Молитва від привороту дитини

Молитва від привороту дитини

Молитва від привороту дитини — сильна зброя будь-якої матері проти чаклунських чар. Маленька дитина дуже схильний до будь-якого впливу ззовні, тому навести на маленького янголятка приворот або порчі дуже просто. За допомогою православних молитов Ви зможете прибрати будь-яке порчі з вашого малюка і вберегти його від подальших негативних впливів чаклунів.

Зміст:

Молитва на воду від привороту немовляті

Наші предки вірили в цілющі властивості освяченої водиці. Вона до цих пір допомагає в очищенні будинку і будь-якої людини від негативної програми.

Використовувати освячену і заговорений воду потрібно для створення енергетичного щита, особливо якщо над вашим малюком зависла загроза. Цей текст може говорити виключно мама дитинку.

Перед тим, як спокутувати малюка, вона повинна додати в ванночку освяченої водиці і тихо прошепотіти:

В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Кажу я заговір сильний, звертаюся до Бога, прошу його захистити раба Божого (ім’я). Чи не підпусти, Боже, до немовляти (ім’я) нечистого, віджени від нього недругів, вбережи від хвороб, забери в нього страхи та образи. Нехай він буде здоровим і міцним. Слава Отцю і Сину і Святому Духу. Амінь.

Освячена вода використовується матусями не тільки в процесі купання новонародженого, нею потрібно вранці вмивати немовляти. Робити це потрібно щодня. Зібрати водичку для такого ритуалу потрібно рано вранці в храмі.

Розрахуйте так, щоб принесеної рідини дитині вистачило на три доби. Бажано зібрати водицю якомога раніше, якщо можливо, то на світанку. Відразу принесіть посудину з водицею в приміщення, поставте його на вікні і проговорите текст:

В ім’я Отця і Сина, і Святого Духа, амінь. Вода небесна, вода чиста! Збережи і вбережи мого немовляти (назвати ім’я дитини) від лихого ока всякого, від чоловічого і від жіночого, від дитячого, від дорослого, від чорного циганського, від ненависного, від заздрісного, від наговорная, від години будь-якого поганого. Амінь, амінь, амінь!

Потужна молитва від привороту для новонародженого

Грудні діти — легка здобич для темних сил. Тому проводити обряд для їх захисту слід кожен день. Так Ви будете спокійні, що ваш малюк знаходиться під божественним покровом, і жодна темна сила йому не загрожує.

Проводити цей ритуал бажано рано вранці, до того, як всі домочадці прокинуться. В першу чергу станьте перед вікном, перехрестилася і запаліть церковну свічку. Після чого Вам потрібно прочитати першу молитву. Якщо у Вас хлопчик, то промовте текст «Отче наш»:

Отче наш, що єси на небесах! Хай святиться ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам днесь; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Бо твоє є Царство і Сила і Слава на віки. Амінь.

Якщо ж у Вас донечка, то проговорите цей текст:

Богородиця Діво, радуйся, Благодатна Маріє, Господь з Тобою; благословенна Ти між жонами, і благословенний Плід утроби твоєї, яко Спаса народила еси душ наших.

Вимовляються заповітні слова всього 3 рази. Після цього тричі перехрестилася і починайте читання основний молитви.

Бажано, вивчіть її напам’ять, а поки Ви будете її читати, уявляйте, як вашої дитини накриває покрив Божої Матері, як вона оберігає його, не підпускає до нього злих людей. Думайте про те, що ваш малюк буде щасливий, і ніколи зло не прийде за ним. Коли Ви налаштовані на необхідний лад, прошепоти:

В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Йшов Господь степами, шляхами, темними лісами. Зустрів Божу Матір. Божа Матір, куди ти йдеш? Іду до породіллі (ім’я), хрещеною, молитовної Божої рабі, немовляти її заговорювати від дванадцяти переляків, від дванадцяти недуг, від дванадцяти привороту, від дванадцяти гриж, від дванадцяти невдач, від дванадцяти хвороб, від дванадцяти заздрісників, від дванадцяти наклепників, від дванадцяти падінь, від дванадцяти закруток, від дванадцяти вихорів, від дванадцяти злих чаклунів. Заговорює немовляти раби Божої (ім’я матері) Божа Матір, заговорює її (його) тіло, її (його) черево, її (його) завзяте серце, її (його) гарячу печінку, її (його) ноги сильні, її (його) руки міцні, її (його) хребет стійкий. Дванадцять привороту: чоловічий і жіночий, вітряної, пташиний, собачий, котячий, наслав, напитися, водяний, курячий, жаб’ячий, заздрісні. Отпадом від немовляти раби Божої (ім’я матері). Замикаю немовляти (ім’я дитини) на дванадцять замків, на дванадцять ключів. Ключ у Пречистої Матері Марії, замок в синьому морі. Щастя і здоров’я, удача і фортеця з немовлям раби Божої (ім’я матері). В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Проговорюється текст тричі, потім слід знову перехреститися і низько вклонитися на схід. Якщо Ви зрозумієте, що Вам хочеться попросити ще щось, поговорити з Господом і самостійно попросити його за здоров’я свого чада, то зробіть це. Чим більше щирої ви будете, тим сильніше стане захист вашої дитини.

Сильна православна молитва від привороту дитини

Для того, щоб захистити свого малюка від стороннього негативно впливу, мама повинна з самого його народження щодня читати молитву від привороту. У ній потрібно з усім теплом і душів звертатися до вищих сил. Молити їх, щоб вони дарували покрив немовляті.

Чим щирою Ви будете звертатися до Господа, тим сильніше Ви захистите свого малюка. Перед проведенням обряду добре приберіть в квартирі. Вона повинна бути чистою. Провітріть приміщення і запаліть в кімнаті дитини маленьку освячену свічку.

Проводиться ритуал перед сном. Перш ніж вкласти дитину спати, станьте перед запаленою свічкою (можна стати з нею навпроти вікна або перед ликами святих) і розмірено, не поспішаючи прошепоти:

Милосердний Господи, Ісусе Христе, Тобі вручаю дітей наших, яких Ти дав нам, виконавши наші моління. Прошу Тебе, Господи, спаси їх шляхами, які Ти Сам знаєш. Збережи їх від пороків, зла, гордості, і нехай не торкнеться душі їх ніщо противне Тобі. Але віру, любов і надію на порятунок даруй їм і нехай вони стануть у Тебе обраними сосудамі Духа Святого і нехай буде святий, і ти перед Богом їх життєвий шлях. Благослови їх, Господі, та прагнуть вони кожну хвилину свого життя виконати волю Твою святу, щоб Ти, Господи, міг завжди бути з ними Духом Своїм Святим. Господи, навчи їх молитися Тобі, щоб молитва була їм опорою і відрадою в горі і втіхою життя їх, і так молитвою їх рятувалися і ми, їхні батьки. Ангели Твої хай охороняючи їх завжди. Щоб були діти наші чуйні до горя ближніх своїх і так виконають вони Твою заповідь любові. І якщо согрішать вони, то сподоби їх, Господи, принести покаяння Тебе, і мене по своїй невимовній милості прости їх. Коли ж закінчиться життя їх земна, то візьми їх в Свої небесні Оселі, куди нехай ведуть вони з собою інших рабів Твоїх обраних. Молитвою Пречистої Твоєї Матері Богородиці і повсякчас діви Марії і святих Твоїх (перераховуються всі святі сім’ї), Господи, помилуй і вбережи нас, яко препрославленесі з безначальним твоїм Отцем і Пресвятим Благим життєдайних Твоїх Духомнине, і повсякчас, і на віки віків. Амінь. Молитвою Пречистої Твоєї Матері Богородиці і повсякчас діви Марії і святих Твоїх (перераховуються всі святі сім’ї), Господи, помилуй і вбережи нас, яко препрославленесі з безначальним твоїм Отцем і Пресвятим Благим життєдайних Твоїх Духомнине, і повсякчас, і на віки віків. Амінь. Молитвою Пречистої Твоєї Матері Богородиці і повсякчас діви Марії і святих Твоїх (перераховуються всі святі сім’ї), Господи, помилуй і вбережи нас, яко препрославленесі з безначальним твоїм Отцем і Пресвятим Благим життєдайних Твоїх Духомнине, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Даний ритуал дуже потужний. Він вбереже вашого малюка, і ніякої чаклун не зможе вплинути на його долю.

Молитва матері від привороту дитини

Це дуже сильний обряд, який проводиться тільки мамою. Вимовляти текст молитви бажано в храмі. Це посилить її міць.

Блаженна Стариця, Матрона Московська. Нехай в сумнів я душу терзають, але від привороту дитини рятую. Відпусти мені гріхи і сум’яття, накликав до православ’я завзяття. Ти завжди допомагаєш в недугах, ти нас лікуєш в відчайдушних муках. Допоможи і зараз зцілитися, як єлеєм водицею напитися. Пристріт з дитини нехай випарується, а в душі благодать оселиться. Хай буде воля твоя. Амінь.

Православні молитви здатні уберегти і врятувати ваше чадо від негативу, злості і заздрості. Тому, з перших днів життя вашого малюка, звертайтеся до Бога і захисникам з проханням накрити дитини чарівним покривом і вберегти його від негативного впливу. Пам’ятайте, чим сильніше буде ваша віра і бажання, то меншу втрату зможуть нанести ваші супротивники.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: