Як правильно фліртувати з хлопцем?

Як правильно фліртувати з хлопцем?

Не кожна дівчина знає, як правильно фліртувати з хлопцем. Тут мало теоретичної підготовки, хоча вона теж важлива. Для того щоб привернути увагу хлопця і зацікавити його, потрібно трохи практики з метою відпрацювати невеликі жіночі штучки, на які чуйно реагують молоді люди.

У будь-якій жінці закладено вміння спокушати, заворожувати і кокетувати. Потрібно набратися сміливості і розкрити в собі ці природні таланти.

Зміст:

 • Чому знання спочатку доступно не всім?
 • Практичні поради
 • На замітку спокусниці
 • Чому знання спочатку доступно не всім?

  У тому, як фліртувати з чоловіком, немає нічого складного або надприродного. На жаль, в наш сучасний вік багато панянки по ряду причин перестали яскраво відчувати свою жіночність і забули маленькі дівочі хитрощі.

  Буває, що дами озлобляються на весь світ, вони ображені життям. Як правило, це «старі діви», так і не зрозуміли свого часу, як навчитися фліртувати з чоловіком. Вони залишилися одні. З віком ситуація погіршилася, і на грайливе поведінку з представником протилежної статі просто немає душевних сил, з’явилися додаткові страхи і скутість при спілкуванні.

  Трапляються інші ситуації, коли жінка погрузла в побуті.

  Чоловік не допомагає, переклав всі турботи про сім’ю і про дітей на тендітні плечі дружини. В такому випадку життя не в радість і зовсім не до романтики.

  Жінці може бути прикро, коли вона бачить, з якою легкістю одружений чоловік фліртує з молодими кокетками. Чому це відбувається? Тому що тягар відповідальності ліг на дружину, а чоловік відправився у вільний політ.

  У більшості випадків панянки, які хочуть зрозуміти, як правильно фліртувати з хлопцем, просто юні і недосвідчені. Для них важливі поради, як побудувати лінію поведінки з молодою людиною, щоб привернути до себе його увагу. Дівчата прагнуть вивчити маленькі секрети жіночої поведінки, щоб знати, як реагувати, якщо з ними фліртує одружений чоловік чи вільний красень-холостяк.

  Які питання найчастіше турбують юних леді? Як навчитися фліртувати з чоловіком?

  Які сигнали послати в його сторону, щоб не залишитися непоміченою? Що значить, якщо хлопець довго і в упор розглядає тебе? Чому він не поспішає знайомитися, хоча вони вже кілька разів обмінялися багатозначними посмішками? Що для чоловіка означає фліртувати: серйозні чи його наміри або він намагається лише спокусити? Відповіді на ці питання, як правило, приходять з досвідом, але ніколи не завадить підготуватися і продумати лінію поведінки, перш ніж випаде шанс справити враження на обранця.

  Практичні поради

  Ось деякі поради, які допоможуть дівчині зорієнтуватися, коли прийде потрібний момент, дозволять уявити, як фліртувати з хлопцем правильно і плідно.

  Варто показати свою зацікавленість

  Часто молоді люди вельми прямолінійні і не очікують хитрощів від протилежної статі. Тому вже дуже ретельно маскувати свій інтерес не варто, інакше хлопець може так і не здогадатися, що дама відчувала до нього якісь почуття.

  Потрібно лише трохи натякнути на свою зацікавленість, залучити молоду людину в свою гру. Хочете знати, як фліртувати з чоловіком? Зосередьтеся на ньому і його інтересах, хобі та цілях. Він відразу відгукнеться, так як жінка тим самим визнає його важливість.

  Гра поглядом

  Грайливий кокетливий погляд не залишить байдужим жодного молодого людини, чиє серце ще не зайнято. Бути може, саме та красуня, що уб’є його глибиною своїх очей і світлом душі, стане супутницею життя навіки. Візуальний контакт — ключ до успіху будь-якої жінки. Її обранець буде ловити кожну деталь і зітхання після обміну поглядами, адже очі можуть сказати набагато більше, ніж будь-які слова.

  Обмін фразами

  Ось контакт і встановлено, пора підключити слова. Не настільки важливо, хто скаже першу фразу. В ідеалі, діалог має відбутися короткий і легкий. Добре, коли знайомство починається з вдалого жарту чи тонкого зауваження.

  Але не варто ламати голову, вишукуючи анекдот, відповідний нагоди.

  Краще, щоб ваша перша фраза була невимушеною та доречною.

  Наприклад, кавалер може запропонувати приєднатися до компанії дівчини, а її завдання скромно погодитися.

  Енергетика дотику

  Будь-яка досвідчена кокетка, яка знає, як фліртувати з хлопцем, може розповісти, наскільки важливі «випадкові» дотики під час спілкування. Ненароком доторкніться до його руки, обличчя, волосся або одягу. Якщо мисливець за вашим серцем вже захоплений грою, його прониже особлива енергія. Наче удар струму уб’є його, обидва відчують відчуття близькі в ейфорії.

  Жонглюйте темами

  Гра з чоловіком передбачає обмін думками, темами, переплетеннями слів, в яких побіжно і лише натяком відчувається взаємна симпатія.

  Не слід червоніти і ніяковіти, іноді розмова може зайти в досить сміливе русло, але це дівчині тільки на руку, оскільки тут вона зможе прочитати між рядків, що хлопець до неї небайдужий і шукає зближення. Відповідати потрібно ухильно, але впевнено.

  Варто відмовитися від моралізаторства, довгих монологів на зразок прочитання лекції, нудних оповідань. Обмін фразами повинен бути невимушеним і веселим, що приносить задоволення обом сторонам.

  Посмішка — це так просто і дієво

  Варто пам’ятати, що мила щира посмішка завжди привертає молодих людей. Вона робить обличчя дівчини добрішими і природніше, знімає напругу і приховує хвилювання.

  Який хлопець зможе встояти перед чарівністю впевненою в собі красуні, яка не приховує від оточуючих сліпучу променисту посмішку?

  Правильно: таких бракуватиме серед холостяків і одружених.

  Включимо сексуальність

  Потрібно пам’ятати, що флірт передбачає сексуальну напругу між партнерами по грі. Наскільки воно буде явно виражена, вирішувати тільки вам.

  Але чи буде йти язик про фантазіях або про реальний продовженні відносин в інтимній обстановці, варто продумати дрібниці: правильно підібрана помада, прикраси, білизна додадуть впевненості в собі і допоможуть панночці відчувати себе справжньою богинею. Виглядати на всі сто дуже важливо, оскільки в перші моменти знайомства ніяка дрібниця не вислизне від пильного погляду молодої людини.

  На замітку спокусниці

  Що ще можна порекомендувати жінці, яка готова на практиці зрозуміти, як фліртувати з чоловіком?

  Перерахуємо ще кілька невеликих, але дієвих настанов:

 • не переживайте про те, що ви виглядаєте не як зірка фільму, залишайтеся натуральної та природної;
 • намагайтеся максимально зняти напругу і відчути себе комфортно (можливо, вам допоможе знайома обстановка, присутність подруги або улюблений светр);
 • Докладете всіх зусиль, щоб виглядати на відмінно, другого шансу справити перше враження у вас не буде;
 • намагайтеся вимовляти слова м’яко і плавно, навіть трохи мелодійно (уявляйте, що ви хочете спокусити хлопця);
 • Не варто бентежитися, якщо сподобався вам хлопець буде уважно дивитися на вас, дайте відповідь йому взаємністю, не тікайте, знайшовши привід;
 • Не витрачайте час на кавалерів, які вас не приваблюють; набагато розумніше все сили і енергію направити на завоювання того єдиного, який зробить ваше життя щасливим;
 • Не перестарайтеся, демонструючи свої лідерські якості, залишайтеся ніжною і навіть трішки пасивної, даючи молодій людині вести гру;
 • Загравати з іншими хлопцями в присутності того, з ким ви хочете в результаті зійтися, не надто розумна тактика, так як сигнали, що відсилаються, стають незрозумілими для чоловіка, і він починає сумніватися, чи дійсно подобається вам;
 • Не перестарайтеся в вираженні симпатії: спокушання має бути точковим; потрібно, щоб кавалер встиг скучити перед наступною зустріччю.
 • Навчитися бути спокусливою нескладно. Це знання заклала в кожну жінку сама природа. Запам’ятайте, підготовка і практика — кращі друзі дівчини в питанні завоювання обранця.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: