Секрети залучення удачі в грошових справах

Секрети залучення удачі в грошових справах

Чи знайома вам ситуація, коли ви, здається, вибивається з сил, але відчуваєте, що віддачі в справах немає? Наполегливі зусилля в роботі і навіть оптимізм не допомагають вам досягти заповітної мети в повному обсязі?

Вам приходить одна і та ж думка, що чогось не вистачає у вашому особистому формулою успіху? Можливо, вам допоможуть деякі поради, як залучити в своє життя удачу і гроші.

Незалежно від того, наскільки ви скептично налаштовані проти різних сакральних дій, сенсу яких ви можете не розуміти, прості та ефективні ритуали по залученню удачі в грошах допомагають тисячам людей ступити на смугу успіху і процвітання.

Зміст:

 • Облаштування будинку: енергія багатства по фен-шуй
 • Як поводитися з грошима, щоб примножити їх
 • Домашнє знахарство для процвітання
 • «Хто рано встає тому Бог дає»
 • Облаштування будинку: енергія багатства по фен-шуй

  Традиційне китайське мистецтво створення інтер’єру приписує особливої ​​симпатії до кімнат і меблів властивість впливати на такі сфери життя людини, як робота, здоров’я, заступництво і успіх у фінансах. Ритуальні предмети феншуй на символічному рівні притягують багатство і гроші до їх власникові.

  Що залучає гроші і удачу за фен-шуй?

  Для активації сектора, що відповідає за багатство, слід розташувати в південних кімнатах один або кілька символів води:

  У північних кімнатах краще зберігати заощадження і коштовності — енергія грошей і багатства примножується саме в цьому секторі.

  Поставте тут скарбничку, шкатулку з сімейними коштовностями і важливими паперами, пов’язаними з доходом сім’ї — все це буде природним шляхом примножуватися завдяки енергії росту, що циркулює в цьому секторі.

  Збільшити доходи допоможе і так зване грошове дерево — фікус толстянка. Листя цієї рослини мають круглу форму і символізують монетки, «зростаючі» в будинку. У піддон квіткового горщика можна насипати трохи монет різного номіналу, щоб рослина притягувало до вас їх грошову силу.

  Як поводитися з грошима, щоб примножити їх

  Не тільки східні, але і західні традиції розповідають, як посилити до вас приплив грошей. Вважається, що особливе ставлення до грошових знаків — купюрам і монетам — здатне помножити добробут.

  Чим залучити удачу в грошах:

  Удача в грошових справах благоволить тим, хто хороший в грошових розрахунках. Пам’ятайте, що найкраща магія для грошей — акуратність. Гроші люблять рахунок, тому ви завжди повинні точно знати і свою готівкову суму, і обсяг заощаджень, і всі статті витрат з точністю до копійки. Виняток становить скарбничка, перераховувати вміст якої не можна, поки вона не наповниться.

  Домашнє знахарство для процвітання

  Сотні років тому звід господарських настанов і обрядів називався домашнім знахарством, і кожна слов’янська жінка з його допомогою зберігала благополуччя дому та сім’ї. Цінні знання про тонку суті удачі і грошей існують тепер у формі прийме і вважаються швидше забобонами, ніж розумними правилами, але чи так це?

  Можливо, ви негативно налаштовані проти різних забобонів і не любите помічати погані прикмети. Однак зауважте, що більшість так званих прийме існують зовсім не за тим, щоб несподівано засмутити вас.

  Насправді це рекомендації, побудовані за принципом від протилежного. За кожним «не можна» ховається «як правильно», і якщо ви зрозумієте інформацію древніх прийме в такому ключі, то отримаєте практичний посібник для благополучного життя.

  Процвітання і успіху в грошових справах допомагають наступні поради:

  «Хто рано встає тому Бог дає»

  Дуже важливо для залучення удачі підлаштувати свій режим дня під біоритми планети. Сонце захищає удачі і благополуччя у всіх питаннях, тому його енергію потрібно накопичувати щодня. Ранкове час підходить для цього якнайкраще, так вселяє впевненість і допомагає людині успішно скоординувати між собою домашні, особисті справи і роботу.

  Відоме прислів’я пов’язана не тільки з працьовитістю, а й вчить використовувати космічну силу Сонця для досягнення будь-яких цілей, будь то матеріальний добробут або удача в новій справі.

  Секрет працездатності, рішучості і здорового глузду полягає в тому, щоб отримати заряд удачі з енергією сонця в ранкові години. Чим пізніше після світанку ви прокидаєтеся і починаєте свої справи, тим менше удачі вам залишається.

  Сприятлива хвиля йде в проміжок з 6 до 9 ранку. Пропускаючи цей час неспання, ви позбавляєте своє життя і свої фінанси потужної енергетичної підживлення. Як залучають удачу в грошах сучасні мільйонери?

  Вони не приховують, що встають дуже рано і використовують ранкові години для візуалізації свого багатства. Задумайтесь, адже для багатьох людей це і є удача.

  Зауважте, що від вас не потрібно якихось надзусиль або капітальних вкладень. Всі перераховані способи легко здійснимі в повсякденних умовах і доступні людині з будь-якими поглядами і будь-якого статусу в суспільстві.

  Спробуйте, відзначте результат, і не забудьте поділитися секретом з тим, кому це також необхідно.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: