Як можна прибрати порчу самостійно

Трапляється, що в наше життя проникають нез’ясовні неприємності, причина яких – негативний магічний вплив. Серед усіляких зурочень, присушек і роззсорок порча займає особливе місце, оскільки веде за собою найсерйозніші наслідки. В даному випадку неприємності часто супроводжують хвороби, а іноді і смерть людини, до якого застосували чорну магію (особливо сильна цвинтарна порчі). Як прибрати порчу, якщо вона є?

Зміст:

Як можна прибрати порчу самостійно

Як зняти порчу з себе самостійно

Важливість знання, як зняти порчу з себе або близької людини, не можна переоцінити. І якщо Ви не зможете знайти гідного мага або цілителя, здатних надати необхідну допомогу, вам доведеться зайнятися зняттям негативу самостійно. Як прибрати порчу самостійно не нашкодивши собі?

Коли варто бити тривогу

Як можна визначити зроблену порчу, якщо хвороби і неприємності можуть мати не тільки магічне походження, але і цілком природні причини? вас має насторожити різкість змін – ще недавно все було добре і раптом пішла низка невдач… Задумайтеся про можливості порчі, якщо неприємностей немає логічного пояснення, а лікарі не можуть поставити чіткий діагноз хвороби. Ймовірність чорної магії зростає, якщо перед смугою невдач у вас пропали якісь речі або фотографії (втім, фотографії сьогодні можна знайти і в інтернеті).

Підозри часто підтверджують підклади, які знаходяться в будинку або на порозі будинку: голки і шпильки невідомого походження (особливо – чорного кольору або зі всунутими в них чорними нитками), пір’я, а також — вбиті не Вами цвяхи, розлита під дверима будинку вода або розсипана земля і т. п. Знахідки не можна торкатися голими руками – винесіть їх в рукавичках і спаліть або закопайте в безлюдному місці. Підтвердити свої побоювання можна додаткової діагностикою (з допомогою мага або самостійно). Серед діагностичних методів найбільшою популярністю користуються техніки з яйцем, зі свічками, з маятником, з картами Таро.

Основні моменти

Щоб не зробили вам чорні маги і чаклунів по фотографії (смугу невезіння, серйозну хворобу, вінець безшлюбності, руйнування сімейних відносин, порча на гроші або навіть на смерть) – у більшості випадків Ви можете і навіть зобов’язані впоратися з цим тобто прибрати порчу.

Слід пам’ятати, що найважливішу частину роботи доведеться зробити самостійно можливо в домашніх умовах, а саме: переглянути своє життя і світогляд в пошуках допущених помилок, з-за яких негативний вплив стало можливим.

Нічого не відбувається просто так, і якщо Ви постраждали, то в цьому або минулому житті теж змушували страждати інших через себе. Звичайно, вчинки з минулого життя пригадати неможливо, але ось переконання і прагнення переходять з втілення до втілення (якщо їх свідомо не міняти). Винятком можуть бути тільки фатальні випадки, при яких людина отримує порчу в покарання за серйозний злочин і просто не в змозі щось змінити.

Майте на увазі, що найбільш досвідчені маги, які прибирають негативний вплив, не зможуть повністю вирішити вашу проблему. Всі події життя людини – це діалог з Богом, тому ніхто крім вас не зможе взяти в ньому участь. Досвідчений цілитель підкаже потрібний напрямок для роботи і полегшить ситуацію енергетично — з допомогою обряду або ритуалів. Однак, знаходити спільну мову з Божою волею кожному з нас доводиться самому. Якщо Ви далекі від релігії, спробуйте в ній розібратися – християнство, мусульманство, іслам або ведична традиція – всі вірування здатні навчити правдивої духовності (але починати краще з тієї віри, в якій Ви народилися).

Лікуємо безшлюбність

Для жінок ця порча часто стає справжнім прокляттям, оскільки особисті відносини і створення сім’ї для прекрасної половини людства мають особливу важливість. Не всі знають, що зроблений кимось порча на можливість вступу в шлюб можна зняти з себе самостійно в домашніх умовах. Перед обрядом вам доведеться ходити в церкву і магазин – придбати «допоміжні кошти». У церкві купіть сімнадцять свічок, три з яких поставте іконам Ісуса Христа, Богородиці та найбільш близьку вам святого угодника. Чотирнадцять свічок принесіть додому.

Також, вам потрібно буде придбати нову тарілку і хустинку на голову – обов’язково синього кольору. Останній «інгредієнт» ритуалу – це освячене рослинне масло. Освятити його можна в церкві або самостійно (почитати над маслом молитви при запаленій свічці і попросити Божого благословення). Обчисліть найближчим повний місяць і приготуйтеся вісім днів поспіль проводити ритуал в певний час прибираючи зроблену на шкоду енергетику – опівдні або опівночі.

Ритуал

Зі словами «Прошу тебе Господи, допоможи мені очиститися від порчі» поставте на стіл тарілку, запаліть свічку і, капнувши трохи воску, встановіть її на тарілці. Сім разів прочитайте вголос молитву «Отче наш», а все інше час, поки горить свічка, дивіться на полум’я, представляючи яскравий і насичений фіолетовий колір. На другий день повторіть все в точності, але замість фіолетового кольору уявляйте глибокий синій. На третій день візуалізуйте ніжно-блакитний колір, на четвертий – трав’яний зелений, на п’ятий – сонячно-жовтий, на шостий – помаранчевий, на п’ятий – яскраво-червоний.

Після семи повторень у вас залишиться останній – восьмий день і сім свічок. Їх потрібно розставити на тарілочці по колу, по черзі представляючи сім кольорів веселки, починаючи з фіолетового і закінчуючи червоним. Тепер гасимо свічки і кладемо навколо них хустку, зав’язавши кінці на сайт. Знову запалюємо свічки і, дивлячись на полум’я, читаємо молитву «Отче наш», після чого — представляємо золотаве світло.

В восьмий день дочекайтеся поки догорять всі свічки і синю хустку разом з ними, а саму тарілку з силою розбийте об поріг, промовивши одне лише слово «Знято!». Безіменним пальцем правої руки намалюйте собі хрестик в області перенісся, вмочивши палець у освячене масло, подумки скажіть: «Нехай буде так» і ви наговір прибрали. Відтепер не забувайте щоранку хоча б подумки читати молитву «Отче наш» і намагатися будувати стосунки з протилежною статтю за принципом вторинності, пам’ятаючи, що головне в житті — стосунки з Богом. Якщо протягом трьох місяців після ритуалу тривоги з приводу безшлюбності пішли, а у відносинах намітився прогрес, значить — порчі Ви прибрали.

Лікуємо тривожність

Тривожність, ірраціональні страхи та почуття паніки також можуть бути симптомами порчі, наведеної на людину і на його будинок. Магічний вплив може бути як дріб’язковим, так і найсильнішим, тому при виявленні цих симптомів краще зайнятися виправленням ситуації негайно. Основними ліками стане налагодження міцного каналу з Божественною енергією (ходіть до церкви, моліться, читайте духовні книги, розбирайтеся в самій суті релігійних принципів), а також – переперегляд власного життя (учинків, переконань, мотивацій). Що стосується симптомів тривожності – їх можна зняти в домашніх умовах за допомогою наступного обряду. (Однак, не варто думати, що якщо Ви з успіхом прибрали симптоми, то і з самої порчі покінчено – без ґрунтовних світоглядних зрушень дива не станеться.)

Ритуал

Для обряду вам знадобляться сухі трави полину і червоного сандалу. Приготуйте також трохи меду, звичайну свічку, свічку з ароматом сандалового дерева, церковну свічку, тонку чорну і білу свічки. Візьміть звичайну свічку і всю натріть медом, а чорну і білу скрутіть джгутом. Вночі приготуйте будинок до ритуалу – розкладіть полин у кутах, під диванами і ліжками; запаліть свічку з ароматом сандала в спальні і залиште горіти (тільки простежте за безпекою, щоб не наробити пожежі). Собі під ліжко з боку головах покладіть пляшку з проточною водою і лягайте спати.

Вранці запаліть джгут з чорної й білої свічок, а в полум’я покладіть трохи сандаловой трави — подихайте над свічкою, вдихаючи аромат трави та «видихаючи» власні страхи. Через десять хвилин загасити свічку і запаліть ту, яку купили в церкві. Дивлячись на полум’я, повторюйте:

«Господь зі мною, а значить — мені боятися нічого» і намагайтеся відчути радість, думаючи про божий захист.

Потім запаліть свічку, натерту медом, і дайте обом догоріти до кінця. Вранці наступного дня вилийте воду в землю закопайте залишки трави та свічок в безлюдному місці.

Лікуємо наведені хвороби

Існує таке явище, як перенесення порчі – наприклад, коли людині прибрали хвороба, перекинувши її на вас назвавши ваше ім’я. Щоб зняти з себе цей негатив, можна скористатися наступним ритуалом. Однак, подумайте, чому вас спіткало нещастя: можливо у вас є звичка перекладати свої проблеми на оточуючих? Обов’язково сходіть у церкву і візьміть за правило двадцять хвилин щодня присвячувати спілкуванню з Богом.

Ритуал

Для проведення ритуалу вам знадобиться вісімсот грамів четвергової солі і освячене масло, а також – чотирнадцять нових носових хусток з натуральної тканини. Обряд проводимо протягом тижня кожен вечір півгодини «отмокаем» у ванній з четвергової сіллю (досить ста грам солі на ванну), а потім витираємося чистим носовою хусткою. Злегка натираемся освяченим маслом, дозволяємо йому вбратися протягом п’яти хвилин, а потім стираємо його з себе другим чистою хустинкою. Хусточки не викидаємо і не перемо – зберігаємо.

В кінці сьомого дня у вас повинно вийти сім хусточок із залишками солі і сім – з залишками масла. Їх потрібно скласти один через один, посипаючи кожен невеликою кількістю залишилася солі. Візьміть з собою кілька шматочків м’ясної їжі (підійде ковбаса, котлети, сосиски, курка і т. д.) і вийдіть на перехрестя вночі. Покладіть хусточки на перехресті доріг, а м’ясо – зверху, вимовіть слова:

«Хвороба — ні мені, ні іншим істотам».

Йдіть додому не оглядаючись, а вранці приходьте на перехрестя, щоб дізнатися результат: якщо їжу з’їли, а хусточки розкидали – все вийшло (хвороба скинута в порожнечу і більше не стане нікого мучити).

Додаткові поради

  • Якщо у вашому роду схожі негативні ситуації передаються з покоління в покоління (від бабусі до онуки, від батька – до сина і т. п.) – можливо, члени роду отримали порчу, ставши жертвою прокляття за якісь гріхи. Якщо є можливість, спробуйте розібратися, в чому саме полягає злочин вашого предка і по можливості компенсувати завдану шкоду добрими справами. Якщо такої можливості немає, просто моліться за своїх предків, а також за членів потерпілого роду, який наклав на вас прокляття. Пам’ятайте, що від прокляття можна позбутися, лише змінивши неправильні установки у вашому роду – проста енергетична корекція тільки «відсуне» порчу в часі.
  • Оскільки механізм наведення порчі передбачає блокування та внесення патології в роботу чакральной системи людини, то справитися з нею можна шляхом очищення відповідних чакр. Куди подіти цей енергетичний негатив? Хорошою нейтралізуючу здатність мають свічки, особливо – церковні. Якщо багато разів хрестити свічкою область певної чакри, це допоможе відновити її роботу. Додатково можна читати молитву «Отче наш» (зрозуміло, даний засіб припускає, що у вас є відповідна віра).
  • Регулярні ванни з додаванням четвергової солі самі по собі сприяють усуненню порчі. Додайте до них контрастність температури — доливайте в ванну то гарячою, то холодною води. Подумки читайте улюблену молитву і просіть Бога позбавити вас від негативу: «Господи, прошу тебе, допоможи мені очистити душу і тіло». Навіть після того, як Ви прибрали порчі, продовжуйте раз на тиждень приймати ванну з четвергової сіллю – це допоможе зміцнити позитивну енергетику.
  • Багато чули про діагностиці порчі яйцем, проте не всі знають, що регулярно повторюючи процедуру «викочування» можна значно підкоригувати своє енергетичне поле. Робіть це з молитвами і проханням: «Господи, настав мене і допоможи мені вилікуватися».
  • Територія жінок

    Зараз ви знаходитесь тут:

    Можливо, вас зацікавить: