Яким чином можна покарати того, хто навів порчу?

Наведенням порчі на людину займаються чорні маги і чаклуни. Для її здійснення потрібна наявність спеціального дару і досвіду, у іншому випадку дія заговорів або не почнеться зовсім, або буде неправильним. Перше що приходить в голову жертві, після того, як негативна програма успішно знята – як покарати того, хто наводить порчу?

Зміст:

Яким чином можна покарати того, хто навів порчу?

Як покарати того, хто наводить порчу

Запобіжні заходи від порчі

Зазвичай для ритуалу, чаклуни будуть використовувати яку-небудь особисту річ жертви або його фотознімок. Найвищу силу мають обряди, вчинені на кладовищі або Вуду (з використанням опудала жертви). Порча на смерть для усунення конкурентів або кровних ворогів, наводяться дуже рідко. Знаючи, наскільки небезпечна така чорна магія, виконавець погоджується на неї тільки з загального вирішення цілої колегії чаклунів.

Якщо вам здається, що якийсь чоловік настільки злий на вас, що готовий використовувати чорні наговори, щоб помститися, ніколи не приймайте від нього подарунків. Так як через предмет легко налагодити контакт між магом і жертвою. Постраждати можна навіть від звичайної шпильки. Крім того, виходячи з дому, завжди дивіться під ноги та під приквартирный килимок, якщо знайдете там підозрілі предмети від тих ворогів, наприклад, голки або нитки, акуратно позбавтеся від них, дотримуючи всі запобіжні заходи.

Визначивши, що хтось навів на вас порчу, навіть не намагайтеся позбавитися від неї самостійно. Непідготовлена людина це зробити не зможе ніколи. Займаючись безглуздим чаклунством, ви тільки витратите час.

Пам’ятайте, що з кожним днем негативна магічна програма псує ваше життя і здоров’я все сильніше і сильніше.

Тому помітивши різке погіршення самопочуття, і дізнавшись за допомогою спеціального ритуалу наявність порчі, негайно записуйтеся на прийом до досвідченого мага, щоб повністю видалити всі наслідки від дій ворогів. Обережно! Не нарвитесь на шарлатанів. Як строго покарати наведшего порчі?

Як швидко повернути замовнику негатив

Кожен з тих, хто, хоча б раз займався наведенням порчі, знає, що жоден подібний ритуал не проходить непомітно для його виконавця. Крім того, навіть не знаючи імен ворогів, за допомогою спеціального обряду ви зможете в домашніх умовах повернути їм їхні ж зло, тим самим сповна помстившись. Як покарати людину порчі навідного? Усамітнившись і попередньо налаштувавшись, звільнивши голову від сторонніх думок, потрібно повільно і вдумливо прочитати заговір:

«Недруг мій, изводящий мене день з дня,

Постійно бродить біля порога мого

Зіпсував моє життя за допомогою чаклунства і заговорів,

Йди геть від мого дому п’ятами,

Стоячи за дверима моєї – гризи поріг,

Собачим гавкотом та совиним голосом кричи

Виколи обидва ока своїх поганих,

Вирви все волосся на голові.

Кожну хвилину відчувай ломоту в кістках.

При будь-якої думки про мене нехай жили твої починає тягнути.

Ангел-хранитель мій, прошу тебе допомогти мені,

Закрий рот кривдника мого на замок,

Зв’яжи руки його і ноги запеленай,

Настав час святим захисникам вийняти мечі свої і покарати тих, хто посмів образити мене.

Пора вигнати всіх ворогів від мого житла,

Нехай вони забудуть дорогу до мене, перестануть життя мою псувати і губити.

Хай буде так, сьогодні і завжди.

Замок на ключ, ключ в поле, замок в море. Амінь».

Слова потрібно повторювати щодня вечорами протягом трьох днів біля відкритого вікна або кватирки. Дія обряду почнеться відразу ж після його завершення, через кілька днів ви помітите, що людина з вашого оточення захворіє або у нього утворюються фінансові проблеми, а, значить, саме він навів порчу і поніс покарання за порчі на людину. До речі, за допомогою цієї заговору можна повернути коханого в сім’ю і помститися розлучниці, приворожившей вашого чоловіка.

Обов’язково мститися за порчі

Якщо ви не впевнені в своїх силах і не хочете зв’язуватися з чорною магією, можете самі не карати тих, хто навів порчу. Життя, без ваших прокльонів, помститься йому за все, можете бути впевнені. Причому, чим важче проступок, тим жорсткіше буде розплата за нього.

Покарання може наздогнати навідного негатив людини відразу ж як тільки він її навів, а може через кілька десятків років, але в будь-якому випадку рано чи пізно це станеться. Деякі досвідчені маги, вважають, що в силах захистити себе від повернення порчі, і за життя дійсно в них це виходить. Але, після смерті душа приречені на ються страждання і ніяк не може знайти спокою.

Майте на увазі, що перекладаючи негативну енергію з себе на іншого незнайомої людини (не на замовника), ви теж не зможете уникнути покарання за свої дії так як магія і чаклунство завжди забирають частинку того, хто ними користується. Всевишній ніколи не дозволить безкарно нашкодити іншій людині. Спроби ухилитися від покарання, можуть ще сильніше посилити положення. У гріхів є накопичувальний ефект і коли настане час розплати, доведеться не просто.

Важливо! Прощати відьму не можна ні за яких умов. Якщо людина прийде до вас, покається у своїх проступках і попросить вибачення, просто скажіть «Бог простить» і мовчки йдіть.

Чи можна визначити, людини, який навів порчу

Існує спеціальний ритуал, який дозволить вирахувати замовника дуже швидко – протягом одного-двох днів. Для того, щоб відбулася магія, вам буде потрібно кілька свічок (обов’язково куплених у церковній крамниці), блюдце і трішки свяченої води.

Приступаємо до ритуалу:

Вранці, чекайте гостей. Не факт, що ворог прийде, але обов’язково проявить себе, наприклад, подзвонить або передасть презент, через спільних знайомих його змусить це робити чаклунство.

Зверніть особливу увагу на сон, який приснився вам в ніч ритуалу. Швидше за все, в ньому ви побачите замовника або людини, яка має безпосередню причетність до вашої порчі. Якщо саме він вирішить відвідати вас на ранок, значить, в результатах сумніватися не варто. А краще подумати, як далі бути з кривдником. Тепер ви знаєте, як покарати того чоловіка, який навів на вас порчу.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: