Які дівчата подобаються хлопцям?

Які дівчата подобаються хлопцям?

Багато представниць слабкої статі часто задаються питанням: «Які дівчата подобаються хлопцям». На що необхідно зробити ставку, які використовувати прийоми і хитрості, як виглядати, що сказати і зробити, щоб привернути увагу цікавить їх об’єкта чоловічої статі? У цій статті ми розберемося по порядку в тому, що хлопцям подобається в дівчатах.

Зміст:

 • Природні
 • Спортивні
 • Доглянуті
 • Веселі
 • Щирі
 • Скромні
 • Розумні
 • Турботливі
 • Вірні
 • Природні

  Зараз існує безліч способів замаскувати недоліки і підкреслити достоїнства.

  Але іноді в гонитві за досконалістю дівчата переходять межу і те, що повинно бути підкреслено, стає химерною і пафосним.

  Татуаж брів і губ, накладні нігті і вії, нарощене волосся. Чи слід говорити про те, що якщо в цьому є необхідність, то все це повинно бути виконано професійно і не викликати асоціацій з ляльками, масками і страшними снами.

  Деякі чоловіки відзначають, що бояться навіть торкатися до таких «красуням» через страх, що в момент близькості у неї може щось ненароком відвалитися. Помірність — це кращий засіб зберігати баланс між природністю і прагненням бути чарівною.

  Спортивні

  Останнім часом мас-медіа яро впроваджує культ худорлявості. Відкрита одяг, спортивний реклама, образи знаменитих красунь дають орієнтир в уявленнях чоловіків (та й багатьох жінок) про красу жіночого тіла. Але тим не менш, часто можна почути питання чи подобаються хлопцям повні дівчата?

  Ніхто не говорить, що потрібно виснажувати себе дієтами і непосильними заняттями спортом, але привести своє тіло в порядок необхідно. Хлопці цінують прагнення дівчини сподобатися і завоювати його. Навіть якщо ви від природи володієте пишними формами, ви все ж можете залишити своє тіло в тонусі. Але і перестаратися не варто — бліді анарексічкі у чоловіка не викликають інших почуттів, крім жалю і бажання нагодувати.

  Однак — скільки чоловіків, стільки й смаків. Буває, що на питання «Чи подобаються хлопцям повненькі дівчата?» Деякі представники сильної половини відповідають ствердно. Але це зовсім не означає, що вам можна розслабитися, адже кілограми простіше набрати, ніж скинути. Тримайте себе в тонусі, а коли ви знайдете свого чоловіка — «слід регулювати» фігуру під його смак!

  Доглянуті

  Як не крути, а зовнішня привабливість дівчини є тією самою наживкою, на яку в першу чергу клюють чоловіки.

  Ви можете не володіти правильними рисами обличчя або фігури, але бути доглянутими і охайними просто зобов’язані.

  Соціальні опитування показали, що чоловіки відразу помічають невимитие волосся, неприємний запах з рота і поганий манікюр. Неохайність в одязі теж відштовхує чоловічу увагу.

  Ви можете не бути прихильницею застосування косметичних засобів, але ваша шкіра, нігті і волосся завжди повинні бути акуратними і чистими.

  Невелика кількість блиску для губ, легкий аромат парфумів або злегка підфарбовані вії не завдадуть шкоди вашій природній красі, вони лише підкреслять ваші достоїнства і покажуть вас перед чоловіком в привабливому світлі.

  Веселі

  Здатність хлопця розсмішити дівчину розцінюється ним як безумовне «так». Хлопці ж цінують в дівчатах здатність в складній ситуації підтримати, розрядити атмосферу посмішкою, що, в свою чергу, дає їм відчуття сили впоратися з будь-якою проблемою. Гарне почуття гумору говорить про легкість характеру і гнучкості мислення.

  Звичайно, реготати, похрюкуючи над тупими жартами там, де зашкалює лічильник Петросяна, не варто. Просто пам’ятайте — посмішка одне з найголовніших знарядь дівчата, тому потрібно навчитися мислити позитивно, звільнитися від негативу і бути життєрадісною.

  Щирі

  Жінка-загадка це, звичайно, дуже цікаво. Але відкритий погляд, мила усмішка, привітні жести і міміка — це кращі знаряддя для завоювання довіри у чоловіка. Якщо ви націлені на довгострокові відносини, то майте на увазі, що своє серце чоловік зможе віддати тільки тієї, якій зможе безмежно довіряти.

  Скромні

  Пам’ятайте таку пісню: «кожен, хто не перший, той у нас другий»?

  У цьому є певний сенс. Раніше в більшості випадків шлях в ліжко дівчини лежав виключно через загс. Згодом усе змінилося, секс більше не є вершиною відносин, і сексуальна революція зробила з чоловіків в деякій мірі споживачів.

  Множинні сексуальні зв’язки більше не піддаються осуду і критики суспільства. З одного боку — це чудово, адже тепер якщо партнери йдуть під вінець, вони вже знають, що чекає їх у першу шлюбну ніч в інтимному плані, тому як вони поінформовані і досвідчені.

  А з іншого боку, виникає питання — чи подобаються хлопцям скромні дівчата? Ось тут необхідно роз’яснення: якщо займатися сексом чоловік готовий з багатьма, то повісті під вінець ту, яка «перепробувала» половину району — готовий не всякий.

  Відчуття недоступності будить в чоловіку самця, який повинен завоювати бажану дівчину. Головне тут не перегинати палицю, маніпулюючи чоловіком за допомогою сексу. Дайте чоловікові відчуття, що це він відкрив в вас потенціал майстерною гейші. І пам’ятайте вислів древніх: оголювати своє тіло потрібно перед тим, хто готовий полюбити твою оголену душу.

  Розумні

  Підтримати будь-яку розмову, і промовчати в потрібний момент це теж особливе мистецтво. Розвинути свої інтелектуальні здібності можна все тим же банальним способом — читайте. При цьому вибирайте класику, а не белетристику і дешеві романчики, сюжети яких злітають з мізків і пам’яті, як луска з дохлої риби.

  Уникайте поривів викрити хлопця в незнанні якогось факту. Представники сильної статі не виносять постійної критики. Роль вчительки їм з лишком замінюють батьки і соціум. Якщо ви хочете донести до свого хлопця якусь інформацію, то необхідно робити це в ненав’язливій формі.

  Турботливі

  Чоловіки виростають з хлопчиків, а у хлопчиків були мами. Турботливі, люблячі і рідні. Яким би брутальним не був чоловік, але в глибині душі він все той же маленький хлопчик. І іноді він теж потребує співчуття, турботи і ласки.

  Нехай це буде виражатися в турботі про те, їв він протягом дня або в чашці гарячого чаю під час застуди. Справжній чоловік здатний оцінити щиру турботу жінки, це саме те, що хлопцям подобається в дівчатах. Особливо якщо вона, дозволивши йому побути слабкою, що не буде цим маніпулювати надалі.

  Пам’ятайте: якщо чоловік хоча б раз порівняв вас зі своєю мамою — ви його підкорили!

  Вірні

  Напевно, цей пункт зрозумілий і без зайвих слів. Справжній чоловік завжди йде вперед, своїми вчинками і ідеями, він прокладає дорогу собі і своїм близьким. І для кращого досягнення успіху, він повинен відчувати за собою міцну стіну, яка в будь-який момент може стати опорою і підтримкою.

  Універсальної формули, яка визначає, які дівчата подобаються хлопцям, немає і бути не може. Всі ми різні. Написане вище — лише скелет образу, який найбільше привабливий для чоловіків.

  Теоретично, звичайно, їм подобаються розумні, турботливі, природні, веселі, стрункі. Але в реальності буває так, що повненька хохотушка буде приємніше і бажанішим чоловікові, ніж струнка випускниця МГИМО, а турботлива сіра мишка викличе порив пристрасті сильніше, ніж сексуальна блондинка-феміністка з шикарним бюстом.

  Для тих дівчат, які мріють знайти свого єдиного і неповторного, хочеться сказати — запорукою міцних відносин є щирість почуттів. У прагненні сподобатися хлопцю за всяку ціну не забувайте про власне «Я».

  Інакше, коли відбудеться перше чарівність і ваші природні бажання і потреби почнуть проявлятися, ви ризикуєте почути: «Ти так змінилася, я розчарований». Будьте коханими і щасливими, милі дівчини. Кожна з вас цього варта!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: