставилися до релігійних символів. При них не можна було лаятися і плюватися, вважали, що це призводить до загибелі. Вести себе непристойно в кімнаті, в якій є зображення святих, дійсно не варто. Якщо ви плануєте вечірку або галасливе гуляння в такому приміщенні, переставте їх на час або накрийте тканиною.

Тріскаються ікони перед тим, як помре хтось в родині. Це попередження, вам слід придивитися до самопочуття ваших близьких. Його наслідків можна уникнути, якщо ввести пост і регулярно читати щирі молитви. Як довго тримати пост? Поки не закінчиться той, який йде в цей час, або наступний, якщо поста в даний момент немає, або він практично закінчено.

В цілому, знання подібних прикмет допоможе вам підготуватися до змін у своєму житті, нейтралізувати проблеми і позбутися негативної енергії, так як така ситуація — це в першу чергу попередження.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: