Візуалізація бажань як метод їх досягнення

Візуалізація бажань як метод їх досягнення

Як домогтися бажаного і привнести в своє життя позитив? Останнім часом досить популярна техніка, що дозволяє включити позитивне мислення і отримати бажаний результат, — візуалізація бажань.

Основна ідея даної методики полягає в тому, що думки матеріальні. Якщо думати тільки про хороше, представляючи себе володарем бажаного статусу або речі, то дуже скоро мрії перетворяться в реальність. Обгрунтування даної теорії були викладені багатьма авторами — прихильниками парадигми позитивного мислення.

Варто хоча б згадати гучний фільм «Секрет». Тисячі письменників по всьому світу в своїх книгах, статтях і блогах описують, як домогтися виконання бажань за допомогою карти візуалізації.

Багато людей різного віку, кольору шкіри, політичних і релігійних поглядів читають подібну літературу, відвідують тематичні тренінги та втілюють в реальному житті ідеї про матеріалізацію думок.

Хоч наукових доказів теорії поки не знайдено, для багатьох жителів нашої планети вона є істинною.

Якщо використовувати картинки для того, щоб візуалізувати свої бажання, вони неодмінно збуваються. В іншому випадку, якби схема не працювала, багато критики поспішили урочисто розвінчати цю теорію, як міф.

Зміст:

 • Суть методу
 • Уявні візуалізації
 • Корисні поради
 • Дошка візуалізації бажань
 • Суть методу

  Ви зацікавилися і хочете спробувати? Що ж таке «візуалізація бажань», і як представити свою мрію так, щоб вона неодмінно збулася?

  Мова не про банальні мрії. Суть методології полягає в створенні певних яскравих картинок, які складаються у вас в голові в фільм або пазл. Коли людина чітко усвідомлює, чого хоче досягти, він посилає позитивні сигнали у всесвіт і притягує подія в своє життя.

  Крім такого потужного позитивного обміну енергією з космосом включається і інший механізм — людина, яка регулярно думає про свою мрію, свідомо чи несвідомо робить більше зусиль для того, щоб втілити її в життя.

  Важливо: мета повинна бути дійсно бажаною. Тоді енергетичний посил, який створюється мозком людини, насправді буде досить сильним для того, щоб картинки ожили.

  Переходячи до практики, варто спочатку потренуватися на чомусь щодо досяжному в доступному для огляду майбутньому. Наприклад, ви давно пристрасно мріяли придбати якусь річ — мотоцикл, шубу, квитки на концерт відомого гурту — але на це не вистачало або коштів, або часу.

  Ясно уявіть це бажання. Спробуйте відкритися новому досвіду, сприймаючи фантазії в якості тренування для розуму. Не варто критикувати метод, перш ніж ви зможете оцінити всі його плюси і мінуси. Просто прийміть на віру, що він спрацює, і віддавайтеся відчуттям. Якщо ви новачок і практикуєте позитивне мислення в такому варіанті вперше, варто спочатку сконцентруватися на якомусь менш великому бажанні замість того, щоб представити себе в ролі директора фірми, мами трьох дітей або одіозного олігарха.

  Чому б відразу не перевірити дієвість методу на довгострокових цілях?

  Виявляється, великі мрії збуваються за тим же принципом, але потрібно тверда віра в те, що карта бажань, створена в голові або на папері, допоможе їх здійснити.

  Якщо такий непохитної віри у вас поки що немає, краще зробити перевірку на чимось більш спокійному і реальному з точки зору ваших ресурсів. Згодом ви розвинете впевненість в своїх силах і зможете перейти до роботи з не менш бажаними, але більш складними цілями.

  Уявні візуалізації

  Отже, ви вибираєте, що ж згадати. Важливо, щоб передчуття бажаного викликало у вас сильні емоції. Ви повинні хотіти отримати результат усіма фібрами своєї душі, кожною клітинкою тіла. Це означає, що немає сенсу згадувати щось, адресований не вам, а, наприклад, чоловікові, мамі або нації. Уявні картинки повинні стосуватися вас особисто. Іноді варто переформулювати думка. Наприклад, якщо ваші батьки в розлученні, і ви хочете, щоб мати і батько були знову разом, уявіть собі сцену, коли вся сім’я в зборі і щаслива.

  Можна описати ситуацію такими словами: «я рада і безмірно щаслива від того, що ми зібралися за цим святковим столом всією сім’єю, весело балакаємо і сміємося, всі здорові і задоволені життям, і я в першу чергу».

  Важливо формулювати думки в позитивному ключі. Ми прагнемо не «позбутися від зайвих кілограмів і целюліту», а «бути стрункою, красивою, з витонченою фігурою і доглянутою шкірою». Від того, як ви опишіть бажану ситуацію, буде залежати фільм у вашій голові.

  Якщо згадати боротьбу з целюлітом, то в думках будуть спливати картинки дієт, роботи в спортзалі, може, навіть операції. Але хіба вічні терзання плоті — це те, до чого дійсно прагнути людина?

  Набагато ефективніше і веселіше ясно уявити себе стрункою, доглянутою і красивою. І що важливо — це працює!

  Корисні поради

  Пристрасно хочете, щоб ваша мрія збулася? Виберіть спокійний момент і приділіть процесу візуалізації хоча б чверть години. Сидіть на самоті, поринете в думки. Просто уявіть, що ви вже отримали бажане.

  Намалюйте картинку в деталях:

  Зрештою, розслабтеся, посміхніться і постарайтеся відчути максимальну радість від створеної вами фантазії.

  Ось ще кілька порад, як залучити позитивну енергію всесвіту і наблизити виконання мети:

 • Картинки на робочому столі — це дуже важливо. Вони нагадують вам про створену ілюзії і підкріплюють думку про бажаному. У той же час однією лише фотографії або вирізки з газети недостатньо, щоб фантазія втілилася в життя. Важливо створити якомога повнішу і різнобічну картину майбутнього;
 • Пам’ятайте, що у віртуальному фільмі ви граєте роль від першої обличчя. Неправильно дивитися на себе з боку, беріть участь у подіях;
 • Підключіть всі органи чуття в той час, як ви створюєте ілюзію. Потрібно відчути всі нюанси обстановки, продумати будь значущі нюанси. Хочете вийти заміж? Помрійте про те, як буде виглядати ваше свідоцтво про шлюб, що ви будете відчувати, коли прийдете з роботи і зустрінете чоловіка вдома, яке блюдо приготуєте на вечерю, як будете обговорювати спільні плани;
 • Запам’ятайте один кадр з вашого фільму, який стане своєрідним якорем і буде відсилати вас до пережитим радісним відчуттям, коли вам цього захочеться. У якийсь момент ви захочете переключитися з похмурих думок на позитив чи просто підкріпити енергією ваше бажання. В цей час згадайте заповітний кадр, щоб моментально повернутися в раніше пережиту уявну ситуацію;
 • Візуалізація бажань — це процес, який повинен бути вам приємний. Крім того, фантазії повинні з часом стати звичкою. Не варто боятися, що мрія не збулася досі. Створюйте ілюзії з легкою душею. Закон тяжіння працює дуже просто: що пошлеш в космос, то і отримаєш у відповідь;
 • Не варто повністю покластися на мислеобраз бажаного і замкнутися в чотирьох стінах. Ілюзія лише задає вектор вашим вчинкам і життя в цілому. Буде потрібно чимало зусиль в реальному житті, щоб досягти поставленої мети.
 • Дошка візуалізації бажань

  Хочете зміцнити силу ваших фантазій?

  Для людей різного віку і професій чудово працює карта або дошка візуалізації бажань — колаж з фотографій і вирізок, що відображає прагнення людини. Потрібно збирати ті картинки, які викликають позитивні емоції.

  Уявляйте, як ви володієте тим, що зображено на них. Вкладіть всю енергію і силу думки в образи, щоб в подальшому вони матеріалізувалися. Регулярно дивіться на свій колаж і на фізичному рівні намагайтеся відчути, що все бажане вже присутня у вашому житті.

  Повірте в силу своєї мрії. У світі немає нічого недосяжного. Досить сильно захотіти, уявити себе щасливим, відкритися всесвіту — і ви отримаєте навіть більше, ніж розраховували в найсміливіших фантазіях.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: