Захист від заздрості і привороту

Захист від заздрості і привороту

Захист від заздрості і привороту, а також прокльонів і порчі допоможе захистити себе, близьких, свій будинок і бізнес від будь-якого негативного впливу з боку вороже налаштованих чаклунів. Магічна захист ставиться досить просто, але вона має тривалий ефект, і її досить складно знищити.

Зміст:

Захист від заздрості і привороту для новачків

Недосвідчені маги можуть скористатися простими і дієвими обрядами, здатними дійсно захистити все, що їм дорого. Це старі обряди, які користуються популярністю і до цього дня завдяки своїй простоті й ефективності.

Як зробити заговір на шпильку?

Попередньо слід купити нову шпильку, ношений для обряду не підійде. Піднесіть майбутній оберіг до вогню свічки і тричі промовте:

Як залізо коле цей вогонь, так би воно кололо злі очі заздрісників; як вогонь пече цей залізо, так би він палив злі помисли ворогів.

Тепер приколіть оберіг на одяг на грудях вістрям вниз. Краще носити його на виворітній стороні одягу і стежте за її станом. Якщо шпилька стане гнутися, чорніти або покриватися іржею, то це явний сигнал, що на людину намагаються навести приворот, порчу чи прокляття. Використаний виріб носити на собі заборонено. Його слід закопати в землю, а до одягу прикріпити новий заговорений оберіг.

Ранковий обряд

Поставити сильний захист незалежно від порчі і привороту можна вранці. Для проведення ритуалу озбройтеся гострим предметом (тонким ножем або циганською голкою). Знайдіть вікно, що виходить на схід, і поверніться до нього обличчям.

Взявши в руки приготований інструмент, намалюйте їм в повітрі уявну п’ятикутну зірку. Зосередьте в гострому предметі всю свою силу і внутрішню енергію. Уявіть, що намальована картинка буквально висить перед вами в повітрі. Нехай намальований оберіг більше не здається вам невидимим або грою уяви. Відчуйте його. Якщо необхідно — доторкніться. Усвідомте, що зірка дійсно існує і захищає від загрози.

Можна накреслити не одну зірку, яка буде оберігати спокій і зберігає від стороннього впливу. Головне — завжди відчувати їх наявність і вірити в те, що це надійна перешкода для чорної магії.

Спосіб, який врятує від негараздів всю сім’ю

За допомогою цього ритуалу можна захистити свою сім’ю від привороту і порчі. Проводиться він Тільки після того, як буде освячено житлове приміщення. Якщо ця умова не виконана, то ефект від цього ритуалу НЕ буде тривалим і сильним.

Знадобиться відправитися в ліс і зібрати кілька гілочок осики. Кількість зібраного матеріалу повинна дорівнювати кількості родичів, які проживають з вами. Поки ви будете збирати інгредієнти, постійно промовляйте:

Ніхто цю осику не вважатиме, ніхто (ім’я людини) ніколи не зіпсує.

Беручи в руку чергову гілочку, уявляйте перед собою родича. Зібравши достатньо кількість інгредієнтів, можете повертатися в будинок. Там розкладіть перед собою зібрані гілочки і скажіть:

Заговорюю рабів Божих (перелічити всі імена) від чаклунів, відунів і відьом, від білого кречета і чорного Каркунов ворона, стариці і старця. Захищаю від наклепу недоброго, злого вроків (перелічити всі імена). А ненависників і злостивців в темний ліс ходити посилаю, тальник з матінки землі збирати вам, та голову собі морочити. Щоб рабів Божих (перерахувати імена членів сім’ї), не було кому зачарувати, ізурочіть і зіпсувати — ні закляттям, ні наклепів, ні колом, ні ділом, ні свічок, ні вночі, ні вдень, ні в один день, та ні на всю вічність. Слово моє навіки міцне. Амінь.

Гілочки збережіть у себе в будинку. Тривалість ефекту від ритуалу порівняно невелика — всього один рік, але після цього його можна провести знову. Безліч сильних обрядів виробляються з використанням саме осики. З неї часто роблять амулети від порчі, прокльонів і злих сил. На це дерево зводять хвороби і негатив, але з його допомогою можна також навести порчу.

Дзеркальна захист від заздрості, порчі і привороту самостійно

Дзеркальну захист можна зробити декількома методами. Щоб не засумніватися у власній захисту, зробіть простий амулет. Він врятує від заздрості і чужий атаки. Для цього візьміть невеликий круглий двостороннє дзеркальце на ланцюжку і оберніть в шкіру. Бажано, щоб шкіра була чорною. Такий амулет завжди носите на шиї або в грудному кишені.

Основний ритуал дзеркальної захисту проводять після заходу сонця. Сядьте по центру кімнати і виставите навколо себе 7 невеликих дзеркал. Важлива умова — кожне з них має мати відображення в якомусь іншому.

Навпроти кожного дзеркала має стояти по 1 білій запаленою свічці. Для того, щоб уберегти себе від негативного впливу ззовні, накресліть навколо атрибутів велике коло крейдою.

Ваше завдання — замкнути енергетику свою і дзеркал так, щоб вони не підпускали до вас енергетику інших чаклунів. Зосередьтеся і позбудьтеся від сторонніх думок. Найкраще налаштуватися на хороші спогади з минулого.

Подумки переживіть заново день, який приніс вам найбільше радості. Уявіть, що зараз ніхто не може завдати вам шкоди, ви задоволені життям, успішні і легко справляєтеся з будь-якими труднощів на своєму шляху. Досить 15 хвилин подібної медитації.

Тепер починайте повертати від себе дзеркала, рухаючись проти годинникової стрілки. Почати можна з будь-якого дзеркала. Як тільки ви будете відвертати від себе чергове дзеркало, тут же тушкуйте стоїть поруч свічку.

Коли обряд буде завершений, зберіть всі атрибути і сховайте їх якнайдалі. Більше ні для яких ритуалів використовувати дзеркала не можна. Якщо раптом вам знадобитися знищити магічний бар’єр, розбийте всі дзеркала вщент.

Заговір на аркуш паперу від порчі

Зробити захист від привороту і порчі можна у професійного чаклуна, але якщо ви володієте достатній запас енергії і сильним бажанням уберегти себе від негативного впливу, то можете провести обряд самостійно.

Для проведення ритуалу озбройтеся маленьким листом фольги. Якщо її немає, то зафарбуйте звичайний білий ватман срібною фарбою. Особливо сильним буде ефект у заговори, якщо проводити ритуал буде людина, що раніше не піддавався чаклунського впливу. Йому слід взяти ватман в праву руку і сказати:

Коль небо світле і душа світла нехай і далі так буде, якщо ж якась зла сила спробує вплинути, то геть піде і залишить (своє ім’я).

Тепер складіть ватман в кілька разів, помістіть в сумку і постійно беріть з собою. Даний захист буде працювати до тих пір, поки лист буде повністю срібним.

Для того, щоб перевірити, чи намагався хтось пробити захист, дістаньте ватман і розгорніть його. Якщо на ньому з’явилися плями будь-якого кольору і розміру, це свідчить, що будь-хто намагався вчинити замах.

Як захистити бізнес від привороту і заздрості?

Нерідко недоброзичливці намагаються знищити конкурентів, насилаючи на них порчу та вроки. У різних сферах підприємницької діяльності це досить поширений спосіб усунення успішних бізнесменів.

Для того, щоб ваш бізнес процвітав і приносив прибуток, потрібно убезпечити не тільки себе, але і цілеспрямовано поставити захист на своє підприємство. Проводиться обряд дуже просто. Вам потрібно відправитися в храм і знайти там образ Миколи Угодника. Поставте у ікони свічку і промовте тричі:

Святий Миколай, ти руйнуєш гори, руйнуєш камені, розвали горе, чаклунство, чародійство, заздрість, ненависть, угоди, приворот, захисти від поганої хвилини раба Божого (ім’я) не на годину, що не на два, а назавжди. Амінь.

Після повертайтеся додому. На цьому обряд не закінчується, тепер візьміть весь свій одяг (зокрема ту, в якій ви ходите на роботу) і ретельно вичистіть її, повторюючи:

Зле, чорне змітаю, словом півнячим її латаю від ока заздрісного, очі злобного, очі недоброго. Хто позаздрить, хто озлобиться, хто недобрим, тому цей пилом очей запилиться. Нехай буде так!

Даний обряд має сильний ефект, але проводити сам ритуал доведеться 1 раз в півроку, так як його дія недовговічне і з часом починає слабшати.

Як уберегти свій будинок від негативного впливу?

Зробити захист від порчі і уберегти квартиру можна самостійно. Такі ритуали необхідно здійснювати, навіть якщо раніше Ви не помічали, що на вас проводилися чаклунські атаки. Захист будинку зможе зберегти від багатьох проблем, і ви самі переконаєтеся, що більшість з них може зникнути після очищення житла.

Стародавній спосіб очищення будинку

Щоб зробити захист від порчі і чаклунства, спочатку пройдіться по всіх кутках і окропіте їх святою водою. Після цього чудотворної рідиною потрібно освятити всі предмети, які стоять в приміщенні.

Візьміть кілька цибулин (їх число повинне дорівнювати кількості кімнат) і зніміть з них лушпиння. Кожну цибулину проткніть наскрізь і підвісьте на червону щільну нитку. З обох сторін цибулини зав’яжіть по вузлику. Розмістіть на один продукт в кожній кімнаті будинку.

Через тиждень після проведення ритуалу атрибути потрібно зняти і загорнути окремо в білі аркуші ватману. Вночі вийдіть на особі, розведіть велике багаття і киньте в нього атрибути. Коли все цибулини повністю догорять, захист буде поставлена.

Обряд на зростаючу місяць від порчі

Для того щоб поставити сильний захист від привороту і порчі, проведіть цей обряд. Виконується він на 12 місячна доба. Для цього знадобиться:

Розкладіть все монетки по кутах квартири, а біля входу підпаліть свічку. Від її вогню підпаліть другу свічку і, входячи з нею в кожну кімнату, промовляйте слова:

Господи, визволи мене і мій будинок від злих справ чужих і зваб богомерзких, і украй мене і мою сім’ю від мереж цих в пустелі потаємної порятунку Твого. Господи, дай мені мужність і фортеця, силу протистояння наміру кепським і злу. Та не відречуся я від Тебе Спасителя і Спасителя нашого, від Церкви твоєї святий. Але дай мені, Господи Ісусе, ніч і день сльози і плач про гріхах моїх, і пощади нас в годину Суду Твого Страшного. Амінь.

При проведенні обряду запам’ятовуйте кути, в яких свічка стала тріщати. Коли ви обійде всі кімнати в приміщенні, поверніться до входу і помістіть свічку на підлогу (поруч стій, що запалили першої). Тепер прошепоти 9 разів:

Спасителю, Боже наш, зволив під покров Закхееву і порятунок всьому житлу того бувай. Сам завжди і нині здержі ти восхотевшая нами, негідними благаннями Тобі і моління приносить від усього шкоди збережи неушкоджені, благословляючи тих, хто тут живе. Амінь.

Взявши наступну свічку, підпаліть її від полум’я першої і поверніться до тих кутах житла, в яких друга свічка почала себе дивно вести. Свічкою потрібно перехрестити кожне місце з негативною енергетикою.

Після чого розмістіть джерело світла в одній з кімнат і йдіть звідти. Повернутися можна, тільки коли свічка повністю догорить. Повторюється даний обряд три доби. На четверту добу зберіть монети, що лежать в кутах будинку, і йдіть до церкви, встаньте перед іконою Божої матері, поставте свічки за здоров’я всіх, хто проживає в цьому приміщенні, і попросіть її накрити своїм покровом і захистити від будь-яких бід.

Монети, використані в ритуалі, залиште в церкві. Після походу в храм знову окропіте все житло освяченої водицею. У вікон і біля порога насипте сіль. Так ви надовго зможете вберегти свій будинок не тільки від привороту і порчі, а й від проклять і злих духів.

Поставити захист від порчі і привороту можна самостійно. Від цього ефективність обряду не стане менше. Більш важливо ваше щире бажання убезпечити себе, свій будинок, близьких. Чим більш щирим ви будете і чим більше вкладіть енергії в заговори, тим дієвіше і довговічніше будуть обряди.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: