Чи можна читати думки?

Чи можна читати думки?

Хто не мріяв навчитися читати чужі думки? Вивчивши мову жестів, вам не потрібно ніяке пристрій для читання думок, оскільки з’явиться можливість значно спростити своє існування, налагодити контакт з оточенням, викривати брехню, завуальоване негативне ставлення і навіть зацікавленість в вас як у можливому сексуальному партнері.

Зміст:

 • Визначаємо думки по жестам
 • Знімаємо тривогу з співрозмовника
 • Владні жести: вами хочуть маніпулювати!
 • Як зрозуміти, чи не бажають вас обдурити?
 • Жести для флірту: вітаємо, ви комусь сподобалися!
 • Як зрозуміти, що рішення вже прийнято за вас?
 • Визначаємо думки по жестам

  Отже, як же зрозуміти, наскільки ви цікаві своєму співрозмовнику, і які в дійсності думки відвідують його голову при спільному ланчі або ділової дискусії?

  Спробуйте непомітно поспостерігати за опонентом і відзначайте наступні ознаки:

  Знімаємо тривогу з співрозмовника

  Існує кілька чітких ознак того, що голову вашого партнера або знайомого відвідують тривожні думки. Якщо їх вчасно помітити, то можна заспокоїти людину і направити розмову в потрібне русло.

  Так, наприклад, вам потрібно буде насторожитися і поміняти тактику спілкування, якщо ви спостерігаєте:

  У таких випадках відвернути людей від тривожних думок можна елементарними вчинками: запропонуйте їм чай, кава або інший безалкогольний напій. Попросіть про простий послугу — подати папку з документами або допомогти вам спуститися зі сходів.

  Цим самим ви не тільки міняєте жести співрозмовника, але попутно викликаєте зміна його психологічного настрою і потоку думок.

  Владні жести: вами хочуть маніпулювати!

  Також можна помітити той факт, що над вами прагнуть домінувати, підкоряючи вашу волю і прагнення. У цій справі стала б у пригоді така здатність, як читання думок, але поки ви нею не володієте, звертайте увагу на жести співрозмовника.

  Якщо під час рукостискання він подає вам руку, долоня, поверненою вниз, всіма шляхами намагається стати вище вас зростанням, або тримає руки в кишені, а великий палець нахабно виставляє назовні — то будьте впевнені, що над вами хочуть і можуть домінувати.

  Як зрозуміти, чи не бажають вас обдурити?

  Поки ви ще не зрозуміли, як навчитися читати думки, стежте за тактикою поведінки свого співрозмовника. Якщо на початку діалогу він чухає ніс, смикає свою краватку, потирає зап’ястя або постійно дивиться по сторонам, то, швидше за все, в його голові рояться думки про можливий інформаційний обмані.

  Вчені довели, що брехати — не таке просте заняття, як може здатися спочатку, і мозку доводиться витрачати багато сил на запам’ятовування того, що саме збрехав його господар, в чому полягає правда, і яка кінцева мета всієї затії.

  Брехня провокує підйом тиску крові в артеріях, в результаті чого в кінчику носа і інших чутливих місцях людського тіла активізуються нервові закінчення.

  Але якщо опонент проявляє до вас щирий настрій, то він однозначно придвинется ближче, зніме або розстебне піджак, буде тримати руки долонями вгору і робити все, щоб вам не захотілося зрозуміти, як навчитися читати думки людей і своїх бізнес-партнерів.

  Жести для флірту: вітаємо, ви комусь сподобалися!

  Досвідчені пікапери уже давно усвідомили той факт, що можна не перейматися тим, як навчиться читати думки дівчини, яка сподобалася, адже для визначення свого шансу на взаємовигідне знайомство цілком достатньо зрозуміти настрій співрозмовниці і її готовність до знайомства.

  Отже, хлопець однозначно подобається дамі якщо вона:

  А ось зрозуміти, що ви подобаєтеся чоловікові, не так просто як хотілося б. Крамольні думки представника сильної статі майже неможливо вгадати.

  Але якщо джентльмен різко випрямляється при зустрічі або розмові, похитує підборіддям, як би кажучи «так» чи поправляє краватку, заодно розстібаючи верхню гудзик на сорочці, то він виявиться на вашому «гачку».

  Як зрозуміти, що рішення вже прийнято за вас?

  Це дуже цікавий і корисний рада, особливо для тих, хто обертається в сфері бізнесу і не бажає витрачати час на марні вмовляння і доводи.

  Якщо ваш партнер зачинив папку з паперами, відсунув від себе чайну чашку, склав долоні «будиночком» і схрестив зап’ястя перед своїм обличчям, то він давно прийняв остаточне і обгрунтоване рішення.

  Якщо ви навчитеся визначати думки людей по їхніх жестах, ви ні за що не боїтеся виступити навіть перед декількома тисячами слухачів. Ви отримаєте можливість знати, що і коли говорити, куди вести думки людей і як відповідати на їх реакцію.

  Територія жінок

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: