Чи любить хлопець по-справжньому?

Чи любить хлопець по-справжньому?

Ти закохана і вже досить довгий час перебуваєш з хлопцем в дуже серйозних відносинах. Але все ж залишаються сумніви, обожнює він тебе всім серцем або у нього лише тимчасове захоплення?

Чи вміють чоловіки любити? І якщо так, як дізнатися, чи любить тебе чоловік? Існують ознаки, по яких можна визначити, чи планує улюблений зробити пропозицію руки і серця.

Потрібно лише уважно придивитися до його поведінки — і все стане гранично ясно, незважаючи на те, що представники сильної половини людства мають звичку ретельно приховувати свої помисли.

Отже, ваш кавалер лежить на дивані і дивиться улюблений серіал, на розпитування про життєві плани відповідає коротко і знехотя. Хлопець всім виглядом показує, що відпочиває і не налаштований на розмову.

Вам же так і хочеться сказати: коли чоловік любить жінку по-справжньому, він завжди піде на діалог. Як зрозуміти, чи готовий ваш партнер до створення сім’ї? Не варто дошкуляти улюбленого розпитуваннями. Так, ваш обранець закриється в собі ще сильніше. Не потрібно випитувати, скільки дітей він хоче завести і коли подарує обручку.

Справжньому чоловікові важливо прийняти рішення про одруження самостійно, без тиску, контролювати ситуацію і відчувати, що саме він стоїть біля штурвалу сімейного корабля.

Дізнатися, наскільки хлопець закоханий, і переконатися в тому, що ви — не скороминуще одноденне захоплення, можна і іншими способами. Давайте розглянемо варіанти.

Зміст:

 • Хоче бути весь час поруч
 • Ділиться найпотаємнішим
 • Підставляє плече в складних життєвих обставинах
 • Готовий жертвувати своїми інтересами
 • Будує спільні плани на майбутнє
 • Що робити жінці?
 • Хоче бути весь час поруч

  Якщо чоловік любить всім серцем, то прагнути бути поруч з коханою. Особливо в перший час, коли пара не встигла притертися один до одного і відносини знаходяться на початковій стадії, хлопець, ведений пристрастю, буде придумувати найрізноманітніші приводи, щоб опинитися разом з дівчиною.

  Він буде запрошувати в кіно, навіть якщо фільм йому не дуже цікавий, погоджуватися на поїздки в парк, планетарій або виставку за пропозицією улюбленої.

  Коли чоловік любить жінку, то готовий сидіти з нею вдома тижні безперервно, знехотя відволікаючись на відлучки попрацювати. Він буде летіти на побачення, як тільки годинник, відведені для праць в офісі, закінчаться.

  І неважливо, чи прийде обранець з квітами і цукерками або забуде надати подібні знаки уваги. Важливо, що він вирішив бути тут, з нею, а не в якомусь іншому місці, знайшовши зручну відмовку.

  Придивіться до свого коханого. Як багато часу ви проводите разом? Радіє він, якщо випадає можливість побути у вашій компанії довше, ніж було заплановано спочатку?

  Сумує, коли вам доводиться відлучитися у важливій справі? Якщо хлопець з небажанням відпускає вас на шопінг або на зустріч з подругами, цілком можливо, що справа не в егоїзмі, а бажанні отримати більше ніжності і тепла, насолодитися спільним перебуванням в затишній обстановці.

  Ділиться найпотаємнішим

  Ще однією ознакою того, що чоловік тебе любить, є його довіру до обраниці. Представники сильної статі, як правило, досить потайливі і неохоче діляться потаємними таємницями. Хлопець розповідає, що сталося за день на роботі, які стосунки у нього з начальником, про що журиться? Значить вам пощастило — він дійсно довіряє, а це важливо!

  Молоді люди звикли брати тягар відповідальності за вчинки тільки на себе. Якщо ж улюблений радиться з вами з приводу прийняття того чи іншого рішення — це добра ознака. Ваша думка має вагу, він прагнути врахувати не тільки свої, але і ваші побажання, а поради приймає з вдячністю.

  Підставляє плече в складних життєвих обставинах

  Чи вміють чоловіки любити, або жителі Марса можуть розуміти тільки своїх родичів, а прекрасних мешканок Венери лише розглядають в якості красивих, але чужорідних істот? Випадки бувають різними, але в цілому можна стверджувати, що так само, як і жінки, чоловіки шукають другу половинку для створення міцних ніжних відносин.

  Дружба і любов перевіряються в важкі часи. У вас неприємності в сім’ї або на роботі? Що в цей час робить ваш хлопець? Якщо безтурботно їде в запланований велотур або йде на пиво з друзями, не дуже переймаючись вас, то, швидше за все, в глибині душі ви йому байдужі.

  Вірний супутник життя буде захищати ваші інтереси так, як ніби несправедливість торкнулася його самого. Потрібна фінансова допомога, рада, уважний співрозмовник? Люблячий чоловік прийде на допомогу, хоч би якими були його початкові плани і обставини.

  Готовий жертвувати своїми інтересами

  Не варто очікувати, що закоханий хлопець буде діяти завжди і всюди на шкоду своїм інтересам, щоб порадувати кохання всього життя. Справжньому чоловікові важливо бути лідером у відносинах, а не «підкаблучником».

  Зрештою, хіба ви шукаєте Рухля, нездатного постояти за себе? У той же час, справжні почуття несумісні з махровим егоїзмом і психологічним насильством. Якщо у всіх суперечках ви опиняєтеся винною стороною, задумайтеся: можливо, хлопцю просто зручно з вами перебувати разом, але про любов язик не йде.

  Молода людина враховує почуття обраниці і її інтереси при прийнятті рішень, намагається балувати і приносити задоволення там, де це можливо, — схоже, що він відноситься до своєї жінки вельми серйозно.

  Будує спільні плани на майбутнє

  Послухайте уважно, про що зазвичай говорить ваш хлопець. Важливо зрозуміти, які цілі в житті він ставить, що його мотивує до розвитку, чи готовий йти вперед, не зупиняючись на досягнутому.

  Чи збігаються ваші цінності? Які традиції його сім’ї? Чи мають значення для молодої людини побут, інтелектуальність або зовнішній лиск?

  Добре, якщо кохані приблизно одного кола і віку, складніше, коли партнери відносяться до різних поколінь, культур або релігій. Нічого неможливого немає. Як показують безліч прикладів, любов висвітлює багато нерівні шлюби. Але, більше шансів пронести почуття через десятиліття у пар зі схожими поглядами і цінностями.

  Що робити жінці?

  Отже, ви озброїлися знаннями і стали спостерігати за своїм молодим чоловіком. Якщо більшість ознак говорить про те, що чоловік закоханий і його почуття щиро, то вам пощастило. Ні в якому разі не потрібно експлуатувати цей факт, грати і маніпулювати.

  Це відгукнеться потім. Навіть самий люблячий хлопець, але володіє адекватною самооцінкою, кине вас, якщо зрозуміє, що ви нещирі і використовуєте його в корисливих цілях.

  Тому геть інтриги, насолоджуйтеся своїм щастям і постарайтеся віддати молодій людині стільки тепла і любові, скільки зможете.

  Порада очевидна, якщо слова і вчинки вашого коханого говорять про холодності. Чому ж він не йде до іншої? Можливо, відносини вигідні для нього, адже ви готуєте, прибираєте будинок і, врешті-решт, є шикарною коханкою.

  Такого експлуататора потрібно негайно кидати, відносини з ним не приведуть вас ні до чого хорошого. Ви лише втратите час, який могли б витратити на пошуки справжньої любові.

  Складніше зважитися на якісь дії, коли, незважаючи на пильність і всі жіночі хитрощі, ви так до кінця і не розібралися, чи любить чоловік. Виграшна стратегія — розвиватися і бути гідною ідеалу.

  Дівчина з високою самооцінкою, цікава в усіх відношеннях не залишить байдужим хлопця поруч з собою.

  Для того щоб завжди бути на висоті і зуміти втримати гідного кандидата в чоловіки, варто:

  Якщо молода людина закоханий, він переверне гори заради своєї другої половинки. Випромінюйте щирість, будьте собою — і вам пощастить зустріти такого героя дівочих мрій.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: