Булавка від привороту

Булавка від привороту

Булавка від привороту — як правильно носити даний талісман? Це питання хвилює тих, хто часто потрапляє під вплив чаклунів і не знає, як себе врятувати від порчі і привороту. Зробити так, щоб шпилька була не тільки прикрасою, але і надійним щитом від чаклунства, дуже просто.

Зміст:

Булавка від привороту як носити амулет правильно?

Важливо не тільки правильно заговорити талісман, але і розташувати його, дотримуючись усіх правил. Запам’ятайте, що розташування талісмана потрібно вибрати відразу, так як після того, як Ви її прикріпіть, змінювати її розташування буде не можна.

В першу чергу, талісман кріпиться завжди вістрям вниз. Перевернутий оберіг не зможе захистити Вас від негативного впливу. Переміщати заговорене прикраса з однієї речі на іншу заборонено. Краще відразу підготуйте кілька талісманів для того, щоб прикріпити їх до різних піджаків, блуз, суконь і т. Д.

Для збільшення сили захисту використовуйте різнокольорові намистинки. Їх колір повинен змінюватися в залежності від того, хто буде носити талісман.

Використання намистин чорного кольору заборонено! Вони притягують негативну енергетику.

Зверніть увагу на те, до яких речей можна прикріплювати оберіг. Правильне вплив буде надано, тільки якщо його пристебнути до натуральної тканини. Якщо прикраса буде приколото до синтетичного матеріалу, то захист активована не буде.

Якщо готується талісман для жінки, то утримайтеся від прикріплення його до штанів. Вони вважаються елементом чоловічого гардероба, тому оберіг ніяк не подіє.

Якщо Ви вирішили використовувати шпильку для захисту будинку від порчі і привороту, то розташуйте її на шторі, тільки так, щоб її не було помітно. Пам’ятайте, що такий оберіг зможе вберегти ваш будинок від негативної енергетики гостя і його проклять. Але проти сили подкладов даний аксесуар безсилий.

Як заговорити талісман перш ніж приколоти до речей?

Уберегти себе від привороту і заздрості можна простим дідівським способом. Булавка, насправді, дуже сильний амулет, тільки більшість людей його використовують неправильно. Просто пришпилена до одягу шпилька особливого ефекту не дасть. Її потрібно підготувати спеціальним чином і заговорити.

Атрибут повинен бути куплений тільки після обіду в п’ятницю. Принесіть його додому, запаліть свічку і скажіть:

Замкни на собі будь-яке зло, нехай все, що для мене уготовано, на тебе перейде.

Тепер закріпити прикраса треба так, щоб ніхто його не бачив.

Коли Ви на наступний день ввечері повернетеся додому, розстебніть аксесуар і придивіться, що трапилося з голкою? Якщо вона в порядку, значить ви не піддалися магічного впливу.

Залиште прикраса розстебнута до ранку, а на наступну добу знову застебніть. Перевіряйте свій амулет кожен день. Якщо голка раптом погнеться, поржавіє або почорніє, це говорить про те, що на Вас намагалися надати магічне вплив.

Цей амулет більше не принесе користі. Його потрібно закопати там, де його ніхто не знайде в розкритому стані і заговорити собі новий талісман.

Ритуал на зростаючу місяць

Проводиться такий обряд тільки на зростаючу місяць у вівторок. Таким способом можна заговорити прикраса і для особистого користування, і для захисту будинку. Проводиться обряд або пізно ввечері, або рано вранці, поки ще не розвиднілося.

Для заговори використовуйте аксесуар, який раніше ніким не використовувався. Поставте навпроти себе воскову свічку, розкрийте шпильку і піднесіть її до вогню. Нехай вона гарненько загостриться, після чого збризніть її святою водою і прошепоти слова:

Так буду я, Раба Божа (ім’я) збережена. Так вбереже мене Господь від нечистого, від слова поганого, від порчі і від привороту. Амінь.

Текст шепочеться три рази. Після кожного проголошення заговори капає воском на талісман. Коли обряд буде закінчений, дайте йому охолонути і прикріпіть до обраного місця.

Пам’ятайте про те, що, навіть якщо на Вас не відбувалися магічні атаки, сила захисту все одно з часом слабшає. Для того, щоб її відновити, раз в три місяці беріть заговорений талісман і залишайте його на добу в освяченій водиці.

На ранок прикраса можна дістати і приколоти знову до речі, а використану рідина — вилити. В результаті, вода прикмет на себе всю негативну енергію і відновить захисну функцію амулета.

Заговір шпильки на вогонь і воду

Щоб не довелося знімати порчу та вроки, потрібно зробити все для того, щоб убезпечити себе і своїх близьких. Для проведення даного обряду Вам знадобляться тільки:

Найкраще, якщо воду для обряду Ви попередньо наберете в храмі або в церкви. Зробити це потрібно до сходу сонця.

Коли Ви прийдете додому, перелийте рідина в невеликий посуд і помістіть туди шпильку. Пролежати прикраса має в ємності три доби. Кожного ранку і вечора підходите до ємності, нахиляйтеся над нею і читайте слова:

Захисти мене шпилька від злого ока, бісівських отродий та іншої зарази.

Після вказаного часу вийміть оберіг з води, гарненько його витріть, а рідина — вилийте.

Тепер покладіть прикраса перед собою, візьміть в руки свічку і залийте шпилькових вушко (розташоване на іншому кінці вироби) воском, прішептивая:

БуЛавочка гостра, проткни зле голкою, відійшли від мене геть. Вогнем слово заклинаю, залізом слово закріп.

Повторити текст слід п’ять разів, після чого оберіг буде готовий і його можна вільно використовувати.

Стародавні наклепи на оберіг

Наші предки для створення захисту від привороту використовували не тільки саму шпильку, а й захисні рослини. Вони повинні були збільшити захист людини і не дати чаклунів впливати на нього.

Нерідко застосовувався в заговірх цибулю. Ця рослина здавна відоме своїми захисними властивостями. Зазвичай для очищення будинку від привороту або його захисту господиня брала велику цибулину, протикали її шпилькою і говорила п’ять разів слова:

Лук, мій захисник, захисти від зла, захисти від бісів, захисти від ворогів. Унести від мене всі біди і прикрощі.

Після ритуалу цибулину викидали, талісман прикріплювався на фіранку.

Для особистого захисту найчастіше використовувалася горобина. Для ритуалу жінки брали три сухі ягоди, розкладали їх на столі, брали їх по черзі в долоню і окремо на кожну повторювали слова:

Горобина червона, захист мені принесла. Від біди і хвороби мене оберегло.

Після того, як ягоди були зачаровані, вони нанизувалися на шпильку, яку чіпляли на речі.

Якщо Ви застосовуєте шпильку в якості амулета, важливо правильно і заговорити її, і пристебнути так, щоб талісман дійсно оберігав Вас. Дотримуйтесь простих порад при створенні талісмана і зможете створити надійний захист.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: