Як захистити дитину від привороту?

Як захистити дитину від привороту?

Як захистити дитину від привороту? Практично кожна маленька дитина піддається впливу чорних магів, так як вони — легка здобич. Але кожна мама може вберегти своє чадо і зробити так, щоб жодна темна сила не була йому страшна.

Зміст:

Як захистити дитину від привороту і порчі?

Кожна мама хоче кращого для своїх дітей. Для того, щоб уберегти дитину від будь-якого негативного впливу потрібно дотримуватися простих правил, які допоможуть убезпечити вашого малюка.

Найбільше схильні до привороту новонароджені. Тому перші півроку життя захистите малюка від знайомства з чужими людьми. Наврочити може навіть близький друг, просто позаздривши, чи не спеціально. Щоб цього не сталося, підпускайте до малюка тільки найближчих родичів.

Важливе правило — не давайте нікому фотографії своєї дитини або речі. Навіть якщо хтось буде дуже сильно просити.

Якщо Вам даруватимуть одяг для малюка або іграшки, то, перед тим, як віддавати їх дитині, підіть в храм і освятите їх. Можливо, ці речі були попередньо заговорені.

Підійдіть до облаштування кімнати дитини дуже серйозно. В першу чергу позбудьтеся від старих носіїв інформації — шпалер, лінолеуму, меблів, картин. Вони зберігають на собі багато енергетичного матеріалу, який не завжди буває позитивним. Він буде притягувати до себе негативну енергетику.

Якщо малюкові вирішили зробити дорогий подарунок — подарувати якусь антикварну річ, постарайтеся або ввічливо відмовитися від неї, або просто будь-кому передарувати. Не давайте дитині контактувати з подібними речами.

Для того, щоб уберегти дитину обов’язково повісьте над колискою немовляти тонку тканину. Це буде покрив, який вбереже його. Адже насправді це не просто елемент декору. Наші предки вірили, що ця тканина захищає малюка від злих духів.

Заговір на оберіг

Обов’язково робіть обереги, які будуть зберігати вашої дитини. Дорослій людині можна вберегтися від порчі самостійно, дитині ж потрібна Ваша допомога.

Для того, щоб створити захист, яка буде надійно оберігати вашого малюка від будь-якої нечисті, покладіть йому під матрац кілька ягід і листя горобини. А гілочку цієї рослини повісьте над узголів’ям ліжечка. Перед тим, як підвісити горобину, скажіть:

Рябіночка, рябіночка, дай моєму синочкові (донечці) здоров’ячко. Захисти від нечистого, від ока чорного, від слова худого, від усього лихого. Амінь.

Повторіть цю заговір тричі і тільки потім розмістіть обереги на їх місцях.

Як захистити новонародженого від привороту самостійно?

Особливу увагу потрібно приділити захисту новонародженої дитини. Він більше всіх потребує материнському покриві. Для того, щоб створити сильний захист від порчі і заздрості, Вам потрібно провести кілька обрядів, що допоможуть надовго убезпечити новонародженого від нечистої сили.

Змова матері

Якщо мама хоче захистити свою дитину від усіх бід, то щоранку їй потрібно вставати зі світанком, підходити до вікна, запалювати одну свічку і читати текст:

Встану благословясь, піду перехрестившись, з дверей в двері, з воріт у ворота, в чисто полін. У чистому полі дуб стоїть, на дубі скриню важить. Скриня той залізний ворон вартує. Підійду до ворону ближче, поклонюся нижче. Ворон Воронович, як вірно ти скриню сторожив, від злодіїв і недругів зберігав, недобрим людям торкатися не дозволяв, так тобі замолити і скорюся: мені допоможи, чадо моє (ім’я) від бід і лихих людей захисти, вроки, порчі віджени, під крило своє візьми. Та не торкнеться його ніяке зло, ні явне, ні таємне, ні від лихих людей, ні від заздрісних друзів. Слово моє міцно і ліплення. Амінь.

Після прочитання цих слів мама повинна дочекатися, поки малюк прокинеться і умити його святою водою. При цьому краще вимовляти слова «Отче наш».

Обряд купання новонародженого

Не тільки мама може створити сильний захисний бар’єр, який не дасть ніякому злу нашкодити малюкові. Даний обряду виконувався більш старшими жінками — бабусями. Залежно від того, якої статі дитина, та бабуся (по материнській або по батьківській лінії) і готує воду для купання.

У тазик для купання обов’язково потрібно додати трохи святої води. Після чого обидві бабусі занурюють малюка в воду і, купаючи його, прішептивают:

Здоров’я в рученьки, щоб так роботи були охочі, здоров’я в ніжки, щоб знали багато доріжки.

Ця заговір дуже древній, їм користувалися наші предки. Вони вважали, що саме покрив найстарших жінок в сім’ї допоможе зберегти дитині здоров’я і врятує його від нечистого.

Заговір на свічки

Для того, щоб новонародженому нічого не загрожувало в будинку, і чорні маги не могли його дістати в рідних стінах, обов’язково роблять обряд очищення житла від порчі і злих сил.

Після чого проводять ще кілька ритуалів для захисту будинку. Коли ця частина роботи буде виконана, то береться невелика свічка, ставиться в кімнатці, де буде жити малюк, і мама з батьком читають разом такі слова:

Господи, зберігачу наш. Убережи раба твого (ім’я дитини) від всякого зла і ненависті, від думок чорних, від болю дикої, від люті і зради. Убережи дитятко від доріг проклятих, від заговорів темних, від привороту, порчі і напасті всякої. Амінь.

Після цього свічку залишали догоряти в кімнаті. А батьки на всю ніч залишали двері в кімнаті закритою. Вважалося, що після цієї молитви Господь накриє кімнату малюка захисним полотном і жоден чорний маг не зможе навести на нього приворот або порчі.

Як уберегти дитину від привороту і заздрості за допомогою їжі?

Для того щоб захистити дитину від привороту і порчі, наші предки застосовували їжу. У кожному будинку раніше завжди була зачарована сіль. Її розсипали під порогом і підвіконням для того, щоб не пустити нечисту силу в будинок, сіллю знімали приворот і порчу, а також використовували для захисту всіх членів сім’ї.

Всі страви в будинку готувалися виключно з цим продуктом. Чи не заговорений сіль не вживали в їжу. Перш ніж додавати інгредієнт в страви, господиня брала новий мішок солі, бризкала в нього святою водою і говорила:

Сіль освячую, добро зазивають. Амінь.

Після цього продукт вживається в їжу. Але якщо у Вас в будинку маленька дитина, то, перш ніж посолити його тарілку з їжею, обов’язково, взявши в руки дрібку солі, скажіть:

Світло — батюшка, Божого Матушка, мені допоможіть, дитинку мого (ім’я) від порчі і привороту Убережіть. Амінь.

Обряд на червоний хустинку

Вам знадобиться великий червону хустку. Обов’язкова умова, щоб він був новим. Червоний — колір захисту, якого панічно бояться нечисті.

Для проведення обряду Вам потрібно близький родич. Найкраще, щоб це був чоловік. Поставте перед собою дитину, оберніть його в червону тканину. Нехай Ваш чоловік стане за малюком і потримає краю тканини так, щоб вони не спадали.

Після цього візьміть одну велику свічку і підпаліть її (свічка постійно весь ритуал слід тримати у лівій руці). Станьте на відстані витягнутої руки від дитини, прямо навпроти нього. Доторкніться пальцями правої руки до його чола і прошепоти:

Молю тебе, Мати Божа, подай мені відповідь, Рабу Божу (ім’я своє). Прийди і захисти чадо моє, Раба Божого (ім’я дитини). Закрий його своїм покровом. Затули його від магії чорної, від людей неправедних, від думок похмурих, від слів заздрісників, від зрадників, від привороту і порчі, від хвороб різних, від людей небезпечних. Даруй йому здоров’я, вселив любов в його серці і благодать в його душу. Амінь.

Після цього свічка гаситься, дитинку умивають святою водичкою і загортають в червону хустку. Тепер цього його захист. Крім того, що малюка тепер захищатиме Божа Матір, ця хустка дійсно буде виконувати роль щита.

Якщо до Вас в гості прийдуть люди, які можуть позаздрити або ненароком наврочити, то завжди надягайте на малюка ця хустка. Нехай хоча б буде накинуть на плечі. Червона тканина буде відображати всі негативні потоки, спрямовані на дитину.

Домашній оберіг, який врятує малюка від порчі

Для проведення даного ритуалу озбройтеся такими атрибутами:

Даний ритуал сягає корінням в далеке минуле, коли ще на Русі жінки самостійно уберігали своїх чоловіків, дітей і будинок від будь-якого зла. Спочатку взята матерія повинна бути виткана самою жінкою, берегинею вогнища, але на сьогоднішній день знайти ткацький верстат не так-то просто, тому можна взяти вже готову матерію.

Поставте на столі ікону святого захисника дитини, підпаліть поруч з нею свічку і покладіть перед собою інші приготовані атрибути.

Ваше завдання обробити червоною ниткою всі краї тканини так, щоб вийшов хустинку. Можете просто підвернути їх і прошити вручну або завдати якої-небудь візерунок. Він тільки додасть захисних якостей приготовленого оберегу. Прошиваючи краю тканини, примовляє:

Я не краю зашиваю, я рот і очі ворогів (ім’я дитини) зашиваю. Щоб ніхто ні слова злого не вимовив, ні оком чорним не подивився. Щоб гни хвороба не наслав, ні смерть не послав. А коли вирішиться нечисть до моєї дитини (ім’я) підступити, нехай зло все їм повернеться. Так тому і бути. Слово моє ліплення. Амінь.

Вимовляються слова до тих пір, поки всі краї хусточки НЕ будуть оброблені. Після цього на хустинці можна вишити ініціали дитинку і віддати хустку йому. Нехай малюк завжди носить його з собою. Це буде надійний захист від магічних атак.

Додаткові способи захисту дитини від привороту

Якщо Ваш малюк вже підріс, то можете йому пояснити, що він сам може іноді уберегти себе від чаклунства і негативного впливу. Нехай пам’ятає, що ні за яких обставин йому не можна:

Захистити дитину від привороту досить просто. Будь-яка мама вже спочатку найсильніший захисник свого малюка. Але для того, щоб проведені Вами ритуали подіяли і дійсно принесли результат, Вам потрібно дуже сильно вірити у власні сили.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: