Зняти приворот яйцем і водою самостійно

Зняти приворот яйцем і водою самостійно

Замислюватися про те, як зняти приворот яйцем і водою, звичайні люди починають вже тоді, коли кількість дрібних неприємностей, нездужань, невдач стає достатнім, щоб повірити в негативний вплив ззовні. Саме тоді починається пошук фахівця, здатного створити диво-ритуал, тим самим зупинити смугу невезіння. Насправді обряди з яйцем, що рятують від впливу лихого ока, елементарні й цілком здійсненні в домашніх умовах.

Зміст:

Як перевірити приворот за допомогою яйця?

Практично кожна людина стикався в житті з моментами повного невезіння: справи зайшли в глухий кут, гроші йдуть, як пісок крізь пальці, голова працює на мінімум своїх можливостей, фізіологічний стан в занепаді без явних ознак хвороби. І якщо логічного пояснення всієї цієї каруселі неприємностей немає, варто перевірити стан енергетичної оболонки, так званої аури. Безперечно, найнадійніший спосіб діагностувати пошкодження енергетики, не що інше, як перевірити приворот яйцем.

У сільській місцевості зняти приворот яйцем і водою можуть багато жінок зрілого віку, так як технологія таких обрядів передавалася від матері до дочки, також як лікування травами і зцілюють заговори. Тим більше, що головний інструмент ритуалу — свіже куряче яйце, в селі завжди під рукою аналогічно джерельній воді. Міським жителям виконувати такі обряди дещо складніше, але тим не менш, можливо навіть без допомоги фахівців.

Для діагностики стану енергетичної оболонки потрібно звичайне яйце, звичайно, в ідеалі воно повинно бути домашнім, але навіть куплене в магазині, знесеного куркою з інкубатора, відмінно підійде для обряду. Важливим нюансом є якість води — хлорована, водопровідна вода не підходить для такого тонкого ритуалу, слід запастися джерельною або криничної, живою водою. Бажано не довіряти виконання ритуалу стороннім людям: невідомо, як чужа енергетика відіб’ється на діагностиці, тим більше що існують перевірені технології, як визначити приворот по яйцю самостійно.

Перед тим, як лягати спати, в головах акуратно ставиться прозорий посудина з водою. Деякі знахарі рекомендують використовувати гранований стакан, так як кількість граней магічним чином підсилює енергетику води. Дуже акуратно, щоб не пошкодити жовток, яйце виливається в воду. Посудина повинен знаходитися в головах до самого пробудження. За змінам, які відбулися за ніч з вмістом, проводиться аналіз стану енергетичної оболонки людини.

Порча або приворот — яйце показує пошкодження аури

Що ж можна побачити в воді, крім яйця, після процедури діагностики? Найдивовижніше, що зміни в посудині настільки явні, що ні у кого не виникає сумнівів у дієвості ритуалу. Абсолютно незмінне стан води, жовтка і білка говорить про чистою, не пошкодженою ні привороту, ні порчім аурі. Але, на жаль, таке буває вкрай рідко.

Набагато частіше в воді з’являються своєрідні відростки від яйця, стрічки з білка, повітряні бульбашки на поверхні. Невеликі зміни білка говорять про приворот — поверхневому енергетичному впливі. Найбільш чутливими до привороту виявляються немовлята і діти, дорослий чоловік починає відчувати дію привороту вже тоді, коли з-за пробоїн в енергетичній оболонці порушується нормальний хід життя.

Зміна кольору води, стану жовтка, неприродні вкраплення на яйці — це сигнал про серйозне втручання магії, а саме про порчі. Чим більше дивних перетворень у вмісті судини, тим глибше і сильніше вплив. Коли видозмінюється білок — негатив впливає на зовнішній аспект життя, жовток показує внутрішні ураження, що погіршують стан здоров’я, фізіологію людини, вода — блокування перспективи, магічний вплив на долю.

Що позначають зміни яйця?

Для того, щоб якісно проаналізувати стан білка, жовтка і води після викочування, доведеться напружити уяву. Найчастіше посудину містить зображення тієї людини, який підкинув негативу в ідеальну картину життя або якісь натяки, що вказують на нього. Іноді малюнки з білка або жовтка показують якого роду ушкодження викликав приворот.

Якщо якісно викочувати приворот яйцем і водою, стан білка, жовтка і рідини з кожною процедурою наближається до ідеального. Чистку можна вважати завершеною тоді, коли на дні посудини буде акуратно спочивати ідеальне куряче яйце. Проте, процедуру діагностики варто проводити хоча б раз на рік, навіть якщо особливих підозр на приворот немає.

Зняття привороту яйцем самостійно

Існує кілька методів, які допомагають зняти приворот яйцем і водою в домашніх умовах, без залучення сторонніх. Чимось ці методи схожі зі зняттям порчі за допомогою яйця. Зробити це може кожен, особливих навичок або знань не потрібно. Бажано тільки щиро вірити в силу народних обрядів і виконувати їх шанобливо, щоб виконувати всі обов’язкові умови.

Ідеальним способом чистки від негативу можна вважати повторення обряду, який використовується для діагностики. Ставити посудину з яйцем і водою в головах слід щоночі до тих пір, поки стан води і яйця залишиться абсолютно чистим, не зміненим. При сильних наврочити може знадобитися близько десяти процедур. Важливо: вміст посудини слід дуже акуратно виливати в унітаз і зливати водою до повного зникнення, ні в якому разі не можна доторкатися до нього.

Можна зняти приворот яйцем і водою по фотографії, зображення повинно бути одиночне, обов’язково в повний зріст. Ритуал виконується в поодинці, в приміщенні з вікном, при запалених свічках. Перед проведенням обряду необхідно вмитися, помолитися, попросити допомоги у Вищих сил, потім, за допомогою свіжого яйця з зображення збирається негатив — неважливо зверху вниз, справа наліво або навпаки, головне, робити це ретельно, представляючи в розумі живого людини або самого себе. Викочувати по фотографії слід від трьох до дванадцяти разів за одну процедуру використовуючи близько трьох яєць. Після закінчення яйця вибивають в посудину з водою, аналізують результат, потім утилізують. Повністю зняти приворот по фотографії можливо за десять процедур.

Безпосередній контакт яйця з тілом, природно, дає найшвидший і надійний результат, іноді достатньо однієї процедури для того, щоб повністю позбутися від привороту. Виконати подібну чистку складно, так як катати яйце по власній спині дуже незручно. Проте, при великому бажанні все здійснимо.

Починають обряд з тім’ячка і котять яєчко вздовж усього тулуба до стоп, бажано підтримувати постійний контакт яйця з тілом. У цей момент можна уявити в розумі, як яєчко вбирає в себе весь бруд — візуалізація надає ритуалу додаткову міць. Обов’язково потрібно супроводжувати обряд невпинним читанням молитвослова. Великий допоміжний ефект надає 90 псалом, молитви «Отче наш», «Акафіст до Архангела Михаїла». В кінці ритуалу з інструментом надходять так само, як у всіх інших обрядах: акуратно розбивають в воду, досліджують і викидають в унітаз.

Якщо прокатати яєчко по самому собі не виходить, а покликати на допомогу стовідсотково надійного доброзичливу людину не виходить, можна використовувати альтернативну методику. Свіже яйце розбивають вкрай ніжно, щоб не пошкодити жовток, в банку з водою. Зручно всідаються, притискають підборіддя до грудей, банку ставлять на тім’я і тримають в такій позі не менше трьох мінут. Сідеть треба спокійно, щоб рідина не коливалася, можна притримувати банку руками. Весь цей час рекомендується читати будь-які відомі молитви. По закінченню часу необхідно перевірити вміст банки і якщо спостерігаються зміни яйця, вилити все в унітаз, побажати добра і здоров’я того хто мав безпосереднє відношення до енергетичного або магічного удару, злити водою, а банку викинути.

Дуже часто, виявляючи на собі негативний вплив, людина відчуває бажання покарати винного, як мінімум відправити його ж зло назад. Подібні думки слід гнати зі своєї свідомості. Помста — один з непробачних гріхів, не варто обтяжувати власну душу такими думками і бажаннями. Завжди бажайте всього найкращого тим, хто вільно чи мимоволі наврочив вас! Причому, щиро, від серця.

На жаль, приворот — це пошкодження від якого практично неможливо захиститися назавжди. Зло, підступність, заздрість мають дуже сильну, руйнівну енергію. Навіщо страждати, жити наполовину, втрачати дорогоцінний час на нездужання і поганий настрій, якщо можна вникнути в мудрі, старовинні, народні обряди і більше ніколи не шукати відповіді на запитання: як перевірити на яйці чи порчі або приворот.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: