Матеріалізація думок: як це робиться?

Матеріалізація думок: як це робиться?

Чи вірите ви в те, що можна отримати бажане, варто тільки дуже сильно захотіти? Якщо вірите, то вам просто необхідно знати кілька секретів, як успішно матеріалізувати свої думки і бажання.

Зміст:

 • Думки — це початок наших вчинків
 • Сконцентруйтеся на бажанні
 • Правильне місце, щоб матеріалізувати свої думки
 • Як матеріалізувати хорошу роботу
 • Як часто потрібно візуалізувати?
 • Коли матеріалізація бажань почне збуватися
 • Думки — це початок наших вчинків

  З таким твердженням важко посперечатися, адже навіть якщо ви робите якусь дію, толком його НЕ обдумавши, все одно на підсвідомому рівні вами було прийнято рішення саме в цьому напрямку.

  Але кому хочеться отримувати плоди неусвідомленої роботи розуму? Саме тому існують техніки, що дозволяють контролювати процес прийняття рішень і формування бажань. Іншими словами, перш ніж чогось хотіти, переконайтеся, що ви правильно це робите.

  Сконцентруйтеся на бажанні

  Щоб мрія здійснилася саме так, як вам потрібно, а не частково або тільки здалеку схоже на вашу фантазію, потрібно докласти зусиль і гарненько обробити її в розумі.

  Для цього задійте свою уяву: з неясного бажання повинна вийти чітка, практично відчутна думкоформа.

  Якщо до цих пір ви не приділяли багато уваги мріям, саме час це зробити. Виберіть подію, яке для вас дуже бажано, і починайте продумувати його в найдрібніших подробицях. Уявляйте, де це буде відбуватися, коли, хто буде присутній, а найголовніше, які почуття ви при цьому відчуєте.

  Є одне але — якщо ви побоюєтеся неприємностей і не можете сконцентруватися на хорошому, краще не думати про негативний подію взагалі. Матеріалізація відбувається автоматично — куди ви спрямовуєте свої думки, туди і тече ментальна енергія. Напевно, тому народна мудрість радить нічого не боятися і не смакувати свої страхи — вони можуть стати реальністю.

  Правильне місце, щоб матеріалізувати свої думки

  Створенням чіткої мислеформи, тобто візуалізацією бажань, потрібно займатися в спокійній обстановці. Кращий час для такої розумової діяльності — ранкові години, коли домашні ще сплять, і вас ніхто не потурбує.

  Виберіть куточок в будинку або у дворі, де ви будете вільні від подразників. Не треба чекати дзвінка мобільного, думати про повсякденній рутині або піддаватися якимось емоціям.

  Сконцентруйтеся на тому, що ви створюєте в даний момент нову частину свого світу. Багато для цієї мети використовують затишне крісло у вітальні, але ви можете вибрати будь-який містечко, де вам зручно. Ще один секрет: спальня і кухня не підходять для таких медитацій, тому що переповнені енергією сну і їжі. Постарайтеся, щоб домашні тварини також не відволікали вас.

  Як матеріалізувати хорошу роботу

  Якщо це бажання для вас важливо, спробуйте медитувати особливим чином. Відчуйте їх в першій половині дня, подбайте, щоб вас ніщо не відволікало. Займіть зручну позу, тільки не таку, в якій легко задрімати.

  Зосередьтеся на тому, чим ви хотіли б займатися. Якщо це робота в офісі, уявіть себе в діловому костюмі, в офісній обстановці. Подумки озирніться, де ви перебуваєте: візуалізують своє робоче місце, зручні меблі, комп’ютер, іншу офісну техніку. Розіграйте якусь ситуацію, наприклад, переговори з клієнтом.

  Не забувайте подумки посміхатися і підтримувати позитивний настрій всієї картинки. Ретельно прорисуйте в розумі кожну деталь, як ви впевнено тримаєтеся, як вам вдається справлятися зі своїми звичайними обов’язками. Додивившись фантазію до кінця, ви повинні відчути задоволення, як ніби це сталося насправді.

  Матеріалізація думок повинна закінчитися на самій позитивній ноті. Потім подумки подякуйте Всесвіт і себе за те, що впоралися із завданням. Поверніться в реальність і, нікому не розповідаючи про свої заняття, включайтеся в звичайне життя.

  Як часто потрібно візуалізувати?

  Щоб не перетворитися в порожню мрійницю, контролюйте час, проведений вами в візуалізації. Цим слід займатися щодня, але світ мрії не повинен заважати і відволікати вас від справ неіснуючими поки ще ситуаціями.

  З іншого боку, матеріалізація цілком доречно всякий раз, коли ви відчуваєте, що всередині все на підйомі — це значить, що позитивна сила змін в даний момент особливо сильна в вас, і саме час спрямувати цю енергію на досягнення заповітної мети. Радієте від радості, отримавши подарунок? — Визуализируйте свою мрію. Отримали хороші новини? — Хвилинку помрійте, як отримаєте інше, ще більш радісну звістку.

  Коли матеріалізація бажань почне збуватися

  Все залежить від вихідного вашого становища. Чим сміливіше мрія, чим більше змін повинно відбутися у вашому житті, щоб вона стала реальністю, тим довше доведеться трудитися над її залученням. Не чекайте моментального відгуку (хоча буває і таке, але це швидше виняток). Щоб щось дійсно прекрасне увійшло в ваш світ, потрібно і час, і сили.

  Будьте готові поборотися за свою мрію. Новачки, практикуючі мислеформу і матеріалізацію думок, часто закидають заняття, тому що стає нудно раз по раз прокручувати в голові один і той же сюжет. А адже в нього потрібно вкладати душу, інакше нічого не вийде!

  Наблизити бажане можна, тільки маючи міцну впевненість, що це і справді ваше бажання, без якого ви ну ніяк не обійдетеся. Тоді і напружувати розум щоденними вправами буде не в тягар.

  Не купуйтеся на дивні розмови про те, що, наприклад, нову машину можна візуалізувати за місяць, а нового чоловіка за три місяці — це все спекуляції людей, які хочуть змусити нас повірити, ніби уява працює як супермаркет, але це далеко не так.

  Не забувайте також і про головний закон Всесвіту — ми отримуємо тільки те, що заслужили. Тому не витрачайте сили на притягання надто великий і нереальною для вас прибутку, посади і т. п.

  Мріяти по-крупному добре, але і чекати доведеться теж чимало. Як радять в популярному фільмі «Секрет» про закон тяжіння бажань — почніть з того, що візуалізують собі чашку смачної кави!

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: