Які існують молитви Ісусу Христу від порчі?

Вплив темної магії на людину вимагає втручання з боку добрих сил. Молитва Ісуса Христа від порчі – найсильніший обряд, який здатний відвернути найсильніші заговору. Не тільки для позбавлення від негативної енергії, але і для профілактики можна користуватися цією молитвою. Це один з тих випадків, коли молитва не вимагає ніяких отдач. Все відбувається лише в інтересах: заряд позитивною енергетикою, зміцнення духовних сил, очищення від негативних думок, і т. д.

Зміст:

Які існують молитви Ісусу Христу від порчі?

Молитва Ісуса Христа від порчі

Правила обряду

Для найкращого дії, необхідно дотримуватися декількох рекомендацій.

 • Голос, при прочитанні молитви має бути тихим, але твердим. Якщо відчувається невпевненість, обряд буде вважатися недійсним, тому необхідно морально підготуватися до цього кроку.
 • Не варто читати молитву з аркуша. Її необхідно вивчити напам’ять.
 • Чарування будь-якого виду обов’язково відбувається в самоті. Це таїнство, якого варто дотримуватися для того, щоб ритуал набув чинності.
 • Ранкова очисна молитва Ісуса Христа

  Якщо людина охрещений в церкві, він має право користуватися цим ритуалом. Щоранку необхідно читати молитву до тих пір, поки сила порчі не перестане впливати. Позбавлення від порчі можливо не тільки для себе, але і для іншої людини, без його присутності.

  Прочитати наступний текст російською мовою:

  «Божий Син – Ісус Христос! Прийшли мені ангелів святих, небесних помічників, животворящий хрест. Від злих намірів ворогів захисти рабу твою (вказати своє ім’я). Ісусова Мати, врятуй від жадібних недругів і думок. Від темних сил, насмішок, чорної заздрості допоможи. Вночі і вдень, ввечері і вранці, нехай сяйво твоє освітлює мені дорогу, позбавляючи від ворогів. Нехай благодатна сила твоя відштовхне все погане, негативне. Диявола витівки відгороди від мене. Тим, хто хотів мені зла, хто хотів зіпсувати житіє моє, нехай повернеться в трикратному розмірі. Кров’ю Божої врятований наш світ – дім. Зцілює душі, що живуть в ньому. Отця, і Сина, і Святого Духа, в цей день і в цю годину. Амінь!».

  Ці слова вимовляються тричі. Якщо проводити обряд щоранку, не пропускаючи днів, і виконуючи всі правила, протягом 30 днів, зняття порчі забезпечено, і життя увійде в колишнє русло. Якщо людина не був хрещений, то потрібно або хреститися, або проводити ритуал, який допоможе, але не так швидко, як хотілося б. Молитва Ісуса Христа на позбавлення від порчі завжди допомагає

  Молитва з використанням святої води

  Даний ритуал підходить для більш сильної порчі. Вода завжди вважалася провідником магічної сили. Вона може очистити як зовні, так і зсередини. А якщо вона освячена, то міць її ще більш сильна, що допомагає обрядом відбутися швидше. Відсутність святої води можна замінити звичайною водою, але її необхідно заговорити. Набрати воду в глечик, і поставити в темне місце на 3 доби. Кожен вечір промовляти «Отче наш» і молитва нашому Ісусу Христу від порчі почне діяти. По закінченню цього терміну, поставити церковну свічку і воду на вікно. Провести заговір:

  «Ісус Христос, Син Божий, побачиш мою свічку, зауваж мою воду, дай їй сили цілющою, для мирських справ, у порятунок благаю, допоможи. Амінь!»

  Вода готова до використання.

  Тепер необхідно прочитати молитву, для позбавлення від порчі:

  «На безлюдному острові, де нога не ступала людей, там, де незайманий ліс, і в гаю дуб, сповнений жолудів. Біля підніжжя гори, де стоїть цей дуб, тече Божий джерело, чий чарівний потік в глечик мій проник. Цілющі краплі окропили мій гріх, врятували від лукавих, і від злісних утіх. Так врятуйте ж ви від глазливых людей, від заздрісних, чорних, нехороших ворогів. І мене, і батьків, чоловіка, дітей, збережи від перетворених овець у вовків. Отця, і Сина, і Святого духа, Животворящому хресту. Амінь!»

  Сім разів необхідно щоб була прочитана молитва нашому Ісусу на позбавлення від порчі. Після останнього прочитання треба вмити обличчя заговоренной водою, і окропити кімнату навхрест. Щоранку вмиватися водою, до тих пір, поки не відчується, що порчі немає. Якщо Ісусова молитва проводиться, як профілактика, допускається прочитання не частіше разу на місяць і текст її не змінюється.

  Очищення дитини молитвою

  Діти – найбільш незахищені в цьому світі, включаючи від магічних впливів. Негатив швидко проникає в їх неміцну ауру, і заволодіває їм. На дитину дуже легко послати порчі або наврочити його навіть без наміру зробити погано. Зайва похвала, і дитину зурочили. Зайве невдоволення, навіть мовчки, і порчі забезпечена. Самі батьки, не усвідомлюючи цього, можуть здійснити цей непомітний необдуманий вчинок з чреватыми наслідками.

  При симптомах порчі можна допомогти малюкові з допомогою молитви Ісуса Христа. Симптоми проявляються по-різному. Зазвичай, це незвичайна поведінка, хвороби без видимих причин, і т. д. Кожна дбайлива мати обов’язково розгледить в дитині проблеми, пов’язані з чорною магією. Можливі симптоми:

  Для усунення порчі треба взяти малюка на руки (якщо він великий, то просто взяти за руки), і сказати:

  «Прошу тебе, Сину Божий, допоможи синові (дочки) моєму. Рідне дитя захисти від хвалебного слова і поганого. Від недобрих людей, спаси і збережи. Амінь».

  Після цього потрібно тричі перехрестити малюка. Потім через ліве плече треба сплюнути, зі словами:

  «Вроки виганяю, порчі вилучав. Зло прибирається, добро з’являється. Амінь!».

  Якщо найближчим часом стан дитини не зміниться, повторити процедуру ще раз. Крім матері і дитини, ніхто не повинен бути присутнім при здійсненні ритуалу.

  Молитва в церкві

  Очисна молитва в церкві – мабуть, найсильніша допомога при нанесеної порчі, так як храм – сполучна ланка між людьми і Богом. У церкві звернення до Господа набагато більше можливостей бути почутим, тому це найкраще місце для проведення ритуалу з молитвою.

  У недільний ранок необхідно придбати 2 свічки. Одну свічку поставити за упокій всіх, хто покинув цей світ, а другу за здоров’я своє (або того, на кого порчі). Далі, біля ікони Ісуса Христа прочитати «Отче наш». Потім виявити своє прохання про допомогу у вільній формі. Потім, знову прочитати «Отче наш». Після цього, весь день не можна ні з ким розмовляти, щоб ритуал подіяв в потрібному напрямку. Священнослужителі не повинні бути присвячені мета візиту в церкву, так як будь-який обряд, проведений у стінах храму, вважається ними богохульством.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: