Молитва від привороту і порчі

Молитва від привороту і порчі

Молитва від привороту і порчі допоможе кожному стражденному і хто просить позбутися негативного чаклунського впливу. Якщо на Вас або ваших близьких була здійснена магічна атака, то її обов’язково потрібно діагностувати і усунути.

Зміст:

Молитва від привороту і порчі

Щоб позбутися від негативного впливу, що чиниться чаклуном, потрібно підтвердити наявність порчі або привороту, Для цього проведіть простий обряд діагностики, який точно скаже, виявляється чи на Вас негативний вплив чи ні. Також Ви можете дізнатися ім’я того, хто бажає вам зла. Але відбувається це не для того, щоб мстити цієї людини, а для того, щоб попросити Господа пробачити цього грішного людини і постаратися захистити себе від спілкування з ним для уникнення подальших атак.

Якщо Ви переконалися в тому, що на Вас лежить порчі або приворот, зверніться за допомогою до Бога. Для здійснення такого обряду Вам потрібно дочекатися настання раннього ранку (до того, як зійде сонце) і вийти на подвір’я стискаючи в руках запалену церковну воскову свічку. Візьміть трохи землі в руку і скажіть:

Беріть, пташки летять, жменьку земельки. Візьміть звірі і ви по жменьці. Прориті яма та хід на пряму до неї. Допоможи ступати прямо рабу Божому (ім’я) Так, щоб ями все обійти. Чотири сторони, чотири сили, Убережіть! Від найглибшої ями врятуйте і захистіть. В ямі темно, в житті світло. Далі від ями, ближче до сонця. Цур мене. Слово моє міцно. Сила моя велика. Темрява відійди, Господи мені допоможи. Амінь!

Коли текст буде прочитаний, киньте перед собою ту землю, яку Ви тримали весь цей час в руці, і перехрестилася тричі свічкою. Така молитва дуже потужна і здатна зняти навіть найсильнішу порчі. Для того, щоб ритуал подіяв швидше, можете комбінувати щоденне прочитання цієї молитви з ритуалами зняття порчі сіллю.

Молитва проти заздрості і злих язиків

У кожної людини є вороги, заздрісники і особливо часто позаздрити Вам можуть на роботі. В результаті все це скупчення негативної енергетики негативно діє на людину. Якщо у Вас немає сильної захисту (яку можна зробити самостійно). То скоріше за все Ви будете часто ставати жертвою привороту.

Якщо ваш захисний бар’єр був зруйнований, то при перших ознаках порчі потрібно терміново усунути цей негативний вплив. Проводиться такий ритуал протягом 8 днів. З одного неділі до іншого. Для початку рано вранці в неділю ступайте в храм, купіть там 8 свічок і поставте одну з них за здравіє всіх своїх знайомих (якщо жертва — Ви). Після цього наберіть трохи освяченої води і йдіть додому.

По приходу додому обов’язково вмивайтеся принесеної рідиною і можете трохи її випити. Після цього дістаньте все ікони, які є у вас в будинку і розставте їх в кімнаті постраждалої людини.

Запаліть одну свічку і розмістіть її на столі в цій же кімнаті (якщо є можливість, то в приміщенні повинен знаходитися той хворий, на якого зроблена порча або приворот). Тепер прочитайте рівно 12 разів текст «Отче наш». Кожен раз, коли Ви будете починати вимовляти молитву, обов’язково перехрестилася.

Коли ритуал буде завершено, скажіть:

Здоров’я, щастя, чистота, благополуччя, любов, удача. Амінь!

Після цього залиште свічку догоряти. Коли вона повністю згасне, зберіть залишки воску і закопайте їх в дали від дому. Повторювати цей ритуал потрібно протягом 7 днів.

Після чого, на 8 день (в неділю) Вам потрібно знову піти в храм, поставити свічку за здравіє жертви, за здравіє його ворогів і купити ще одну маленьку свічку. Її поставте в будинку і дайте догоріти.

Після проведення всього обряду спробуйте ще раз перевірити людину на наявність негативної програми. Взагалі молитва дуже потужна (можна усунути навіть порчі на смерть) і якщо Ви виконаєте обряд правильно (не станете пропускати дні), то вона обов’язково допоможе. Якщо Вам важливо домогтися ефекту швидше, то комбінуйте цей метод зі зняттям порчі на яйце або віск.

Заговір проти порчі для всієї родини

Нерідко чорні маги наводять негативну програму не тільки на конкретну людину, а й на його будинок, сім’ю і найближчих родичів. Якщо Вам необхідно усунути саме такий вплив, яке охоплює не тільки одну людину, то використовуйте цей обряд.

Для його проведення обов’язково потрібно заздалегідь освятити чисту джерельну воду в трьох різних храмах. Тільки тоді вона буде володіти такими цілющими властивостями, які необхідні. Перелийте рідина по приходу додому в маленьку ємність і скажіть над нею:

Господи, помилуй мене, грішного.

Після цього в водичку опускаються три вугілля. Над ними Вам потрібно прошепотіти:

Брала Пресвята Богородиця Марія воду, брала воду та освячувала її хрестом, від уроків вона допомагала. Всі уроки чоловічі, всі жіночі, все для дівчин і для хлопців уроки передумав, все знищено, все передбачені. Не бувати вам, урокам, не жити вам в тілі і душі раби Божої (ім’я), кров їй не псувати, серце її вам не мучити. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. Амінь. Амінь.

Повторити заговір необхідно п’ять разів. Потім водиця залишається на підвіконні на весь день. На наступний ранок вам слід дістати нову ємність з водою і повторити обряд. Всього проводиться ритуал 3 дні поспіль.

Пам’ятайте, якщо Ви перерветеся, то починати все доведеться заново. Перша ознака того, що йде боротьба з порчім — Ви станете себе погано почувати. Може піти обертом, занудило і Ви почнете сильно позіхати. Якщо Вам ставати зовсім погано, то зачерпніть трохи водички з ємності і помийте собі обличчя, примовляючи:

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Якщо ваш стан на протязі проведення обряду залишається незмінним, це свідчить про те, що-небудь потрібно шукати інший спосіб усунення негативного впливу, або діагностика була проведена некоректно і насправді на Вас порчі немає, а недуги спровоковані іншими факторами.

Ще раз порівняйте всі, що відбувається у вашому житті, з ознаками порчі і якщо не зможете самостійно визначити її наявність, зверніться до професіонала.

Лікування порчі молитвою

Порча на хворобу — сильне знаряддя, що застосовується чорними магами. Дана негативна програма може значно підірвати стан жертви і зробити з абсолютно здорової людини — хронічного хворого.

Якщо Ви впевнені, що Вам зробили саме таку порчу і ваш стан останнім часом різко погіршився, то скористайтеся не складним змовою, який допоможе впоратися з прокляттям на хворобу. Наберіть трохи святої водиці в кухлик і скажіть над нею:

Водиця, водиця, Матінка Богородиця, ключі в ній швидкі. Господи, допоможи, Боже, вбережи. Зоря, ти, зірниця, ти красна дівиця, зоря Марімьяна, допоможе від чорного ока. Від недоброго ока допоможе, від білого, від червоного ока і карого, від старого-чаклуна і бабки-чаклунки, від дівки простоволосої, та від нечисті всякої від банного вихору, від лісового та від водяного. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. Амінь. Амінь.

Заговір для зняття привороту

Якщо на Вас накладено приворот, то скористайтеся цим ритуалом. Він дуже ефективно працює, але у нього є один недолік — застосовувати його можна тільки по відношенню до самого себе.

Господь захисник мій. Богородиця ти, Матір Христова, ти встань зі свого святого престолу, ти підсоби мені, ти захисти мене. Я хвороба з себе знімаю, так молитвою недільної її заклинаю, щоб не стояла вона тут, щоб кровиночку мою не пила, щоб кістки мої білі не сушила. Ти піди, хвороба, від раби Божої (ім’я) геть, йди в ліси чорні, так в луки широкі, так в пущі глухі. Від мене піди, та в гадюку стару вселися, та в ній і веселися. Геть від мене забирайся і більше не повертайся. Іди в сторону моря глибокого, океану бездонного, де живе цариця погана. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь. Амінь. Амінь.

Коли обряд буде поведён, слід подбати про те, щоб у Вас була сильна захист від стороннього впливу. Обов’язково проведіть кілька ритуалів, які зможуть уберегти вас і захистити ваш будинок від негативного впливу.

Універсальна зброя проти негативного впливу

Така молитва універсальна. Її слід застосовувати в декількох ситуаціях:

Для початку напишіть текст цієї молитви на листочку і вивчіть її напам’ять. Носіть папірець з текстом завжди з собою. Це буде щось на зразок оберега. Якщо Ви відчуєте, що над вами зависла загроза, то прочитайте швидко цей текст (можна навіть просто вимовляти про себе).

Застосовується він і для очищення людини від негативного впливу, і для захисту його. В обох випадках ритуал проводиться однаковий. Вам слід розташуватися вранці перед вікном і прочитати текст:

Ісус Христос, Божий Син, від Трисвятого Божества Єдиного, Дитя Пресвятої Богородиці, все престоли Святі, всі ангели і архангели, всі серафими і херувими, всім вам вклоняюся. Прости, Боже, гріхи раби Твоєї (ім’я), відпусти ти мені гріхи ведені й невідомі, прости, яко визнаю Тобі, Богу Єдиному, Господеві моєму. Ісус Христос, Пресвята Богородиця, святий архангел Божий Михайло зі усіма небесними світилами. Позбавте Ви мене від лютої смерті. Від марною смерті, від ока чорного, від людини лихої, від хульних слів, від глухих доріг, від сердець недобрих. Тільки вам я, раба Божа (ім’я) вклоняюся, тільки вам каюсь в гріхах своїх. На Вас уповаю, Вам дух свій довіряю. Нехай буде так. Амінь. Амінь. амінь

Врятуватися від порчі можна за допомогою молитов. Вони володіють дивовижною силою, здатною захистити людину від будь-якого стороннього впливу. Якщо Ви або ваші близькі опинилися під ударом і знаходяться у владі злих сил, обов’язково поведіть обряд, який усуне цей негативний вплив. Зробити це потрібно якомога швидше.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: