Як зняти приворот з дитини?

Як зняти приворот з дитини?

Зняти приворот з дитини може тільки його мама. Це єдина людина, яка має таку сильну зв’язок з малюком, тому проводити ритуали їй доведеться самостійно. Якщо Ви виявили, що на вашу дитину приворот, не впадайте у відчай, адже є багато способів усунути це чаклунське вплив.

Зміст:

Як зняти приворот з дитини самостійно?

Якщо Вам не вдалося вберегти малюка від порчі, то проведіть очищающий обряд, який допоможе усунути чаклунське вплив. Якщо порчі будете знімати Ви (а не професійний маг), то за три дні до проведення ритуалу дотримуйтеся суворого посту.

На четвертий день, укладаючи дитину спати, прочитайте молитву «Отче наш», після чого підпаліть церковну свічку і, тримаючи її перед лицем малюка, скажіть:

Лягала спати я (ім’я матері) в темну, вечірню, пізно-пізно. А вставала я в червону, ранню зорю рано-рано. Постилась я і причащалася заради чада мого коханого. Хочу дізнатися, яка біда з ним трапилася. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.

Якщо свічка починає потріскувати, диміти, і вогонь дуже смикається, то візьміть сире яйце і, продовжуючи повторювати текст «Отче наш», почніть водити курячим яйцем по всьому тілу чада. Воно зможе повністю увібрати весь негатив, який присутній на малюка.

Продовжуйте виконувати дію до тих пір, поки полум’я свічки не стане рівним, вона не припинить тріщати і диміти. Після цього розбийте продукт в посудину з холодною водою і вилийте геть. Якщо одного обряду недостатньо для того, щоб усунути негативний вплив, то можете провести його ще два рази.

Як правильно умити дитини святою водою від привороту?

Вода допомагає прибрати всю негативну енергетику з людини. Тому, якщо у малюка приворот або порчі, намагайтеся обмивати його святою водою якомога частіше і використовуйте перевірені ритуали.

Наприклад, покладіть в маленьке сито пісок (бажано чистий, з берега водойми), під нього поставте порожню ємність. Повільно лийте на сито святу воду, примовляючи:

Як пісок чистить воду, так і Раба Божого очистить. Свята водиця, змий з мого синочка (донечки) всю хворість і наклепи.

Тепер перелийте воду в іншу посудину, усунувши потрапив в неї пісок, і помийте нею малюка.

Або можете налити святої води в невелику тарілку і взяти в праву руку разом 3 ложки. Опустіть їх в рідину і дістаньте. Акуратно злийте набрану воду назад. Повторіть це кілька разів зі словами:

Як з ложечок водиця, так з немовляти божого (ім’я) зійдуть всі вроки, испуги, переполохи!

Коли закінчите, обмийте личко малюка цією водою і витріть краєм своєї спідниці.

Останній ритуал використовується для заговори води, якої можна не тільки умивати дитини, але і поїти. До сходу сонця йдіть в храм і наберіть там великий глечик святої води. Прийдіть додому і прочитайте над ним:

Свята водиця, богом дана! Зніми Раба Божого (ім’я) все уроки, прікосаясь, злі наноси. Захисти його і обереги! Амінь.

Коли малюк прокинеться, дайте йому випити трохи заговореної води і помийте його. Використовувати рідина можна протягом 3-х днів. Після цього потрібно буде заговорити ще одну порцію.

Обряд з клубком червоних ниток

Перед початком ритуалу підіть на ринок і купіть там невеликий клубочок червоних ниток (старий використовувати не можна). Візьміть початок нитки і зав’яжіть на цьому місці вузол. Відміряйте зростання своєї дитини цієї ж ниткою і зав’яжіть ще один вузол.

Попросіть малюка встати і розвести в сторони руки. Останній вузлик прикладіть до правої руки, а на рівні лівої зробіть останній вузол. Після чого потрібний шматок нитки можна відокремити від усього клубка. Візьміть мотузку в руки і прошепоти:

Трьома вузлами позначений, трьома святими отмолён — Симоном, Ніколою і Кузьмою-Даміаном.

На наступний ранок йдіть в монастир або церкву, під огорожу підкиньте мотузку (так, щоб вона виявилася на святій території) і скажіть:

Як церква з місця не зрушується, так переполох на Раба Божого (ім’я); не повертається. На віки вічні!

Як зняти порчу з сина або дочки за допомогою свічок?

Використовуючи церковні свічки можна усунути будь-чаклунське вплив. Навіть сильний приворот або порчі, наведені на малюка, можна прибрати, використовуючи цей магічний атрибут. Важлива умова — свічки повинні бути з воску.

Проводиться обряд очищення дитини протягом 12 днів. Тому краще відразу в храмі придбати 12 маленьких свічок. Щовечора сідайте за стіл, ставте перед собою ікону Божої Матері і покровителя малюка, запалюйте 1 свічку і читайте текст:

Гори свічка церковна, гори та очищуй раба Божого (ім’я) Від невдач, хвороб, до порчі і привороту темного. Сил йому нових надай в боротьбі з заздрісникам. Амінь!

Повторювати текст потрібно до тих пір, поки свічка повністю не згасне. Щовечора збирайте огарочкі після проведення обряду. Коли ритуал буде проведено останній, 12 раз, то все їх потрібно буде закопати під деревом в безлюдному місці. Краще всього вибрати для цього ліс.

Ритуали очищення для новонароджених

Немовлята більше всіх інших схильні до негативного впливу. Вони сприйнятливі до всього, адже знаходяться у віці ангелів і можуть тонко відчувати всі потоки негативної енергетики. У цьому віці Діти є особливо легкою здобиччю духів і демонів, а чорному магу не складе труднощів накласти на них прокляття.

Тому, якщо Ви запідозрили вплив темних сил, то прийміть всі заходи по очищенню і захисту малюка. Вгамувати жар і заспокоїти немовля можна дуже просто. Для цього поцілуйте його в лоб, змочіть палець у святій воді, намалюйте у дитини на лобі хрест і скажіть:

Вогонь з чола з очей геть!

Якщо малюк погано спить, то кожен раз перед сном окроплює його манеж святою водою. Найкраще в цей момент читати молитву до святого захиснику дитини, просити його вберегти малюка від негативного впливу.

Усунути негатив можна старим дідівським способом. Для цього зніміть з себе свою нічну сорочку і виверніть її на виворіт. Дайте малюкові надіти її, але не до кінця. Голова не повинна пройти через горловину. Нехай дитина посидить трохи в вивернула сорочці, після чого її потрібно зняти і, найкраще, спалити для того, щоб знищити весь негатив, який вона взяла на себе.

Якщо дитині часто здається, що в кімнаті хтось є, він постійно показує в певне місце і дивиться туди зі страхом, то окропіте це місце і дитини святою водою триразово і скажіть:

Згинь! Відвалися від мого дитя, нечисть погана!

Для зняття порчі (можна з зовсім маленьких дітей), візьміть святу воду і занурте в неї 3 дверні ручки. Після чого перехрестите нею новонародженого.

Порча у дитини: ознаки чаклунського впливу

Мати негативний вплив на малюка дуже просто, цим і користуються чаклуни. Досвідчений чорний маг може навести на дитину такі порчі:

Ознаки будь-якого чаклунського впливу у дітей відрізняються від тих, що можна помітити у дорослої людини. Діти, насправді, відчувають те ж, що і дорослі, перебуваючи під впливом негативної програми, але проявляють це інакше. Пристріт у новонародженого або малюка постарше проявляється такими ознаками:

Як точно визначити у дитини приворот?

Навіть якщо у вашого малюка проблеми зі здоров’ям, це не завжди говорить про наявність порчі. Тому, перш ніж проводити обряди очищення або звертатися до знахаря, проведіть повне медичне обстеження.

Якщо він не показав ніяких відхилень, і лікарі стверджують, що дитина здорова, то проведіть ритуал, за допомогою якого можна визначити, чи є на хворому порчі (приворот) чи ні.

Для проведення ритуалу озбройтеся колечком. Провести ритуал можна самостійно. Для цього Вам присутність дитини не знадобиться. Кільце найкраще взяти своє, золоте. Підвісьте його на щільному мотузці, поставте в кімнаті запалену свічку і налаштуйтеся.

Магічно атрибут, заражений Вашої енергетикою, може дати відповіді на будь-які питання. Для початку, дайте йому зрозуміти, як саме Ви хочете розпізнавати відповіді. Тримаючи кільце на нитці в повітрі скажіть:

Так.

І покачайте атрибут в різні боки (вправо, вліво). Потім, як тільки маятник зупиниться, скажіть:

Ні.

Тепер покачайте кільце вперед — назад. Для того, щоб упевнитися в тому, що Ви отримаєте правильну відповідь, задайте спочатку просте питання. Наприклад: «Мене звуть (своє ім’я)?»

Кільце має качнутися вправо-вліво в знак згоди. Коли атрибут буде готовий, можете приступати до проведення ритуалу. Сядьте перед свічкою, тримайте кільце в підвішеному стані і задавайте питання.

За один раз бажано поставити не більше 3-х питань. Потім атрибут може помилятися. Важливо, щоб відповідь на питання можна було дати «Так», «Ні». В іншому випадку, Ви не отримаєте результату. Зазвичай задають стандартні запитання зі списку:

Можна використовувати і власні питання. Але тільки такі, на які можна було б отримати негативний або позитивний відповідь. За допомогою цього методу можна не тільки визначити, чи є на малюка негативна програма, але і приблизно дізнатися, хто зробив приворот або порчі.

Зняти приворот з дитини можна, не варто боятися чорної магії. Ви в змозі протистояти їй і зробити все для того, щоб убезпечити своїх дітей від негативного чаклунського впливу.

Територія жінок

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: